להתחבר למציאות

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
red ultras

Re: להתחבר למציאות

שליחה על ידי red ultras »

Sir Alex Ferguson כתב:
11 אפריל 2023, 13:08
בוודאי שכן.
כי זה לא שאתה נאבקת עם חיפה על פיירו וזה היה פיירו או סלמאני.
אם אתה היית שם את אותם סכומים על המטרות הראשונות שלך אז יכול להיות שכן היה לך שחקן הכרעה.

לא חושב שלופס ויחזקאל לעומת קורנו וסונדגרן הם ההבדלים ביננו לחיפה, אלא העובדה שלחיפה יש שחקני הכרעה ולך אין.
לא בטוח שקאדי נניח היה מתאקלם כאן כמו שצריך ונותן עונה טובה וכן הלאה וכן הלאה, כן יודע שיותר כסף נותן לך יותר אפשרויות, ואז במקום להתפשר על שחקנים שנמצאים בירידה בקרירה ואתה מקווה שאצלך יחזרו לעצמם או במקום ללכת על שחקנים שאתה מקווה שאצלך יתפוצצו, אפשר גם להביא שחקנים שהם אחרי עונה טובה, עם ביטחון, בכושר שיא, ולכאלה הרבה פעמים, בטח שחקני התקפה, יותר קל להתאקלם ולהמשיך במומנטום...
בסופו של דבר מה שחשוב זה מה אתה עושה עם הכסף.
כשאלונה שחררה כסף גדול לשכר בזבזו אותו על החתמות פופוליסטיות שלא התאימו לאופי של הקבוצה. כסף זה אולי 50% מהעניין.

הפער בין זר של 500 לבין זר של 350 הוא מינורי בעיניי. לעומת זאת זר של 350 לעומת זר של 180-200 זה כבר הבדל משמעותי מאוד. אני חושב שאלונה כן יכולה להיות באיזורים האלו של ה350.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

red ultras כתב:
11 אפריל 2023, 14:34
אני חושב שאלונה כן יכולה להיות באיזורים האלו של ה350.
אני די אתפלא אם זה לא המשכורות של שאפי/סלמאני/קלימלה.
יכול להיות שפאון בפחות

סמל אישי של משתמש
red ultras

yedidel כתב:
11 אפריל 2023, 14:37
אני די אתפלא אם זה לא המשכורות של שאפי/סלמאני/קלימלה.
יכול להיות שפאון בפחות
יותר לאיזורים של 250-270, שזה מכובד אבל לא בגבול העליון.
קלימלה לדעתי מקבל באיזור ה350, הרוויח ברדבול מליון יורו לעונה. אני מאמין שיש לו השתתפות כלשהי בשכר.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

red ultras כתב:
11 אפריל 2023, 14:34
בסופו של דבר מה שחשוב זה מה אתה עושה עם הכסף.
כשאלונה שחררה כסף גדול לשכר בזבזו אותו על החתמות פופוליסטיות שלא התאימו לאופי של הקבוצה. כסף זה אולי 50% מהעניין.

הפער בין זר של 500 לבין זר של 350 הוא מינורי בעיניי. לעומת זאת זר של 350 לעומת זר של 180-200 זה כבר הבדל משמעותי מאוד. אני חושב שאלונה כן יכולה להיות באיזורים האלו של ה350.

ופער בין 800 אלף כרטיס שחקן (סלמאני) ל1.5 ואולי קצת צפונה (נגיד קאדי כזה)?

yedidel כתב:
11 אפריל 2023, 14:20
נו ו? גם אצלך היו לא מזמן שחקנים של 500,000 יורו (נטו, כולל מענק וואטאבר). עם האחרון זה לא עבד אז הפסיקו, אבל זה לא שאי אפשר
אני מאוד יופתע אם הזרים שלנו לא מרוויחים גם באזור ה300-350

לקחת איזה מיגל ויטור אחד כזה (שגם הפחית בשכר ולא מרוויח את הסכומים שהרוויח בעבר) לעומת 8-9 בחיפה זה לא רציני.
קוואנקה ופקהארט מזמן לא כאן, עברו מאז הרבה שנים והרבה מים בנהר.
אנחנו לא במצב של חיפה שאנחנו יכולים להחתים 8 - 9 שחקנים בשכר הזה (בלי לדבר על מענקי חתימה ובונוסים שבחיפה הם גבוהים משלנו).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

red ultras כתב:
11 אפריל 2023, 14:24
אתה טועה. יש למחלקת נוער חשיבות עליונה. מכבי כל שנה מקציבה סדר גודל של 25 מליון שקל לתקציב מחלקת הנוער.
דווקא אחרי האליפות השלישית שלנו, שחיפה לא הייתה בלופ ועל מכבי נגזרו מגבלות פייר פליי וכולם סימנו אותנו כמועמדת ודאית לאליפות הנוער שלהם הוכיח את עצמו. כשאתה עושה את זה לאורך שנים אתה מקבל דן גלזר ודור פרץ ודניאל פרץ ויונתן כהן וגבי קניקובסקי ופארפה (נגיע לנוער שלהם בגיל צעיר) וגלוך ואפילו דיא סבע. בחיפה זה פחות מובהק אבל אבו פאני, נטע לביא, ג׳אבר, ועוד ישראלים שנפלטו מהם כמו כנעאן. אלו שחקנים שאתה מקבל אותם בהתחלה גם בשכר מופחת וגם אם היית צריך לקנות היית צריך להשקיע ביי אאוט של מליונים.
אתה מדבר פה על קבוצות נוער שונות, ובעיקר על דורות אחרים לגמרי של שחקנים. בסוף בסוף, פעם בכמה שנים עולה שחקן טוב לבוגרים. גם זה בספק.
בכסף שמכבי משקיעה מדי שנה על המחלקה שלה אפשר להנחית את כל המלפפונים החמים של הליגה.

סמל אישי של משתמש
red ultras

Sir Alex Ferguson כתב:
11 אפריל 2023, 14:46
ופער בין 800 אלף כרטיס שחקן (סלמאני) ל1.5 ואולי קצת צפונה (נגיד קאדי כזה)?

קאדי ממש לא היה 1.5
הוא לא היה ריאלי בשום שלב כי הקבוצה שלו רצתה להעפיל לליגת האלופות ובנתה עליו בשביל זה. הם היו מוכנים לשמוע על עסקה בשלבים הראשונים של העונה רק עבור סכומים שלא באיזורי חיוג לא שלנו ולא של חיפה. (של מכבי דווקא כן). לראייה הוא נמכר לקראסנודר *אחרי שסיימו את הקמפיין האירופי וכבר לא חייב אותו*
תמורת 2 מליון יורו.

גם השמות שעלו יחד איתו לא היו בפרופיל שלו וברמה שלו.
הייתה התעניינות שירדה מהר מהפרק ואצלנו עשו מזה הרבה יותר ממה שזה היה באמת.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

כסף זה גורם הכרחי להצלחה, אך לא מספיק.
ברור שיהיו פערי מחיר בינינו לבין חיפה ומכבי, אין לנו אצטדיון בגודל שלהם ולא קהל בכמויות שלהם.
עם עבודה מקצועית נכונה אפשר לצמצם פערים ולקחת תארים.

זה מתחיל בלדעת איך להביא שחקן זר.
להביא שחקן זר זה מתודולוגיה שלמה. החל מאיזה מאפיינים אתה רוצה שיהיה לו, ועד לאופי שלו ולאיזה תפקיד הוא אמור למלא בקבוצה.
נניח אצלנו מן הסתם יחפשו בקיץ לידר להתקפה. זה אומר שכדי שיהיה יותר סיכוי שזה יצליח, אתה צריך מישהו שיש לו ניסיון כשחקן מוביל, כשחקן שהוא משפיע על אחרים לטובה והוא לא זוהר רק כשכולם מסביבו טובים.
בדבר הזה יש גם קאץ', כי להביא שחקן של מספרים, שהוא מוביל, שהוא לא תלוי באחרים ויכול לעשות פעולות טובות כשהיתר בתקופה לא משהו, יהיה לך קשה מאוד להביא מליגה שהיא שווה או דומה ברמה לליגה שלך.
אז אתה צריך כנראה לרדת מדרגה או שניים, וזה לא כזה פשוט לזהות האם הוא יהיה מספיק טוב גם בליגה שהיא יותר טובה.

בקיץ אני לא יודע איזה שמות היו רציניים ואילו לא, קאדי שחלק מהאנשים פה נתקע עליו הוא שחקן שלא באמת ריאלי ולכן אני רוצה להאמין שהוא אולי שם שעלה, אבל לא בזבזו על זה יותר מדי זמן ומשאבים, כי גם זה דוגמא לאיך אתה מבזבז זמן יקר בחיפוש מטרות לא ריאליות.
אבל עלו כמה שמות מעניינים שיכולים לפרוץ קדימה. אם הם יעשו את זה כן או לא זה משהו אחר כי זה כבר לא תלוי בך, אבל היה נראה שיש מחשבה, יצירתיות גם הייתי אומר וקו מנחה מאחורי השמות וזה היה סממן חיובי בעיניי.

בגזרה הישראלית, המעקב אחרי הליגה הלאומית בעונה הקודמת גם היה טוב. לאיוס וסטויאנוב זה אחלה פוטנציאל ועקבו אחרי שניהם, בחרו בסטויאנוב ואני מאמין שעוד נהנה מההחתמה הזו.
מקווה מאוד שגם העונה נראה ניסיון לפרוספקט כזה. סילבה מבני יהודה אולי.

בסוף יהיה קשה אם הישראלים הטובים לא יהיו אצלך, אבל אם תצליח למקסם בזרים, לדוג כמה ישראלים טובים שמתחת לראדר ועוד יהפכו לשחקנים מובילים, וזה אפשרי כי יש לנו עדיין תקציב מכובד ואנחנו לא נתניה, אז אתה גם תיקח תארים מדי פעם.

סמל אישי של משתמש
red ultras

ForeverRed כתב:
11 אפריל 2023, 14:54
אתה מדבר פה על קבוצות נוער שונות, ובעיקר על דורות אחרים לגמרי של שחקנים. בסוף בסוף, פעם בכמה שנים עולה שחקן טוב לבוגרים. גם זה בספק.
בכסף שמכבי משקיעה מדי שנה על המחלקה שלה אפשר להנחית את כל המלפפונים החמים של הליגה.
קודם כל אני בטוח שגולדהאר לא מסתכל על ההשקעה בנוער רק מעיניים של כדאיות כלכלית. דבר שני, אני די בטוח שגם אם אלונה הייתה רוצה, אסור היה לה מבחינת פייר פליי להשקיע סכומים כאלו ברכש מבחוץ. בשורה תחתונה בסגל הנוכחי של מכבי יש 12 שחקני בית מתוך 27 שחקנים. לטעון שזה פיקציה זה מוזר מאוד.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

red ultras כתב:
11 אפריל 2023, 15:12
קודם כל אני בטוח שגולדהאר לא מסתכל על ההשקעה בנוער רק מעיניים של כדאיות כלכלית. דבר שני, אני די בטוח שגם אם אלונה הייתה רוצה, אסור היה לה מבחינת פייר פליי להשקיע סכומים כאלו ברכש מבחוץ. בשורה תחתונה בסגל הנוכחי של מכבי יש 12 שחקני בית מתוך 27 שחקנים. לטעון שזה פיקציה זה מוזר מאוד.
אי אפשר להשוות את מכבי למועדונים אחרים בארץ.
מושקעים שם סכומים שעולים על תקציבים של קבוצות בכירות בליגת העל. וגם זה בדרך כלל לא מצדיק את עצמו. המספר שנתת פה הוא קצת דמגוגי כי מתוך אותם 12 יש מעט מאוד ששווים משהו באמת.

כמה שחקני בית של מכבי חיפה נכנסים היום לסגל שלך? כמה להרכב? אולי שניים. זה אומר הכל.
בשביל שחקן טוב אחת לכמה שנים לא שווה להשקיע מיליונים במחלקת נוער.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ForeverRed כתב:
11 אפריל 2023, 15:38
אי אפשר להשוות את מכבי למועדונים אחרים בארץ.
מושקעים שם סכומים שעולים על תקציבים של קבוצות בכירות בליגת העל. וגם זה בדרך כלל לא מצדיק את עצמו. המספר שנתת פה הוא קצת דמגוגי כי מתוך אותם 12 יש מעט מאוד ששווים משהו באמת.

כמה שחקני בית של מכבי חיפה נכנסים היום לסגל שלך? כמה להרכב? אולי שניים. זה אומר הכל.
בשביל שחקן טוב אחת לכמה שנים לא שווה להשקיע מיליונים במחלקת נוער.
נוער טוב יספק לך חלק מהמשלימים (שגם מרוויחים פחות) ויאפשר לך להשקיע יותר כסף רק בתותחים
נוער טוב יאפשר לך לשלב טריידים כדי להנמיך מחירים של שחקני חיזוק ישראליים
נוער טוב יגדל פה כוכב אחת לכמה שנים במקום לחפש אותו בחוץ

אתם סתם בורחים ל25 מיליון שקל בשנה של מכבי, לא צריך. אם תהיה לך מחלקת נוער ברמה של מכבי פאקינג פתח תקווה זה נהדר, שם תקציב של מועדון שלם כולל בוגרת לא עובר אפילו את ה20 מיליון ורק בשנים האחרונות הוציאו שני תוצרים שאמורים להוביל לך את הנבחרת.
אתה שולט פה בחבל של מעל מיליון איש ואתה לא מנצל 3% מהפוטנציאל הזה

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

מה שלא קרה 13 שנה לא יקרה עכשיו.
צריך להתמקד באיך לצמצם את הפערים ויש המון דרכים.
בסה״כ הפועל באר שבע ביחס להפרשי התקציב עושה עבודה טובה מאוד,בשורה התחתונה האכזבה השנה היא אך ורק בשל העובדה שבתחושות שלנו האוהדים היה אפשר לעשות את זה כי היינו כל הזמן ליד שזה בפני עצמו הישג משמעותי.
אם נפגע בשניים שלושה שחקנים עונה הבאה ועם הבסיס הנוכחי בהחלט אפשר לקחת את זה.

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

dor69 כתב:
11 אפריל 2023, 16:03
נוער טוב יספק לך חלק מהמשלימים (שגם מרוויחים פחות) ויאפשר לך להשקיע יותר כסף רק בתותחים
נוער טוב יאפשר לך לשלב טריידים כדי להנמיך מחירים של שחקני חיזוק ישראליים
נוער טוב יגדל פה כוכב אחת לכמה שנים במקום לחפש אותו בחוץ

אתם סתם בורחים ל25 מיליון שקל בשנה של מכבי, לא צריך. אם תהיה לך מחלקת נוער ברמה של מכבי פאקינג פתח תקווה זה נהדר, שם תקציב של מועדון שלם כולל בוגרת לא עובר אפילו את ה20 מיליון ורק בשנים האחרונות הוציאו שני תוצרים שאמורים להוביל לך את הנבחרת.
אתה שולט פה בחבל של מעל מיליון איש ואתה לא מנצל 3% מהפוטנציאל הזה
אחד הדברים הכי לא ברורים לי זה איך לא צומחים לנו שחקני ליגת על תותחים מהנוער כמו בעבר.
יש לי תחושה שחסרה הפיגורה הנכונה שתנהל את כל הדבר הזה.אפילו עם אתלטיקו זה לא עבד....
אפשר בהחלט לבדוק מה עושים בפ"ת ולעשות העתק הדבק בלי להתבייש.
לגבי העתיד הקרוב, גם אני בתחושה ששני תותחים ברמה ישראלית ( זרים או ישראלים, לא משנה) מאפשרים לנו להתמודד על כל התארים כולל אירופה.
יש לנו מאמן מדהים , עוזר תותח, בעלים מחוייבת, סגל שהיה תחרותי בעונה האחרונה וכמובן שיש גם אותי!!!!
מקווה שגם העידוד יעבור שיקום ואז אף אחד לא יעצור אותנו.
אגב, כל עוד יש סיכוי תיאורטי, אסור לנו להרפות גם מהעונה הזאת. הקהל של מכבי אתמול לא התנהג כמו קהל שהשלים עם אובדן האליפות, למרות שבפועל היא אבדה להם!

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Red Tiger כתב:
11 אפריל 2023, 16:10
מה שלא קרה 13 שנה לא יקרה עכשיו.
צריך להתמקד באיך לצמצם את הפערים ויש המון דרכים.
בסה״כ הפועל באר שבע ביחס להפרשי התקציב עושה עבודה טובה מאוד,בשורה התחתונה האכזבה השנה היא אך ורק בשל העובדה שבתחושות שלנו האוהדים היה אפשר לעשות את זה כי היינו כל הזמן ליד שזה בפני עצמו הישג משמעותי.
אם נפגע בשניים שלושה שחקנים עונה הבאה ועם הבסיס הנוכחי בהחלט אפשר לקחת את זה.
סטטיסטית אם לא היינו מפסידים למכבי חיפה והיינו משיגים תיקו במשחקים שהפסדנו היינו במקום ראשון פחות 6 נקודות של חיפה עוד 3 נקודות שלנו אנחנו עם 67 והם עם 66 נקודות.
כלומר הבעיה היא בראש בראשונה מול הקבוצות שהתחרו מולנו.
ברדה יצטרך להפיק לקחים לעונה הבאה.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

דר אדום בנשמה כתב:
11 אפריל 2023, 16:50
סטטיסטית אם לא היינו מפסידים למכבי חיפה והיינו משיגים תיקו במשחקים שהפסדנו היינו במקום ראשון פחות 6 נקודות של חיפה עוד 3 נקודות שלנו אנחנו עם 67 והם עם 66 נקודות.
כלומר הבעיה היא בראש בראשונה מול הקבוצות שהתחרו מולנו.
ברדה יצטרך להפיק לקחים לעונה הבאה.
הבעיה היחידה היא שבקבוצות האלה עומדים מולך שחקני הגנה יותר טובים, כאלה שלא תגיע מולם תדיר למצבי הבקעה איכותיים. הקאדר ההתקפי הבינוני ומטה שלך לא יודע להוציא את המיטב מהסיטואציות האלה שהוא מגיע רק ל2-3 מצבים נורמליים בבערך 100 דקות של משחק

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

לצפות שניקח אליפות כל שנה זה תלוש.
מצד שני, אנחנו לא מתמודדים פה מול סיטי, באיירן או אפילו מכבי סל. העונה היינו רחוקים שחקן-שניים עם תכלס בהתקפה כדי לקחת פה אליפות. גם בעונות הגדולות, בנינו פה קבוצה מהגדולות שהיו פה בחצי מהתקציב של המכביות.

שלח תגובה