בית הדין - עונשים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

Re: בית הדין - עונשים

שליחה על ידי RedRock »

4 לב אדום כתב:
04 מאי 2023, 21:55
עובדים עלינו בעיניים ...
נותנים הרגשה שקיפלנו אותם .
לא קיפלנו ולא נעליים .

ינון אליהו לא נענש
אבופאני לא נענש
ג'אבר לא נענש
אצילי לא נענש
עלי מוחמד לא נענש
על סק יערערו והוא לא יענש

שחקנים שבאמת היו צריכים להענש התחמקו מעונשים !!!

עובדים עלינו בעיניים !!!!
מדויק כל כך!!!
בדיחה עשו מאיתנו

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

רגשות מעורבים.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Red Tiger »

מספיק כבר לדבר שטויות, אנחנו לא בדיחה ולא נעליים בדיוק ההיפך,
הרעש שהיה היום ייתן פירותיו בעתיד הרחוק שכל החלטה של בית הדין הוא יחשוב פעמיים אם בא לו לזמבר אותנו.
אי אפשר לנצח בהכל מה גם שהרוב מסכימים שפאון ושאפי צריכים להיות מושעים,המלחמה הייתה על ויטור ואנסה וניצחנו בה.
עכשיו צריך להתרכז ביום שני ובדיון שיתקיים בשלישי שהמטרה היא להוציא את אנסה וויטור מהמשוואה.

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

Red Tiger כתב:
04 מאי 2023, 22:12
מספיק כבר לדבר שטויות, אנחנו לא בדיחה ולא נעליים בדיוק ההיפך,
הרעש שהיה היום ייתן פירותיו בעתיד הרחוק שכל החלטה של בית הדין הוא יחשוב פעמיים אם בא לו לזמבר אותנו.
אי אפשר לנצח בהכל מה גם שהרוב מסכימים שפאון ושאפי צריכים להיות מושעים,המלחמה הייתה על ויטור ואנסה וניצחנו בה.
עכשיו צריך להתרכז ביום שני ובדיון שיתקיים בשלישי שהמטרה היא להוציא את אנסה וויטור מהמשוואה.
ויטור ואנסה זה מה שנקרא goes without saying

המטרה העיקרית היא לבוא לשם מוכנים משפטית ברמת הטופ של הטופ לדיון עם כל הצילומים והתמונות והניסוחים המשפטיים ולהיות ערוכים לכל תרחיש.
אסור שיהיה מצב שבדיון ינהגו בכזאת שליחות רסן כלפינו כמו היום, והשחקנים של חיפה שחייבים לחטוף יהנו מההפקר.

אצילי על הדריכה ועל זה שהתחיל את הכל.
גאבר איומי אגרוף על אוהד
ינון אליהו על אשפוז מאבטחת
אבו פאני על בעיטת בקבוק על אוהדים
כמובן סק וזערורה

שלא יעלמו מהמוקד בטעות
חיפה חייבת לחטוף.
אצלנו זה שאפי ופאון, אולי אולי ספורי(על קללות וואטאבר, ואם כן אז גם ציבוטה באותה מידה) אליאס נראה כאילו התגונן מזרערורה שרצה לתת למי שהיה לידו

עוד דבר אני עדיין לא מאמין שהולכים להדביק לנו הורדת נקודות על החרא הזה. העונש הזה ביחס לחלק של הקבוצה בתקרית מוגזם ביותר. לא צריכה להיות פה סימטריה, אסור לוותר.
בטח ובטח אם זה יהיה לעונה הבאה/על תנאי.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

שאפו למועדון על השבועיים האחרונים. כמו שראינו בפעם הקודמת, המלחמה מולם רק התחילה והם תמיד יחכו לנו בפינה.
כל עוד נמשיך להגיב בעוצמה כמו ביממה האחרונה אז אף אחד לא יכול עלינו. נקווה שנגמרו הימים שמתבריינים על הפועל ב"ש.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

באותו יום בו שינו זוארץ קורא לאלונה לעצור את ההסתה כדי ש״שערה לא תיפול מראשו״ הוא מותקף ע״י אוהדי מכבי חיפה :lol:
צחוק הגורל.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Itay כתב:
05 מאי 2023, 00:49
באותו יום בו שינו זוארץ קורא לאלונה לעצור את ההסתה כדי ש״שערה לא תיפול מראשו״ הוא מותקף ע״י אוהדי מכבי חיפה :lol:
צחוק הגורל.
זה יותר שלומי ברזל, הזבל המתלקק שחוץ מלקמבן ולטנף על אחרים עם הודעות מיליטנטיות של ילד בן 16 אין לו עוד שימושים בעולם הזה. איזה טינופת אנושית יש בהתאחדות לכדורגל. אחר כך מתפלאים למה 50 שנה לא מגיעים פה לכלום.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

מצטער, לא מבסוט עד הסוף מהתוצאה. אמנם יש לנו הישג משמעותי שני תוך שבוע אבל שחקנים לא צריכים להיות מורחקים ללא הליך וזה כולל את כולם.
למרות זאת לא יהיה חכם לעשות רעש עכשיו, במיוחד כשצפוי לנו קרב מאסף קשה בשבוע הבא אחרי הדיון עצמו כשברור לנו שיחכו לנו בפינה ויפרקו אותנו בעונשים קשים ברמת הקבוצה והשחקנים. תכינו את עצמכם לשני רדיוסים ולזה שינסו להלביש לנו הורדת נקודות על העונה הבאה במידה ומכבי מנצחת בחיפה

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

ForeverRed כתב:
05 מאי 2023, 01:31
זה יותר שלומי ברזל, הזבל המתלקק שחוץ מלקמבן ולטנף על אחרים עם הודעות מיליטנטיות של ילד בן 16 אין לו עוד שימושים בעולם הזה. איזה טינופת אנושית יש בהתאחדות לכדורגל. אחר כך מתפלאים למה 50 שנה לא מגיעים פה לכלום.

פעם ראשונה שנאלץ לשמוע את השם הזה, אחרי ההודעה ההיא של ההתאחדות הייתי חייב לשאול מי הדובר שלה. פשוט אפס גדול וחלול, מזכיר לי עורכי דין בתחילת דרכם שמנסים רק לעשות רעש
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

אורי אדום בנשמה כתב:
05 מאי 2023, 03:49
פעם ראשונה שנאלץ לשמוע את השם הזה, אחרי ההודעה ההיא של ההתאחדות הייתי חייב לשאול מי הדובר שלה. פשוט אפס גדול וחלול, מזכיר לי עורכי דין בתחילת דרכם שמנסים רק לעשות רעש
כשעשו הפגנה על ההרחקה של ז׳וסוואה (טפו סאונד), הוא ירד מהאוטו להרביץ לאוהד ותפסו אותו. יש סרטון של זה. תמיד היה חרא.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

red and white כתב:
04 מאי 2023, 21:49
יכול מאוד להיות שזה מה שיקרה. אבל זה לא שאנחנו שיחקנו לא טוב וקיבלנו גולים בדקה 90. אם השופט והתובע החליטו להתעלם מהמציאות בכתיבת הדוחות שלהם זה לא משהו שהמועדון יכול להתערב בו.
מקווה שבמהלך המשפט לא נצא פראיירים. והאמת שאחרי השבועיים האחרונים אני סומך לגמרי על המועדון בקטע הזה.

היום ניסו לזמבר אותנו וסוף סוף אנחנו לא הורדנו את הראש בהכנעה, אלונה נכנסה בהם וכל המועדון וכל האוהדים וכל אוהד בש קצת מוכר במדינה הזו נכנס באמא שלהם. היום הם הכניסו לעצמם לראש שהם לא יכולים לעשות פה מה שהם רוצים.
בראבו למעורבים.
אני לא טוען שטוב שלא נלחמנו.
רק חוב שבקרב על הנראטיב, כבר הפסדנו ואני אסביר.
אין ספק שחיפה הרבה יותר מלוכלכים במה שקרה. אנחנו ניצחנו ולא היתה לנו סיבה להתחיל את המהומה, הם לא יודעים להפסיד ובמקום לרדת מהדשא התחילו לריב מכות.
כך שבבסיס הדברים, המעשים שלהם יותר חמורים.
מה היה מאז?
קודם כל נוצרה סימטריה ״משום מה״. אותה כמות של שחקנים עומדת לדין משתי הקבוצות.
אחרי זה הם מבקשים לדחות את הדיון ואנחנו נדפקים מזה (הרחקה עד הדיון של 4 שלנו מול 2 שלהם).
ואז מגיע השיא, הקערה מתהפכת - אנחנו בקרב חתולות מול ההתאחדות שלא ראיתי מימי (תראו לי עוד הודעת התאחדות כזו) והם ילדים טובים נשארים בשקט.
אני מאמין שזה יבוא לידי ביטוי גם בעונשים כשיבואו.
יש לנו כמה ימים לנסות להפוך את הנראטיב. לא יכול להיות שלא משתמשים בכל החומרים המצולמים.

סמל אישי של משתמש
maort188

שליחה על ידי maort188 »

Itay כתב:
05 מאי 2023, 00:49
צחוק הגורל.
זה הכל בגלל ההסתה הפרועה של אלונה

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

izguy83 כתב:
05 מאי 2023, 07:08
כשעשו הפגנה על ההרחקה של ז׳וסוואה (טפו סאונד), הוא ירד מהאוטו להרביץ לאוהד ותפסו אותו. יש סרטון של זה. תמיד היה חרא.

שלח
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

אני באמת לא מבין למה הקבוצות פה לא עושות שינוי.
במה ההתאחדות לכדורגל קידמה את הענף?
כלום. רק לקיחת כספים, מעילות, פגיעה במוצר ובאוהדים.

המנהלת לא גוף מדהים, אבל היוותה התקדמות גדולה מההתאחדות הדינוזאורית שלא רלוונטית לכלום. אם זה דבר בנאלי של פרסום שעות המשחקים (לפני המנהלת היינו יודעים מתי ייערך המשחק הקרוב פחות משבוע לפני המשחק להזכירכם), חוזי שידור חדשים שמביאים יותר כסף ויותר מצלמות, עוד זר נרשם ועוד כל מיני דברים שכן ניסו לקחת את הדבר הזה קדימה.
ללא המנהלת לא יודע כמה מזה היה קורה.
כולם יודעים שההתאחדות חוץ מלשרוף כסף ולכאורה אף ממש לגנוב כספי ציבור - לא עושה שום דבר. והגוף הזה ממשיך להתקיים כבר שנים על כל גרורותיו ההרסניות (בקרה לא מתפקדת, בתי דין ששונאים את הענף) כאילו הכל בסדר.

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

https://m.one.co.il/Mobile/Article/22-2 ... tml?ref=hp

עוד ארוע שמוכיח מה שכולם יודעים - מכבי חיפה מועדון שלא יודע להפסיד ומשכבר מפסיד - יוצאת ממנו האלימות !

*"האדם (הוא הדבר האחרון שמעניין ) לפני השחקן"*
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

שלח תגובה