אנטוניו ספר חתם ל4 עונות

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

Re: אנטוניו ספר

שליחה על ידי yossi »

dor69 כתב:
12 יוני 2023, 11:06
בהקשר הזה של רכש אמירות לא שוות יותר מדי. השאלה שצריכים להתעסק בה היא איך מגיעים למצב שאנחנו מביאים יותר פעמים שחקנים עם רף מספיק גבוה שיוכלו לעזור לקבוצה.
זה עניין של בחירת שחקנים, של הצוות המקצועי.

מעניין מה משה היה אומר אם אלונה הייתה עושה 20 מיליון יורו רק על האלופות, מוכרת את אצילי ואבו פאני, וכתחליפים מביאה מאמן ללא ניסיון, שוער לא ברור, חוזה מפוצץ לשחקן בן 37.
אה הוא מרוויח 600 אלף יורו, אז זה החלטה טובה והשקעת בעלים.

סמל אישי של משתמש
barkatz8

שליחה על ידי barkatz8 »

אנטוניו ספר כבר בבית האדום, נכנס לצילומים לקראת החתימה הרשמית.
ההודעה תצא כשיתקבלו תוצאות הבדיקות הרפואיות.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yossi כתב:
12 יוני 2023, 11:03
לא מבין מה אתה מנסה להגיד.
זה חדש שאין לנו את התקציב של השייח הקנדי או של שחר שקיבל עכשיו ארגזים על אלופות, בכר, פלאניץ', אצילי ואבו פאני שמכר הקיץ?

תמיד יהיו תלונות.
לפני כמה ימים דיבור על חופשיים בלבד, עכשיו אם זה לא ב2-3 מיליון יורו העברה אז זה לא אמירה, זה הימור, ואיזה מסכן הצוות שיש לו תקציב של חדרה.
אני אומר שלהגיד "אמירה" על ההחתמה הנוכחית רק כי היו פרסומים על זרים חופשים שישחקו כאן בהתנדבות בחודש האחרון בתקשורת זה מנותק מהמציאות.
אין כאן אמירה, אלא המשך של הקו מהשנה שעברה של הימור על שחקנים יחסית צעירים שמגיעים אחרי עונה שלא התפוצצו בה בתקווה שדווקא אצלנו זה יקרה.
בסוף בסכומים האלה זה להגביל את המאמן להימורים, וחשוב שנבין את זה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

yossi כתב:
12 יוני 2023, 11:03
לא מבין מה אתה מנסה להגיד.
זה חדש שאין לנו את התקציב של השייח הקנדי או של שחר שקיבל עכשיו ארגזים על אלופות, בכר, פלאניץ', אצילי ואבו פאני שמכר הקיץ?

תמיד יהיו תלונות.
לפני כמה ימים דיבור על חופשיים בלבד, עכשיו אם זה לא ב2-3 מיליון יורו העברה אז זה לא אמירה, זה הימור, ואיזה מסכן הצוות שיש לו תקציב של חדרה.
מעולם לא הבנתי את ההיתפסות הזו על חופשיים/לא חופשיים. שחקן צעיר בדמי העברה יחסית נמוכים ושכר שפוי עולה למועדון פחות כסף משחקן מוכח בשכר גדול.
עם כל הכבוד ל-400 אלף יורו, זה לא באמת סכום שיקנה לך יתרון כלשהו בהבאת שחקנים טובים. בסוף האיכות היא מה שמעניין ולא כל המסביב.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yossi כתב:
12 יוני 2023, 11:08

מעניין מה משה היה אומר אם אלונה הייתה עושה 20 מיליון יורו רק על האלופות, מוכרת את אצילי ואבו פאני, וכתחליפים מביאה מאמן ללא ניסיון, שוער לא ברור, חוזה מפוצץ לשחקן בן 37.
אם זה היה אנחנו הייתי כותב שהאליפות על הריצפה בדיוק כמו שכתבתי אחרי האליפות השלישית כשהתחילו את המשחקים עם טוני ואוגו.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

yossi כתב:
12 יוני 2023, 11:08

חיפה אפילו לא נושא לדיון בתחום ההעברות העונה, אין לי ספק שאלונה לדוגמא לא הייתה מנהלת את זה בצורה הזאת וזה המינוס הגדול של שחר.

בחירת שחקנים זה נושא רחב, אני מצפה מהמועדון שיידע להתכנס לפרופיל אחד מסויים שעובד, כרגע זה לא שם

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

dor69 כתב:
12 יוני 2023, 11:19
חיפה אפילו לא נושא לדיון בתחום ההעברות העונה, אין לי ספק שאלונה לדוגמא לא הייתה מנהלת את זה בצורה הזאת וזה המינוס הגדול של שחר.

בחירת שחקנים זה נושא רחב, אני מצפה מהמועדון שיידע להתכנס לפרופיל אחד מסויים שעובד, כרגע זה לא שם
האמת שאלונה ניהלה את זה הרבה יותר גרוע.
עד היום לא התאוששנו ממה שקרה בקיץ ההוא.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

ForeverRed כתב:
12 יוני 2023, 11:15
מעולם לא הבנתי את ההיתפסות הזו על חופשיים/לא חופשיים. שחקן צעיר בדמי העברה יחסית נמוכים ושכר שפוי עולה למועדון פחות כסף משחקן מוכח בשכר גדול.
עם כל הכבוד ל-400 אלף יורו, זה לא באמת סכום שיקנה לך יתרון כלשהו בהבאת שחקנים טובים. בסוף האיכות היא מה שמעניין ולא כל המסביב.
ההיתפסות התחילה בקיץ הקודם שטענו פה שאלונה מאשרת חופשיים בלבד ואי אפשר להביא רכש ככה.
בינתיים התקדמו לטיעונים שאם זה לא שחקן ב2 מיליון יורו ומשכורת של 500 וצפונה אז קשה להביא ככה שחקנים.

אני לא מטומטם ויודע מצוין שיותר כסף = יותר סיכוי הצלחה להביא משהו טוב.
די נמאס לי שהצד השני משחק אותה מטומטם (דגש על משחק אותה לפני שיאשימו אותי בדמגוגיה בירידה לפסים אישיים) ומשווה את הסכומים שלנו לסכומים של חיפה ומכבי, ברור לכל בר דעת שאנחנו לא בליגה שלהם.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

dor69 כתב:
12 יוני 2023, 11:19

מה זה אומר פרופיל אחד מסוים שעובד?
להביא רכש זה דבר מסובך.
שחקנים ב100 מיליון יורו, שמיטב האנליסטים והסקאוטים מכירים אותם עד לציפורן יכולים להתברר כפלופ עצום (הזארד, סאנצ'ו), או להשתלב ולתת תפוקה רק בעונה השנייה (גריליש בסיטי לדוגמא).
אין פה נוסחת קסם, יש פה כל כך הרבה פרמטרים ומשתנים.

זה מתחיל מלתכנן את צורת המשחק שהמאמן רוצה לראות בעונה הבאה, לדעת לאפיין איזה סוג שחקן עם איזה יכולות בולטות הוא מחפש כדי שיתאים לסגנון הזה ויביא את מה שחסר בסגל הנוכחי, האם הוא מתאים לסובבים אותו במגרש ואיך הוא ישתלב איתם מקצועית וחברתית.
זה ממשיך באיזה סטטוס הוא מגיע, יש הבדל בין שחקן משלים לשחקן שאמור להיות מוביל. אז אם אתה רוצה אחד שהוא מוביל, אז גם כדאי לחפש אחד שיש לו ניסיון ככזה.
וזה ממשיך בקושי תקציבי, וממשיך בשאלת התאקלמות והאם הוא שיחק מחוץ למדינה שלו ועוד 100 משתנים שאני לא חושב עליהם אפילו.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

yossi כתב:
12 יוני 2023, 11:23
ההיתפסות התחילה בקיץ הקודם שטענו פה שאלונה מאשרת חופשיים בלבד ואי אפשר להביא רכש ככה.
בינתיים התקדמו לטיעונים שאם זה לא שחקן ב2 מיליון יורו ומשכורת של 500 וצפונה אז קשה להביא ככה שחקנים.

אני לא מטומטם ויודע מצוין שיותר כסף = יותר סיכוי הצלחה להביא משהו טוב.
די נמאס לי שהצד השני משחק אותה מטומטם (דגש על משחק אותה לפני שיאשימו אותי בדמגוגיה בירידה לפסים אישיים) ומשווה את הסכומים שלנו לסכומים של חיפה ומכבי, ברור לכל בר דעת שאנחנו לא בליגה שלהם.
בסדר, אבל בסוף אין באמת הבדל.
400 אלף יורו העברה + שכר של 180 אלף יורו זה בערך כמו להביא שחקן חופשי ב-300 אלף.
לכן משה צודק שאין כאן שום אמירה.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

ForeverRed כתב:
12 יוני 2023, 11:38
בסדר, אבל בסוף אין באמת הבדל.
400 אלף יורו העברה + שכר של 180 אלף יורו זה בערך כמו להביא שחקן חופשי ב-300 אלף.
לכן משה צודק שאין כאן שום אמירה.
האמירה הייתה לגבי זה שלפני כמה ימים התבשרנו שמחפשים מציאות בלאומית כי נסגר הברז, ואנשים לקחו את זה כתורה מסיני.
הייתי מחכה עם הסכומים. אני מקווה כמובן שהם יהיו כמה שיותר נמוכים כי אני רוצה לראות שחקן התקפה נוסף ועוד קשר אמצע זרים מצטרפים.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ForeverRed כתב:
12 יוני 2023, 11:21
האמת שאלונה ניהלה את זה הרבה יותר גרוע.
עד היום לא התאוששנו ממה שקרה בקיץ ההוא.
שחר כבר פעם שלישית מפרק את הקבוצה שלו מיד אחרי צ׳מפיונס במקום למנף את זה. אלונה בניסיון כן למנף (והכנסה של אירופית שהייתה הרבה יותר קטנה מצ׳מפיונס) הלכה לקיצון השני משחר וקנתה כל מה שזז. מאמין שהיא למדה את הלקח שלה ותהיה הרבה יותר חכמה כשתגיע למקום ששחר נמצא בו.
לא רואה בחיים מצב שאלונה עושה מכירת חיסול לקבוצה אחרי צ׳מפיונס, היא לא כזאת

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

איך שהוא חותם ישר לעברת לו את השם ל-עמה
ואז יקראו לו
עמה ספר

הצלחתו הצלחתנו!

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

dor69 כתב:
12 יוני 2023, 11:48
שחר כבר פעם שלישית מפרק את הקבוצה שלו מיד אחרי צ׳מפיונס במקום למנף את זה. אלונה בניסיון כן למנף (והכנסה של אירופית שהייתה הרבה יותר קטנה מצ׳מפיונס) הלכה לקיצון השני משחר וקנתה כל מה שזז. מאמין שהיא למדה את הלקח שלה ותהיה הרבה יותר חכמה כשתגיע למקום ששחר נמצא בו.
לא רואה בחיים מצב שאלונה עושה מכירת חיסול לקבוצה אחרי צ׳מפיונס, היא לא כזאת
לא חושב שהיה לו יותר מדי ברירות - אצילי וסבע מנצלים סעיפי יציאה, ג'וש כהן סיים חוזה ורוצה לחזור הבייתה, בטובינסיקה ביקש שחרור מסיבות אישיות (מה שגם אלונה עשתה בעבר). חוץ מאבו-פאני שזה באמת בידיים שלו, לא חושב שהיו לו יותר מדי אופציות.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

בוודאי שיש פה אמירה, כלפי,לוי,טוכמן ושות׳ מפמפמים לנו 24/7 מהרגע שהליגה נגמרה שאלונה סגרה את הברז ומתכננת לחתוך בתקציב (עושים את זה כבר חלון 3/4 במספר). ושוב אלונה מוכיחה שמדובר בחוסר ידע משווע שלהם, אבל כנראה שזה לא ימנע מהקהל שלנו לפתוח כל חלון מחדש בתחושות של יום כיפור.

גם עניין הזמן חשוב פה, עונה שעברה כולנו זוכרים כמה ביקורות היו פה על כך שבזבזנו זמן יקר עם הרכש, אליה בעצמו ידע שזה כמעט ועלה לנו באירופה ולכן המועדון מתקן את זה הקיץ וסוגר עסקאות מוקדם.

כל השוואה בינינו לבין חיפה ומכבי מגוחכת, למכבי יש תקציב משולש משלנו וכבר עונה שנייה רצוף הם רואים את הגב שלנו, עם כזה תקציב תעודת עניות עבור גולדהאר שהוא לא שולט בליגה ביד רמה. גם לגבי שחר, אם אלונה הייתה מתנהלת באותה צורה אחרי 3 אליפויות וצמפיונס היו יורים זיקוקים למשרד שלה. להסתכל על 400k או 700k כמדד זה לא רציני, הזרים הכי טובים בהיסטוריה שלנו הגיעו בחינם/בסכום זעום.

שלח תגובה