אנטוניו ספר חתם ל4 עונות

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: אנטוניו ספר חתם ל4 עונות

שליחה על ידי ForeverRed »

ממה שאני מבין האוהדים של ראפיד לא בדיוק עצובים שהוא עזב..

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

הצקתי למישהו שמסקר את הכדורגל הרומני בטוויטר, מה שהוא אמר לי בקצרה-

היה עליו הייפ בשנתיים האחרונות כשנתן הופעות מרשימות בנבחרת ואף סייע לראפיד לעלות לליגה הראשונה, אפילו קושר למועדונים בסרייה א' כמו לא מעט שחקנים מהליגה הרומנית.
את העונה הוא התחיל מצוין וביחד אתו ראפיד בוקרשט היו בצמרת. היה נראה שהוא על סף פריצה ואז נחלש כמו כל הקבוצה וסיים בקול ענות חלושה.
הם מחזיקים מרארש איליה בטירוף (הגיוני, בעונה שעברה עם 16 שערים/בישולים בראפיד בגיל 19) ולכן סקפטיים לגבי סיכויי ההצלחה של ספר בליגה בה אילייה נכשל אבל אני לא יודע כמה זה רלוונטי כשאנחנו מכירים יותר טוב מהם את הסיבות לכישלון של אילייה.
ספר מתואר כשחקן מגוון שאוהב לנטוש את האגף ולהיכנס לאמצע, בעל יכולת בעיטה מרשימה ואפקטיבי מאוד גם בנייחים, לרוב משחק מהר ופשוט.
בצד הפחות טוב הוא לא שחקן יצירתי במיוחד, כמעט ולא מחפש את הדריבל ובאופן דומה לדעות על שאפי בזמנו כל הזמן מדגישים את חוסר היציבות שלו.
הבחור בעיקר שמח בשבילו שהוא יצא מהליגה הרומנית כי ההרגשה הייתה שמכאן הוא רק יידעך ואולי שינוי אווירה יעשה לו טוב ויעזור לו לממש עד הסוף את הפוטנציאל שהוא הראה בתחילת העונה.

הפוטנציאל שם, נקווה שברדה יצליח לעזור לו להתפוצץ. מבלי להיכנס לבחירה עצמה, הרעיון לחפש באגף ימין שחקן שנכנס לאמצע נכון כי יש את יחזקאל שמשחק על כל הקו.
מנגד באגף שמאל נצטרך שחקן יותר דומינניטי ודריבליסט שמושך אש. בפוטנציה טוומאסי כזה, אנסה ממש לא.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

"לרוב משחק פשוט ומהר"
זה הכי מעודד🙏🏼

סמל אישי של משתמש
El_Medico
Title: CrazyRed

שליחה על ידי El_Medico »

ForeverRed כתב:
12 יוני 2023, 20:18
בסדר,גם האוהדים של רעננה לא היו עצובים כל כך שטוני עבר אלינו.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

ForeverRed כתב:
12 יוני 2023, 20:18
לא הבנת נכון

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

delta7 כתב:
12 יוני 2023, 19:51
שיהיה בהצלחה אבל 4 שנים????
ככלכלן תבדוק את הסיכון בעסקה:

1. הצלחה, שיחוק אדיר, סכום לא גבוה תשואה מצוינת על השקעה לא גדולה מדי. סיכוי מאד סביר שזה יקרה, הוא בגיל מתאים במקום שיחבק אותו, ויש גם שחקן נוסף מבוגר יותר שיסייע לו להתאקלם.

2. אי הצלחה. בטוח שאפשר יהיה למכור אותו, כמובן לא הסכום הקנייה (שלא היה דרמטי), הפסד לא ממש משמעותי.

צריך להבין שבמשא ומתן לשני הצדדים יש רצונות.
חתימה לדוגמא לשנה + אופצייה דו צדדית יכולה לגרום להפסד של שחקן טוב כבר אחריי שנה...

אתה משקיע בו??

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שמעון א כתב:
12 יוני 2023, 20:41
"לרוב משחק פשוט ומהר"
זה הכי מעודד🙏🏼
כשלא מנסים, זה בדרך כלל כי לא יודעים.
זה מעיד בעיקר על תקרה נמוכה.

אני עדיין מנסה להבין את הפוטנציאל הגדול שמדברים עליו בהינתן שהוא לא מהיר, לא דריבליסט ולא יצירתי.

בעיטה טובה זה לא מספיק.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

MikiRed כתב:
12 יוני 2023, 20:52
ככלכלן תבדוק את הסיכון בעסקה:

1. הצלחה, שיחוק אדיר, סכום לא גבוה תשואה מצוינת על השקעה לא גדולה מדי. סיכוי מאד סביר שזה יקרה, הוא בגיל מתאים במקום שיחבק אותו, ויש גם שחקן נוסף מבוגר יותר שיסייע לו להתאקלם.

2. אי הצלחה. בטוח שאפשר יהיה למכור אותו, כמובן לא הסכום הקנייה (שלא היה דרמטי), הפסד לא ממש משמעותי.

צריך להבין שבמשא ומתן לשני הצדדים יש רצונות.
חתימה לדוגמא לשנה + אופצייה דו צדדית יכולה לגרום להפסד של שחקן טוב כבר אחריי שנה...

אתה משקיע בו??
לא יודע, ימים יגידו.
כבר היינו בסרט של אלה ש"בטוח אפשר יהיה למכור" ונתקענו איתם (מי אמר אקולטסה? סלמאני?)...

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אם באמת יש לו בעיטה טובה זה מה שצריך

דריבלסטים יש לנו למכביר, שחקנים שיודעים לבעוט מסגרת לא ממש

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

delta7 כתב:
12 יוני 2023, 21:43
לא יודע, ימים יגידו.
כבר היינו בסרט של אלה ש"בטוח אפשר יהיה למכור" ונתקענו איתם (מי אמר אקולטסה? סלמאני?)...
צודק בשמות, אבל סכומי הקנייה שלהם היה גבוה משמעותית, ולכן אני חושב שהעסקה הנוכחית מבחינה כלכלית בסיכון נמוך...

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

כשלון שלו זה נטו על הצוות המקצועי.
שנתיים הבחור במעקב, אמורים לדעת עליו יותר משיודעים על אור דדיה.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
oranu

Re: אנטוניו ספר

שליחה על ידי oranu »

yossi כתב:
12 יוני 2023, 11:03
לא מבין מה אתה מנסה להגיד.
זה חדש שאין לנו את התקציב של השייח הקנדי או של שחר שקיבל עכשיו ארגזים על אלופות, בכר, פלאניץ', אצילי ואבו פאני שמכר הקיץ?

תמיד יהיו תלונות.
לפני כמה ימים דיבור על חופשיים בלבד, עכשיו אם זה לא ב2-3 מיליון יורו העברה אז זה לא אמירה, זה הימור, ואיזה מסכן הצוות שיש לו תקציב של חדרה.
+1
אלונה אחרי שתי אליפויות ופלייאוף אלופות העמידה תקציב של 100 מיליון שקל ורכשה את סבע והאסלביינק ומי לא בארגזים של כסף, ראינו לאן זה הביא אותנו.
זה התקציב וכשצריך פותחים את הכיס במסגרת המגבלות, תגידו תודה על מה שיש ויש סגל רחב ועמוק עם מאמן ועוזר מאמן שהם אנשי מקצוע מהרמות הגבוהות וסמלים לכל דבר.
הגיע הזמן להסתכל למציאות בעיניים, ראינו את שחר לפני 4 ו 5 שנים בלי אירופה ובלי סמי מלא בכל משחק ב 30 אלף.

שימו בבאר שבע איצטדיון של 25 אלף מקומות בעונות האליפות וגם אנחנו עם 20 אלף מנויים וצפונה.
יש פערים כלכליים בעיקר בהכנסות, מבחינת השקעה מהבית אלונה לא מביאה פחות מיעקב שחר בממוצע בשנה בעשור האחרון, מוזמנים לבדוק אותי.
גם גולדהאר שהוא ליגה אחרת מבחינה כלכלית כבר לא שם מה שהיה שם פעם, הם יצרו מכונה של הכנסות במכבי תל אביב, יש לנו פער גדול מהם וכל עוד זה המצב צריך לברך על אלונה ואלי ברקת ועל הרצון שלהם להיות תחרותיים (בהצלחה יש לציין) עם מועדונים גדולים יותר ובעלי נקודת פתיחה טובה הרבה יותר, אחלה אלונה.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

ForeverRed כתב:
12 יוני 2023, 21:37
כשלא מנסים, זה בדרך כלל כי לא יודעים.
זה מעיד בעיקר על תקרה נמוכה.

אני עדיין מנסה להבין את הפוטנציאל הגדול שמדברים עליו בהינתן שהוא לא מהיר, לא דריבליסט ולא יצירתי.

בעיטה טובה זה לא מספיק.
אולי הוא לא פוטנציאל כזה גדול, אולי כן, נדע לאמוד אותו כשנראה יותר בעיניים.

חושב שזה לא מקרי שקיץ שני רצוף מגיע שחקן באותו סגנון, גם שאפי היה אמור להביא מימין יכולת כניסה לאמצע ואיום על השער מרחוק. בפועל לא קרה.
כנראה שזה משהו שברדה רוצה בקבוצה שלו, לא מאמין שזה מקרי.
מישהו שהוא יותר ישיר בסגנון המשחק שלו, שפוגע במסגרת, שמביא מספרים, שמכריח את היריב לתת לו תשומת לב גם אם הוא לא בזון כי תמיד מהווה איום.
אני כן מסכים שהוא יצטרך להראות יותר גיוון מסתם חיתוך ובעיטה, זה משהו ששאפי נפל עליו. שחקן יותר מדי חד גוני שאם לא הולך לשמאל הוא פשוט אבוד.
קמווה שנראה גם יותר יציבות, זה דבר קריטי לקבוצה שרוצה תואר. גם בזה שאפי נפל ובענק.

אני מסכים שזה אומר שבצד השני צריך להגיע שחקן שהוא יותר יוצר, יותר דריבליסט.
אני גם מחכה לראות מה יהיה השימוש בסטויאנוב, הוא הראה בעונה שעברה ניצוצות מהכל. דריבל, פס, בעיטה מרחוק, סיומת בתוך הרחבה. הוא כנראה עדיין לא במשבצת לבנות עליו הרים וגבעות, אבל אני ממש מקווה שהוא יהיה הפתעה נעימה ואקס פאקטור.
מקווה שברדה הולך לתת לו, ושהוא ידע לקחת. אם זה כ10 ואם באגף.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

דן ביטון הרומני?
ימים יגידו..

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

מתוך האנליסטים:

נתונים עונתיים:
דקות- 2163
שערים- 6 (4 שערים צפויים)
בישולים- 2

נתונים למשחק:
בעיטות למסגרת- 0.71/2
מסירות מפתח- 0.41 (11% הצלחה)
דריבלים- 2.1 (42% הצלחה)
קרוסים- 1.31 (18% דיוק)
חילוצים- 2.4

נתונים לא מהמרשימים שראינו.

רק לשם השוואה, דן ביטון שהוזכר פה, פר משחק:

בעיטות למסגרת - 1.5/3 (50% דיוק)
מסירות מפתח - 1.73/3.35 (51% הצלחה)
דריבלים - 2/4 (50% הצלחה)
קרוסים - 1.5
חילוצים - 2.2

לברדה תהיה הרבה מאוד עבודה עם ספר, בעיקר בגיוון המשחק שלו. בכר עשה דבר דומה עם בוזגלו ואצילי.

שלח תגובה