אנטוניו ספר חתם ל4 עונות

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

Re: אנטוניו ספר חתם ל4 עונות

שליחה על ידי הפועלעולה »

ForeverRed כתב:
26 אוגוסט 2023, 21:33
עלה בגישה טובה, רץ, נלחם.
לא עשה מה שהוא לא יודע.
זה השחקן + שמאלית שבאה לידי ביטוי בבעיטות מחוץ לרחבה (היה לו מצב קלאסי במחצית השנייה והוא בעט לשמיים) ונייחים.
זה מה שהביאו ואם הוא ישתפר זה בלחדד את הדברים שהוא טוב בהם ולא פתאום יהפוך ללהטוטן כדורגל.

על האגף שלו משחק יחזקאל שכשהכדור מגיע אליו באזורים המסוכנים זה נגמר בקרוס/בעיטה/איבוד, לרוב הוא לא משתף את שחקן הקו שאיתו.
אני חושב שזה סוג השחקן שחיפשו. לגבי מידת ההתאמה וכמה ספר איכותי צריך לחכות ולראות, הדיבורים שהוא זר שמתאים לחדרה וריינה היו תלושים מלכתחילה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

הפועלעולה כתב:
26 אוגוסט 2023, 21:56
זה השחקן + שמאלית שבאה לידי ביטוי בבעיטות מחוץ לרחבה (היה לו מצב קלאסי במחצית השנייה והוא בעט לשמיים) ונייחים.
זה מה שהביאו ואם הוא ישתפר זה בלחדד את הדברים שהוא טוב בהם ולא פתאום יהפוך ללהטוטן כדורגל.

על האגף שלו משחק יחזקאל שכשהכדור מגיע אליו באזורים המסוכנים זה נגמר בקרוס/בעיטה/איבוד, לרוב הוא לא משתף את שחקן הקו שאיתו.
אני חושב שזה סוג השחקן שחיפשו. לגבי מידת ההתאמה וכמה ספר איכותי צריך לחכות ולראות, הדיבורים שהוא זר שמתאים לחדרה וריינה היו תלושים מלכתחילה.
מה ששלו אף אחד לא יקח ממנו.
השאלה אם זה מספיק בקבוצה ששואפת לתארים ואין לה יותר מדי על מי להישען כדי להגיע לשם.
אני חושב שלא, רק כזר שישי. משחק סביר+ מול חדרה החלשה לא ישנה את זה.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

ForeverRed כתב:
26 אוגוסט 2023, 22:03
מה ששלו אף אחד לא יקח ממנו.
השאלה אם זה מספיק בקבוצה ששואפת לתארים ואין לה יותר מדי על מי להישען כדי להגיע לשם.
אני חושב שלא, רק כזר שישי. משחק סביר+ מול חדרה החלשה לא ישנה את זה.
עם ההדחה מאירופה אני לא מצפה מהמועדון להעיף אחד מהם
גם ככה קלימלה בינואר ולא בטוח נשאר ויש לך עוד זר 6 שעוד לא מימשו.

שלא תטעה שאני מסכים איתך שפאון בחודש האחרון נראה לא קשור ופטרסון היום לא עשה פעולה אחת טובה ב30 דק, מבחינת התכנות נראה לי שזה לא יקרה, ואם בינואר נהיה בפוזיציה שמצדיקה את זה, אז נראה איך הם יהיו ומה התרומה שלהם עד אז.

לגבי ספר, משחק טוב מאוד. שער ומסירה לבישול בקרן, הגיע לעוד 2 מצבים מסוכנים ברחבה, ועוד אחד שייצר מבחוץ, הנייחים שלו מסוכנים והוא מחויב בהגנה. נתן כדור אחד במשחק עומד לשגיב ששינה כיוון, ובכללי שינה כיוון יותר מפעם אחת אז זה מה שאני רוצה לראות.
נערך לאחרונה על ידי shovalb9 ב 27 אוגוסט 2023, 00:15, נערך פעם 1 בסך הכל.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

shovalb9 כתב:
26 אוגוסט 2023, 22:13
עם ההדחה מאירופה אני לא מצפה מהמועדון להעיף אחד מהם
גם ככה קלימלה בינואר ולא בטוח נשאר ויש לך עוד זר 6 שעוד לא מימשו.

שלא תטעה שאני מסכים איתך שפאון בחודש האחרון נראה לא קשור ופטרסון היום לא עשה פעולה אחת טובה ב30 דק, מבחינת התכנות נראה לי שזה לא יקרה, ואם בינואר נהיה בפוזיציה שמצדיקה את זה, אז נראה איך הם יהיו ומה התרומה שלהם עד אז.

לגבי ספר, משחק טוב מאוד. שער ובישול, הגיע לעוד 2 מצבים מסוכנים ברחבה, ועוד אחד שייצר מבחוץ, הנייחים שלו מסוכנים והוא מחויב בהגנה. נתן כדור אחד במשחק עומד לשגיב ששינה כיוון, ובכללי שינה כיוון יותר מפעם אחת אז זה מה שאני רוצה לראות.
בינואר כבר לא ישאר לך על מה לשחק.
הדבר הכי גרוע שאפשר לעשות כרגע זה להסתנוור מניצחון על חדרה.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

בואו נראה את ספר עוד קצת.
יש לו אחלה טכניקה ואחלה שמאלית. גם הכדור שהוא העיף, זה היה לגמרי בכיוון.

אהבתי את התנועה לעומק, שרואים תקציר גם השער הוא יותר מסובך ממה שנראה במגרש, הגיע וביצע נהדר.
אני לא יודע אם הוא מודע למה שקורה סביבו, אם כן, יש לו אחלה של ביטחון עצמי כי הופעה סטייל סטויאנוב והציקצוקים היו מגיעים מהר מאוד.

רוצה לראות איך הוא מתמודד שלוחצים אותו. איך מתמודד עם שומר רציני.
על פניו החיתוך, הכניסה לעומק - מרשים אותי יותר משאפי.
מסכים שכוכב כדורגל הוא כנראה לא, אבל אם נראה יכולת להכניס כדורים איכותיים לרחבה, לראות השתחררות טובה משומר, זה חומר גלם לא רע לעבוד איתו.

להבדיל להבדיל גם אצילי הוא לא כוכב כדורגל במשחק חי, פשוט ספק מספרים חולני.
מסריח את הדשא ואז מניף את הרגל ומביא שער/בישול. המון משחקים כאלה.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

לא אתייחס אליו מקצועית ולהופעה של היום אלא בגדול לסיטואציה שנוצרה איתו.

עד לפני שבועיים שלושה מחפשים לו קבוצה,אשדוד מסרבת,דיונים על איך שוב נופלים ברכש ועוד עם אחד שהיה במעקב במשך למעלה משנה... והיום, מקבל הזדמנות שנייה ב-11 והוא כבר עם 2 שערים ומעורבות בשער הראשון של ויטור, ברדה מספר לנו במסע״ת ש״בישראל סבלנות עם זרים זו מילה גסה״ (אוהב אותך אליה אבל בוא... אתה בעצמך חטאת בזה) ועוד מספר שהוא מאוד מרוצה מהגישה ומהאימונים שלו.

לא בקטע ביקורתי אבל מועדון בסדר גודל שלנו צריך להיות טיפה יותר יציב מבחינת הלך הרוח, אם תוך שבועיים אנחנו עוברים מקיצוניות של לחתוך שחקן לבין להדביק אותו ל-11 יש פה בעיה מחשבתית.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

Itay כתב:
27 אוגוסט 2023, 00:05
לא אתייחס אליו מקצועית ולהופעה של היום אלא בגדול לסיטואציה שנוצרה איתו.

עד לפני שבועיים שלושה מחפשים לו קבוצה,אשדוד מסרבת,דיונים על איך שוב נופלים ברכש ועוד עם אחד שהיה במעקב במשך למעלה משנה... והיום, מקבל הזדמנות שנייה ב-11 והוא כבר עם 2 שערים ומעורבות בשער הראשון של ויטור, ברדה מספר לנו במסע״ת ש״בישראל סבלנות עם זרים זו מילה גסה״ (אוהב אותך אליה אבל בוא... אתה בעצמך חטאת בזה) ועוד מספר שהוא מאוד מרוצה מהגישה ומהאימונים שלו.

לא בקטע ביקורתי אבל מועדון בסדר גודל שלנו צריך להיות טיפה יותר יציב מבחינת הלך הרוח, אם תוך שבועיים אנחנו עוברים מקיצוניות של לחתוך שחקן לבין להדביק אותו ל-11 יש פה בעיה מחשבתית.
+1
הקיצוניות הזו לא טובה לנו, לפני שמקבלים החלטה לפה או לפה, צריכים לחשוב טוב ולאחר שקיבלת אותה ללכת איתה קדימה.
לעבור מלהוציא להשאלה לפני שבועיים להרכב פעמיים רצוף זה קיצוני מדי, הלחץ השפיע על כולם, מקווה ומאמין שילמדו מזה.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

כדורגל נמדד חלק גדול מהזמן במספרים.
בכדורסל למשל, אתה יודע באמת למדוד בצורה נוספת טובה איכויות לשחקן שמראש לא אמור לתת דאבל פיגרס בכל משחק וזה מרגיע. חטיפות, חסימות, מדדי יעילות וכו'.

בכדורגל רצים קודם כל לשערים והבישולים.

אין לי מושג לאן הקריירה של אנתוני ספר בהפועל באר שבע הולכת, אבל אם אתה יודע לבעוט טוב לשער, מרים נייחים חדים לרחבה ומתגלה ככזה שמסוגלת לתת 2-3 קרוסים טובים במשחק.

אתה עדיף לי פי כמה על שחקנים אינטליגנטים, אלגנטיים, יעילים, שעושים לחץ וממושמעים טקטית.

לא כי זה פחות חשוב, כי הקבוצה שלנו משוועת למספרים.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

Totti כתב:
27 אוגוסט 2023, 09:41
כדורגל נמדד חלק גדול מהזמן במספרים.
בכדורסל למשל, אתה יודע באמת למדוד בצורה נוספת טובה איכויות לשחקן שמראש לא אמור לתת דאבל פיגרס בכל משחק וזה מרגיע. חטיפות, חסימות, מדדי יעילות וכו'.

בכדורגל רצים קודם כל לשערים והבישולים.

אין לי מושג לאן הקריירה של אנתוני ספר בהפועל באר שבע הולכת, אבל אם אתה יודע לבעוט טוב לשער, מרים נייחים חדים לרחבה ומתגלה ככזה שמסוגלת לתת 2-3 קרוסים טובים במשחק.

אתה עדיף לי פי כמה על שחקנים אינטליגנטים, אלגנטיים, יעילים, שעושים לחץ וממושמעים טקטית.

לא כי זה פחות חשוב, כי הקבוצה שלנו משוועת למספרים.
+1

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

yossi כתב:
26 אוגוסט 2023, 23:05
בואו נראה את ספר עוד קצת.
יש לו אחלה טכניקה ואחלה שמאלית. גם הכדור שהוא העיף, זה היה לגמרי בכיוון.

אהבתי את התנועה לעומק, שרואים תקציר גם השער הוא יותר מסובך ממה שנראה במגרש, הגיע וביצע נהדר.
אני לא יודע אם הוא מודע למה שקורה סביבו, אם כן, יש לו אחלה של ביטחון עצמי כי הופעה סטייל סטויאנוב והציקצוקים היו מגיעים מהר מאוד.

רוצה לראות איך הוא מתמודד שלוחצים אותו. איך מתמודד עם שומר רציני.
על פניו החיתוך, הכניסה לעומק - מרשים אותי יותר משאפי.
מסכים שכוכב כדורגל הוא כנראה לא, אבל אם נראה יכולת להכניס כדורים איכותיים לרחבה, לראות השתחררות טובה משומר, זה חומר גלם לא רע לעבוד איתו.

להבדיל להבדיל גם אצילי הוא לא כוכב כדורגל במשחק חי, פשוט ספק מספרים חולני.
מסריח את הדשא ואז מניף את הרגל ומביא שער/בישול. המון משחקים כאלה.
אצילי רואה מגרש, מכניס המון כדורי רוחב וקרוסים לכיוון הרחבה, מוביל במסירות מפתח, עושה תנועות עומק ולא מפסיק לאיים על השער. הוא יודע גם לקחת את השומר שלו בדריבל על שטח קטן בבידודים. המספרים לא מגיעים יש מאין.

מההתרשמות שלי אין לספר איכויות מהסוג הזה.
טכני, רגל שמאל איכותית, טוב בנייחים.
סטטיסטית אין שום דבר שמרמז על תרומה יוצאת דופן במשחק רץ.

אם ישולב נכון בשיטה וידעו למצוא אותו בבלטה הוא ידע לתרום, כפי שכל שחקן אחר יוכל לתרום במידה ויפיקו ממנו את האיכויות שלו.
השאלה אם זה מספיק.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

ForeverRed כתב:
27 אוגוסט 2023, 10:17
אצילי רואה מגרש, מכניס המון כדורי רוחב וקרוסים לכיוון הרחבה, מוביל במסירות מפתח, עושה תנועות עומק ולא מפסיק לאיים על השער. הוא יודע גם לקחת את השומר שלו בדריבל על שטח קטן בבידודים. המספרים לא מגיעים יש מאין.

מההתרשמות שלי אין לספר איכויות מהסוג הזה.
טכני, רגל שמאל איכותית, טוב בנייחים.
סטטיסטית אין שום דבר שמרמז על תרומה יוצאת דופן במשחק רץ.

אם ישולב נכון בשיטה וידעו למצוא אותו בבלטה הוא ידע לתרום, כפי שכל שחקן אחר יוכל לתרום במידה ויפיקו ממנו את האיכויות שלו.
השאלה אם זה מספיק.
נכון, ועם זאת יש לאצילי גם ימים שהוא לא עובר קונוס ומסיים עם צמד.
גם אתמול ראיתי מספר קרוס אחד יפה שהוביל לשער הראשון, בעיטה אחת שלא הייתה כזו רחוקה, כניסה לעומק שהביאה שער ועוד כמה כניסות מהירות פנימה.

לא שם אותו בלבל של אצילי מן הסתם, אבל כמו שרשם טוטי, רואים שיש לספר כל מיני תכונות שיכולות לשים אותו בפוזיציה של שחקן שהוא לא הכי מבריק בעולם, אבל כזה שייצר מספרים. ובקטע הזה הוא הזכיר לי את אצילי, כי אני באמת חושב שאצילי במשחק רץ לא שחקן וואו.
הוא פשוט מקבל הרבה כדורים בבלטה שהוא אוהב, יש לו ביטחון לנסות המון, יש לו רגל מדהימה וזה מוביל לאן שזה מוביל.

בואו נראה את ספר בעוד כמה משחקים ואז נדע לשפוט. בגלל זה גם אמרתי שאני רוצה לראות אותו מתמודד עם לחץ, עם שומר איכותי כדי לאמוד אותו יותר טוב.

למשחק בכורה בליגה, זה היה לגמרי עובר.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

ההשוואה לאצילי היא נטו בגלל שאצילי גילה שהוא אצילי לפני שנתיים בערך. לפני כן הוא היה שחקן טוב, מוגבל, עם כשרון שלא תמיד ממומש.

ופתאום הוא מניף פעם, מניף פעמיים ואתה מבין שיש כאן משהו שלא ציפית לו.

היכולת להניף קיימת אצל ספר. נותר רק לבדוק אם הוא יניף כמו שצריך במאני טיים, בבלומפילד, סמי עופר וסתם כשהכל תקוע וכל לא עובד.

אם זה יקרה, אז הוא לא יהיה אצילי אולי, אבל הוא יהיה מספיק טוב להפועל באר שבע.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

אצילי היה שחקן שעושה הבדל בליגה עוד הרבה לפני שבכר הפך אותו למפלצת שהוא היום. זה מגובה במספרים בכל קבוצה ששיחק.

לספר אין שום דבר שמתקרב למספרים האלה ברומניה.
האם דווקא פה זה יקרה? הלוואי. אבל לא משהו לבנות עליו.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ForeverRed כתב:
27 אוגוסט 2023, 11:13
אצילי היה שחקן שעושה הבדל בליגה עוד הרבה לפני שבכר הפך אותו למפלצת שהוא היום. זה מגובה במספרים בכל קבוצה ששיחק.

לספר אין שום דבר שמתקרב למספרים האלה ברומניה.
האם דווקא פה זה יקרה? הלוואי. אבל לא משהו לבנות עליו.
קחו בחשבון שאצילי פרץ בביתר כשחקן עם מספרים בערך בגיל של ספר, השינוי המשמעותי אצלו שהפך אותו ממש לשחקן A קרה רק אצל איביץ׳ בגיל 26 ולשיא הוא הגיע בחיפה בגיל 29-30.
פה אנחנו מדברים על שחקן בן 23 שרק עכשיו יצא מהמדינה שלו, לדברים כמוהו לוקח זמן להתבשל

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

dor69 כתב:
27 אוגוסט 2023, 11:30
קחו בחשבון שאצילי פרץ בביתר כשחקן עם מספרים בערך בגיל של ספר, השינוי המשמעותי אצלו שהפך אותו ממש לשחקן A קרה רק אצל איביץ׳ בגיל 26 ולשיא הוא הגיע בחיפה בגיל 29-30.
פה אנחנו מדברים על שחקן בן 23 שרק עכשיו יצא מהמדינה שלו, לדברים כמוהו לוקח זמן להתבשל
זה מחזיר אותנו שוב לאותה שאלה - האם יש זמן ומרחב תמרון לפתח זר צעיר בקבוצה שמכוונת להישגים מיידיים.
לכן כתבתי, כזר שישי - אולי. לצד פאון - לא.
אחד מהם צריך ללכת.

שלח תגובה