אנטוניו ספר חתם ל4 עונות

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dor69

Re: אנטוניו ספר חתם ל4 עונות

שליחה על ידי dor69 »

Itay כתב:
01 מאי 2024, 13:01
+1
רק אוהדים שלנו יכולים לצאת על 180 נגד המועדון שלא יודע להביא זרים ולא משקיע שקל בסקאוטינג ואז כשמגיע זר שנותן מספרים יפים ולא מוגזם יהיה לומר שאפילו סחב אותנו לתקופה מסויימת מחפשים עוד באפריל למכור אותו.

לא יודע על סמך מה נקבע פה שזו התקרה שלו, בתחילת העונה אף אחד לא חשב שהוא יהיה מספקי המספרים העיקריים ושמחנו לגלות אחרת, אם היה מדובר באיזה זר מבוגר/עצלן עוד מילא אבל ספר עוד די צעיר והוא עשה התקדמות גדולה תחת ברדה וייאמר לזכותו שהוא גם תמיד מחפש להשתפר ולעבוד יותר ויותר קשה.

גם מבחינת אופי לא הייתי מקל ראש במה שהוא עבר ובצורה שבה התמודד, הרבה מאוד זרים שהיו חווים את נקודת הפתיחה שלו כבר היו קורסים.
זה לא נטו בעקבות היכולת הפחות טובה לאחרונה של ספר, הייתה ביקורת גם בסוף ינואר על זה שהביאו זר על משבצת שכבר יש בה זר. אם נמשיך ככה אז גם המניה של ספר תרד כי זרים אחרים ישחקו במקומו וגם נפסיד בכל משחק נתון זר שלא יכול לתת את האימפקט על הקבוצה (זה יבלוט בעיקר באירופה שסופר קריטית לעתיד המועדון).
סך הכל אומרים שאם במקום זה יהיה מחיר טוב נוכל למנף אותו בשביל המועדון.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

dor69 כתב:
01 מאי 2024, 13:50
זה לא נטו בעקבות היכולת הפחות טובה לאחרונה של ספר, הייתה ביקורת גם בסוף ינואר על זה שהביאו זר על משבצת שכבר יש בה זר. אם נמשיך ככה אז גם המניה של ספר תרד כי זרים אחרים ישחקו במקומו וגם נפסיד בכל משחק נתון זר שלא יכול לתת את האימפקט על הקבוצה (זה יבלוט בעיקר באירופה שסופר קריטית לעתיד המועדון).
במחיר טוב אתה מוכר את כולם (הביקורת שלי היא שלפעמים גם במחיר לא טוב אתה מוכר שחקני מפתח אבל נעזוב את זה לצורך הדיון), השאלה מה זה ״טוב״?
לדעתי לאור המספרים והגיל והעובדה שמדובר בשחקן התקפה פחות מ - 2 מיליון זה לא מחיר ״טוב״ (בטח מיליון כמו שזרקו כאן קודם שזה פלוס מינוס נותן לך בשוק של היום רז שלמה כזה).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

dor69 כתב:
לרוב ספר שיחק כ-10 העונה ככה שהוא כן יכול לספק לנו פתרון ב-2 העמדות, חוץ מזה העונה היא מאוד ארוכה ובמיוחד העונה הנוכחית שספר עשה בה קילומטראז פסיכי בקצב של משחק כל 3 ימים, בספק מאוד גדול אם שחקן אחר היה עומד בעומס של ספר.

לגבי 2 שחקנים באותה עמדה, כרגע עם כל הכבוד לקיניונס ראינו ממנו סך הכל 2 הופעות טובות, אחד מהם יצטרך להישאר, אז כבר לקבוע שזה צריך להיות קיניונס? לא יודע, לא ממהר לקבוע.

אגב גם חיפה מחזיקה ב-2 בלמים זרים ומכבי מחזיקה ב-2 קשרי כנף זרים (בונדוסו ואדו), ככה שזה לא דבר חריג, בסוף זה גם מאוד תלוי בשוק הישראלי שאין לו כמעט מה להציע.

סמל אישי של משתמש
yarinbenizri94
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yarinbenizri94 »

Itay כתב:
01 מאי 2024, 13:01
+1
רק אוהדים שלנו יכולים לצאת על 180 נגד המועדון שלא יודע להביא זרים ולא משקיע שקל בסקאוטינג ואז כשמגיע זר שנותן מספרים יפים ולא מוגזם יהיה לומר שאפילו סחב אותנו לתקופה מסויימת מחפשים עוד באפריל למכור אותו.

לא יודע על סמך מה נקבע פה שזו התקרה שלו, בתחילת העונה אף אחד לא חשב שהוא יהיה מספקי המספרים העיקריים ושמחנו לגלות אחרת, אם היה מדובר באיזה זר מבוגר/עצלן עוד מילא אבל ספר עוד די צעיר והוא עשה התקדמות גדולה תחת ברדה וייאמר לזכותו שהוא גם תמיד מחפש להשתפר ולעבוד יותר ויותר קשה.

גם מבחינת אופי לא הייתי מקל ראש במה שהוא עבר ובצורה שבה התמודד, הרבה מאוד זרים שהיו חווים את נקודת הפתיחה שלו כבר היו קורסים.
היי לא צריך ללכלך הזהרתי אמרתי דל"פ("רק אוהדים שלנו יכולים...").

זה הכל ניהול סיכונים מבחינתי ומנייה מוכרים בשיא:

אתה יכול לחשוב שזה לא השיא ויש לו עוד לאן להתקדם וזו זכותך וואלה יש מצב.
מצד שני אני יכול להגיד לך שנראה לי לא סביר שהוא יצליח לשחזר את היכולת בעונה הבאה בטח לא להתעלות ולכן דווקא כדאי עכשו לעשות פליפ לאיזה חלוץ/מגן מטוס ניגרי ולהתקדם.

מישהו מאיתנו צודק בוא נקווה שהקבוצה תהמר נכון ושהקבוצה תרוויח.
dor69 כתב:
בול
:צעיף:

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

yarinbenizri94 כתב:
01 מאי 2024, 15:14
היי לא צריך ללכלך הזהרתי אמרתי דל"פ("רק אוהדים שלנו יכולים...").

זה הכל ניהול סיכונים מבחינתי ומנייה מוכרים בשיא:

אתה יכול לחשוב שזה לא השיא ויש לו עוד לאן להתקדם וזו זכותך וואלה יש מצב.
מצד שני אני יכול להגיד לך שנראה לי לא סביר שהוא יצליח לשחזר את היכולת בעונה הבאה בטח לא להתעלות ולכן דווקא כדאי עכשו לעשות פליפ לאיזה חלוץ/מגן מטוס ניגרי ולהתקדם.

מישהו מאיתנו צודק בוא נקווה שהקבוצה תהמר נכון ושהקבוצה תרוויח.
אמרתי אוהדים שלנו כי אני שם לב ברשתות שזה לא בדיוק דלפ חחח.

בכל מקרה יש ניהול סיכונים שזה לגמרי שיקול לגיטימי ויש להסתכל למציאות בעיניים, ראינו סך הכל לפני 3 חודשים כמה זה סיוט להנחית פה זרים בעת מלחמה (שסביר להניח גם לא תיגמר בקרוב), אז מבחינתי למכור זר שהתחבר למועדון ולקהל,עשה עונה טובה,הושקעו בו משאבים והרבה מחשבה איך לקדם אותו מקצועית... את כל זה לשים על המזבח כי אולי יבוא משהו יותר טוב? ניסיון העבר מלמד אותנו שהסיכוי לכך לא גבוה במיוחד.

כמובן כפי שנאמר אם תגיע הצעה מכובדת (סביבות המיליון יורו וצפונה)
הייתי מוכר בלב שלם.
נערך לאחרונה על ידי Itay ב 01 מאי 2024, 15:42, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
Melikson24

שליחה על ידי Melikson24 »

צריך להבין שנצטרך להחליף 2 זרים איך שלא נסובב את זה. יש המון חורים.
להמשיך עם מצבת זרים הנוכחית זה אומר חור בעמדת המגן הימני, זה אומר קישור די מוגבל, זה אומר חלוצים כל אחד עם החסרונות הברורים שלו.

אני לא רואה ישראלים בנמצא שמסוגלים לסגור את החורים האלה.

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

Melikson24 כתב:
01 מאי 2024, 15:40
צריך להבין שנצטרך להחליף 2 זרים איך שלא נסובב את זה. יש המון חורים.
להמשיך עם מצבת זרים הנוכחית זה אומר חור בעמדת המגן הימני, זה אומר קישור די מוגבל, זה אומר חלוצים כל אחד עם החסרונות הברורים שלו.

אני לא רואה ישראלים בנמצא שמסוגלים לסגור את החורים האלה.
"לבזבז" זר על מגן ימני נראה לי לא חכם. מגינים שמאליים הם זן נדיר.

שלח תגובה