מנויים 2023/24

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

Re: מנויים 2023/24

שליחה על ידי CrazyRed7 »

oranu כתב:
17 יולי 2023, 20:49
העמלות של משרדי הכרטיסים של המתחרות זהות, זו הזנחה פושעת של המועדון בנושא ויש צחוקים ויש חלאס.
העמלות בלאן ובשפע זהות?

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

מסכים עם אורן. כולם לוקחים את אותן עמלות (שהן אגב הזויות בפני עצמן אבל שם את זה בצד)...

אבל חוויית השימוש מחרידה.
כל פעם אתה סובל ויוצאת לך הנשמה עד שיש רכישה.
מסכנים אנשים שפחות טובים בטכנולוגיה, אני מוצא את עצמי פעם אחר פעם קונה לכל הסביבה שלי כי זה מתסבך להם את החיים.

לפני כמה דקות ניסיתי לקנות כרטיסים למשחק בחמישי (שכמובן צריך לקנות עד מחר אם אני רוצה להבטיח את הכיסאות שלי)
ניסיתי בכל דרך אפשרית ונתקלתי ב-3 הודעות שגיאה שונות ו-4 תקלות מסוג שונה (נשבע שספרתי ואני לא סתם זורק מספרים)

שוב ושוב מתייחסים אלינו כמו ***, יודעים שאנחנו קהל שבוי וגם אם יאכילו אותנו *** אנחנו נגיד אמן כי אנחנו מכורים.

התנהלות חצופה בלי שום שיפור באופק...

סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oranu »

CrazyRed7 כתב:
17 יולי 2023, 20:54
העמלות בלאן ובשפע זהות?
מהפעם האחרונה שבדקתי חד משמעית כן.
10% עמלה על הכרטיס ועוד 5 שקלים עמלה להזמנת אינטרנט.
אין שום סיבה שנקבל שירות כזה פח.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

RedRock כתב:
17 יולי 2023, 21:00
מסכים עם אורן. כולם לוקחים את אותן עמלות (שהן אגב הזויות בפני עצמן אבל שם את זה בצד)...

אבל חוויית השימוש מחרידה.
כל פעם אתה סובל ויוצאת לך הנשמה עד שיש רכישה.
מסכנים אנשים שפחות טובים בטכנולוגיה, אני מוצא את עצמי פעם אחר פעם קונה לכל הסביבה שלי כי זה מתסבך להם את החיים.

לפני כמה דקות ניסיתי לקנות כרטיסים למשחק בחמישי (שכמובן צריך לקנות עד מחר אם אני רוצה להבטיח את הכיסאות שלי)
ניסיתי בכל דרך אפשרית ונתקלתי ב-3 הודעות שגיאה שונות ו-4 תקלות מסוג שונה (נשבע שספרתי ואני לא סתם זורק מספרים)

שוב ושוב מתייחסים אלינו כמו ***, יודעים שאנחנו קהל שבוי וגם אם יאכילו אותנו *** אנחנו נגיד אמן כי אנחנו מכורים.

התנהלות חצופה בלי שום שיפור באופק...
אותו דבר אצלי, קונה לשישה אנשים שונים כי הם לא מסתדרים עם הממשק

סמל אישי של משתמש
a-t

שליחה על ידי a-t »

מישהו יכול להסביר מה בדיוק הבעיה בממשק של שפע ומה הבדל מלאן?
וואלה הבעיות היחידות שנתקלתי בהם היו בכניסה שיש עומס אבל זה נפתר בשנה אחרונה.

סמל אישי של משתמש
ron

שליחה על ידי ron »

a-t כתב:
18 יולי 2023, 10:22
גם בתקופת חידוש המנויים וגם בימים האחרונים בניסיון לרכוש כרטיסים למשחק מול מכבי, הופיעה הודעת שגיאה לאחר הכנסת פרטי האשראי, כשלא התקבלה הודעת אישור במייל וגם לא הכרטיס.
הרבה אוהדים דיווחו על תקלה, גם אני הצלחתי לקבל את הכרטיס רק לאחר כמה ניסיונות ביומיים האחרונים.

האתר של לאן גם על הפנים ואוהדים של קבוצות שעובדות איתם גם מתלוננים קבוע.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

a-t כתב:
18 יולי 2023, 10:22
מופיעה שגיאה אחרי שאתה מאשר את התשלום - בשלב שאתה אמור לקבל אישור הזמנה.
אני ביצעתי רכישות יום אחרי יום וקיבלתי שתי הודעות שגיאה שונות.
הבעיה היא שעבור חלק הרכישה מאושרת והם פשוט מקבלים את הכרטיס למייל אחרי כמה שעות (מה שמייצר בעיה אחרת של אוהדים שחושבים שהרכישה נכשלה ופשוט קונים עוד ועוד כרטיסים), ועבור חלק (כמו במקרה שלי) הרכישה פשוט לא יכולה להתבצע ואפשר לבצע אותה רק מול נציג של שפע.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

יש לי חבר שמוכר 2 מנויים צמודים לשער 6, שורה 21, כיסאות 142 ו143.
אם מישהו מעוניין.

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

בית"ר ירושלים פרסמה היום (שישי) את מתווה הפיצויים שלה לאוהדיה שקנו מנוי לעונת 2023/2024, זאת בהודעה רשמית באתר הקבוצה.

לפי הנכתב בהודעה, מי שרכש מנוי לעונת המשחקים הנוכחית יקבל הנחה בשווי המשחקים שהפסיד העונה בעקבות הוראות פיקוד העורף בעת חידוש המנוי בעונת 2024/2025.

בנוסף, מנוי אשר יחליט שלא לחדש את הכרטיס העונתי שלו לעונה הבאה יוכל לקבל כרטיסים בעונה הבאה לאותם המשחקים שהפסיד במהלך העונה הנוכחית.

מניח שיתחילו לצאת עוד מתווים דומים בקרוב .
בגדול אנחנו הפסדנו את שלושת המשחקים הנ"ל :

סכנין
מכבי ת"א והפועל חיפה ( מי שלא עלה בהגרלה )
נערך לאחרונה על ידי 4 לב אדום ב 12 ינואר 2024, 18:16, נערך פעם 1 בסך הכל.
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

4 לב אדום כתב:
12 ינואר 2024, 15:54
בית"ר ירושלים פרסמה היום (שישי) את מתווה הפיצויים שלה לאוהדיה שקנו מנוי לעונת 2023/2024, זאת בהודעה רשמית באתר הקבוצה.

לפי הנכתב בהודעה, מי שרכש מנוי לעונת המשחקים הנוכחית יקבל הנחה בשווי המשחקים שהפסיד העונה בעקבות הוראות פיקוד העורף בעת חידוש המנוי בעונת 2024/2025.

בנוסף, מנוי אשר יחליט שלא לחדש את הכרטיס העונתי שלו לעונה הבאה יוכל לקבל כרטיסים בעונה הבאה לאותם המשחקים שהפסיד במהלך העונה הנוכחית.

מניח שיתחילו לצאת עוד מתווים דומים בקרוב .
בגדול אנחנו הפסדנו את 2 המשחקים הנ"ל :

מכבי ת"א והפועל חיפה ( מי שלא עלה בהגרלה )
גם סכנין

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

dor69 כתב:
12 ינואר 2024, 17:12
גם סכנין
צודק ... היה נראה לי משהו מוזר ;)
תיקנתי . תודה :כל הכבוד:

סמל אישי של משתמש
barkatz8

שליחה על ידי barkatz8 »

מתווה הפיצויים של מועדון לבעלי המנויים:

אילו משחקים נכללים במתווה הפיצוי?
המתווה מחושב על פי 3 משחקי הבית הבאים: המשחק מול בני סכנין (6.12.23), המשחק מול מכבי ת"א (20.12.23) והמשחק מול הפועל חיפה (26.12.23). במשחקים אלה, חלו הגבלות על כניסת הקהל לאצטדיון טוטו טרנר בעקבות אירועי מלחמת "חרבות ברזל". 

כיצד מחושב סכום הזיכוי לו זכאי כל בעל מנוי?
גובה הזיכוי לכל בעל מנוי יחושב בהתאם למספר המשחקים אשר נגרעו מהמנוי שלו עקב מגבלות פיקוד העורף. עבור כשני שליש מכלל בעלי המנויים מדובר בהפסד של שני משחקים ועבור השליש הנוסף מדובר בהפסד של שלושה משחקים. החישוב יהיה לפי עלות יחסית של משחק במנוי בהתאם לעלות המנוי הכוללת עבור עונת המשחקים.
לדוגמא: יוסי, מנוי ביציע הדרומי, רכש מנוי בתחילת העונה ב-895 שקלים. בעקבות מלחמת "חרבות ברזל" וההגבלות שחלו על כניסת קהל, הוא הפסיד במנוי שני משחקי בית (יוסי כן זכה בהגרלה למשחק הבית מול מכבי ת"א). העלות היחסית של משחק במנוי של יוסי הינה 47 שקלים (895/19) ועל כן יהא זכאי להחזר כספי מלא בסך של 94 שקלים בגין שני המשחקים שנגרעו מהמנוי שלו.

על מי חל המתווה?
המתווה חל על כל בעל המנויים לעונת המשחקים 23/24, למעט מנויי תא הכבוד.

מהן 4 האפשרויות למימוש הזיכוי?
כל בעל מנוי רשאי לבחור *באחת* מן האפשרויות הבאות:

1. החזר כספי מלא - בעל המנוי יקבל החזר מלא של כספו וזאת בהתאם לחישוב החלק היחסי של עלות המנוי וכמות המשחקים שנגרעה ממנו עקב מגבלות פיקוד העורף. ההחזר הכספי יבוצע במהלך השבועות הקרובים ולא יאוחר מיום 1.3.2024. הפרטים המלאים על אפשרות זו, כולל דרכי המימוש, יפורסמו בהמשך.

2. שובר למימוש בחנות המועדון - סכום הזיכוי לו יהיה זכאי בעל מנוי שייבחר באופציה זו יינתן בצורת קוד הטבה למימוש בחנות המועדון הרשמית בתוספת 25% מסך הזיכוי המקורי שמגיע לו. לדוגמא: חן, בעלת מנוי ליציע המערבי אשר הפסידה 2 משחקים וזכאית ל-134 ש"ח זיכוי, תקבל במידה ותבחר באופציה זו שובר בסך 168 ש"ח למימוש בחנות המועדון. שוברי הזיכוי יישלחו במהלך השבועות הקרובים ולא יאוחר מיום 1.3.2024. הפרטים המלאים על אפשרות זו, כולל דרכי המימוש, יפורסמו בהמשך.

3. כרטיס כניסה למשחק גביע המדינה מול בית"ר ירושלים - בעל מנוי שיבחר באופציה זו יקבל כרטיס כניסה למקום מושבו לפי המנוי למשחק גביע המדינה מול בית"ר ירושלים (שבת, 27.1, 20:00). לדוגמא: ברק, בעל מנוי ליציע המזרחי בשער 5 שורה 3 וכיסא 163, יכנס ללינק המופיע מיד, ויבחר לממש אפשרות זו.
הלינק למימוש: https://bitly.ws/3a9Jd
המימוש יתאפשר עד יום רביעי בתאריך 24.1.24 בשעה 12:00. *שימו לב! לאחר תאריך זה המכירה תפתח לקהל המנויים ולא תהיה יותר אפשרות לממש את ההטבה*.

4. תרומה לפעילות קהילתית עבור מפוני עוטף ישראל - המועדון חרט על דגלו לסייע בכל שניתן לתושבים שפונו מבתיהם בעקבות מלחמת "חרבות ברזל". מהימים הראשונים ללחימה, הנהלת, צוות ושחקני המועדון נרתמו לסייע בכל שנדרש ולהרים כמה שניתן את מצב הרוח בימים הלא קלים האלה. אנו מעניקים אפשרות לתרום את הסכום היחסי אשר בעל המנוי זכאי לו לטובת פעילויות קהילתיות שהמועדון מקיים עם ילדי ותושבי העוטף. פרטים על אפשרות זו יפורסמו בהמשך.

מנכ"ל המועדון, עו"ד גיא פרימור: "עם חזרת הקהל למגרשים, שקדנו על מתווה ראוי לפיצוי אוהדינו. העם כולו עובר ימים לא קלים, ובתוך כך אוהדינו, שעבור רבים מהם המלחמה שינתה את החיים מקצה לקצה. בכל יום, ליבנו עם המשפחות השכולות, החטופים ומשפחותיהם, אוהדינו בשטחי הלחימה ואלו שמגנים עלינו. מתוך חשיבה בלתי פוסקת עליכם ועל התקופה בה היו הגבלות קהל, יצרנו מתווה שנותן מגוון רחב של אפשרויות לכל בעל מנוי. אני מאמין שהמתווה נותן מענה ראוי ומיידי למנויים שלנו, שהוכיחו יותר מתמיד בתקופה הזו כמה הקשר בינינו חזק וחשוב. נעמוד לרשות כל מי שנוכל לסייע לו בכל דרך. כולנו במועדון מייחלים לימים שקטים, בטוחים וטובים יותר".

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

barkatz8 כתב:
18 ינואר 2024, 14:50
מתווה הפיצויים של מועדון לבעלי המנויים:

אילו משחקים נכללים במתווה הפיצוי?
המתווה מחושב על פי 3 משחקי הבית הבאים: המשחק מול בני סכנין (6.12.23), המשחק מול מכבי ת"א (20.12.23) והמשחק מול הפועל חיפה (26.12.23). במשחקים אלה, חלו הגבלות על כניסת הקהל לאצטדיון טוטו טרנר בעקבות אירועי מלחמת "חרבות ברזל". 

כיצד מחושב סכום הזיכוי לו זכאי כל בעל מנוי?
גובה הזיכוי לכל בעל מנוי יחושב בהתאם למספר המשחקים אשר נגרעו מהמנוי שלו עקב מגבלות פיקוד העורף. עבור כשני שליש מכלל בעלי המנויים מדובר בהפסד של שני משחקים ועבור השליש הנוסף מדובר בהפסד של שלושה משחקים. החישוב יהיה לפי עלות יחסית של משחק במנוי בהתאם לעלות המנוי הכוללת עבור עונת המשחקים.
לדוגמא: יוסי, מנוי ביציע הדרומי, רכש מנוי בתחילת העונה ב-895 שקלים. בעקבות מלחמת "חרבות ברזל" וההגבלות שחלו על כניסת קהל, הוא הפסיד במנוי שני משחקי בית (יוסי כן זכה בהגרלה למשחק הבית מול מכבי ת"א). העלות היחסית של משחק במנוי של יוסי הינה 47 שקלים (895/19) ועל כן יהא זכאי להחזר כספי מלא בסך של 94 שקלים בגין שני המשחקים שנגרעו מהמנוי שלו.

על מי חל המתווה?
המתווה חל על כל בעל המנויים לעונת המשחקים 23/24, למעט מנויי תא הכבוד.

מהן 4 האפשרויות למימוש הזיכוי?
כל בעל מנוי רשאי לבחור *באחת* מן האפשרויות הבאות:

1. החזר כספי מלא - בעל המנוי יקבל החזר מלא של כספו וזאת בהתאם לחישוב החלק היחסי של עלות המנוי וכמות המשחקים שנגרעה ממנו עקב מגבלות פיקוד העורף. ההחזר הכספי יבוצע במהלך השבועות הקרובים ולא יאוחר מיום 1.3.2024. הפרטים המלאים על אפשרות זו, כולל דרכי המימוש, יפורסמו בהמשך.

2. שובר למימוש בחנות המועדון - סכום הזיכוי לו יהיה זכאי בעל מנוי שייבחר באופציה זו יינתן בצורת קוד הטבה למימוש בחנות המועדון הרשמית בתוספת 25% מסך הזיכוי המקורי שמגיע לו. לדוגמא: חן, בעלת מנוי ליציע המערבי אשר הפסידה 2 משחקים וזכאית ל-134 ש"ח זיכוי, תקבל במידה ותבחר באופציה זו שובר בסך 168 ש"ח למימוש בחנות המועדון. שוברי הזיכוי יישלחו במהלך השבועות הקרובים ולא יאוחר מיום 1.3.2024. הפרטים המלאים על אפשרות זו, כולל דרכי המימוש, יפורסמו בהמשך.

3. כרטיס כניסה למשחק גביע המדינה מול בית"ר ירושלים - בעל מנוי שיבחר באופציה זו יקבל כרטיס כניסה למקום מושבו לפי המנוי למשחק גביע המדינה מול בית"ר ירושלים (שבת, 27.1, 20:00). לדוגמא: ברק, בעל מנוי ליציע המזרחי בשער 5 שורה 3 וכיסא 163, יכנס ללינק המופיע מיד, ויבחר לממש אפשרות זו.
הלינק למימוש: https://bitly.ws/3a9Jd
המימוש יתאפשר עד יום רביעי בתאריך 24.1.24 בשעה 12:00. *שימו לב! לאחר תאריך זה המכירה תפתח לקהל המנויים ולא תהיה יותר אפשרות לממש את ההטבה*.

4. תרומה לפעילות קהילתית עבור מפוני עוטף ישראל - המועדון חרט על דגלו לסייע בכל שניתן לתושבים שפונו מבתיהם בעקבות מלחמת "חרבות ברזל". מהימים הראשונים ללחימה, הנהלת, צוות ושחקני המועדון נרתמו לסייע בכל שנדרש ולהרים כמה שניתן את מצב הרוח בימים הלא קלים האלה. אנו מעניקים אפשרות לתרום את הסכום היחסי אשר בעל המנוי זכאי לו לטובת פעילויות קהילתיות שהמועדון מקיים עם ילדי ותושבי העוטף. פרטים על אפשרות זו יפורסמו בהמשך.

מנכ"ל המועדון, עו"ד גיא פרימור: "עם חזרת הקהל למגרשים, שקדנו על מתווה ראוי לפיצוי אוהדינו. העם כולו עובר ימים לא קלים, ובתוך כך אוהדינו, שעבור רבים מהם המלחמה שינתה את החיים מקצה לקצה. בכל יום, ליבנו עם המשפחות השכולות, החטופים ומשפחותיהם, אוהדינו בשטחי הלחימה ואלו שמגנים עלינו. מתוך חשיבה בלתי פוסקת עליכם ועל התקופה בה היו הגבלות קהל, יצרנו מתווה שנותן מגוון רחב של אפשרויות לכל בעל מנוי. אני מאמין שהמתווה נותן מענה ראוי ומיידי למנויים שלנו, שהוכיחו יותר מתמיד בתקופה הזו כמה הקשר בינינו חזק וחשוב. נעמוד לרשות כל מי שנוכל לסייע לו בכל דרך. כולנו במועדון מייחלים לימים שקטים, בטוחים וטובים יותר".

👍
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

לפי החישוב , מי שלא עלה בהגרלה בכלל ביציעים 1,2,6,7 מגיע לו החזר כספי בשווי של 3 משחקים כלומר 233 ₪ לפי החישוב הבא :
1475 ( עלות המנוי ) ÷ 19 ( משחקים במסגרת המנוי ) = 77.63 ₪ ( שווי משחק )
77.63 ₪ ( שווי משחק ) × 3 ( משחקי בית שהפסיד ) = 233 ₪

מי שכן עלה בהגרלה רק למשחק אחד מגיע לו החזר כספי בשווי 2 משחקים כלומר 155 ₪ לפי החישוב הבא :
77.63 ₪ ( שווי משחק ) × 2 ( משחקי בית שהפסיד ) = 155 ₪

ההחזרים מובטחים עד 1.3.24

איך הם משווים את זה לכרטיס למשחק גביע מול בית"ר שיעלה גג 100 ₪ ?

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

4 לב אדום כתב:
19 ינואר 2024, 10:46
לפי החישוב , מי שלא עלה בהגרלה בכלל ביציעים 1,2,6,7 מגיע לו החזר כספי בשווי של 3 משחקים כלומר 233 ₪ לפי החישוב הבא :
1475 ( עלות המנוי ) ÷ 19 ( משחקים במסגרת המנוי ) = 77.63 ₪ ( שווי משחק )
77.63 ₪ ( שווי משחק ) × 3 ( משחקי בית שהפסיד ) = 233 ₪

מי שכן עלה בהגרלה רק למשחק אחד מגיע לו החזר כספי בשווי 2 משחקים כלומר 155 ₪ לפי החישוב הבא :
77.63 ₪ ( שווי משחק ) × 2 ( משחקי בית שהפסיד ) = 155 ₪

ההחזרים מובטחים עד 1.3.24

איך הם משווים את זה לכרטיס למשחק גביע מול בית"ר שיעלה גג 100 ₪ ?
לא חושב שיש מישהו שלא עלה בכלל בהגרלה.
הגרילו 5000 שונים כל פעם

שלח תגובה