מושאלים 23/24

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: מושאלים 23/24

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב:
21 פברואר 2024, 14:18
די משה, בחייאת.
אל תנסה לפסול דעה של אחרים בנימוקים לא ענייניים כמו שנהגו לעשות לך.

יוספי בעונה אדירה מבחינתו.
אחלה. לא חולק על זה.

מה שאני אומר זה שזו אותה הגברת.
מי שצופה מבין שמה שקורה בהפועל חיפה לא יקרה פה.
לכן חבל לכולם על האנרגיות שמתבזבזות על הנושא הזה.
שימשיך להצליח ויכניס קצת כסף לקופה בקיץ.
כולם ירוויחו.
שים לב שאני ואתה לא חלוקים בקשר לדעה הסופית בכל הקשור להתאמה להפועל באר שבע.
אני כן חושב שלטעון שזה אותו שחקן מקצועית כמו אצלנו זה לא נכון, מתי אצלנו הוא הציג יכולת כזאת לאורך כל כך הרבה זמן? אצלנו היה לו כדור ארוך לשכטר בפנדל השני בניצחון בסמי עם הפנדלים של אבו עביד אבל זה היה היוצא מהכלל ולא היה כלום לפני ואחרי. בדרבי האחרון חוץ מהשער הוא נתן שני כדורים כאלה על 40 מטר לקאמרה והכניס בלי הפסקה כדורים מסוכנים לרחבה. לא זוכר דומיננטיות כזאת אצלנו מעולם.
אסור לפסול גם שעם הגיל והיציאה החוצה וקבלת הקרדיט משהו בו השתחרר. זה לא שחקן בן 35 שאתה יכול להגיד שפשוט היה לו צירוף מקרים העונה, הוא עדין בגיל שאפשר לעבור בו תהליכים ושוב זה עדין לא אומר שהוא מתאים לנו כי איתנו זה מורכב יותר מהרבה בחינות.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
21 פברואר 2024, 15:14
שים לב שאני ואתה לא חלוקים בקשר לדעה הסופית בכל הקשור להתאמה להפועל באר שבע.
אני כן חושב שלטעון שזה אותו שחקן מקצועית כמו אצלנו זה לא נכון, מתי אצלנו הוא הציג יכולת כזאת לאורך כל כך הרבה זמן? אצלנו היה לו כדור ארוך לשכטר בפנדל השני בניצחון בסמי עם הפנדלים של אבו עביד אבל זה היה היוצא מהכלל ולא היה כלום לפני ואחרי. בדרבי האחרון חוץ מהשער הוא נתן שני כדורים כאלה על 40 מטר לקאמרה והכניס בלי הפסקה כדורים מסוכנים לרחבה. לא זוכר דומיננטיות כזאת אצלנו מעולם.
אסור לפסול גם שעם הגיל והיציאה החוצה וקבלת הקרדיט משהו בו השתחרר. זה לא שחקן בן 35 שאתה יכול להגיד שפשוט היה לו צירוף מקרים העונה, הוא עדין בגיל שאפשר לעבור בו תהליכים ושוב זה עדין לא אומר שהוא מתאים לנו כי איתנו זה מורכב יותר מהרבה בחינות.
יוספי פתח טוב את העונה.
בהמשך היו לו כמה שבועות פחות טובים.
ואז הגיע הדרבי שהחזיר אותו לתודעה.

בכל קבוצה גדולה הוא היה יורד לספסל.
בהפועל חיפה המשיך לשחק ואף אחד כבר לא יזכור מה היה קודם.

ברור שהוא גם מתפתח כשחקן.
אבל לא זאת הייתה הבעיה שלו אצלנו.
מעטים השחקנים הישראלים שיודעים לשלב הגנה והתקפה ואת זה על הנייר יש לו.

בגישה, בפוזה, בחוסר המודעות, בצורך שהכל יהיה סובב סביבו - אני לא מזהה הבדל. מה שיכולים להעניק לו בקבוצה הבינונית הזאת, פה הוא לא יקבל בחיים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed כתב:
21 פברואר 2024, 15:30
יוספי פתח טוב את העונה.
בהמשך היו לו כמה שבועות פחות טובים.
ואז הגיע הדרבי שהחזיר אותו לתודעה.

בכל קבוצה גדולה הוא היה יורד לספסל.
בהפועל חיפה המשיך לשחק ואף אחד כבר לא יזכור מה היה קודם.

ברור שהוא גם מתפתח כשחקן.
אבל לא זאת הייתה הבעיה שלו אצלנו.
מעטים השחקנים הישראלים שיודעים לשלב הגנה והתקפה ואת זה על הנייר יש לו.

בגישה, בפוזה, בחוסר המודעות, בצורך שהכל יהיה סובב סביבו - אני לא מזהה הבדל. מה שיכולים להעניק לו בקבוצה הבינונית הזאת, פה הוא לא יקבל בחיים.
מסכים עם הסוף שלך, ואם הוא יחזור לכאן זה יהיה המבחן הכי משמעותי אצלו.
ועדין, לא חושב שהוא הציג יכולת כל כך טובה אצלנו. חלק גדול מהבעיה שהוא התנהג כאילו הוא שחקן טופ אבל לא עמד מאחורי זה ביכולת, הפער היה מאוד בעייתי. אצל חיפה הוא לגמרי עומד מאחורי זה ביכולת.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
21 פברואר 2024, 16:02
מסכים עם הסוף שלך, ואם הוא יחזור לכאן זה יהיה המבחן הכי משמעותי אצלו.
ועדין, לא חושב שהוא הציג יכולת כל כך טובה אצלנו. חלק גדול מהבעיה שהוא התנהג כאילו הוא שחקן טופ אבל לא עמד מאחורי זה ביכולת, הפער היה מאוד בעייתי. אצל חיפה הוא לגמרי עומד מאחורי זה ביכולת.
וכאן נשאלת השאלה, האם יוספי הפך ביום בהיר לשחקן טופ או שהסיטואציה סביבו והקבוצה שבה הוא משחק מטיבים איתו. אני חושב שזאת האופציה השנייה. ראינו מספיק כאלה בשנים האחרונות.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

תומר יוספי בוסרמיליה פודקאסט:
״אין מישהו שרצה יותר ממני להצליח במועדון שגדלתי בו, במועדון שאני הכי אוהב, בעיר שנולדתי בה.

היה חשוב לי להצליח ולתרום אבל לפעמים אומרים ׳משנה מקום משנה מזל׳ והייתי צריך לעשות את הצעד הזה.

אני שמח. אני משחק כל משחק.
השנה אנחנו (הפועל חיפה) קבוצה טובה ואפשר לראות את זה בטבלה ובגביע, יש לנו סגל טוב ואני מקווה שנמשיך ככה בעונה הזאת.

יש לי חוזה בהפועל באר שבע והייתי רוצה לחזור בקיץ, אבל עד הקיץ אלוהים גדול״.

סמל אישי של משתמש
yarinbenizri94
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yarinbenizri94 »

Sir Alex Ferguson כתב:
22 פברואר 2024, 12:57
תומר יוספי בוסרמיליה פודקאסט:
״אין מישהו שרצה יותר ממני להצליח במועדון שגדלתי בו, במועדון שאני הכי אוהב, בעיר שנולדתי בה.

היה חשוב לי להצליח ולתרום אבל לפעמים אומרים ׳משנה מקום משנה מזל׳ והייתי צריך לעשות את הצעד הזה.

אני שמח. אני משחק כל משחק.
השנה אנחנו (הפועל חיפה) קבוצה טובה ואפשר לראות את זה בטבלה ובגביע, יש לנו סגל טוב ואני מקווה שנמשיך ככה בעונה הזאת.

יש לי חוזה בהפועל באר שבע והייתי רוצה לחזור בקיץ, אבל עד הקיץ אלוהים גדול״.
אמרתי את דעתי עליו ואם הוא מתאים לנו ואפשר לחפש פה בפורום, בקצרה לא.
יחד עם זאת, ברגע ששחקן מדבר ככה ובטח שחקן בית ותסלחו לי שאני רגשן זה פורט לי על מיתרי הלב, תגידו מה שתגידו עליו יצא פה מאוד גברי, אחלה תומר.

הצלחתו הצלחתנו וואלה יודעים מה הלוואי שאיכשהו יסתדר ואולי יחזור ויתחבר לו פה איתנו גם ככה מבאס אותי לראות את כל הדני ביטונים והדוידזאות פזורים בליגה ולא אצלנו.
:צעיף:

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

yarinbenizri94 כתב:
22 פברואר 2024, 13:50
אמרתי את דעתי עליו ואם הוא מתאים לנו ואפשר לחפש פה בפורום, בקצרה לא.
יחד עם זאת, ברגע ששחקן מדבר ככה ובטח שחקן בית ותסלחו לי שאני רגשן זה פורט לי על מיתרי הלב, תגידו מה שתגידו עליו יצא פה מאוד גברי, אחלה תומר.

הצלחתו הצלחתנו וואלה יודעים מה הלוואי שאיכשהו יסתדר ואולי יחזור ויתחבר לו פה איתנו גם ככה מבאס אותי לראות את כל הדני ביטונים והדוידזאות פזורים בליגה ולא אצלנו.
שמע יצאו לי איתו אינטראקציות בקטנה פה ושם (חברים משותפים) והוא חמד של בחור בבין אישי, אף אחד לא משחיר לו את האופי בתור בנאדם.
על המגרש פשוט ממש ניכר שהמשחק הקבוצתי והראייה מעבר לבלטה שלו לוקים בחסר. הלוואי ויסתום לכולנו את הפה אבל זה יהיה רק דרך להרוויח את מקומו מהספסל בתור התחלה (וכמובן להאריך חוזה עוד לפני שחוזר לסגל כי אין שום טעם בלהשקיע בשחקן בלי אופק במועדון)

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

מכבי חיפה עמדה לדין היום (רביעי) בנסיבות מחמירות, כשבנוסף לאירועי המשחק מול מכבי תל אביב, הירוקים עלולים להיענש גם על אירועי הדרבי. במהלך הדיון העלו מצידה של מכבי חיפה טענות לגבי התנהגותו של קשר היריבה תומר יוספי. מנכ”ל הירוקים איציק עובדיה טען בין היתר: “לרוץ ליציע הצפוני שלנו זו התגרות בוטה ועדיין אנחנו מגנים. משחק כדורגל הוא אמוציונלי וללכת ככה זה לא מכבד את הכדורגל שלנו. להתנהגות כזאת בוטה יש תוצאות״.
מנהל האבטחה של הירוקים הוסיף: ״הוא התקרב עד שני מטר מהקהל, לא ראיתי התנהגות כזאת״. עובדיה הוסיף: ״אני לא בעד לזרוק ואני עוסק בזה 20 שעות ביממה. אבל כשיש שחקן שמתגרה ככה?״יוספי מצידו הגיב לטענות: "חגגתי ספונטנית את השער למספר שניות ליד היציע הסמוך לשער. לא הייתה לי כל כוונה להתגרות בקהל של מכבי חיפה או לעורר פרובוקציות".

מועדון של נבלות 🤮
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

כאילו המשחק של שנה שעברה עבר לידם
גועל
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

4 לב אדום כתב:
28 פברואר 2024, 17:47
מכבי חיפה עמדה לדין היום (רביעי) בנסיבות מחמירות, כשבנוסף לאירועי המשחק מול מכבי תל אביב, הירוקים עלולים להיענש גם על אירועי הדרבי. במהלך הדיון העלו מצידה של מכבי חיפה טענות לגבי התנהגותו של קשר היריבה תומר יוספי. מנכ”ל הירוקים איציק עובדיה טען בין היתר: “לרוץ ליציע הצפוני שלנו זו התגרות בוטה ועדיין אנחנו מגנים. משחק כדורגל הוא אמוציונלי וללכת ככה זה לא מכבד את הכדורגל שלנו. להתנהגות כזאת בוטה יש תוצאות״.
מנהל האבטחה של הירוקים הוסיף: ״הוא התקרב עד שני מטר מהקהל, לא ראיתי התנהגות כזאת״. עובדיה הוסיף: ״אני לא בעד לזרוק ואני עוסק בזה 20 שעות ביממה. אבל כשיש שחקן שמתגרה ככה?״יוספי מצידו הגיב לטענות: "חגגתי ספונטנית את השער למספר שניות ליד היציע הסמוך לשער. לא הייתה לי כל כוונה להתגרות בקהל של מכבי חיפה או לעורר פרובוקציות".

מועדון של נבלות 🤮
הם צודקים.
יצא אפס
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

nitsande כתב:
28 פברואר 2024, 20:27
הם צודקים.
יצא אפס
בסדר שהוא יצא אפס, זה לא אומר שזריקת החפצים לגיטימית (וזה בדיוק מה שהם אומרים פה בין השורות)

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

nitsande כתב:
28 פברואר 2024, 20:27
הם צודקים.
יצא אפס
מסכים, אחי.

אם שחקן של יריבה יחגוג ככה מול הדרומי בטרנר, הקהל שלנו ינהג בדיוק אותו דבר.

כנ"ל הקהל של בית"ר במזרחי, מכבי בשער 11, הפועל ת"א בשער 5 וכו'.

סמל אישי של משתמש
Melikson24

שליחה על ידי Melikson24 »

מה קשור מחט לתחת?

השחקן התגרה?יש מי שיטפל בו.
מועדון שמסנג'ר על אלימות של אוהדיו זה מועדון מטונף וזונה של הקהל.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

Melikson24 כתב:
28 פברואר 2024, 22:47
מה קשור מחט לתחת?

השחקן התגרה?יש מי שיטפל בו.
מועדון שמסנג'ר על אלימות של אוהדיו זה מועדון מטונף וזונה של הקהל.
שגם נזכר להתעורר בשופרות על להכריע את האליפות על כר הדשא רק שזה נקודות נגדו ולא כשהיה נגד מכבי.

כשלא רוצים רדיוסים עם כל הצער אני לא מוצא פתרון אחר להורדת נקודות והגיע הזמן שהקהלים האלימים האלה ירגעו.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ממתי יוספי מבשל בימין?

עריכה:
הוסיף גם שער בפנדל, הפועל חיפה הפכו בנתניה ל 2-1.

שלח תגובה