פנינו לאן?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

Re: פנינו לאן?

שליחה על ידי Red Tiger »

לעולם לא אקבל את הגישה הזאת של ״למה אומרים שרצים על כל התארים,אם כלכלית אנחנו לא מסוגלים לעמוד מול השתיים האחרות״.
אז לפי השיטה הזאת גם לאתלטיקו,ליברפול,נאפולי ודורטומנד אסור להגיד את זה כי הם נחותות מהיריבות שלהם כלכלית.
אני כן מסכים שעל מנת לגשר על הפערים הללו טווח הטעות שלנו הוא קטן מאוד וכדי לגשר על הפער הזה ולעשות מינימום טעויות צריך איש מקצוע רציני.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Red Tiger כתב:
20 אוגוסט 2023, 13:24
לעולם לא אקבל את הגישה הזאת של ״למה אומרים שרצים על כל התארים,אם כלכלית אנחנו לא מסוגלים לעמוד מול השתיים האחרות״.
אז לפי השיטה הזאת גם לאתלטיקו,ליברפול,נאפולי ודורטומנד אסור להגיד את זה כי הם נחותות מהיריבות שלהם כלכלית.
אני כן מסכים שעל מנת לגשר על הפערים הללו טווח הטעות שלנו הוא קטן מאוד וכדי לגשר על הפער הזה ולעשות מינימום טעויות צריך איש מקצוע רציני.
זה לא רק עניין כלכלי.
הפערים באיכות הסגלים גדולים מאוד כרגע.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

4 לב אדום כתב:
20 אוגוסט 2023, 12:56
הקהל כמובן מבטא תחושות מכמה סיבות :

1. יש פער בין "רצים על כל התארים" לבין זה שב-20.8 כבר איבדת 50% מרשימת המטרות : טוטו הלך , בתים קונפרנס הלך , נשארת עם ליגה וגביע . הפער לא נובע מחוסר מזל או הגרלות מוות .
2. כולם רואים את הבעיות המהותיות וזה נטחן פה עד דק בפורום : זרים שכבר בקלטת מבינים שלא מתאימים , מחלקת נוער בסיכון , צוות עוטף מוחלש ( כושר , סקאוטינג , דוברות , שיווק ועוד ... ) ולא נעשה משהו אחר כדי לשנות .
3. אכזבה עצומה מכך שבקמפיין אחד בליגת האלופות , מכבי חיפה הגדילה את בסיס האוהדים הארצי שלה פי כמה ממה שאנחנו עשינו ( ויש כאלה שיאמרו שלא עשינו כלל ) בעונות האליפות .
4. הזילזול הבוטה מהתקשורת הארצית

כשמכל מקום כמעט משודרת אכזבה כלפינו והמועדון שלנו בעמימות ולא נלחם על שמו ( מזכיר לך שאוהדים פה יצאו להפגנות מול ספורט5 ובתי הדין של ההתאחדות אחרי המשחק בטרנר מול חיפה וכל הפרשה בבית הדין ) ולא מדבר ולא נותן לאוהדים כלים וסיבות להאמין שעובדים כדי לתקן , מה הפלא שרוב האוהדים מורידים לקבוצה במקום להרים לה ?

אני באמת תוהה אם אתה באמת מאמין לזה או שרק לקחת על עצמך את תפקיד העו''ד של הקהל... כ''כ הרבה הנחות יסוד מופרכות, ואני עדין, שאני אפילו לא מוצא טעם לנהל עליהן דיון רציני. הדבר היחיד שהקהל שלנו מבטא זה כמה הוא לא חכם במיוחד, שוכח מאיפה הוא בא וכמה שהוא חי בסרט. עם החלק שהוא בגדר ''דור שלא ידע את יוסף'', קרי 'אוהדי טרנר', עוד יש נסיבות מקילות... אבל עם השאר? עדיף שלא אתן דרור ללשוני
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אורי אדום בנשמה כתב:
20 אוגוסט 2023, 13:50
אני באמת תוהה אם אתה באמת מאמין לזה או שרק לקחת על עצמך את תפקיד העו''ד של הקהל... כ''כ הרבה הנחות יסוד מופרכות, ואני עדין, שאני אפילו לא מוצא טעם לנהל עליהן דיון רציני. הדבר היחיד שהקהל שלנו מבטא זה כמה הוא לא חכם במיוחד, שוכח מאיפה הוא בא וכמה שהוא חי בסרט. עם החלק שהוא בגדר ''דור שלא ידע את יוסף'', קרי 'אוהדי טרנר', עוד יש נסיבות מקילות... אבל עם השאר? עדיף שלא אתן דרור ללשוני
:!:

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

ForeverRed כתב:
20 אוגוסט 2023, 13:43
זה לא רק עניין כלכלי.
הפערים באיכות הסגלים גדולים מאוד כרגע.
זה בדיוק העניין של המנהל הטכני או וואט אבר

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

אורי אדום בנשמה כתב:
20 אוגוסט 2023, 13:50
מאיפה באנו פחות רלוונטי, לאיפה הולכים הרבה יותר רלוונטי. מה הבעיה לתאם ציפיות עם הקהל? מה יקרה אם המועדון יכריז שכרגע חיפה ומכבי גדולות עלינו והמטרה היא מקומות 2-4 ואולי גביע?
אז אולי נמכור רק 7,000 מנויים אבל לפחות יהיו 7,000 אוהדים לא ממורמרים בטרנר.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

xboy כתב:
20 אוגוסט 2023, 14:25
מאיפה באנו פחות רלוונטי, לאיפה הולכים הרבה יותר רלוונטי. מה הבעיה לתאם ציפיות עם הקהל? מה יקרה אם המועדון יכריז שכרגע חיפה ומכבי גדולות עלינו והמטרה היא מקומות 2-4 ואולי גביע?

1. באבוה רלוונטי!

2. אתה צריך הצהרה של המועדון בשביל להבין את זה? הפערים בתקציב לא מספיקים כדי להבהיר את זה?

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

xboy כתב:
20 אוגוסט 2023, 14:25
למעלה רשמתי תגובה בדיוק בנושא הזה.
מה הבעיה בהצהרה? מה אנחנו שונים מקבוצות אחרות בעולם?
בשנתיים האחרונות העניין הזה לא ממש בא לידי ביטוי.
מרמור זאת בחירה ואם אוהד הפועל בש הוא היום ממורמר אז בכללי הוא מסכן.
אתה יכול להיות מאוכזב,עצבני זה לגיטימי,אבל ממורמר? על מה?

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

זה די מבאס להבין אחרי האליפויות שהן היו הבלחה ולא יותר.
מאז השושלת 5 אליפויות התחלקו בין המכביות והיד עוד נטויה
אנשים מבינים את זה טוב מאוד אבל מקווים שזה ישתנה( אני האמנתי שהשנה זה יכול לקרות אבל הפתיחה נתנה לי סטירה ואולי זה עוד ישתנה)

אם המועדון ישדר או ירמוז מה שהקהל מבין אזי המכה תיהיה גדולה יותר , פחות מנויים ואז נחזור להילחם עם נתניה וביתר על 3-4

ככה זה עובד בישראל, תשדר שאתה רץ לכל התארים והקהל יתעורר ויקנה , תוריד רגל מהגז והקהל ישאר בבית וכה יהיה עוד יותר קשה לחלום אפילו

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

המרמור נובע מכך שעל אף הפערים התקציביים הגדולים, המכביות לא בונות קבוצות שאי אפשר להתחרות איתן גם עם התקציב השלישי בגודלו.

זה שלא שאתה מתמודד פה מול אימפריות. אתה מתמודד מול קבוצות שעם קצת יותר דיוק שלנו בינואר האחרון וזה לפניו אולי היינו פה היום עם עוד צלחת. ויתרה מזאת, גם אם נבנות שם קבוצות חזקות הם מתפרקות מהר מאוד כי הכוכבים בורחים לחול.

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

אורי אדום בנשמה כתב:
20 אוגוסט 2023, 14:44
1. באבוה רלוונטי!
למה זה ככ רלוונטי?

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

ReDo כתב:
20 אוגוסט 2023, 15:43
למה זה ככ רלוונטי?

כדי שניקח בפרופרציות ונכיר בערכנו האמיתי - אנחנו לא בלבל של מכבי ת''א ומכבי חיפה בשום פרמטר.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

בעיקר באוהדים.
יש לנו אוהדים לוזרים וחסרי ביטחון. ובחלקם גם אוהדי ניצחונות מובהקים.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אורי אדום בנשמה כתב:
20 אוגוסט 2023, 19:28
כדי שניקח בפרופרציות ונכיר בערכנו האמיתי - אנחנו לא בלבל של מכבי ת''א ומכבי חיפה בשום פרמטר.
מצטער אורי, גישה סופר לוזרית. הכי הפוך מכל מה שהמילה ספורט אמורה לייצג.
מילא היינו מנצלים את התקציב שלנו בצורה מיטבית ומתנהגים כמו כאלה שיש להם חיסרון תקציבי. בשנים מסויימות אנחנו יותר פזרנים ממכבי חיפה, פשוט לא מנוהלים זהו

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

dor69 כתב:
20 אוגוסט 2023, 19:32
מצטער אורי, גישה סופר לוזרית. הכי הפוך מכל מה שהמילה ספורט אמורה לייצג.
מילא היינו מנצלים את התקציב שלנו בצורה מיטבית ומתנהגים כמו כאלה שיש להם חיסרון תקציבי. בשנים מסויימות אנחנו יותר פזרנים ממכבי חיפה, פשוט לא מנוהלים זהו

אתה יכול להמשיך עם הסיסמאות עד מחרתיים, אני מדבר עובדות יבשות. אין פה שום לוזריות/היפוך מספורט ולמה בדיוק אתה מצפה שעם נחיתות תקציבית מובהקת מול שתי קבוצות ניקח אליפות על הראש שלהן אחרת זה כישלון?

שלח תגובה