אימראן אולאד עומאר - חתם ל4 עונות

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: אימראן אולאד עומאר - חתם ל4 עונות

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

CrazyRed7 כתב:
21 ינואר 2024, 11:25
אתה מת על מספרים אז קח מספר:

בדש עם 700 דקות - 2 בישולים. (ו2 שערים, אחד בפנדל)
עומאר עם 200 דקות - 2 בישולים.
מעולה, אז אימראן צריך לשחק לפני בדש.
מה זה קשור לעובדה שאני חושב שגאנח צריך להיכנס להרכב ויש מצב גם תורג'מן כדי לשחרר את חטואל? יש מקום גם לגאנח, גם לחטואל, גם לספר, גם לסטואינוב וגם לאימראן? אשמח לדעת איך...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

yossi כתב:
20 ינואר 2024, 21:54
הוא איטי ונראה גם די איטי במהירות שהוא משחק בה, אבל רואים שיש כדורגל ויכולת אישית, בטח על שטח קטן.
אני גם מעדיף אותו לפני בדש.
גם אני שמתי לב
שיחק ככה בחצי הליכה, ( הזכיר לי את ספורי רחמנא לצלן)
מצד שני לא ראינו ממנו מספיק ובוא נקווה שהוא לא כזה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Sir Alex Ferguson כתב:
21 ינואר 2024, 11:33
מעולה, אז אימראן צריך לשחק לפני בדש.
מה זה קשור לעובדה שאני חושב שגאנח צריך להיכנס להרכב ויש מצב גם תורג'מן כדי לשחרר את חטואל? יש מקום גם לגאנח, גם לחטואל, גם לספר, גם לסטואינוב וגם לאימראן? אשמח לדעת איך...
לא.
תעשה סדר בין העמדות, אל תעשה סלט, ושהטוב ביותר ישחק.

שפיץ - חטואל/תורג'מן
ימין - ספר/בדש
אמצע - ספר/עומאר
שמאל - יוני/גאנח

נניח בסיטואציה הנוכחית כשבדש פצוע אם אתה לא מזיז את ספר לימין ופותח עם עומאר באמצע אתה יכול לחפש לו קבוצה שתיקח אותו בקיץ כבר עכשיו.
לבשל זר על אש קטנה כל כך הרבה זמן זה אף פעם לא הצליח. ואם הוא ברוטציה אחרי בדש, ספר, יוני, גאנח, חטואל - חבל על הזמן של כולנו.

לכתוב כל מיני שטויות על "לקחת צ'אנס" על שחקן ששיחק 200 דקות בחצי שנה לא יקדם אותנו לשום מקום.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

הזוי שהוא שיחק רק 200 דקות העונה.
אני חושב ששופטים לחומרה את ההחמצה ההיא. יותר נכון להסתכל על המהלך, השתלט טוב, קיבל החלטה נכונה לבעוט מהר. קורה שמחמיצים.

כמו במקרים אחרים, גם כאן, אני הייתי הולך על שחקן מסוג קצת שונה. אבל אם הוא ימשיך לשבת על הספסל ולקבל רסיסי דקות, אין לו שום סיכוי להצליח.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

שיחק לא טוב אתמול, נמהר, יותר מדי אגואיסטי ולא לקח את ה2 הזדמנויות שקיבל במתנה, ציפיתי ליותר קור רוח.

ועדיין, כמו שאמרתי לפני המשחק שחייב לעלות לפני סטויאנוב שמשחק 2 ברציפות לא טוב, ובטח לפני בדש שכל משחק מקבל הזדמנות מעולה להבקעה ופשוט מעיף ליציע. גם גנאח, חייב היה לפתוח ולהמשיך את המשחק המעולה שלו.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

חושב שמלכתחילה הוא צריך היה זמן הסתגלות ארוך יותר בשל רמת הליגה ממנה הוא מגיע.
חושב שגם לא צריך לדאוג יותר מדי לגבי הדקות שלו, הלו"ז ומצב הסגל יכריחו שבקרוב הוא יראה יותר הרכב.

אני גם מנטרל את ההחמצות אתמול. לא על זה אתה שופט שחקן.
ההשתלטות, הדריבל שעבר שחקן על הקו בשטח די מינימלי, אלה מהלכים לעומת זאת שכן מראים שעל שטח קטן יש לו מה לתרום, וזה מתחבר למשחקים קודמים שהוא ראה שם ראיית משחק וטכניקה.

כשמרכיבים אותו בהרכב צריך גם להתחשב שזה לא רק השחקן בלבד, זה משפיע על העמידה של עוד שחקנים.
לא אפול מהכיסא אם כבר נגד בית"ר יעלה בהרכב.
הפציעה של בדש, משחק שני מפוזר רצוף של סטויאנוב, גאנח בשמאל, ספר בימין ועומאר באמצע זה דבר שעושה שכל. במיוחד גם שבית"ר תבוא לצופף ואני חושב שזו שלישייה נכונה לסגנון משחק שכזה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

yossi כתב:
21 ינואר 2024, 12:47
חושב שגם לא צריך לדאוג יותר מדי לגבי הדקות שלו, הלו"ז ומצב הסגל יכריחו שבקרוב הוא יראה יותר הרכב.

ההשתלטות, הדריבל שעבר שחקן על הקו בשטח די מינימלי, אלה מהלכים לעומת זאת שכן מראים שעל שטח קטן יש לו מה לתרום, וזה מתחבר למשחקים קודמים שהוא ראה שם ראיית משחק וטכניקה.

כשמרכיבים אותו בהרכב צריך גם להתחשב שזה לא רק השחקן בלבד, זה משפיע על העמידה של עוד שחקנים.
הפציעה של בדש, משחק שני מפוזר רצוף של סטויאנוב, גאנח בשמאל, ספר בימין ועומאר באמצע זה דבר שעושה שכל. במיוחד גם שבית"ר תבוא לצופף ואני חושב שזו שלישייה נכונה לסגנון משחק שכזה.
והוא מוסלמי. נגד בית"ר זה כבר 1-0 לנו.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

מניח שעכשיו יקבל יותר דקות כשבדש כנראה בחוץ לכמה שבועות
אם יהיה טוב אז בדש כבר לא יראה דשא

סמל אישי של משתמש
yarinbenizri94

שליחה על ידי yarinbenizri94 »

yossi כתב:
21 ינואר 2024, 12:47

בול מה שחשבתי.
:צעיף:

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

ברדה בונה על ספר באמצע. אם בעונה שעברה תהינו למה המועדון רודף אחריו בקיץ ובינואר כשהיה לנו את שאפי באגף ימין, אז עכשיו אנחנו מבינים שהוא כנראה תמיד ראה אותו יותר כקשר 10 מאשר שחקן קו.
כל עוד לא יהיה לנו מגן התקפי כמו יחזקאל שמסוגל להחזיק את כל הקו על הגב שלו לא חושב שנראה את ספר עובר לאגף באופן קבוע.

עומאר נופל בין הכיסאות כרגע ובגלל זה ברדה מנסה אותו בעמדות שפחות מתאימות לו כי זה עדיף מכלום. כמו ספורי, לא חושב שהוא יכול לשחק באגף, גם לא כאלתור.
לדעתי במשחקים הקרובים בגלל שבדש לא יהיה זמין נעבור ל442 כשספר יהיה חלוץ שני ויהיו רוטציות בין יוני/גנאח/עומאר באגפים.

סמל אישי של משתמש
yarinbenizri94

שליחה על ידי yarinbenizri94 »

הפועלעולה כתב:
21 ינואר 2024, 14:06
ברדה בונה על ספר באמצע. אם בעונה שעברה תהינו למה המועדון רודף אחריו בקיץ ובינואר כשהיה לנו את שאפי באגף ימין, אז עכשיו אנחנו מבינים שהוא כנראה תמיד ראה אותו יותר כקשר 10 מאשר שחקן קו.
כל עוד לא יהיה לנו מגן התקפי כמו יחזקאל שמסוגל להחזיק את כל הקו על הגב שלו לא חושב שנראה את ספר עובר לאגף באופן קבוע.

עומאר נופל בין הכיסאות כרגע ובגלל זה ברדה מנסה אותו בעמדות שפחות מתאימות לו כי זה עדיף מכלום. כמו ספורי, לא חושב שהוא יכול לשחק באגף, גם לא כאלתור.
לדעתי במשחקים הקרובים בגלל שבדש לא יהיה זמין נעבור ל442 כשספר יהיה חלוץ שני ויהיו רוטציות בין יוני/גנאח/עומאר באגפים.
ספר כשדובר בזמנו עלה כמחליף לשאפי גם הוא נוסה שם בכנף במחנה אימונים ולא צלח אבל מראש לא נראה לי סביר שברדה בנה עליו כ-10 כשעוד היה לנו את ספורי ופאון.

בכל אופן הוא הראה יכולת יותר טובה מאז שעבר לאמצע ואני הצעתי הסבר ללמה לדעתי זה קרה ואני מסכים שעד שלא יהיה לנו מגן ימין התקפי הוא לא יוכל להיות שם.
אבל אם יהיה אז הוא יוכל לפתוח מכנף ימין ולעשות תנועה לאמצע ויפנה למגן את הקו זה לא שונה בהרבה מלפתוח כ-10 ומהאמצע לבערך אותה בלטה כשעל הקו יש כנף ימין אחר.
:צעיף:

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed כתב:
21 ינואר 2024, 12:22
הזוי שהוא שיחק רק 200 דקות העונה.
אני חושב ששופטים לחומרה את ההחמצה ההיא. יותר נכון להסתכל על המהלך, השתלט טוב, קיבל החלטה נכונה לבעוט מהר. קורה שמחמיצים.

כמו במקרים אחרים, גם כאן, אני הייתי הולך על שחקן מסוג קצת שונה. אבל אם הוא ימשיך לשבת על הספסל ולקבל רסיסי דקות, אין לו שום סיכוי להצליח.
חוץ משתי ההחמצות, הייתה לו גם החמצה גדולה באחד על אחד כשהקוון הרים דגל אבל לא היה נבדל ואם היה כובש השער לדעתי היה מאושר.
בכל מקרה, הוא את הדקות שלו יקבל, אני פשוט נגד הרעיון הזה של לנסות בכוח להכניס אותו להרכב, בטח כשיש הרבה שחקני התקפה אצלנו שנמצאים בכושר טוב ונותנים מספרים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

CrazyRed7 כתב:
21 ינואר 2024, 12:14
לא.
תעשה סדר בין העמדות, אל תעשה סלט, ושהטוב ביותר ישחק.

שפיץ - חטואל/תורג'מן
ימין - ספר/בדש
אמצע - ספר/עומאר
שמאל - יוני/גאנח

נניח בסיטואציה הנוכחית כשבדש פצוע אם אתה לא מזיז את ספר לימין ופותח עם עומאר באמצע אתה יכול לחפש לו קבוצה שתיקח אותו בקיץ כבר עכשיו.
לבשל זר על אש קטנה כל כך הרבה זמן זה אף פעם לא הצליח. ואם הוא ברוטציה אחרי בדש, ספר, יוני, גאנח, חטואל - חבל על הזמן של כולנו.

לכתוב כל מיני שטויות על "לקחת צ'אנס" על שחקן ששיחק 200 דקות בחצי שנה לא יקדם אותנו לשום מקום.
מה שטוב אצלנו שהחלק ההתקפי מגוון.
יוני יכול לשחק בשמאל, ימין ומאחורי החלוץ.
חטואל יכול כחלוץ חוד, חלוץ שני או קיצוני שמאלי שמצטרף פנימה.
גאנח יכול כמו יוני לשחק בכל עמדה וגם להחליף עמדות תוך כדי משחק אם צריך.
ספר יכול לשחק גם מאחורי החלוץ וגם ליד החלוץ ולאורך העונה היו רעים ששיחק גם בכנפיים.
נכון שלכל אחד יש את העמדה הטובה ביותר עבורו, אבל אנחנו בקבוצת כדורגל ויש שיקולים מעבר לשחקן הבודד. גם אימראן אולי הגיע כשחקן מאחורי החלוץ, אבל לאור היכולת של ספר הוא מקבל דקות בכנפיים ויצטרך להוכיח עצמו משם.
אז כן, במערכת השיקולים הכוללת, גאנח נכנס להרכב לאחד הצדדים, ואז ההתלבטות האמיתית היא האם פשוט לעבור מחטואל לתורג׳מן או לוותר על סטויאנוב בשביל להרוויח גם את תורג׳מן וגם את חטואל.
אימראן כרגע מבחינתי, בעדיפות נמוכה יותר בטח מגאנח וגם מתורג׳מן (כדי להרוויח שוב את חטואל).

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

העצירה שלו עם העקב בבירטוז של השוער אדליי זה טופ טכניקה בארץ.
אין שחקן ישראלי שמסוגל לעצור ככה כדור הפוך לתנועה ולהמשיך משם כאילו מסרו לו לרגל

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

dardasmiley כתב:
21 ינואר 2024, 22:46
העצירה שלו עם העקב בבירטוז של השוער אדליי זה טופ טכניקה בארץ.
אין שחקן ישראלי שמסוגל לעצור ככה כדור הפוך לתנועה ולהמשיך משם כאילו מסרו לו לרגל
רפאלוב?
גאנח?

שלח תגובה