הפועל באר שבע - הפועל ירושלים שבת 30.9 20:00

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

Re: הפועל באר שבע - הפועל ירושלים שבת 30.9 20:00

שליחה על ידי Red Tiger »

כמו תמיד הכל זה עניין של הסברה.
אם רק היו מוציאים פוסט מכובד טרם המשחק שמסביר את חשיבות האקט אין לי ספק שברגע שהיו יורדים מהיציע גם היו מקבלים מחיאות כפיים.
אבל משהו לא טוב עובר על הארגון הזה בשלוש השנים האחרונות ולכן שום דבר בהתנהלות הזאת לא מפתיע.
שיהיה לכולנו בהצלחה.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

העניין עם הפירו חייב לעבור הסדרה.

אנחנו המדינה שהכי קל לעשות את זה בה, כל כך הרבה אנשים עם הכשרה קרבית, לחלק לא מבוטל מהם יש גם הכשרת חבלה/הנדסה קרבית. המשטרה צריכה לקבוע רגולציה, נניח הכשרה אצלה עם מינימום ניסיון צבאי בתחום או משהו.

כל מועדון ישלח מהקהל שלו כמה נציגים (אל תשקרו לעצמכם למועדונים יש אינטרס לפירו, זה עושה אווירה, זה מטריף את הקהל והשחקנים וזה מצטלם אש - לא סתם זה מופיע בכל פרומו), שיעברו את הקורס ובתמורה יקבלו מנוי או הנחה או ווטאבר (למרות שבטוח שימצאו גם כאלה שלא יצטרכו את הצ'ופר). שיגדירו נהלים מסודרים, מתי מותר, מתי אסור, איפה מותר ומה עושים עם זה בסוף.

רק מי שהוסמך לכך יהיה רשאי להדליק (מצד שני שישימו קנסות מפלצת של עשרות אלפי שקלים או מאסר מצידי) ותראו איך זה הופך להיות מבעיה לחגיגה.

עד שזה יקרה, אני צופה שמלחמות האגו באלו יתעצמו עד לאסון ממשי. הכתובת על הקיר.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

וגם בטדי מדווחים מעכשיו על תורים משוגעים. המשחק בעוד שעתיים וחצי, כן?
יש כאן אנשים שיבינו את מהות המחאה רק כשמכבי חיפה ומכבי ת"א יגיעו לטרנר ונעמוד שעתיים בתור או כשחלילה הם אלו שיתקלו בלב הסערה כששוטרים דורסים אוהדים בשביל להגיע לאיזה צוציק שהדליק אבוקה.

הם פתחו במלחמת חורמה נגד ארגוני האוהדים ועל הדרך מי שנדרסים (תרתי משמע, כמו שראינו בטרנר) זה הקהל הרחב. יש קמפיין יקר שעלה מיליונים של משרד הספורט שצריך להצדיק.
אם באמת תפסו אמל"ח סכינים טנקים ותותחים במחסנים של UH, איך זה שכולם העצורים שוחררו למחרת?
איך אין צילום של מכונית אחת שעלתה באש בסמי עופר?
איך היה מודיעין על כך שאוהדי הפועל ת"א רצו לעשות פוגרום באוטובוס של מכבי ת"א אם השחקנים של מכבי ת"א הגיעו עם רכבים פרטיים?
כמות הספינים והשקרים היא בלתי נגמרת והכל רק כדי לצייר את האוהדים באור שלילי. את האוהדים, בענף שאין לו זכות קיום בלי אוהדים. אבסורדי.

גם לי יש ביקורות על הארגון וכל תרבות האולטראס לא מדברת אליי בכללי אבל הייתי מציע לשם שינוי שנשמור על חזית אחת עם הארגון.
הפעם המטרה שלהם מוצדקת והרבה יותר גדולה וחשובה מכן פירו לא פירו.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

Totti כתב:
01 אוקטובר 2023, 09:24
רוצה לאחל לך דרך צלחה בהובלת טופיק המשחק.
ידעתי שנים גדולות של אליפויות ותארים, אבל בעת האחרונה חשתי שובע, בנוסף לעובדה שחדר ההלבשה לא איתי.
משתמשים רציניים כמו דר' אדום, טיגר רד/אדום זקן, פוראבר מתוסכל עד הקבר וקרייזירד שבחמישי בערב הוא בכלל קרייזיצהוב, החלו לתקוע לי מקלות בגלגלים.
בסיטואציה הקיימת, כשרק שימון נותר נאמן, לא מצאתי עוד מקום להמשיך ולהנהיג את הטופיק.
איני יכול עוד :סבא בכסא:

מקווה שתדע להגיד את המילים הנכונות, לסדר את הכותרת כמו שצריך, לשים סמיילים קשורים לנושא והכי חשוב, להיות תמיד אופטימי.

יאללה הפועל :גאוות הנגב:
אח
סגרתי לך טקס פרישה במשחק בית הקרוב

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

הפועלעולה כתב:
02 אוקטובר 2023, 17:09
יש כאן אנשים שיבינו את מהות המחאה רק כשמכבי חיפה ומכבי ת"א יגיעו לטרנר ונעמוד שעתיים בתור או כשחלילה הם אלו שיתקלו בלב הסערה כששוטרים דורסים אוהדים בשביל להגיע לאיזה צוציק שהדליק אבוקה.

הם פתחו במלחמת חורמה נגד ארגוני האוהדים ועל הדרך מי שנדרסים (תרתי משמע, כמו שראינו בטרנר) זה הקהל הרחב. יש קמפיין יקר שעלה מיליונים של משרד הספורט שצריך להצדיק.
אם באמת תפסו אמל"ח סכינים טנקים ותותחים במחסנים של UH, איך זה שכולם העצורים שוחררו למחרת?
איך היה מודיעין על כך שאוהדי הפועל ת"א רצו לעשות פוגרום באוטובוס של מכבי ת"א אם השחקנים של מכבי ת"א הגיעו עם רכבים פרטיים?
כמות הספינים והשקרים היא בלתי נגמרת והכל רק כדי לצייר את האוהדים באור שלילי. את האוהדים, בענף שאין לו זכות קיום בלי אוהדים. אבסורדי.

גם לי יש ביקורות על הארגון וכל תרבות האולטראס לא מדברת אליי בכללי אבל הייתי מציע לשם שינוי שנשמור על חזית אחת עם הארגון.
לא רק תורים , מעגל האבטחה הראשון כבר נפרץ מהלחץ של האוהדים על הגדרות וכך נוצר מצב שלא עברו בידוק . האבוקות בדרך הבטוחה ליציע :לאלא:
העיקר 400 שוטרים ו-400 מאבטחים בתשלום על 0 עבודה !
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

הפועלעולה כתב:
02 אוקטובר 2023, 17:09

+398582728505039

שלח תגובה