מכבי נתניה - הפועל באר שבע שני 11.12 20:00

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
nitsande

מכבי נתניה - הפועל באר שבע שני 11.12 20:00

שליחה על ידי nitsande »

אני מבין שאין ברירה, דר לא הציל את המצב.

העונה נגמרה, יש רק מה להרוויח מפה.
צריך לשחק כדורגל משוחרר ורגוע.
אליפות לא נעשה, וכנראה שגם ליגה לא נרד.
בואו נשייט למקום באירופה ונעשה עונה של בנייה טובה.

כל מי שמתחת לגיל 24 צריך לשחק ולהשתפשף.

יאללה ב"ש
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: מכבי נתניה - הפועל באר שבע שני 11.12 20:00

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

לא בטוח שגם נהיה באירופה עם היכולת הזאת
בכל מקרה:
ניב אליאסי
לופס, ויטור, בריירו, פליטר
אלמוג/גאנח, פוקו, גורדנה, סטויאנוב/עומאר, ספר
תורג'מן/אלמוג
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אליאסי, ספר וגנאח (מיגל צריך לנוח). כל השאר לא מעניינים אותי

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

שיסתכלו למטה ויראו 3 נקודות מהקו האדום. נקודות בשניים
לא אירופה ולא מקום שלישי כרגע

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

העונה היא כישלון מוחלט נכון למחזור 6 ודי ברור שהסיכוי לזכות באליפות הסתיים אתמול רשמית. אבל מצד שני יש עוד המון משחקים לשחק ואנחנו בליגה חלשה מאוד, ככה שאני לא מבין את הדיבורים על מאבקי ירידה ושזה חלום לסיים במקום השלישי כאילו אנחנו נאבקים בברצלונה וריאל ולא בקבוצות כמו ריינה והפועל חיפה שמסוגלות עכשיו גם להיכנס לרצף של חודשיים בלי ניצחון.

העונה לא נגמרה מבחינת המטרות שלנו, ואני לא מתחבר לדיבורים של "שחקנים מתחת לגיל 24 צריכים לשחק" כאילו אנחנו איזה נס ציונה. גם בלי קהל ועם אווירה של משחק אימון, יש מטרות לעונה, יש חשיבות לסיים את העונה עם הכרטיס לאירופה ובנקודת פתיחה כמה שיותר טובה לקראת העונה הבאה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

Sir Alex Ferguson כתב:
07 דצמבר 2023, 11:42
העונה היא כישלון מוחלט נכון למחזור 6 ודי ברור שהסיכוי לזכות באליפות הסתיים אתמול רשמית. אבל מצד שני יש עוד המון משחקים לשחק ואנחנו בליגה חלשה מאוד, ככה שאני לא מבין את הדיבורים על מאבקי ירידה ושזה חלום לסיים במקום השלישי כאילו אנחנו נאבקים בברצלונה וריאל ולא בקבוצות כמו ריינה והפועל חיפה שמסוגלות עכשיו גם להיכנס לרצף של חודשיים בלי ניצחון.

העונה לא נגמרה מבחינת המטרות שלנו, ואני לא מתחבר לדיבורים של "שחקנים מתחת לגיל 24 צריכים לשחק" כאילו אנחנו איזה נס ציונה. גם בלי קהל ועם אווירה של משחק אימון, יש מטרות לעונה, יש חשיבות לסיים את העונה עם הכרטיס לאירופה ובנקודת פתיחה כמה שיותר טובה לקראת העונה הבאה.
בכל שנה יש את הדיבור הזה (כמו שבקיץ תמיד יריבות מאירופה הן "הפועל חדרה האוסטרית" או "הפועל חיפה השוויצרית") כאילו אנחנו לא משחקים בליגה עלובה.
לא משנה כמה אנחנו פח כרגע, ואנחנו ממש פח, עדיין אני חותם על זה שנסיים מקום 3-4 גם אם לא יודע מה יקרה. ראינו את זה קורה בעונות הקורונה המביכות עם לוי ואבוקסיס.

לגבי הרכב, ברדה חייב לשחרר מהאובר הטקטיקה. זה מרגיש שהוא יותר מתכונן ליריבה מאשר מתעסק בקבוצה שלו וככה זה נראה במשחק ההתקפה. ספר הפך לקשר אמצע שבמקרה משחק בצד ימין מאשר שחקן התקפה.
זה מגוחך לשחק עם 3 גרזנים ואז שסכנין וחיפה יעשו לנו פורפרה בקישור וישלטו לחלוטין בקצב המשחק.
כמו שבמנג'ר יש אוריינטציה של הגנה/תמיכה/התקפה לכל שחקן, גם כאן ברדה יעשה טוב אם ירכיב לפחות 5-6 שחקנים עם אוריינטציה התקפית ויעשה התאמות כדי שזה לא יהיה לגמרי שכונה.
כדורגל לא מעניין לרובנו את הביצה בימים אלו, לפחות שיהיה מה לראות ושנפסיק לסבול מזה שאנחנו קהל שבוי שלא מסוגל לוותר על משחקים גם כשזה כמעט ולא רלוונטי.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

מסכים מאוד עם משה , קצת נכנסתם יותר מדי לפאניקה , כן נכון אנחנו עם שני הפסדים רצופים (ואם נוסיף את פת מלפני המלחמה אז 3 ) , אבל כמו שמשה רשם יש פה כולה ריינה,הפועל חיפה וכאלה קבוצות לא עם סגל כזה כגדול שיכולות לרוץ יותר מדי חזק עד הסוף .

בנוסף אתם חייבים לקחת דבר מאוד חשוב שלא היה פה כדורגל חודשיים (כן, נכון גם ליריבות שלנו לא היה) ולוקח זמן להניע , ורואים שכל הקבוצות בליגה משחקות מגעיל ומשעמם (מלבד חיפה ומכבי שנכנסו לעניינים קצת יותר מוקדם) .
מאמין שלאט לאט שחקנים יכנסו לכושר ויוכלו לשחק יותר ממחצית או 60 דקות(סטייל פוקו שהוא בורג משמעותי ושאר השחקנים) אנחנו נחזור לישורת הנצחונות .
תמונה

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

לא פאניקה
שיבינו איפה הם נמצאים ויתחילו להביא נקודות בשיניים , הדרך לא מעניינת
יש מומנטום בכדורגל ועכשיו אנחנו במומנטום הכי גרוע שיכול להיות וחייב לצאת ממנו בשיניים זה הכל

ברגע שנחשוב שהליגה חלשה ובטוח ניהיה 3-4 אז למה להתאמץ עכשיו? למה כל הניתוחים ובלה בלה על איכות הסגל ורמת האימון?

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

הראל כתב:
07 דצמבר 2023, 13:11
מסכים מאוד עם משה , קצת נכנסתם יותר מדי לפאניקה , כן נכון אנחנו עם שני הפסדים רצופים (ואם נוסיף את פת מלפני המלחמה אז 3 ) , אבל כמו שמשה רשם יש פה כולה ריינה,הפועל חיפה וכאלה קבוצות לא עם סגל כזה כגדול שיכולות לרוץ יותר מדי חזק עד הסוף .

בנוסף אתם חייבים לקחת דבר מאוד חשוב שלא היה פה כדורגל חודשיים (כן, נכון גם ליריבות שלנו לא היה) ולוקח זמן להניע , ורואים שכל הקבוצות בליגה משחקות מגעיל ומשעמם (מלבד חיפה ומכבי שנכנסו לעניינים קצת יותר מוקדם) .
מאמין שלאט לאט שחקנים יכנסו לכושר ויוכלו לשחק יותר ממחצית או 60 דקות(סטייל פוקו שהוא בורג משמעותי ושאר השחקנים) אנחנו נחזור לישורת הנצחונות .
אתה מבין שהמשחקים הבאים רק הולכים להיות יותר קשים?
איפה נאסוף נקודות? הזלזול שלכם בקבוצות הליגה הורג אותי, מול אף קבוצה אין לנו 3 נקודות בטוחות היום!

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

שיש כתב:
07 דצמבר 2023, 14:02
לא פאניקה
שיבינו איפה הם נמצאים ויתחילו להביא נקודות בשיניים , הדרך לא מעניינת
יש מומנטום בכדורגל ועכשיו אנחנו במומנטום הכי גרוע שיכול להיות וחייב לצאת ממנו בשיניים זה הכל

ברגע שנחשוב שהליגה חלשה ובטוח ניהיה 3-4 אז למה להתאמץ עכשיו? למה כל הניתוחים ובלה בלה על איכות הסגל ורמת האימון?
הבעיה שהקבוצות התחזקו ואנחנו נחלשנו ושני ההפסדים האחרונים רק גורמים לזה להיות יותר גרוע, עוד שני הפסדים (וזה לא דבר מופרך) ואנחנו מדרדרים לתחתית ואנשים מדברים לי פה על מקום שלישי...

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

Sir Alex Ferguson כתב:
07 דצמבר 2023, 11:42

1+
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

תסלחו לי אבל לקבור עונה במחזור 7 זה חסר פרופורציות לחלוטין .

איזה קבוצה בעולם הוכרזה אלופה כבר במחזור 7 ?
מישהו פה מכיר קבוצה מושלמת בלי בעיות ?

העונה נפתחה רע מאוד , בוצעו תיקונים מאסיביים כבר בתחילת העונה לאחר זעזוע ה-6:1 , היינו לא כאלה רעים עד פגרת הנבחרות שהתארכה עם המלחמה ( לפחות לפי הטבלה ) , ניצלנו את המלחמה כדי להיפטר משומנים עודפים בגזרת הזרים וכן - חזרנו לנק' ההתחלה שלפני ה-6:1 ועשינו 0 מ-6 כשחזרנו לליגה ( מ-3 טעויות של שחקנים שלנו - אבועביד בחיפה , ושמיר+פוקו מול סכנין ) . בחיפה שיחקנו טוב בערך 25-30 דק' ומול סכנין עלינו כבר למחצית . למרות התוצאות יש התקדמות ואני בטוח שהקבוצה תתחדד . יש לנו על הנייר סגל טוב מרוב הקבוצות בליגה בלי לזלזל באף אחת מהן . למרות שכבודדים אנחנו טובים מהרוב , כתלכיד - הן טובות יותר מאיתנו כרגע אבל זה יתהפך והחיבור הטוב של הבודדים לתלכיד ייצר משהו טוב . לנתניה חייב להביא ניצחון בשיניים עם כל הלוחמים שתורמים על המגרש :

------------------אליאסי--------------------
לופס-----ויטור------בריירו------פליטר
-------------פוקו-------גורדנה------------
גאנח------------------------------------ספר
---------תורג'מן---------אלמוג-----------

ספסל : מרציאנו , טיבי , מדמון , שמיר , שלום , סטויאנוב , בדש , עומאר , אבועביד , חמד

חילופים מהבית : טיבי על ויטור , סטויאנוב על פוקו , בדש על גאנח , עומאר על גורדנה

השחקן הכי טוב בנתניה היום זה איתן אזולאי שאני באופן אישי לא סובל אותו . הוא צריך לקבל טיפול מיוחד מהדקה הראשונה - להיכנס לו לווריד ולהביא אותו לסף העצבים ולקצה כי הוא קריזיונר לא קטן .
נערך לאחרונה על ידי 4 לב אדום ב 10 דצמבר 2023, 20:47, נערך פעם 1 בסך הכל.
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

רק לא אמצע של 3 נגרים
אליאס ושמיר כרגע לא בעניינים בכלל

אליאסי
לופס ויטור/טיבי בריירו סטויאנוב
פוקו גורדנה
אלמוג עומראן ספר
תורג'מן

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

4 לב אדום כתב:
08 דצמבר 2023, 13:54
תסלחו לי אבל לקבור עונה במחזור 7 זה חסר פרופורציות לחלוטין .

איזה קבוצה בעולם הוכרזה אלופה כבר במחזור 7 ?
מישהו פה מכיר קבוצה מושלמת בלי בעיות ?

העונה נפתחה רע מאוד , בוצעו תיקונים מאסיביים כבר בתחילת העונה לאחר זעזוע ה-6:1 , היינו לא כאלה רעים עד פגרת הנבחרות שהתארכה עם המלחמה ( לפחות לפי הטבלה ) , ניצלנו את המלחמה כדי להיפטר משומנים עודפים בגזרת הזרים וכן - חזרנו לנק' ההתחלה שלפני ה-6:1 ועשינו 0 מ-6 כשחזרנו לליגה ( מ-3 טעויות של שחקנים שלנו - אבועביד בחיפה , ושמיר+פוקו מול סכנין ) . בחיפה שיחקנו טוב בערך 25-30 דק' ומול סכנין עלינו כבר למחצית . למרות התוצאות יש התקדמות ואני בטוח שהקבוצה תתחדד . יש לנו על הנייר סגל טוב מרוב הקבוצות בליגה בלי לזלזל באף אחת מהן . למרות שכבודדים אנחנו טובים מהרוב , כתלכיד - הן טובות יותר מאיתנו כרגע אבל זה יתהפך והחיבור הטוב של הבודדים לתלכיד ייצר משהו טוב . לנתניה חייב להביא ניצחון בשיניים עם כל הלוחמים שתורמים על המגרש :

------------------אליאסי--------------------
לופס-----ויטור------בריירו------פליטר
-------------פוקו-------גורדנה------------
גאנח------------------------------------ספר
---------תורג'מן---------אלמוג-----------

ספסל : מרציאנו , טיבי , אליאס , שמיר , שלום , סטויאנוב , בדש , עומאר , אבועביד , חמד

חילופים מהבית : טיבי על ויטור , אליאס על פוקו , בדש על גאנח , עומאר על גורדנה

השחקן הכי טוב בנתניה היום זה איתן אזולאי שאני באופן אישי לא סובל אותו . הוא צריך לקבל טיפול מיוחד מהדקה הראשונה - להיכנס לו לווריד ולהביא אותו לסף העצבים ולקצה כי הוא קריזיונר לא קטן .
רק להזכיר לך שגם מול נתניה וגם מול מכבי תל אביב חטפנו תבוסות אנחנו בכושר הכי חלש מאז עונות ההישרדות שלנו ולקראת שני משחקים סופר קשים, אם ננצח אני אהיה מאושר אבל אני לא מאמין שזה יקרה ולדעתי אחרי 9 מחזורים אנחנו עדיין נהיה עם 8 נקודות....
ובמצב כזה אין לנו בכלל מה לחשוב על מקום 3...
כולי תקווה שננצח אבל במצב הנוכחי אני אגיד גם תוד על שתי תוצאות תיקו...

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

שיש כתב:
08 דצמבר 2023, 15:23
רק לא אמצע של 3 נגרים
אליאס ושמיר כרגע לא בעניינים בכלל

אליאסי
לופס ויטור/טיבי בריירו סטויאנוב
פוקו גורדנה
אלמוג עומראן ספר
תורג'מן
אותו הדבר, רק במקום סטויאנוב הגיע הזמן להכניס לעניינים את פליטר.
חוץ מזה, מבאס שמשחקי הקל"ב שלי בלי קהל...
רק על זה צריך לחסל סופית את החמאס ימח שמם.

שלח תגובה