הפועל תל אביב - הפועל באר שבע שבת 13.01.24 19:30

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

Re: הפועל תל אביב - הפועל באר שבע שבת 13.01.24 19:30

שליחה על ידי Red Tiger »

באימשלי איזה קהל עייף יש לנו

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

קהל באמת עייף.
הקהל שממול בפיגור 3-0 ומעודד יותר חזק מאיתנו.

מקצועית מחצית ראשונה ההתקפה הייתה מבולבלת, כל אחד שיחק לא באזור שלו וזה הקשה מאוד. לא הרווחנו בעצם אף שחקן, וגם טקטית המשחק נטה מאוד לאמצע וימינה והפך הכל לצפוף. תנועה ללא כדור הייתה מעטה מדי.
ברגע שהחילופים הגיעו, גם הכל זרם הרבה יותר טוב.

שמיר וגורדנה בעוד משחק מצוין, גורדנה יותר בלט לי מחצית ראשונה, שמיר בשנייה בלי שום קשר לשער.
כיף שהצלחנו לייצב אמצע.

סטויאנוב ברגע שחזר למקומות שלו, זה כמו דג שחזר למים. פתאום הראה את הדברים הטובים ויש מהם המון.
הוא שחקן סופר כשרוני, ועבר לי בראש שמאז המשולש האגדי של מלי, טוני ובוזגלו, לא היו לנו 2 שחקני קו מוכשרים כמו יוני וגאנח.
לשניהם יש עוד כברת דרך לעבור, אבל הפוטנציאל שם.
לשניהם יש דריבל נהדר, שינויי קצב על שטח קטן, יכולת לתקוף קווי הגנה, לשחרר מסירות טובות והרבה יכולת אישית.
צריך לראות מהשניים האלה עוד הרבה, ויחד.

חטואל נכנס כמו רוצח, איזה שחקן תכליתי, קילר, חכם בתנועה וגם הוביל כדור נהדר.
מחמאות גם לאליאס, נכנס טוב מאוד. כשהכדור לא היה באזור שלו הוא תפס כמה פעמים את הברך, אולי בגלל משהו שהוא סוחב הוא לא פותח לאחרונה. מקווה שגם לו וגם לתורגמן יעבור, ויהיו כשירים ל90 דקות.
גם תורגמן היה טוב, קבוצתי, לא כופה את עצמו ורוצה שערים בכוח.

קשה לי לראות איך משלבים את ספר ועומאר יחד בהרכב.
חושב שאני רוצה לראות את אחד מהם, יחד עם שניים מתוך יוני, גאנח וחטואל באגפים כשתורגמן חלוץ.
זה יחמיא יותר לכולם.

כמה מילים לגבי ספר, ה10 מוציא ממנו יותר מספרים, זה נכון, אבל לא מעט פעמים קשה לי עם זה ששחקן בתפקיד הזה לא משפיע מספיק על המשחק.
10 זה יותר מעוד תפקיד במגרש, הרבה פעמים זה האיש שהולכים אליו, זה האיש שמייצר.
עם 2 כנפיים מתפקדות פחות ישימו לזה לב. כשאין, אז זה בולט יותר.
אגיד לזכותו שהגישה שלו פנטסטית, יש לו 2 ריאות והוא כל הזמן עובד ולא כופה את עצמו.

סמל אישי של משתמש
Marin

שליחה על ידי Marin »

yossi כתב:
13 ינואר 2024, 22:34
קהל באמת עייף.

מקצועית מחצית ראשונה ההתקפה הייתה מבולבלת, כל אחד שיחק לא באזור שלו וזה הקשה מאוד. לא הרווחנו בעצם אף שחקן, וגם טקטית המשחק נטה מאוד לאמצע וימינה והפך הכל לצפוף. תנועה ללא כדור הייתה מעטה מדי.

שמיר וגורדנה בעוד משחק מצוין, גורדנה יותר בלט לי מחצית ראשונה, שמיר בשנייה בלי שום קשר לשער.
כיף שהצלחנו לייצב אמצע.

סטויאנוב ברגע שחזר למקומות שלו, זה כמו דג שחזר למים. פתאום הראה את הדברים הטובים ויש מהם המון.
הוא שחקן סופר כשרוני, ועבר לי בראש שמאז המשולש האגדי של מלי, טוני ובוזגלו, לא היו לנו 2 שחקני קו מוכשרים כמו יוני וגאנח.
לשניהם יש דריבל נהדר, שינויי קצב על שטח קטן, יכולת לתקוף קווי הגנה, לשחרר מסירות טובות והרבה יכולת אישית.

מחמאות גם לאליאס, נכנס טוב מאוד. כשהכדור לא היה באזור שלו הוא תפס כמה פעמים את הברך, אולי בגלל משהו שהוא סוחב הוא לא פותח לאחרונה. מקווה שגם לו וגם לתורגמן יעבור, ויהיו כשירים ל90 דקות.

חושב שאני רוצה לראות את אחד מהם, יחד עם שניים מתוך יוני, גאנח וחטואל באגפים כשתורגמן חלוץ.
זה יחמיא יותר לכולם.

כמה מילים לגבי ספר, ה10 מוציא ממנו יותר מספרים, זה נכון, אבל לא מעט פעמים קשה לי עם זה ששחקן בתפקיד הזה לא משפיע מספיק על המשחק.
אגיד לזכותו שהגישה שלו פנטסטית, יש לו 2 ריאות והוא כל הזמן עובד ולא כופה את עצמו.
יש לנו שחקנים התקפה שונים מאוד במשחק שלהם וזה נותן לנו הרבה אפשרויות , שכחת את בדש שנראה שברדה מעדיף אותו בצד ימין בינתיים.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

קשה לקהל עם כל הכוריאוגרפיה
עכשיווווו כולללםם אצבעות
עכשיוווו כוללם ידיים
עכשיוווו צעיפים
חלאס תשירו ותנו לשיר

ראו את זה בסוף מחוץ למגרש שהיה עידוד גדול יותר ממה שהיה בתוך המגרש כי זה היה ספונטני.

חייבים חלוץ!

סמל אישי של משתמש
yarinbenizri94

שליחה על ידי yarinbenizri94 »

פשוט כיף, מאז האליפות השנייה של בכר לא היה לי כזה נחת מהקבוצה, זה לא ימשיך לנצח הכל הולך לנו והסגל באמת לא בנוי טוב אבל איזה כיף תקופה משוגעת שלנו
:צעיף:

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

yossi כתב:
13 ינואר 2024, 22:34
קהל באמת עייף.

כיף שהצלחנו לייצב אמצע.

זה יחמיא יותר לכולם.

ספר לא משפיע מספיק על המשחק? יש כל כל הרבה דברים קטנים אפילו בלי כדור אצלו שמשפיעים.
לגבי גנאח, כדורגל משחקים קודם בלי הכדור ואחכ עם, ושם הוא רע, לא פחות ולא יותר.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

talb55 כתב:
14 ינואר 2024, 06:32
ספר לא משפיע מספיק על המשחק? יש כל כל הרבה דברים קטנים אפילו בלי כדור אצלו שמשפיעים.
לגבי גנאח, כדורגל משחקים קודם בלי הכדור ואחכ עם, ושם הוא רע, לא פחות ולא יותר.
ספר התעורר בסוף המשחק שהקבוצה התחילה לשחק.
ספר הוא שחקן שיכול להיות בורג משמעותי במכונה עובדת, הוא לא מאלה שיגרמו למכונה לעבוד.
וזו הנקודה שלי, 10 הוא בדרכ אלה שמובילים, אלה שגם ביום לא טוב של הקבוצה במהלך אישי יצור וישפיע.
לא חושב שספר הוא כזה.
וזה לא נאמר כביקורת, זה נאמר כמצב נתון.

אני אתחבר פה גם לנקודה של הרכש, אני עדיין חושב שצריך שחקן קו שיודע ליצור גם שפחות הולך. אחד שהולכים אליו גם ביום לא טוב. והייתי מביא אותו לימין.
חטואל הוא השחקן היחיד שהיכולת שלו מנותקת מהשאר, הוא יכול לזהור גם כשהשאר עם ראש באדמה.
אבל זה מעט מדי, וצריך עוד מישהו כזה.
זה בלט לדעתי מאוד ברצף השלילי של הקבוצה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

dor69 כתב:
13 ינואר 2024, 21:54
בשולי הדברים, תוצאה היסטורית מול הפועל בחוץ
הפעם האחרונה שנתנו להם רביעייה בבלומפילד (:

תמונה

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

Sir Alex Ferguson כתב:
14 ינואר 2024, 10:15
הפעם האחרונה שנתנו להם רביעייה בבלומפילד (:

תמונה

חזק וברוך 👍
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

אולי ספר הוא לא גו טו גאי קלאסי אבל יש לו מניות רבות בתקומה שלנו מהמשבר, בלא מעט דקות הוא גם היה מעל כולם ביכולת והיה מהבודדים שהצליח לייצר משהו בהתקפה.

בהתחלה הרבה גבות הורמו שברדה בחר להזיז אותו לעמדת ה-10 מהכנף אבל בפועל זה הניב לנו המון שערים וברדה וספר ראויים על כך למחמאות. נזכור שזו עדיין עמדה שהוא לומד אותה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Itay כתב:
14 ינואר 2024, 10:40
אולי ספר הוא לא גו טו גאי קלאסי אבל יש לו מניות רבות בתקומה שלנו מהמשבר, בלא מעט דקות הוא גם היה מעל כולם ביכולת והיה מהבודדים שהצליח לייצר משהו בהתקפה.

בהתחלה הרבה גבות הורמו שברדה בחר להזיז אותו לעמדת ה-10 מהכנף אבל בפועל זה הניב לנו המון שערים וברדה וספר ראויים על כך למחמאות.
אני מאוד אוהב את השחקן הזה, רק דבר קטן - כשהוא משחק 10 הוא חייב להיות יותר דומיננטי בחלוקת הכדורים בהתקפה, בכל השאר הוא במגמת שיפור מתמדת ואין לי תלונות

סמל אישי של משתמש
yarinbenizri94

שליחה על ידי yarinbenizri94 »

פוקו איבד הרבה כדורים והיה לא מרוכז

אבל עדיין הסטטיסטיקה שלי מהדוח על הכמות חטיפות תיקולים מוצלחים ובכללי כל פרמטרים של הגנה הם מטורפים
:צעיף:

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

dor69 כתב:
14 ינואר 2024, 10:45
אני מאוד אוהב את השחקן הזה, רק דבר קטן - כשהוא משחק 10 הוא חייב להיות יותר דומיננטי בחלוקת הכדורים בהתקפה, בכל השאר הוא במגמת שיפור מתמדת ואין לי תלונות
כפי שנאמר פה בעבר ברדה באמת סובב את הפאזל מבחינת העמדות, ספר שחקן כנף משחק כ-10, חטואל שחקן כנף משחק כחלוץ, סטויאנוב 10 לפתע פורח בכנף שמאל,גנאח משחק לעיתים בימין...
השינויים האלו אכן הפכו את ההתקפה ליותר מגוונת ופחות שבלונית ולכן השערים יכולים באמת להגיע מכל כיוון, כך שאפשר להבין למה אין מישהו שהוא דומיננטי בצורה מובהקת.

אגב סתם לשם השוואה (ליגה):

ספר- 4 שערים,7 בישולים,27 מסירות מפתח,24 כדורים ארוכים מדוייקים,15 פעם ראשון לכדור. (1221 דקות)

קניקובסקי- 3 שערים,2 בישולים,29 מסירות מפתח,32 כדורים ארוכים מדוייקים,16 פעם ראשון לכדור. (1043 דקות)

שרי- 2 בישולים,5 שערים,40 מסירות מפתח,28 כדורים ארוכים מדוייקים,14 פעם ראשון לכדור. (1243 דקות)

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

Itay כתב:
14 ינואר 2024, 11:09
כפי שנאמר פה בעבר ברדה באמת סובב את הפאזל מבחינת העמדות, ספר שחקן כנף משחק כ-10, חטואל שחקן כנף משחק כחלוץ, סטויאנוב 10 לפתע פורח בכנף שמאל,גנאח משחק לעיתים בימין...
השינויים האלו אכן הפכו את ההתקפה ליותר מגוונת ופחות שבלונית ולכן השערים יכולים באמת להגיע מכל כיוון, כך שאפשר להבין למה אין מישהו שהוא דומיננטי בצורה מובהקת.

אגב סתם לשם השוואה (ליגה):

ספר- 4 שערים,7 בישולים,27 מסירות מפתח,24 כדורים ארוכים מדוייקים,15 פעם ראשון לכדור. (1221 דקות)

קניקובסקי- 3 שערים,2 בישולים,29 מסירות מפתח,32 כדורים ארוכים מדוייקים,16 פעם ראשון לכדור. (1043 דקות)

שרי- 2 בישולים,5 שערים,40 מסירות מפתח,28 כדורים ארוכים מדוייקים,14 פעם ראשון לכדור. (1243 דקות)
מדהים ומפתיע!!

שלח תגובה