מכבי תל אביב - הפועל באר שבע שבת 24.02.24 20:00

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: מכבי תל אביב - הפועל באר שבע שבת 24.02.24 20:00

שליחה על ידי ForeverRed »

Red Tiger כתב:
25 פברואר 2024, 21:43
במכבי תא יש שחקנים היום שלא חוו בכלל מאבק אליפות.
העניין כאן הוא הרבה יותר באופן שקשור בDNA של מועדון.
וזה גם המון קשור באוהדים,שים לב בנושא המשחק כמה משתמשים פחדן ממנו,דיברו על ״הפסד וודאי״.
כי עדיין התרבות הנרפסת הזאת של אנחנו הדרומיים המוכים ואלה מכבי החזקה מושרשת בנו,אז מה נלין על הצוות והשחקנים?
מתי ראית פעם את מכבי מתפרקת במשחק מול יריבה שווה לה במעמד גם שהיא הייתה בעונות גרועות?
הרבה מהללים את ברק בכר שהוא הצליח לשנות את הDNA מול מכבי וניצחנו אותם גם בבלומפילד.
אבל בוא נהיה עם היד על הלב ותגיד באיזה משחק הייתה באמת ידנו על העליונה?
ספוילר,באף אחד.
גם שניצחנו הם שלטו יותר,לחצו יותר והיו בעונה גרועה יותר.
תרבות באר שבעית לוזרית ויש לי אינדקציה מה35 שנים האחרונות.
מסכים עם רוב הדברים.
חלק מהסיבה שאנשים ציפו מראש להפסד היא שקשה להתעלם מההיסטוריה. אנחנו יודעים איך המשחקים שלנו בבלומפילד נגמרים.
ומי אמור לשנות את זה? סטויאנוב? ספר? אליאס?
לא מפתיע שהם לא עומדים בלחץ.
וזה בלי קשר לכלים שאני באמת חושב שחסרים לנו.
יש כאן קבוצה סופר מוגבלת ושוב, פחות מעניין אותי מה יש כרגע במכבי שעם כל הביקורות שלכם ניצחה אותנו 3 פעמים העונה, מובילה את הטבלה בפער של 9 נקודות מאיתנו והכי חשוב - שיחקה בבית שלה ולעיני הקהל שלה.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Red Tiger »

ForeverRed כתב:
25 פברואר 2024, 22:02
מסכים עם רוב הדברים.
חלק מהסיבה שאנשים ציפו מראש להפסד היא שקשה להתעלם מההיסטוריה. אנחנו יודעים איך המשחקים שלנו בבלומפילד נגמרים.
ומי אמור לשנות את זה? סטויאנוב? ספר? אליאס?
לא מפתיע שהם לא עומדים בלחץ.
וזה בלי קשר לכלים שאני באמת חושב שחסרים לנו.
יש כאן קבוצה סופר מוגבלת ושוב, פחות מעניין אותי מה יש כרגע במכבי שעם כל הביקורות שלכם ניצחה אותנו 3 פעמים העונה, מובילה את הטבלה בפער של 9 נקודות מאיתנו והכי חשוב - שיחקה בבית שלה ולעיני הקהל שלה.
מאוד מבאס אותי העניין הזה,מאוד.
כל שנה אותו סרט,מלחמת עולם להשיג כרטיס למשחק שהתוצאה בו או הנראות בו צפויה מראש.
והבאסה האמיתית היא המשחק הזה היה כל כך חשוב כי נצחון בו מכניס אותנו למאבק אחרי שכבר ויתרנו ואז הכל יכול להיות.

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

לא מתחבר לאוירת הנכאים פה.
מכבי תל אביב קבוצה עשירה הרבה יותר מאיתנו, מחלקת נוער שמייצרת כוכבים בלי סוף ופשוט מנוהלת הרבה יותר טוב לאורך שנים. היו להם שנים נוראיות, אבל הן לא מייצגות את רוב הזמן.
בשנות האליפות, היינו טובים מהם, גם במשחקים מולם.בגביע אפילו אנסה השחיל אותם.
לא חושב שמישהו בא עם טיטול.הם יותר טובים ולהגיד שבלי מילסון הם לא שווים זה לא משנה. הם כן עם מילסון ועם דודה ועם דן ביטון וערן זהבי ועם דור פרץ בספסל וכל אלה עם חבילות של כסף!!
הם מסוגלים להביא אחד כמו דוידה בינואר ואנחנו מהמרים על זרים שאולי יפגעו ואולי לא.
כששמנו יותר כסף והבאנו ליגיונרים בכירים כמו ברדה, בוזגלו, מליקסון וארביטמן - זה נראה אחרת.
ואתם יודעים מה? יחד עם כל זה, אם לא נוריד את הראש ונחזור לשרשרת נצחונות נגד שאר הקבוצות- אנחנו במירוץ על כל מגבלותינו.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

סימיוני כתב:
25 פברואר 2024, 22:50
לא מתחבר לאוירת הנכאים פה.
מכבי תל אביב קבוצה עשירה הרבה יותר מאיתנו, מחלקת נוער שמייצרת כוכבים בלי סוף ופשוט מנוהלת הרבה יותר טוב לאורך שנים. היו להם שנים נוראיות, אבל הן לא מייצגות את רוב הזמן.
בשנות האליפות, היינו טובים מהם, גם במשחקים מולם.בגביע אפילו אנסה השחיל אותם.
לא חושב שמישהו בא עם טיטול.הם יותר טובים ולהגיד שבלי מילסון הם לא שווים זה לא משנה. הם כן עם מילסון ועם דודה ועם דן ביטון וערן זהבי ועם דור פרץ בספסל וכל אלה עם חבילות של כסף!!
הם מסוגלים להביא אחד כמו דוידה בינואר ואנחנו מהמרים על זרים שאולי יפגעו ואולי לא.
כששמנו יותר כסף והבאנו ליגיונרים בכירים כמו ברדה, בוזגלו, מליקסון וארביטמן - זה נראה אחרת.
ואתם יודעים מה? יחד עם כל זה, אם לא נוריד את הראש ונחזור לשרשרת נצחונות נגד שאר הקבוצות- אנחנו במירוץ על כל מגבלותינו.
קבוצה יותר עשירה, כן
קבוצה יותר טובה, בשלוש שנים האחרונות? בטח לא משמעותית

אז הביאו את דוידה, וואו. עוד אחד שלא עשה כלום בחיים חוץ מהמשחקים נגדנו. ממש שובר שוויון.

אפשר להיות מבואסים בצדק שאנחנו מגיעים למשחק של הצהרת כוונות ולא מופיעים ב50 אחוז מהיכולת הרגילה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

yedidel כתב:
25 פברואר 2024, 22:59
קבוצה יותר עשירה, כן

אז הביאו את דוידה, וואו. עוד אחד שלא עשה כלום בחיים חוץ מהמשחקים נגדנו. ממש שובר שוויון.

אפשר להיות מבואסים בצדק שאנחנו מגיעים למשחק של הצהרת כוונות ולא מופיעים ב50 אחוז מהיכולת הרגילה
מהי היכולת הרגילה של הפועל באר שבע?
בכל המשחקים האחרונים, להוציא את מכבי חיפה, זה לא היה נראה טוב. לא יודע כמה הגיוני לצפות לתצוגת שיא דווקא במשחק ובמגרש הספציפי הזה.

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

yedidel כתב:
25 פברואר 2024, 22:59
קבוצה יותר עשירה, כן

להתבאס , גם אני התבאסתי וזאת מילה רגועה יחסית למה שאני מרגיש.
ללעוג לדוידה זה לא לעניין. בליגה שלנו הוא שובר שיוויון אם משתמשים בו נכון.
יש לנו שחקנים שיודעים להוביל כדור כמו קניקובסקי, דן ביטון ואפילו דור פרץ?
יש לנו כוכבים צעירים עולים כמו תורג'מן, רוי רביבו ועידו שחר? (רק גנאח שבעיני מדהים).
חסר להם מגן ימני אז הם גונבים מביתר.
אנחנו לוקחים את דדיה שאין לו ברירה אחרת...
ועדיין, אוהב מאוד את הקבוצה הזאת. ברדה הוכיח שאפשר להוציא מהשלם יותר מסכום חלקיו ויש פה סגל לא רע בכלל אחרי תחילת עונה מזעזעת.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

ForeverRed כתב:
25 פברואר 2024, 23:08
מהי היכולת הרגילה של הפועל באר שבע?
בכל המשחקים האחרונים, להוציא את מכבי חיפה, זה לא היה נראה טוב. לא יודע כמה הגיוני לצפות לתצוגת שיא דווקא במשחק ובמגרש הספציפי הזה.
שיחקנו סיבוב שלם מעולה, בטח לא פחות טוב מחיפה ומכבי. הזכרון מאוד קצר בגלל הירידה בשבוע וחצי האחרונים.

אני לא לועג לשחקנים, אני שם בפרופורציות. סבבה, יש לנו חסרונות. ובכל זאת שיחקנו מול קבוצה שעלתה עם נחמיאס מגן ימני ובלטקסה בלם. קבוצה שספגה ב9 מתוך 10 המשחקים האחרונים. ואפילו לא אתגרנו אותם. ברגע שקצת ניסינו ראינו שאפשר.

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

yedidel כתב:
25 פברואר 2024, 23:37
שיחקנו סיבוב שלם מעולה, בטח לא פחות טוב מחיפה ומכבי. הזכרון מאוד קצר בגלל הירידה בשבוע וחצי האחרונים.

אני לא לועג לשחקנים, אני שם בפרופורציות. סבבה, יש לנו חסרונות. ובכל זאת שיחקנו מול קבוצה שעלתה עם נחמיאס מגן ימני ובלטקסה בלם. קבוצה שספגה ב9 מתוך 10 המשחקים האחרונים. ואפילו לא אתגרנו אותם. ברגע שקצת ניסינו ראינו שאפשר.
+1

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

הניצחון של חיפה קצת מנחם בידיעה שהתחשב בזה שלא היינו שווים יותר מנקודה אתמול, אז היה גם ככה 8 הפרש.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

yedidel כתב:
25 פברואר 2024, 23:37

מאז ה-20 לינואר, אז ניצחנו בקושי את הפועל ירושלים, אנחנו משחקים כדורגל לא מספיק טוב. הייתה תקופה יפה עם מומנטום חזק והרבה גולים שנגמרה מזמן. לא שבוע וחצי.

האם היה אפשר להציג כדורגל טוב יותר? להעז יותר? לנצח את מכבי? בוודאי. אבל ההקטנה שלהם, במקביל להאדרה שלנו היא לא במקומה. זה משחק שהגענו אליו כאנדרדוג ובצדק.

על הגישה גם אני ביקרתי את ברדה למרות שזה לא רק עניין של מאמן והכנה אלא גם של ערב נתון של שחקנים, התמודדות עם לחץ במשחק גב אל הקיר, מול יריבה חזקה באצטדיון מפוצץ באוהדים. וגם של מאצ׳ אפים ואם תבדוק תגלה שבמקרים רבים קבוצות מסוימות מתקשות נגד אותן יריבות במשחקים שונים. במשחק שהתפתח היינו צריכים כלים שאנחנו מוגבלים בהם, לפחות לתחושתי. ברדה יכל לנהל את זה טוב יותר, אבל זה לא בהכרח היה משנה את המחצית הראשונה שבה מכבי שיחקה עם הרבה התלהבות ואגרסיביות.

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

סימיוני כתב:
25 פברואר 2024, 08:10
אתם יכולים לנתח את המשחק איך שאתם רוצים, אבל אני אשם בהפסד. תקשיבו לסיפור:
פעם,מזמן, כשעוד ניהלתי בית ספר, קיבלתי 2 תוכים במתנה בהורים של תלמיד שסיים ומשום מה ההורים
הרגישו שהם חבים לי את הצלחתו. קראתי להם נומה וברד שהפכו להיות שם דבר בכל רחבי השרון.
השניים האלה נפטרו ת.נ.צ.ב.ה . עברו הרבה שנים, חדלתי לנהל , אבל בין יתר עיסוקיי, המשכתי בעולם החינוך והסכמתי
להיות סגן, ככה שיש לי חדר נחמד. התלמידים שלי ביקשו רשות לגדל אצלי דג ואני הסכמתי, בתנאי שיקראו לו ברדה.
התלמידים( תיכוניסטים מהממים) מטפלים בו במסירות ובסופי שבוע לוקחים אותו הביתה בתורנות.
כשהגעתי הבוקר זה היכה בי!!!! ברדה היה שבוי כל השבת אצל אוהד מכבי ת"א!!!!!
לא נראה לי שאני צריך להסביר יותר מזה...אני נתתי לזה לקרות. זה עלי.
תהיה ועדת חקירה בסוף הליגה וגם אני אצטרך לתת תשובות.
ברדה הדג נסער מאוד מאז המשחק. הוא לא מפסיק להשתולל באקווריום. לדעתי הוא זועם על השיפוט וגם כועס קצת על עצמו.
שרתי לו הבוקר את השיר שלו אבל הוא עדיין עם הפאסון שלו. נראה לי רק שניצחון חלק על טבריה ירגיע אותו!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

yossi כתב:
25 פברואר 2024, 09:23
למה בודד? עומאר הוא לא שחקן?
בהמשך לזה, לפי נתוני המנהלת, עדן שמיר ושי אליאס נכנסו לכמעט 30 מאבקים יחד וניצחו את רובם.

עומאר, ב-32 דקות משחק, עם 0 מאבקי אוויר וקרקע.

הוא לא יכול לשחק כחלק מצמד קשרי אמצע במשחק כזה.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

ForeverRed כתב:
26 פברואר 2024, 13:44
בהמשך לזה, לפי נתוני המנהלת, עדן שמיר ושי אליאס נכנסו לכמעט 30 מאבקים יחד וניצחו את רובם.

עומאר, ב-32 דקות משחק, עם 0 מאבקי אוויר וקרקע.

הוא לא יכול לשחק כחלק מצמד קשרי אמצע במשחק כזה.
סטטיסטיקה זה נחמד זה לא תמיד מספר את כל התמונה.
בסוף הם לא באמת נעלו את האמצע ולא הרגשת שקשה למכבי ת"א להגיע לרחבה.
הם כן סגרו לך את האופציה לתקוף כמו שצריך בעצמך.
עובדה שעומאר נכנס התחלנו לשחק סוף סוף

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yedidel כתב:
26 פברואר 2024, 15:31
אתם לא מדברים על אותם דברים.
התקפית אימראן באמת הוסיף, הוא מדבר על הנושא ההגנתי ושם אימראן מאוד איטי ולא משפיע בכלל.
הוא טוען שלפתוח בבלומפילד רק עם שמיר ולצידו אימראן וספר זה לא מספיק כי אימראן לא יכול להחליף את גורדנה (מבחינת תרומה הגנתית וטקטית).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

yedidel כתב:
26 פברואר 2024, 15:31
התפקוד שלהם באמצע היה סביר לכל הפחות מבחינה הגנתית. מכבי תל אביב התקשתה להגיע למצבים לאורך כל המשחק, למעט אלה שייצר מילסון בצדדים.
עם עומאר לצד אחד מהם זה כנראה היה נראה הרבה יותר גרוע בפן הזה ואז כולם היו באים בטענות למאמן ובצדק.
זה קל לשבת מהצד ולהגיד שסטטיסטיקה לא מספרת את את כל התמונה. אני חושב שדווקא במקרה הזה היא כן.

שלח תגובה