הפועל באר שבע - עירוני טבריה ד’ 19:30 28.02.24

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: הפועל באר שבע - עירוני טבריה ד’ 19:30 28.02.24

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yossi כתב:
29 פברואר 2024, 14:59
מרציאנו קיבל ממני יחס כי רואים מהכתיבה של תומר לוי ששהוא מדליף לו לכאורה.
ראיתי את אותו שוער שלא יצא מהקו גם אם חייו תלויים בזה. מזל שיש את אליאסי.
די נו, אתה כותב תגובות מוכנות מהבית.
לקח הצלה גדולה עם הרגל לכדור חופשי מסוכן שהיה יכול לסבך אותנו, לקח עוד הצלה שהיה צריך לקחת.
הוא לא יצא לכדורי גובה כי זה לא סגנון המשחק שלו וזה גם חיסרון אצלו, אבל עשה עבודה טובה אתמול לאור העובדה שהוא היום השוער השני שלנו.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

עצם זה שאנחנו מדברים על השוער בכלל והאם הציל או לא אחרי משחק נגד קבוצת לאומית מטריד מאוד.
התבאסתי נורא שלא ניצלו את המשחק הזה לרוטציות, ניכר שההרכב הפותח (שרובו עלה אתמול) שחוק לגמרי. אני מצפה לראות שינויים נרחבים בהתקפה נגד ביתר ביום שני

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

ההגנה הייתה פחד אלוהים ולמרציאנו שלא יוצא לכדורי גובה יש חלק נרחב בזה. לא ספגנו אז זה גניבת דעת לתת לו את ההצלה ההיא - היה צריך לצאת ולהדוף אם לא לקלוט אותה כשהכדור באוויר. ה2 כדורי רוחב שטיילו ברחבה - איך זה עובר אותו ככה?
טיבי ובאריירו לא התמודדו טוב עם הכנסות כדורים מהאגפים וחלק לא קטן מזה - מרציאנו. הראיון היה ממש תלוש מהמציאות אני אגיד לכאורה שספורט5 כל כך רעילים שתומר לוי רוצה להחזיר לנו את מרציאנו לשער במקום אליאסי. גם זוג השדרים העיוור הזה - אני עדיין חושב שלפני ששחקן טבריה לקח לספר את הכדור בין הרגליים הוא תיקל לו את הקרסול ולא היה זום על זה. זה לא היה חד משמעי ואין לי מושג איך הואר התערב.

אני חושב שבמחצית הראשונה היכולת בחלק הקדמי לסכן את היריבה בפעולות/הנעת כדור מהירה - יש בזה חלק גם שכל ההתקפה נשענה על צד שמאל, ואז בצד ימין היה שטח שם חיכה דדיה/ספר ובהמשך סטויאנוב שלא ניצלו את זה. ברדה צריך לזכור את זה ולטפל בזה.
רציתי לראות את ספר בימין, ראיתי, זה יעבוד רק אם יהיה לו מגן שיתמוך בו כמו יחזקאל בתחילת עונה או פליטר אפילו שהיה. קניונס ובדש הם השחקנים היחידים שמתאימים לשחק בימין במערך הנוכחי עם איך שאנחנו משחקים.

מנקודות האור שלי:
קניונס נכנס אש, בא לקבל כדור, השתחרר פרץ קדימה והוביל מעברים שפתאום נהיה לנו בזכותו. הוא העיר את ספר לחיים, פתאום צד שמאל קיבל שטחים ואז גנאח שוב בא לידי ביטוי.
גנאח - מניע כדור, משתחרר מלחץ, פורץ, מכניס כדורים+בועט. שחקן מסוכן שעוד יכול להתייעל כל כך הרבה.
באריירו - הנעת כדור מאחור שלו והיכולת שלו לקדם את המשחק היא אנדרייטד וחשובה מאוד מאחור.
שמיר - על ההצטרפויות לרחבה, כשזה קורה פתאום כדור שמגיע לגנאח/קניונס באגף נהיה הרבה יותר מסוכן.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

Sir Alex Ferguson כתב:
29 פברואר 2024, 15:08
אליאס העלה סטורי שהוא חולה ולכן רואה תמשחק בבית.
לא הבנתי מה אתה מנסה לטעון כאן? שהוא לא האופציה השלישית שלנו באמצע אחרי גורדנה ושמיר? באריירו בלם, פוקו מגן, אליאס ימשיך להיות זה שעושה רוטציה/מחליף את שמיר וגורדנה (הם כמובן האופציה הראשונה בהרכב).
מודה שבטעות של טירון השם אליאסי על הספסל בלבל אותי וחשבתי שאליאס שם.
לברדה במשחק הזה באמת לא ממש היה ספסל.
טעות לחלוטין שלי.

בנוגע למרציאנו, שום תגובה לא מוכנה מהבית.
המצב הזה הגיע בכלל ללהיות מסוכן רק כי הוא לא זז מהקו. ואם הוא כזה, אז הוא שוער גרוע. חד וחלק.
שוער לא יכול גם לא לצאת מהקו, גם להיות עם משחק רגל חלש מאוד וגם להשרות פאניקה על ההגנה. זה לא עובד.
שמח בשבילו שחזר מהפציעה, אבל הוא צריך ללכת בקיץ.
לא שווה את החוזה שלו.

וכשתומר לוי כותב ככה, ברור מה ניתן בתמורה. אנחנו יודעים שהכתבים הם מטומטמים ועושים את זה בצורה מאוד שקופה.
על זה בכלל הגיע העניין שלי בו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yossi כתב:
29 פברואר 2024, 17:53
מודה שבטעות של טירון השם אליאסי על הספסל בלבל אותי וחשבתי שאליאס שם.
לברדה במשחק הזה באמת לא ממש היה ספסל.
טעות לחלוטין שלי.

בנוגע למרציאנו, שום תגובה לא מוכנה מהבית.
המצב הזה הגיע בכלל ללהיות מסוכן רק כי הוא לא זז מהקו. ואם הוא כזה, אז הוא שוער גרוע. חד וחלק.
שוער לא יכול גם לא לצאת מהקו, גם להיות עם משחק רגל חלש מאוד וגם להשרות פאניקה על ההגנה. זה לא עובד.
שמח בשבילו שחזר מהפציעה, אבל הוא צריך ללכת בקיץ.
לא שווה את החוזה שלו.

וכשתומר לוי כותב ככה, ברור מה ניתן בתמורה. אנחנו יודעים שהכתבים הם מטומטמים ועושים את זה בצורה מאוד שקופה.
על זה בכלל הגיע העניין שלי בו.
מסכים איתך בשורה התחתונה. הולך אול אין עם אליאסי גם אם נשלם עליו שכר לימוד.
גם כתבתי שהחיסרון של מרציאנו שלא יוצא לכדורים הוא בעייתי, ועדין, תחזור לתקציר, הרימו כדור לתוך הערבוביה, שחקן של טבריה ספק נוגע לא נוגע בכדור ומרציאנו ראה את הכדור מאוחר ולקח הצלה לא פשוטה עם הרגל. בהמשך ההתקפה הוא גם הדף עוד כדור שהיה אמור להדוף אבל יש שוערים שגם יכולים להסתבך איתו.
מבחינתי הוא היה בסדר במשחק, ועדין כמובן שאליאסי עדיף.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

ספר היה חלש מאוד , עד לרגע שקניוניוס נכנס והוא עבר ל-10. איך שזה קרה הוא השתפר פלאים. כשהוא בזון הוא שחקן מעולה.
רק שיפסיק לעשות עבירות לופז.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

לגבי מרציאנו, אני לא ראיתי ממנו שפת גוף כזאת מהיום שהגיע לפה. עלה חד ואקטיבי כמו מישהו שיש לו מה להוכיח.

החסרונות שלו כבר לא ישתנו בגילו.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

ForeverRed כתב:
29 פברואר 2024, 18:59
לגבי מרציאנו, אני לא ראיתי ממנו שפת גוף כזאת מהיום שהגיע לפה. עלה חד ואקטיבי כמו מישהו שיש לו מה להוכיח.

החסרונות שלו כבר לא ישתנו בגילו.
מסכים.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

מרציאנו קנה ביושר את זה שמסתכלים עליו בעין יותר ביקורתית, יש לו מניות רבות בסיבוב הראשון העלוב שלנו.
הפאניקה,החוסר מנהיגות וכמובן השערים הרכים הראו שאין כל כך על מי לסמוך, לשמחתנו אליאסי צץ משום מקום והרים את הקבוצה, למשחק הרגל בחלק האחורי יש השפעה רבה על רמת המשחק שלנו.

כשיש צעיר מוכשר כמו אליאסי אין לנו צורך בלהחזיק את מרציאנו לאור הגיל והשכר הגבוה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Itay כתב:
29 פברואר 2024, 22:32
מרציאנו קנה ביושר את זה שמסתכלים עליו בעין יותר ביקורתית, יש לו מניות רבות בסיבוב הראשון העלוב שלנו.
הפאניקה,החוסר מנהיגות וכמובן השערים הרכים הראו שאין כל כך על מי לסמוך, לשמחתנו אליאסי צץ משום מקום והרים את הקבוצה, למשחק הרגל בחלק האחורי יש השפעה רבה על רמת המשחק שלנו.

כשיש צעיר מוכשר כמו אליאסי אין לנו צורך בלהחזיק את מרציאנו לאור הגיל והשכר הגבוה.
זה לא בגלל מרציאנו הסיבוב הקודם היה חלש הוא שותף ב4 משחקים שספגנו בהם 2 שערים והבקענו 4 התקפית לא היינו טובים עד המשחק מול מכבי פתח תקווה בסיבוב ההוא וגם עם אליאסי הפסדנו 3 משחקים רצוף ככה שהסיבוב הראשון לא על מרציאנו, אבל ההדחה מאירופה והתבוסה 6-1 מול מכבי תל אביב לחלוטין עליו
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

דר אדום בנשמה כתב:
01 מרץ 2024, 06:13
זה לא בגלל מרציאנו הסיבוב הקודם היה חלש הוא שותף ב4 משחקים שספגנו בהם 2 שערים והבקענו 4 התקפית לא היינו טובים עד המשחק מול מכבי פתח תקווה בסיבוב ההוא וגם עם אליאסי הפסדנו 3 משחקים רצוף ככה שהסיבוב הראשון לא על מרציאנו, אבל ההדחה מאירופה והתבוסה 6-1 מול מכבי תל אביב לחלוטין עליו
הוא לא אמר שהכל בגלל מרציאנו

הוא אמר שלמרציאנו יש מניות רבות בפתיחה הרעה שלנו

שלח תגובה