הפועל באר שבע - מ.ס. אשדוד שבת 16.03.24 17:30

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yarinbenizri94
Title: קרייזי-רד

Re: הפועל באר שבע - מ.ס. אשדוד שבת 16.03.24 17:30

שליחה על ידי yarinbenizri94 »

ברדה שיחק עם אמצע של שמיר אחורי יחיד, מעליו עומאר ויוני שני שחקני 10 וזה בדומה לברק יצחקי שעושה את זה בביתר עם סורו אחורי יחיד מעליו מיכה ויונה.
עושה רושם שזה מאוד פרוץ גרם למשחקים מחוף לחוף והתקפית לא ניכר שיפור דרמטי.
בסטטיסטיקות של המשחק בפרט בשערים הצפויים המשחק היה מאוד שקול, יכל ללכת לכאן או לכאן במקרה הזה לטובתנו.

לדעתי יוני כמו ספר צריך קצת לנוח בספסל.
אהבתי שנתן למדמון, אנחנו צמאים לרוטציה באמצע ואין ברירה.
עומאר חייב כבר להתניע כבר עוברת עונה שלמה והוא לא מספיק מעורב.
בדש היה לא חד בפעולות האחרונות שלו, דווקא כשהוא היה בתקופה הטובה שלו הוא באמת היה טוב נקווה שיחזור לחדות הזאת כי אנחנו חייבים מספרים מכנף ימין.
:צעיף:

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yossi כתב:
17 מרץ 2024, 07:57
אתמול ההתקפה + הקישור של בית"ר הורכבה משחקנים כמו שועה, מיכה וג'ורג, לא שחקנים קלילי רגליים במיוחד.
ועדיין, 2 גולים כתוצאה מלחץ גבוה שאנחנו לא עשינו אפילו במשחק אחד העונה, מול יריב שמולו בקושי עברנו את החצי בצורה מסודרת.
ובוא לא נשכח מי בסוף בונה פה את הסגל, אם הייתי קורא כמישהו נייטרלי שלא מודע לעניינים הייתי חושב שהוא הוצנח לסיטואציה ולא עומד בראש הצוות המקצועי כבר כמה שנים טובות. ואני ממש לא מעוניין שזה שוב ילך לדיוני תקציב מעייפים, הפרופיל שבא לא קשור לכסף.
ואני לא מצפה לכדורגל של פפ, אבל לבקש הנעת כדור סבירה, יכולת לגרום ליריב לצאת משיווי משקל ולהידחק לאחור מול יורדת ליגה במשחק בית רגע לפני הפליאוף, לא נשמע לי כמשהו תובעני למדי. בפועל זה בדיוק הפוך.
כמו שכתבתי, קבוצות לא טובות מדי בקלות מדי גורמות לנו להיראות רע מדי. וזה סממן רע מאוד לקבוצה.

ולהגיד לך שאני אופטימי שמשהו בקיץ ישתנה?
לא ממש. שמים פה פס על הקישור כבר כמה שנים טובות, אין לי ספק שיעדיפו להחליף שוב שחקני התקפה ונשאר שוב תלויים ביכולת של גורדנה כדי להיראות קבוצה סבירה.

שוב, קצב צבירת הנקודות הוא פנומנלי ביחס ליכולת לדעתי. אבל כשאתה רואה את היכולת אתה שואל את עצמך מה זה בדיוק שווה קצב צבירת הנקודות, הרי ברור שעד הסוף זה לא קרוב אפילו ללכת. זה קלאסי שברגע שתתקרב גם תיפול. כי איכות של ממש, אין פה באמת.
ושוב, לא רק בגלל השחקנים. אתה לא באמת רואה איכויות של קבוצה כקבוצה. לטעמי הרבה מקצב צבירת הנקודות הוא דווקא בגלל האיכות הפרסנולית של שחקנים מסוימים בסגל הזה שמושמץ פה פעם אחר פעם כאילו ביריבות יש כוכבי על.

אז לא, אני לא קורא לפטר את ברדה ואפילו לא קרוב לזה.
אבל צריך לשים את הדברים על השולחן.
אני מניח שאם יחזקאל היה נשאר או היה מגיע איזה יאו בינואר, אז פוקו היה משחק קבוע באמצע וזה היה נראה טוב יותר. כי כן החתמנו קשר אמצע זר אבל בגלל אילוצי תקציב הפכנו אותו למגן ימני.

הבעיה הגדולה היא שאנחנו ממשיכים ללכת על פרופיל זול מאוד בזרים ובהתקפה זה מאוד מגביל אותך.
אי אפשר לנתק את האמצע משחקני ההתקפה. כשאין לך שחקני התקפה מהירים שעושים תנועה לעומק אז לקישור קשה יותר. כשאין שחקני התקפה פיזיים ואתה מפסיד בכל מאבק פיזי אז לקישור קשה יותר.
ברור שלהביא עוד שחקן בסגנון של גורדנה רק זר היה עוזר, אבל זה אולי התפקיד הכי מבוקש בכדורגל ולכן זה קשה מאוד בטח בכסף שאנחנו משלמים ובכוח המשיכה של הליגה כאן (בטח בזמן מלחמה).

כתבתי לאורך כל העונה, גם ברצף, התקציב ולא פחות חשוב החלוקה שלו מגבילים אותנו מאוד בהחתמה של ישראלים שישדרגו אותו, ולכן אנחנו חייבים לפגוע בזרים. יש לנו היום שלושה זרים בהתקפה שעדין לא נותנים שום אימפקט ולא מצליחים להיכנס להרכב אפילו כשכולם כשירים וזה פוגע בנו מאוד.
אפשר לראות את חדרה שהחתימו בינואר זרים שמשדרגים אותם ולאן זה לקח אותם.
כל עוד נמשיך ללכת על אותו פרופיל זרים אנחנו לעולם לא נמקסם את עצמו ותמיד נהיה מוגבלים בתחומים מסוימים, יש גבול לאן אפשר לקחת את הקבוצה כבר מבחינת תוצאות וגם מבחינת יכולת לאורך זמן עם ישראלים שהם דרג 2 ואפילו 3 כי השאר הולכים לחו״ל או למכבי/חיפה ועם זרים בפרופיל נמוך שהם הימור.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

אתמול אגב הייתה יכולה רעה ובשלב מסוים הקרבנו את היכולת לחלוטין בשביל הנקודות. גם בחומר הקיים היינו חייבים לשחק טוב יותר. אבל לאורך עונה שלמה, אם העונה מסתיימת היום למשל, אנחנו פלוס מינוס במקום שהסגל הזה מאפשר לנו.
אליה עשה סיבוב ראשון רע וסיבוב שני הטוב בליגה, ולכן צריכים להיות כנים ולהגיד שלא מגיע לנו מעבר למקום שלישי.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

ספסל זה לא איזה פתרון קסם שהולכים אליו וחוזרים אחרת.
בכל מקרה, עכשיו יש לכולם שבועיים לנוח. ממש לא חושב שזאת הבעיה זה לא שבשאר הקבוצות בליגה יש רוטציות מטורפות.

אני עם yossi, מה שראינו אתמול זה רחוק מאוד מהמקסימום שהסגל הזה יכול להוציא, וגם ראינו שברדה בעצמו הוציא הרבה יותר.
מילא זה היה רק אחד, אני לא מאמין שפתאום כל השחקנים יורדים בכושר בבת אחת. משהו בתיאום הקבוצתי נפגע.

חוזר ואומר שחייבים להיות לנו יותר מהלכים של ייצור שערים "פשוטים". אי אפשר שהבקעת גול תהיה תלויה רק בדריבל או באיזה בעיטה נדירה.
המהלך שבדש החמיץ הוא דוגמא טובה. לא היה שם משהו חריג חוץ מתנועה נכונה ומסירות פשוטות בין שחקנים.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

yossi כתב:
17 מרץ 2024, 07:57
אתמול ההתקפה + הקישור של בית"ר הורכבה משחקנים כמו שועה, מיכה וג'ורג, לא שחקנים קלילי רגליים במיוחד.
ועדיין, 2 גולים כתוצאה מלחץ גבוה שאנחנו לא עשינו אפילו במשחק אחד העונה, מול יריב שמולו בקושי עברנו את החצי בצורה מסודרת.
ובוא לא נשכח מי בסוף בונה פה את הסגל, אם הייתי קורא כמישהו נייטרלי שלא מודע לעניינים הייתי חושב שהוא הוצנח לסיטואציה ולא עומד בראש הצוות המקצועי כבר כמה שנים טובות. ואני ממש לא מעוניין שזה שוב ילך לדיוני תקציב מעייפים, הפרופיל שבא לא קשור לכסף.
ואני לא מצפה לכדורגל של פפ, אבל לבקש הנעת כדור סבירה, יכולת לגרום ליריב לצאת משיווי משקל ולהידחק לאחור מול יורדת ליגה במשחק בית רגע לפני הפליאוף, לא נשמע לי כמשהו תובעני למדי. בפועל זה בדיוק הפוך.
כמו שכתבתי, קבוצות לא טובות מדי בקלות מדי גורמות לנו להיראות רע מדי. וזה סממן רע מאוד לקבוצה.

ולהגיד לך שאני אופטימי שמשהו בקיץ ישתנה?
לא ממש. שמים פה פס על הקישור כבר כמה שנים טובות, אין לי ספק שיעדיפו להחליף שוב שחקני התקפה ונשאר שוב תלויים ביכולת של גורדנה כדי להיראות קבוצה סבירה.

שוב, קצב צבירת הנקודות הוא פנומנלי ביחס ליכולת לדעתי. אבל כשאתה רואה את היכולת אתה שואל את עצמך מה זה בדיוק שווה קצב צבירת הנקודות, הרי ברור שעד הסוף זה לא קרוב אפילו ללכת. זה קלאסי שברגע שתתקרב גם תיפול. כי איכות של ממש, אין פה באמת.
ושוב, לא רק בגלל השחקנים. אתה לא באמת רואה איכויות של קבוצה כקבוצה. לטעמי הרבה מקצב צבירת הנקודות הוא דווקא בגלל האיכות הפרסנולית של שחקנים מסוימים בסגל הזה שמושמץ פה פעם אחר פעם כאילו ביריבות יש כוכבי על.

אז לא, אני לא קורא לפטר את ברדה ואפילו לא קרוב לזה.
אבל צריך לשים את הדברים על השולחן.
אתה שוב נותן דוגמה נקודתית וזה לא נכון בעיניי.
עם כל הכבוד ליכולת של ביתר, החכמה היא לגלות יציבות לאורך זמן. בדיוק כמו במקרה של פתח תקווה שגם אותה הבאת כדוגמה ובמשחקים האחרונים אנחנו רואים שהדברים שדיברת עליהם פחות עובדים להם.

בכדורגל יש המון משתנים שאני לא אכנס אליהם עכשיו.
גם לנו היו תקופות שזה נראה הרבה יותר טוב, אפילו בתוך משחקים. רק לפני שבוע עלית עם לחץ גבוה בסמי עופר והפועל חיפה לא נגעה בכדור רבע שעה. איך זה הסתיים אנחנו יודעים.

לגבי החלק של ברדה בבניית הסגל כבר כתבתי. לא הכל תלוי בו וחשוב להדגיש את זה. כמאמן, הוא מוציא מעל ומעבר מהסגלים שהוא מקבל בשנים האחרונות. וגם אם מדובר בעונה לא טובה, בסופו של יום אנחנו נמצאים במקום הראוי לנו.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

ForeverRed כתב:
17 מרץ 2024, 09:40
אתה שוב נותן דוגמה נקודתית וזה לא נכון בעיניי.
עם כל הכבוד ליכולת של ביתר, החכמה היא לגלות יציבות לאורך זמן. בדיוק כמו במקרה של פתח תקווה שגם אותה הבאת כדוגמה ובמשחקים האחרונים אנחנו רואים שהדברים שדיברת עליהם פחות עובדים להם.

בכדורגל יש המון משתנים שאני לא אכנס אליהם עכשיו.
גם לנו היו תקופות שזה נראה הרבה יותר טוב, אפילו בתוך משחקים. רק לפני שבוע עלית עם לחץ גבוה בסמי עופר והפועל חיפה לא נגעה בכדור רבע שעה. איך זה הסתיים אנחנו יודעים.

לגבי החלק של ברדה בבניית הסגל כבר כתבתי. לא הכל תלוי בו וחשוב להדגיש את זה. כמאמן, הוא מוציא מעל ומעבר מהסגלים שהוא מקבל בשנים האחרונות. וגם אם מדובר בעונה לא טובה, בסופו של יום אנחנו נמצאים במקום הראוי לנו.
ברור שהחוכמה היא לגלות יציבות לאורך זמן, אבל גם דברים נקודתיים אני לא ממש רואה אצלנו.
אצל בית"ר, אצל פ"ת, אולי זה לא עובד לאורך זמן, אבל אתה כן רואה את זה גם אם זה בצורה נקודתית. ואני מביא אותם כי כל הזמן מושכים פה לתקציבים ולסגל, ואצלם הסגל לא טוב משלנו.
למעט חיפה בטרנר, בחיי שלא זכור לי מחצית אפילו שבאמת הנענו כדור ברוגע או לחצנו יריב בטרנר כמו שצריך. אתה מוזמן לרענן את זכרוני.
גורדנה הוא הביי פאר השחקן הכי חשוב בקבוצה, כשהוא היה טוב הקבוצה הייתה טובה, בחודש האחרון הוא שוב ירד ביכולת או כלל לא משחק והקבוצה חזרה להסריח את הדשא כמו בתחילת העונה\אחרי המלחמה. זה שמגרדים ניצחון מיכולת אישית לא עושה יותר מדי רושם.

הלחץ שהפעלנו מול הפועל חיפה היה לא איכותי בעיניי, תמיד זה באיחור, תמיד אנחנו בחיסרון מספרי. קבוצות שוברות את זה בקלות, זה שהפועל חיפה התקשו למשך 10 דקות אומר יותר עליהם בעיניי מאשר עלינו. אז אחלה הניסיון, אבל זה לא זה.

אנחנו נמצאים במקום שאנחנו צריכים להיות בו, זה נכון. אבל כדורגל זה יותר מהתוצאה הסופית. לראות משחק שלנו בחודש האחרון זה שעמומון מוחלט.
ואם זה היה חודש אחרון מילא, בתכלס זה רוב העונה. יכולת פשוט לא טובה גם מול קבוצה מהלאומית.
אז יכול לקרות, וטוב שגם בעונה כזו לא טובה, קטסטרופה לא קורית שזה דבר חיובי. אבל פשוט אסור להשלים עם היכולת הזו.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

yossi כתב:
17 מרץ 2024, 09:54
ברור שהחוכמה היא לגלות יציבות לאורך זמן, אבל גם דברים נקודתיים אני לא ממש רואה אצלנו.
אצל בית"ר, אצל פ"ת, אולי זה לא עובד לאורך זמן, אבל אתה כן רואה את זה גם אם זה בצורה נקודתית. ואני מביא אותם כי כל הזמן מושכים פה לתקציבים ולסגל, ואצלם הסגל לא טוב משלנו.
למעט חיפה בטרנר, בחיי שלא זכור לי מחצית אפילו שבאמת הנענו כדור ברוגע או לחצנו יריב בטרנר כמו שצריך. אתה מוזמן לרענן את זכרוני.
גורדנה הוא הביי פאר השחקן הכי חשוב בקבוצה, כשהוא היה טוב הקבוצה הייתה טובה, בחודש האחרון הוא שוב ירד ביכולת או כלל לא משחק והקבוצה חזרה להסריח את הדשא כמו בתחילת העונה\אחרי המלחמה. זה שמגרדים ניצחון מיכולת אישית לא עושה יותר מדי רושם.

הלחץ שהפעלנו מול הפועל חיפה היה לא איכותי בעיניי, תמיד זה באיחור, תמיד אנחנו בחיסרון מספרי. קבוצות שוברות את זה בקלות, זה שהפועל חיפה התקשו למשך 10 דקות אומר יותר עליהם בעיניי מאשר עלינו. אז אחלה הניסיון, אבל זה לא זה.

אנחנו נמצאים במקום שאנחנו צריכים להיות בו, זה נכון. אבל כדורגל זה יותר מהתוצאה הסופית. לראות משחק שלנו בחודש האחרון זה שעמומון מוחלט.
ואם זה היה חודש אחרון מילא, בתכלס זה רוב העונה. יכולת פשוט לא טובה גם מול קבוצה מהלאומית.
אז יכול לקרות, וטוב שגם בעונה כזו לא טובה, קטסטרופה לא קורית שזה דבר חיובי. אבל פשוט אסור להשלים עם היכולת הזו.
לא חושב שיש מי שמשלים עם היכולת הזו, כולל ברדה.
יותר בכיוון של הבנה שזה עוד גלגול אחד מיני רבים בעונה של קבוצת כדורגל בינונית בסך הכל, שלפעמים תתפוס מומנטום ובשאר הזמן תצטרך לגלות יעילות.
כשיהיו כלים איכותיים לעבוד איתם תסמוך עליי שאהיה הראשון לבוא בטענות למאמן.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

yossi כתב:
17 מרץ 2024, 09:54

די נו, אם היית משחק כמו מכבי פתח תקווה בבלומפילד והיית מקבל 4 שערים ועוד 4 שערים פסולים היית אומר כל הכבוד לברדה על הלחץ ועל קו הגנה גבוה? אם היית חוטף 4 מבית״ר שהיו יכולים להיות גם 6 על אותו לחץ וקו הגנה גבוה של מכבי פתח תקווה אתמול היית משבח את ברדה? על מי אתה עובד? אותו הדבר יצחקי שלא כבש שלושה משחקים כולל משחק מול נתניה שגנב נקודה אחרי הצגה של השוער שלו והחמצות אדירות של נתניה במחצית הראשונה.

נקודתית אף אחת מהקבוצות שדיברת לא הראו איכות ודומיננטיות כמו שאתה הצגת במשחק בטרנר מול מכבי חיפה. היו כמובן עוד משחקים, הפועל תל אביב בבלומפילד, הפועל חיפה בטרנר, אשדוד ומכבי פתח תקווה בחוץ, לא סתם עשית רצף כמו שעשית.

תמיד יש מה לשפר, וגם לברדה יש משחקים פחות טובים, אבל בסוף יש גם מגבלות תקציב ומגבלות של סגל. לבוא לתת איזה משחק חד פעמי של מכבי פתח או בית״ר ולפני זה נתנו לי כדוגמא את נתניה לא אומר כלום כי קבוצה נמדדת לאורך זמן וכי אותם קבוצות נפלו והתפרקו במקומות שאם זה היה קורה לנו כמו מכבי פ״ת בבלומפילד היית שולח את ברדה הביתה…

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

כולכם צודקים, יש בעיה של יכולת אישית חסרה, יש בעיה של כושר ועייפות חומר, ויש בעיה של התגבשות כתלכיד, שמאוד נפגעה כשניסינו לשלב את עומאר שהשתלב מאוד מאוחר +2 הזרים בינואר, אפילו דדיה ומקסימו שהצטרפו. 5 שחקנים ספרתי זה המון ולוקח לזה גם זמן להתחבר, בטח כשהניצחון עומד כנגד העיניים כל הזמן.

עם כל הפתיחה החרבנה, ההבדל שלנו מהם זה רק מפגשים ישירים. 2 הפסדים למכבי תא, והפסד למכבי חיפה זה לא יכול לקרות לקבוצה שתשאף לאליפות, זה מה שצריך לעמוד לשחקנים ולברדה כנגד העיניים.

משה אמרת אליפות הסיבוב השני? במפגשים ישירים של טופ6 העונה הנה ספורט5 הוציאנו נתון - אנחנו מקום 3 ובצדק. הפועל חיפה אגב אחרונה. שנה שעברה וגם לפניה סיימנו את הפלייאוף באכזבה, בעיקר בחוץ.

ולסיום בעיית כושר בעיניי מתייחסת לכמה טוב ביחס לליגה אנחנו חוזרים מהפגרה, וכמה פציעים השחקנים אצלנו. חלק מזה אגב זה רוטציה בריאה של ברדה. לופז,ספר,יוני, אפילו שמיר - לא קיבלו רענון בכלל. גם מריאנו עד האדום, שיחק המון.

אז מקווה מאוד שבאמת שחקנים יקחו את הזמן שקיבלו משמיים ברצינות ויעבדו על עצמם, והמקצוענות הזו צריכה לבוא ממועדון שלא ייתן להם 3 ימי מנוחה בשביל מורל או שכל הזרים טסים לשבוע למשפחות. בלבל הזה, של קבוצה ששואפת לאליפות - לעשות רק את האימונים של הקבוצה, זה ממש לא מספיק, וזה שוב יוביל לפציעות, רגישויות וימנע משחקנים להביא 100% מהם. מספיק ששחקן קצת כואב לו הוא ייתן פחות במאבק, ובמשחק שלם זה יכול להיות ההבדל שאנחנו נראה.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

shovalb9 כתב:
17 מרץ 2024, 10:49
כולכם צודקים, יש בעיה של יכולת אישית חסרה, יש בעיה של כושר ועייפות חומר, ויש בעיה של התגבשות כתלכיד, שמאוד נפגעה כשניסינו לשלב את עומאר שהשתלב מאוד מאוחר +2 הזרים בינואר, אפילו דדיה ומקסימו שהצטרפו. 5 שחקנים ספרתי זה המון ולוקח לזה גם זמן להתחבר, בטח כשהניצחון עומד כנגד העיניים כל הזמן.

עם כל הפתיחה החרבנה, ההבדל שלנו מהם זה רק מפגשים ישירים. 2 הפסדים למכבי תא, והפסד למכבי חיפה זה לא יכול לקרות לקבוצה שתשאף לאליפות, זה מה שצריך לעמוד לשחקנים ולברדה כנגד העיניים.

משה אמרת אליפות הסיבוב השני? במפגשים ישירים של טופ6 העונה הנה ספורט5 הוציאנו נתון - אנחנו מקום 3 ובצדק. הפועל חיפה אגב אחרונה. שנה שעברה וגם לפניה סיימנו את הפלייאוף באכזבה, בעיקר בחוץ.

ולסיום בעיית כושר בעיניי מתייחסת לכמה טוב ביחס לליגה אנחנו חוזרים מהפגרה, וכמה פציעים השחקנים אצלנו. חלק מזה אגב זה רוטציה בריאה של ברדה. לופז,ספר,יוני, אפילו שמיר - לא קיבלו רענון בכלל. גם מריאנו עד האדום, שיחק המון.

אז מקווה מאוד שבאמת שחקנים יקחו את הזמן שקיבלו משמיים ברצינות ויעבדו על עצמם, והמקצוענות הזו צריכה לבוא ממועדון שלא ייתן להם 3 ימי מנוחה בשביל מורל או שכל הזרים טסים לשבוע למשפחות. בלבל הזה, של קבוצה ששואפת לאליפות - לעשות רק את האימונים של הקבוצה, זה ממש לא מספיק, וזה שוב יוביל לפציעות, רגישויות וימנע משחקנים להביא 100% מהם. מספיק ששחקן קצת כואב לו הוא ייתן פחות במאבק, ובמשחק שלם זה יכול להיות ההבדל שאנחנו נראה.
שיחקת מול מכבי בתקופה הפחות טובה שלך. לדעתי בפלייאוף עליון אתה תקח מהם נקודות בטרנר.
סמי ובלומפילד זה סיפור אחר, שם אתה צריך להיות מאוד איכותי כדי לנצח ואתה לא שם ולדעתי גם בפלייאוף העליון לא נהיה שם.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

Sir Alex Ferguson כתב:
17 מרץ 2024, 10:52
שיחקת מול מכבי בתקופה הפחות טובה שלך. לדעתי בפלייאוף עליון אתה תקח מהם נקודות בטרנר.
סמי ובלומפילד זה סיפור אחר, שם אתה צריך להיות מאוד איכותי כדי לנצח ואתה לא שם ולדעתי גם בפלייאוף העליון לא נהיה שם.
נגד מכבי תא בבית זה באמת היה בתחילת הריצה. מכבי חיפה בחוץ היה בפתיחת עונה המזעזעת וגם זה בדקה מסריחה.
במשחק האחרון בבלומפילד באנו בשלהי הריצה, פתחנו רע והם עוד בסוף בזבזו נגדנו זמן אם תיזכר. באמת שיכולנו להוציא מזה תיקו.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

ForeverRed כתב:
17 מרץ 2024, 10:40
לא חושב שיש מי שמשלים עם היכולת הזו, כולל ברדה.
יותר בכיוון של הבנה שזה עוד גלגול אחד מיני רבים בעונה של קבוצת כדורגל בינונית בסך הכל, שלפעמים תתפוס מומנטום ובשאר הזמן תצטרך לגלות יעילות.
כשיהיו כלים איכותיים לעבוד איתם תסמוך עליי שאהיה הראשון לבוא בטענות למאמן.
איכות זה משהו יחסי.
יחסית לאשדוד, הפועל ירושלים, בית"ר ירושלים ומכבי פ"ת, אנחנו איכותיים?
כי שים לב שאני הרבה מדבר על היריבות האלה, הרבה פחות על המשחקים מול מכבי למשל.

המציאות היא שהפערים שחיפה ומכבי פתחו מאיתנו הם גדולים וצריך נס כדי שיסגרו. האיכות שלהם אתה לא תהיה ותלחת כנראה שלא נניף.
עכשיו צריך לשאול מה עושים במצב הזה, ואיך בכל זאת מייצרים עניין. כי בעונה הזו עניין אין, יכולת דלוחה ברוב הגדול של העונה שלא עושה חשק להגיע לאף משחק למרות שמנצחים.
נערך לאחרונה על ידי yossi ב 17 מרץ 2024, 13:33, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

yossi כתב:
17 מרץ 2024, 13:26
איכות זה משהו יחסי.
יחסית לאשדוד, הפועל ירושלים, בית"ר ירושלים ומכבי פ"ת, אנחנו איכותיים?
בשנים האחרונות אנחנו מתקרבים יותר ויותר לרמתם וזה מדאיג

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

Sir Alex Ferguson כתב:
17 מרץ 2024, 10:45
די נו, אם היית משחק כמו מכבי פתח תקווה בבלומפילד והיית מקבל 4 שערים ועוד 4 שערים פסולים היית אומר כל הכבוד לברדה על הלחץ ועל קו הגנה גבוה? אם היית חוטף 4 מבית״ר שהיו יכולים להיות גם 6 על אותו לחץ וקו הגנה גבוה של מכבי פתח תקווה אתמול היית משבח את ברדה? על מי אתה עובד? אותו הדבר יצחקי שלא כבש שלושה משחקים כולל משחק מול נתניה שגנב נקודה אחרי הצגה של השוער שלו והחמצות אדירות של נתניה במחצית הראשונה.

נקודתית אף אחת מהקבוצות שדיברת לא הראו איכות ודומיננטיות כמו שאתה הצגת במשחק בטרנר מול מכבי חיפה. היו כמובן עוד משחקים, הפועל תל אביב בבלומפילד, הפועל חיפה בטרנר, אשדוד ומכבי פתח תקווה בחוץ, לא סתם עשית רצף כמו שעשית.

תמיד יש מה לשפר, וגם לברדה יש משחקים פחות טובים, אבל בסוף יש גם מגבלות תקציב ומגבלות של סגל. לבוא לתת איזה משחק חד פעמי של מכבי פתח או בית״ר ולפני זה נתנו לי כדוגמא את נתניה לא אומר כלום כי קבוצה נמדדת לאורך זמן וכי אותם קבוצות נפלו והתפרקו במקומות שאם זה היה קורה לנו כמו מכבי פ״ת בבלומפילד היית שולח את ברדה הביתה…
כרגיל מכניס מילים לפה ואז בא בטענות.
מי אמר את המילים שאתה מנסה לייחס לי?

אני כן אומר שבקבוצות כמו הפועל ירושלים, מכבי פ"ת ובית"ר ירושלים מראים שגם בכלים מוגבלים, אפשר בעזרת אימון טוב לייצר קבוצה שמנסה לשחק כדורגל אקטיבי בצורה לא רעה בכלל.
מולנו הרשימה הנ"ל עשו את זה מצוין. ניצחנו אותם נטו על יכולת פרסנולית עודפת של הסגל שלנו. קבוצתית הם גרמו לנו להיראות רע.

סמל אישי של משתמש
Melikson24
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Melikson24 »

dor69 כתב:
17 מרץ 2024, 13:28
בשנים האחרונות אנחנו מתקרבים יותר ויותר לרמתם וזה מדאיג
איך זה מתבטא?כי בטבלה זה לא מורגש.

שלח תגובה