הפועל באר שבע - מ.ס. אשדוד שבת 16.03.24 17:30

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dor69

Re: הפועל באר שבע - מ.ס. אשדוד שבת 16.03.24 17:30

שליחה על ידי dor69 »

Melikson24 כתב:
17 מרץ 2024, 13:31
איך זה מתבטא?כי בטבלה זה לא מורגש.
בכמה משחקים הרגשת שהיכולת בפועל מול הקטנות הולמת את הפער התקציבי שלך מהן? פחות ופחות כל שנה.
יש פה נטייה לקחת פר עונה תקופה שהיא הקיצון החיובי ולהשליך אותה על הכלל וזה ממש לא נכון לנו להסתכל על זה ככה

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

Melikson24 כתב:
איך זה מתבטא?כי בטבלה זה לא מורגש.
בטבלה עוד לא, בדשא מולם נראית רע מאוד.
אני מוציא רגע את אשדוד כי היא באמת קבוצה גרועה שבסבירות גבוהה תרד ליגה וגם מולם היינו רחוקים מלהרשים.

אני שואל את עצמי האם מול היריבות האלה הצלחנו להכתיב קצב, לקחת כדור כשרצינו, להרגיש שליטה במגרש.
התשובה שלי היא לא. זה שניצחנו את רובם לא אומר כלום.
הפועל ירושלים זה נטו על האתלטיות של פוקו שבמהלך היחיד במשחק הצלחנו להבקיע, מול בית"ר מנייחים ומול מכבי פ"ת הימרנו לחלוטין והצלחנו לנצל את ההגנה הרעה שלהם כדי לא להפסיד. אבל עצם ההגעה למצב הזה שאתה פשוט לא מסוגל לשחק את המשחק שלך בבית שלך מול יריב ברמה הזו, זה התקלה.
ואם זה היה נקודתי מילא. זה לא.

אומר שוב, קבוצות לא טובות מדי גורמות לנו בלי הרבה קושי להיראות רע מדי. לאורך העונה כולה המשפט הזה 80% מהזמן נכון ואני לא יודע אם יש פה מישהו שמתיימר לסתור אותו.
עכשיו השאלה היא למה ואיך עושים שזה יהיה אחרת.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yossi כתב:
כרגיל מכניס מילים לפה ואז בא בטענות.
מי אמר את המילים שאתה מנסה לייחס לי?

אני כן אומר שבקבוצות כמו הפועל ירושלים, מכבי פ"ת ובית"ר ירושלים מראים שגם בכלים מוגבלים, אפשר בעזרת אימון טוב לייצר קבוצה שמנסה לשחק כדורגל אקטיבי בצורה לא רעה בכלל.
מולנו הרשימה הנ"ל עשו את זה מצוין. ניצחנו אותם נטו על יכולת פרסנולית עודפת של הסגל שלנו. קבוצתית הם גרמו לנו להיראות רע.
לא מכניס לך מילים לפה. אתה לוקח משחק נקודתי של שלוש קבוצות שהתרסקו השנה כל כך הרבה פעמים שאם זה היה קורה לך היית כותב שאליניב לא יודע לאמן בכלל ועל בסיסם בונה תיאוריות.
אותם קבוצות שיחקו באותו סגנון גם בעוד משחקים ופירקו אותם לחתיכות ויותר מפעם אחת (נתניה ופתח תקווה).
אתה עובדתית הקבוצה הטובה בליגה בסיבוב השני ואפילו קצת לפני. אתה רוצה להגיד לי שהנתונים של ה-15 משחקים האחרונים לא מרשימים? נותן לי איזה משחק חד פעמי של קבוצות שיכולות עדין להסתבך במאבקי ירידה? ראית בכלל את חיפה ומכבי באותם 15 משחקים? כמה פעמים הם ניצחו ביכולת מוגבלת (מכבי גנבו ניצחון בטדי מחזור קודם עם שני משקופים והחטאות של בית״ר, חיפה הפסידו לבני ריינה שהגיעו במשבר גדול).
סיבוב ראשון היה נוראי, סיבוב שני יחסית לליגת הישראלית אתה הקבוצה הטובה בליגה. יש מקום לשיפור? ברור. היו משחקים מאכזבים? ברור. אבל אנחנו בליגה הישראלית לא בפריימר לייג. אפשר לחשוב שחיפה ומכבי נותנות הצגות על בסיס קבוע ולא צולעות כבר תקופה ביכולת ובתוצאות ומגרדות לא מעט ניצחונות בשיניים.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

Sir Alex Ferguson כתב:
17 מרץ 2024, 13:40
לא מכניס לך מילים לפה. אתה לוקח משחק נקודתי של שלוש קבוצות שהתרסקו השנה כל כך הרבה פעמים שאם זה היה קורה לך היית כותב שאליניב לא יודע לאמן בכלל ועל בסיסם בונה תיאוריות.
אותם קבוצות שיחקו באותו סגנון גם בעוד משחקים ופירקו אותם לחתיכות ויותר מפעם אחת (נתניה ופתח תקווה).
אתה עובדתית הקבוצה הטובה בליגה בסיבוב השני ואפילו קצת לפני. אתה רוצה להגיד לי שהנתונים של ה-15 משחקים האחרונים לא מרשימים? נותן לי איזה משחק חד פעמי של קבוצות שיכולות עדין להסתבך במאבקי ירידה? ראית בכלל את חיפה ומכבי באותם 15 משחקים? כמה פעמים הם ניצחו ביכולת מוגבלת (מכבי גנבו ניצחון בטדי מחזור קודם עם שני משקופים והחטאות של בית״ר, חיפה הפסידו לבני ריינה שהגיעו במשבר גדול).
סיבוב ראשון היה נוראי, סיבוב שני יחסית לליגת הישראלית אתה הקבוצה הטובה בליגה. יש מקום לשיפור? ברור. היו משחקים מאכזבים? ברור. אבל אנחנו בליגה הישראלית לא בפריימר לייג. אפשר לחשוב שחיפה ומכבי נותנות הצגות על בסיס קבוע ולא צולעות כבר תקופה ביכולת ובתוצאות ומגרדות לא מעט ניצחונות בשיניים.
מה שאתה כותב עוד יותר מדאיג אותי.
כי אם מכבי פ"ת לדוגמא, התפרקה באותו סגנון לחתיכות מול יריבות אחרות, ופה בטרנר גרמו לנו להיראות כל כך רע, אז מצבנו קשה עוד יותר משחשבתי.

אני רואה את חיפה פה ושם, גם היא וגם מכבי גם אם מנצחות בקשה, הם שולטות לחלוטין במשחק. משהו שאנחנו לא.
גם בתקופות הכי טובות שלנו ניצחנו משחקים בשיניים, מה שאתה מפספס זה שאני שם את התוצאה בצד ומנסה להסתכל על הדרך. לקבוצה הנוכחית יש נקודות, הדרך לא טובה ולא משנה כמה תנסה לייפות את זה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

yossi כתב:
17 מרץ 2024, 13:26
איכות זה משהו יחסי.
יחסית לאשדוד, הפועל ירושלים, בית"ר ירושלים ומכבי פ"ת, אנחנו איכותיים?
כי שים לב שאני הרבה מדבר על היריבות האלה, הרבה פחות על המשחקים מול מכבי למשל.

המציאות היא שהפערים שחיפה ומכבי פתחו מאיתנו הם גדולים וצריך נס כדי שיסגרו. האיכות שלהם אתה לא תהיה ותלחת כנראה שלא נניף.
עכשיו צריך לשאול מה עושים במצב הזה, ואיך בכל זאת מייצרים עניין. כי בעונה הזו עניין אין, יכולת דלוחה ברוב הגדול של העונה שלא עושה חשק להגיע לאף משחק למרות שמנצחים.
ראשית, הכדורגל שאתה משחק הוא טוב מהקבוצות שציינת.
אי אפשר לקחת אלמנט ספציפי, משחק ספציפי או תקופה ספציפית ולהשליך מהם על הכלל. אם אתה חושב אחרת, אתה כנראה לא צופה במספיק משחקים של הקבוצות האלה.

שנית, כבר אמרתי ואחזור, במה עדיף הסגל שלך על אותן קבוצות? קיים אמנם פער, אבל כמה הוא מובהק?
לדעתי הבדלי האיכות לא כאלה גדולים. תבדוק מי השחקנים שרצים בהרכב שלך במשחקים האחרונים.
כשמפנימים את זה, קל יותר להשלים עם היכולת, בטח בהינתן כל הפרמטרים האחרים של פציעות, עייפות, כושר ירוד של שחקנים ועוד ועוד.

זאת תקופה לא טובה של קבוצה שגם כך לא מספיק טובה.
לכן זה מורגש כפליים.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

yossi כתב:
17 מרץ 2024, 13:44
כי אם מכבי פ"ת לדוגמא, התפרקה באותו סגנון לחתיכות מול יריבות אחרות, ופה בטרנר גרמו לנו להיראות כל כך רע, אז מצבנו קשה עוד יותר משחשבתי.

אני רואה את חיפה פה ושם, גם היא וגם מכבי גם אם מנצחות בקשה, הם שולטות לחלוטין במשחק. משהו שאנחנו לא.
גם בתקופות הכי טובות שלנו ניצחנו משחקים בשיניים, מה שאתה מפספס זה שאני שם את התוצאה בצד ומנסה להסתכל על הדרך. לקבוצה הנוכחית יש נקודות, הדרך לא טובה ולא משנה כמה תנסה לייפות את זה.
חלק מזה זה גם ההרתעה
אם לא יפחדו מהן ינסו לאתגר וכרגע זה לא המצב
אותנו מנסים לאתגר כי מבינים שהשד לא נורא

וזה גלגל כזה שאין יכולץ לאורך זמן אז אין הרתעה

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

ברדה נשאל אתמול על זה שלא היינו מספיק דומיננטיים ועל כך שאשדוד החזיקה יותר בכדור, אליה ענה נכון שבסופו של דבר הקבוצה צריכה להתאים את הסגנון משחק שלה ליריבה ולחומר השחקנים הקיים על הדשא.

לצערי עם קישור כמו שעלה במשחקים האחרונים אי אפשר להיות דומיננטיים, שמיר וסטויאנוב זה גם צמד רך כמו מרגרינה וגם כאלו שנמצאים תחת עומס משחקים מטורף.

אז כן אפשר וראוי לצפות להיראות יותר טוב בטח נגד יריבות נחותות מאיתנו אך גם לקחת בחשבון איזה קלפים יש לנו על המגרש.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Itay כתב:
17 מרץ 2024, 14:43
ברדה נשאל אתמול על זה שלא היינו מספיק דומיננטיים ועל כך שאשדוד החזיקה יותר בכדור, אליה ענה נכון שבסופו של דבר הקבוצה צריכה להתאים את הסגנון משחק שלה ליריבה ולחומר השחקנים הקיים על הדשא.

לצערי עם קישור כמו שעלה במשחקים האחרונים אי אפשר להיות דומיננטיים, שמיר וסטויאנוב זה גם צמד רך כמו מרגרינה וגם כאלו שנמצאים תחת עומס משחקים מטורף.

אז כן אפשר וראוי לצפות להיראות יותר טוב בטח נגד יריבות נחותות מאיתנו אך גם לקחת בחשבון איזה קלפים יש לנו על המגרש.
אתה לא טועה עובדתית אבל בעין ביקורתית אפשר לשאול למה הסגל נבנה בצורה הזאת מלכתחילה במקום להסתכל על זה כעל סיבה לתת הנחה.
איך יכול להיות שאין לנו מספיק שחקנים אגרסיביים בקישור שיוכלו לפחות מול הקטנות לשלוט בכל משחק? זאת גם ממש לא הבעיה היחידה בסגל הזה

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

dor69 כתב:
17 מרץ 2024, 15:11
אתה לא טועה עובדתית אבל בעין ביקורתית אפשר לשאול למה הסגל נבנה בצורה הזאת מלכתחילה במקום להסתכל על זה כעל סיבה לתת הנחה.
איך יכול להיות שאין לנו מספיק שחקנים אגרסיביים בקישור שיוכלו לפחות מול הקטנות לשלוט בכל משחק? זאת גם ממש לא הבעיה היחידה בסגל הזה
ספציפית אתמול חסרו גם גורדנה גם אליאס וגם פוקו
אבל זה לא כל כך שונה לאחרונה גם שהם נמצאים

הבעיה העיקרית שלנו זה שממרכז המגרש ומעלה אין לנו אף שחקן פיזי.
אליאס לא בכושר, שמיר זה פעם כן פעם לא, ובעיקר כל שחקני ההתקפה שלנו הם מאוד רכים בקטע הזה.
ספר דווקא התחיל את העונה עם עבודת לחץ יפה שהקבוצה השנייה תוקפת. לאחרונה גם זה נעלם אצלו.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

dor69 כתב:
17 מרץ 2024, 15:11
כפי שנאמר פה כבר שנים שמזלזלים בקישור ותולים אותו על כתפיו של גורדנה. ולמרות זאת קישור של שמיר,פוקו,גורדנה,אליאס ובאריירו
היה אמור עוד איכשהו להספיק על הנייר, רק שהמציאות הביאה אותנו
להזיז את באריירו לעמדת הבלם,את פוקו לעמדת המגן ונוסיף את אליאס שחזר בגרסה הכי חלשה שיש וזו התוצאה...

חוזר גם על מה שרשמתי אתמול, הייתי ממשיך לתת קרדיט ללוי בעמדת המגן בכדי לשחרר בחזרה את פוקו לקישור, מרכז המגרש חייב לקבל בוסט של אנרגיה וכוח.

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

שבת , 17:30 , מזג אוויר פנטסטי ואיזה שיעמום ...
היו בשורה שלי 5 ילדים ועוד 2 בשורה מתחת .
כולם היו בטלפון עם ה- brawel star's .

הברקה אחת של גאנח עשתה את ההבדל .
הוא אמנם היה במשחק לא טוב אבל גאוני כדורגל צריכים מצב אחד טוב כדי להכריע . מהלך סטייל אלירן עטר בימיו הגדולים :
קבלת כדור באגף שמאל , חיתוך למרכז וסיבוב לחיבור .
גול ישר ל- 5gold .

לופז ממשיך ביכולת פנטסטית בעונתו הטובה ביותר אצלנו
טיבי עדיין כוחו במותניו ( אבל חייב להפסיק להתחיל התקפות ולאבד )
מקסימו עם הופעת בכורה טובה בהרכב
סטויאנוב בנוהל עם פעולות טובות שאמורות להוביל לתכל'ס שלא מתממש
בדש עם החמצה של גול אבל כבר היה נראה מעט יותר טוב משבוע שעבר
אימראן - מישהו בדק וכתב שכשהוא משחק אנחנו מנצחים . אז אולי יש לו איזו תרומה משמעותית שעוד לא עליתי עליה או שזה צירוף מקרים .
אליאסי עם מיקום טוב ממשיך להשרות ביטחון
שושנאצ'ב שנכנס חילוף הוכיח שיש לו כדורגל ואם רק נשכיל להשתמש בחוזקות שלו הוא יכול להיות אדיר לליגה

יאללה פלייאוף - עכשיו הכיף מתחיל !
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

yossi כתב:
17 מרץ 2024, 13:44

ככה רוני לוי פוטר
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

לגבי הקישור, באריירו זז לבלם גם, ואולי אפילו בעיקר, כי הוא כבר לא יכול לשחק קשר אמצע.
אוהב אותו מאוד, אבל הוא קשר שלא יכול לשחק בהפועל ב"ש. לטעמי גם לא כמחליף.

אז בריירו לא טוב, אליאס חוזר מצולבת, ושמיר מהרגע הראשון שחתם חששתי שזו החתמה שתדפוק לנו את הקישור, כי הוא יצור איזה עומק מדומיין. הוא בשר מבחינת שמות, אבל שחקן חביב ולא יותר.
אז נשארנו עם גורדנה וזהו. שגם הוא לא בגיל ולא במצב גופני שאתה בונה עליו מדינה.
אז הגיע פוקו, אבל באיחור רב, ובפועל בכלל לא משחק בתפקיד שלו.

אז התחלנו עונה עם 'עומק' מדומיין של גורדנה, שמיר, אליאס ובריירו, כשברור שמבחינת איכות, יש שחקן אחד איכותי בלבד, את אליאס בסימן שאלה ענק של איך יחזור, את שמיר שהוא שחקן רוחב, ועם בריירו שהוא לא טוב גם כמחליף.
עם זה לא פותחים עונה ולא רצים עונה שלמה.

אחד הצעדים הראשונים שהייתי עושה אחרי הפגרה, זה אמצע של גורדנה, פוקו ועומאר. אולי עם זה נצליח לייצר אמצע שיכול להוות אמצע.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

yossi כתב:
17 מרץ 2024, 20:50
לגבי הקישור, באריירו זז לבלם גם, ואולי אפילו בעיקר, כי הוא כבר לא יכול לשחק קשר אמצע.
אוהב אותו מאוד, אבל הוא קשר שלא יכול לשחק בהפועל ב"ש. לטעמי גם לא כמחליף.

אז בריירו לא טוב, אליאס חוזר מצולבת, ושמיר מהרגע הראשון שחתם חששתי שזו החתמה שתדפוק לנו את הקישור, כי הוא יצור איזה עומק מדומיין. הוא בשר מבחינת שמות, אבל שחקן חביב ולא יותר.
אז נשארנו עם גורדנה וזהו. שגם הוא לא בגיל ולא במצב גופני שאתה בונה עליו מדינה.
אז הגיע פוקו, אבל באיחור רב, ובפועל בכלל לא משחק בתפקיד שלו.

אז התחלנו עונה עם 'עומק' מדומיין של גורדנה, שמיר, אליאס ובריירו, כשברור שמבחינת איכות, יש שחקן אחד איכותי בלבד, את אליאס בסימן שאלה ענק של איך יחזור, את שמיר שהוא שחקן רוחב, ועם בריירו שהוא לא טוב גם כמחליף.
עם זה לא פותחים עונה ולא רצים עונה שלמה.

אחד הצעדים הראשונים שהייתי עושה אחרי הפגרה, זה אמצע של גורדנה, פוקו ועומאר. אולי עם זה נצליח לייצר אמצע שיכול להוות אמצע.
תלות מוחלטת בגורדנה כעושה משחק יחידי ללא מחליף ראוי בהרכב או מהספסל. זו הנקודה שחייבת להתחזק בקיץ. (וגם בלם צעיר לחניכה של ויטור). על חשבון מי? לא ברור...

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

ולחשוב שלא מעט משתמשים פה טענו בקיץ שהקישור שלנו מצוין ולא צריך חיזוק. אם לא ההחתמה של פוקו ברגע האחרון, גם מגן ימני לא היה לנו.

שלח תגובה