הפועל באר שבע - מכבי תל אביב ב’ 15.04.24 20:30

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

Re: הפועל באר שבע - מכבי תל אביב ב’ 15.04.24 20:30

שליחה על ידי yossi »

אני לא רואה בעיה בלתקוף עם 3 שחקנים.
אני חושב שברדה פעל נכון מבחינת מערך.
בבלומפילד קין עשה חכם שנתן לנו את הכדור, ועם מילסון ושיחק לו המזל שמלדה נפצע ונכנס דוידה, טס למתפרצות כשיש שטח. זה היה רעיון משחק שהכריע את ההתמודדות.
והם עושים את זה טוב.
היה את המתפרצת למשל מחצית ראשונה שמילסון הוביל, זהבי עשה אלכסון וטיבי מנע שער שחסם ברגע האחרון את הכדור של מילזון לדוידה.
דוגמא קלאסית ליציאה מהירה שאתה רואה שהשחקנים יודעים לאן כל אחד זז וזה מה שנותן לזה את המהירות האדירה.

אז ברור שאין לנו מילסון, אבל זה מה שמאכזב אותי בכדורגל שלנו, שלא ממש רואים איזה דרך מתוכננת לצאת קדימה.
אני יכול להתחבר לכל סגנון של משחק, בתנאי שרואים מה הרעיון בהגנה, מה הרעיון בלצאת קדימה.
אז מסכים שבנו פה סגל בלי כלים, אבל גם בקיים, לפתוח עם חלק קדמי של בדש, חטואל וגאנח, לא מבין איך אפשר לחשוב שזה יעבוד.
אין לא מהירות, לא פיזיות ולא ממש תנועה לעומק מלבד חטואל.

אם זה היה עניין נקודתי מילא.
אבל בכל השנים של ברדה כמאמן, העניין ההתקפי לא מספיק טוב בעיניי.
גם ברכש שמגיע, אבל גם בצורה, וזה חשוב יותר, שזה מתפקד על הדשא.
אני מקווה שנראה בזה שיפור.

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

Re: הפועל באר שבע - מכבי תל אביב ב’ 15.04.24 20:30

שליחה על ידי 4 לב אדום »

Sir Alex Ferguson כתב:
17 אפריל 2024, 11:20
אבל המערך והשיטה לא השתנו.
גם במחצית הראשונה יוני הגיע לעומק הרחבה שלהם.
היה לאליניב רעיון מסיום, במחצית הראשונה עם ציוות של בדש וחטואל זה לא עבד, בשנייה עם ספר וארתור כן עבד.
היו התקפות גם במחצית הראשונה שבדש וחטואל קיבלו כדור, פעם אחת בדש גם קיבל ממש באמצע מאחורי קו ההגנה שלהם, אבל הם ביזבזו אותם.

אני פשוט מראה לך איך אותה שיטה יכולה מחצית אחת להראות כהגנתית ומסתגרת ובמחצית השנייה כאחת שמביאה לך 6 שחקנים לרחבה שלהם כולל שני המגינים שלך באותו הזמן.
בסוף יש גם חשיבות לזהות השחקנים ובחירת השחקנים.
הכל נכון מה שכתבת .
אבל שום דבר מזה לא היה קורה אלמלא הטעות שעשה קין בחילוף של דוידה במלדה . החילוף הזה הרג לו את אגף ימין שלו ( שמאל שלנו ) שבו סטויאנוב השתחרר הרבה יותר לעלות למעלה .
לגבי אגף שמאל שלהם ( עם מילסון ) וימין שלנו - מילסון כבר התעייף וספר ודדיה ניצלו את זה לחגוג על דוידזאדה .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

שלח תגובה