מכבי חיפה - הפועל באר שבע שבת 20.04.24 20:00

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

Re: מכבי חיפה - הפועל באר שבע שבת 20.04.24 20:00

שליחה על ידי הפועלעולה »

תמשיכו לדבר איתנו באחוזי הצלחה ונקודות.
ממש מזכירים את אנשי התקשורת שעד היום לא מבינים למה רוני לוי פוטר כשהיה במקום השני.

הסגל מוגבל, עמוס בשחקנים טיפשים, בינוניים, פוזיאסטים, קקות, מניאקים, בלה בלה בלה... לא תשכנעו אותי שזאת היכולת שאנחנו שווים, ושמה שראינו ב3-4 חודשים האחרונים מתקבל.
הפער בין התקרה והרצפה של ברדה כמאמן בעייתי מאוד. או שמחלקים שלישיות ורביעיות או שויטור מרחיק את הכדור 16 פעמים מהקו מול ה.פ"ת ואשדוד.
זאת עונה רעה של ברדה גם אם נזכה בגביע. ההרכבים שלו מזעזעים, הרכש לא מדויק (מדויק. לא מדבר על איכות השחקנים) והעונה הוא שם את הז'יטונים על האנשים הלא נכונים.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

ReDo כתב:
20 אפריל 2024, 21:11
פששששש אז הסגל הזה לא שווה יותר מ17-1 להם בבעיטות לשער בדקה 80?
אתם לא מאמינים לעצמכם אפילו.
אי אפשר להסיר אחריות מהציוותים המקצועיים.
ועדין אני מתקשה להבין איך פותחים בלחץ והוא נעלם כלא היה בדקה 8, וכנל במחצית השניה.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

כן כן, הסגל לא מספיק חזק.
אלונה לא משקיעה מספיק.
הזרים שלנו של שקל עשרים.

אז פתאום אנחנו קבוצה של פלייאוף תחתון??
פתאום אנחנו לא בלבל של חיפה?
חרטא!!!

כשכתבתי אחרי המשחק נגד מכבי שזאת בושה איך שעלינו למשחק כאילו הם מינימום סיטי אנשים פה התווכחו,
שחקנו טקטי, שחקנו חכם ועוד קשקושים של אנשים שמנסים לאנוס את המציאות.

היום עלינו אותו דבר, גישה של לוזרים.
הפעם המזל לא היה איתנו וכשהראשון נכנס זה כבר היה מבוא למפלה.
זה כל ברדה מראה ממאה.
משהו נדפק אצלו בגישה והסגנון.

שמתי מילים פרטנית
דדיה, אבו עביד ואליאס זה מביך. לא רציני להציב את שלושתם יחד ולצפות למשהו אחר חוץ מאנטי כדורגל.
גם אליאסי היה חלש מאוד היום.
קיניונס שחקן שגורם לך לרצות לראות אותו משחק, לא ברור על מה הוא נשרף ככה עד עכשיו ולמה לא משחק הרבה יותר

ודבר קטן אחרון, ברדה יצא פחדן פעם נוספת כשהוציא את הראל שלום,
ההחלטה הקלה ובטח שלא המקצועית ביותר.

מוטרד ממה שעובר על ברדה.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

עזבו רגע את התוצאה, עזבו את הסטטיסטיקה המביכה, אנחנו נראים כמו הקבוצה הכי לא מאומנת בליגה! אני מת על ברדה וחושב שהוא מאמן מצויין עם פוטנציאל ענק אבל העונה הזו היא עונת נפל שלו. שיקח את זה ויגדל מזה

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

talb55 כתב:
20 אפריל 2024, 21:04
תגיד אחי אתה מחובר?
צא רגע מה- גווארדיוליות שאתה חי בא ותתסכל על הסגל (כולל על ״הכוכבים״ שלך).
כל הצלחה שלך נגד הקבוצות המובילות, היא נס. הסגל הזה שווה הרבה פחות מ-55 נק׳.
מי שווה סגל אצלנו בחיפה ובתל אביב?
שוב אומר, ולא בפעם הראשונה או השנייה, אני מפריד בין כמות נקודות ליכולת.
כמות הנקודות היא לא פחות ממדהימה ביחס ליכולת, שאפו. כמות הפעמים שהצלחנו לסחןט את ה1-0 במשחק שיוויוני לחלוטין הוא גדול מאוד.
היכולת?
לטעמי הסגל הזה שווה יותר. לא יודע אם הרבה יותר, אבל יותר.

אתם כל הזמן מכניסים את המכביות, זה לא רלוונטי בעיניי שאני לא מצליח לשחק כדורגל נורמלי מול קבוצות פליאוף תחתון אצלי בבית כמו מול אשדוד למשל. אחת הקבוצות השבורות בליגה ואתה מתקשה לעבור את החצי. לא נורמלי בעיניי.

כל אחד והטעם שלו, צבירת הנקודות לא כזה מנחמת אותי כשהיכולת כזו ירודה ואין שום ניסיון לשחק יותר חיובי.
להציג קבוצה פסיבית שמתגוננת ומשיגה ניצחון דחוק זה לא משהו מרגש שזה מוביל למקום 3.
אם היה תואר על הפרק מילא, היינו נושכים שפתיים.
אבל לא נגיע ליותר, אז למה לא לשחק משוחרר יותר ולנסות להנות?
מזה בדיוק רוני לוי סבל שירד מהמקום הראשון. כשהיה אשלייה שזה יספיק למשהו אנשים נשכו שפתיים, כשזה חולף אז התסכול צף. והיום לשמחת ברדה זה לא קורה כי הקהל שלנו עובר התעללות ביכולת כבר כמה עונות, הסטנדרט ירד מאוד.
אני הולך ללא מעט משחקים פיזית (היום לשמחתי לא), ופשוט לא נהנה. לא כיף לי וזה לא צריך להיות ככה, אני לא מסתפק בזה.

זו עונת נפל של ברדה מבחינתי כמאמן וגביע לא ישנה את זה.
ואני לא אומר לפטר, אבל משהו קרה שם.
בפעם ה100, אזכיר שהוא רק התחיל, עם סגל פחות טוב ממה שיש לו היום, הוא שיחק אחרת לגמרי.
הפך למאמן שבא להשיג את הניצחון הדחוק וללכת הביתה.
כאילו הוא איזה קובי רפואה. והוא לא, לכן אני לא מתכוון להחליק לו את זה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

nitsande כתב:
20 אפריל 2024, 21:16
כן כן, הסגל לא מספיק חזק.
אלונה לא משקיעה מספיק.
הזרים שלנו של שקל עשרים.

אז פתאום אנחנו קבוצה של פלייאוף תחתון??
פתאום אנחנו לא בלבל של חיפה?
חרטא!!!

כשכתבתי אחרי המשחק נגד מכבי שזאת בושה איך שעלינו למשחק כאילו הם מינימום סיטי אנשים פה התווכחו,
שחקנו טקטי, שחקנו חכם ועוד קשקושים של אנשים שמנסים לאנוס את המציאות.

היום עלינו אותו דבר, גישה של לוזרים.
הפעם המזל לא היה איתנו וכשהראשון נכנס זה כבר היה מבוא למפלה.
זה כל ברדה מראה ממאה.
משהו נדפק אצלו בגישה והסגנון.

שמתי מילים פרטנית
דדיה, אבו עביד ואליאס זה מביך. לא רציני להציב את שלושתם יחד ולצפות למשהו אחר חוץ מאנטי כדורגל.
גם אליאסי היה חלש מאוד היום.
קיניונס שחקן שגורם לך לרצות לראות אותו משחק, לא ברור על מה הוא נשרף ככה עד עכשיו ולמה לא משחק הרבה יותר

ודבר קטן אחרון, ברדה יצא פחדן פעם נוספת כשהוציא את הראל שלום,
ההחלטה הקלה ובטח שלא המקצועית ביותר.

מוטרד ממה שעובר על ברדה.
אנחנו קבוצה של מקום שלישי.
קבוצה שבסגל מלא יכולה לנצח כל קבוצה כולל חיפה ומכבי, וקבוצה שבלי הברומטרים שלה יכולה להפסיד לכל קבוצה בטח לחיפה בסמי כי הסגל שלנו מוגבל וקצר.
אי אפשר מצד אחד להתלונן על איכות של כל כך הרבה שחקנים ומצד שני להתעלם מזה.
ההרכב שעלה היום הוא לא הרכב של קבוצה באיכות שלנו, זה חלק מהעניין של סגל מוגבל ולא עמוק.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

אבועביד ושלום בהרכב נקודה זה החלטה אומללה. לעלות פוקו לצד אליאס ב5-2-3 זה החלטה אומללה. למה לתקוף בכלל ולנסות ללחוץ עם ההרכב הכי אנטיכדורגל שיכולת למצוא ולמה תמיד כשיש לנו הרכב "התקפי" משחקים בונקר?
בהרכב בלי מוסרים שאגב גם עומאר וגם גנאח חיכו על הספסל מהחלטתו של ברדה, הייתי מצפה לפחות שינסה לעלות ב4-4-2 ושם השחקנים המוגבלים פחות באים לידי ביטוי כי 3 בלמים בפעם האלף דורש שחקנים מוכשרים ספיציפיים ועמידה מתואמת וזה 2 תנאים שלא היה לו.

עוד הפעם לנסות ללחוץ גבוה זה מטומטם כל כך בהרכב הזה. לא ברור למה.

קיניונס ועומאר נתנו מספיק סיבות בכוח שיקבלו את ההזדמנות המועטה שמגיעה להם עד סוף העונה.

אגב לא פעם ראשונה של ברדה להחביא שחקנים בבוידעם ואז לתת להם הרכב מול קבוצה גדולה. הנה עשה את זה עם דדיה גם שבוע שעבר.

כשזה שחקני התקפה יותר קל לבוא בטענות לשחקן אבל כשזה משפיע על עמידה הגנתית של קבוצה יותר בולט האחריות של המאמן.

ייאמר לזכותו של ברדה שהוא איש של מאני טיים וברביעי יש חתיכת משחק לזה, ועוד נגד איזו קבוצה.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

yossi כתב:
20 אפריל 2024, 21:23
שוב אומר, ולא בפעם הראשונה או השנייה, אני מפריד בין כמות נקודות ליכולת.
כמות הנקודות היא לא פחות ממדהימה ביחס ליכולת, שאפו. כמות הפעמים שהצלחנו לסחןט את ה1-0 במשחק שיוויוני לחלוטין הוא גדול מאוד.
היכולת?
לטעמי הסגל הזה שווה יותר. לא יודע אם הרבה יותר, אבל יותר.

אתם כל הזמן מכניסים את המכביות, זה לא רלוונטי בעיניי שאני לא מצליח לשחק כדורגל נורמלי מול קבוצות פליאוף תחתון אצלי בבית כמו מול אשדוד למשל. אחת הקבוצות השבורות בליגה ואתה מתקשה לעבור את החצי. לא נורמלי בעיניי.

כל אחד והטעם שלו, צבירת הנקודות לא כזה מנחמת אותי כשהיכולת כזו ירודה ואין שום ניסיון לשחק יותר חיובי.
להציג קבוצה פסיבית שמתגוננת ומשיגה ניצחון דחוק זה לא משהו מרגש שזה מוביל למקום 3.
אם היה תואר על הפרק מילא, היינו נושכים שפתיים.
אבל לא נגיע ליותר, אז למה לא לשחק משוחרר יותר ולנסות להנות?
מזה בדיוק רוני לוי סבל שירד מהמקום הראשון. כשהיה אשלייה שזה יספיק למשהו אנשים נשכו שפתיים, כשזה חולף אז התסכול צף. והיום לשמחת ברדה זה לא קורה כי הקהל שלנו עובר התעללות ביכולת כבר כמה עונות, הסטנדרט ירד מאוד.
אני הולך ללא מעט משחקים פיזית (היום לשמחתי לא), ופשוט לא נהנה. לא כיף לי וזה לא צריך להיות ככה, אני לא מסתפק בזה.

זו עונת נפל של ברדה מבחינתי כמאמן וגביע לא ישנה את זה.
ואני לא אומר לפטר, אבל משהו קרה שם.
בפעם ה100, אזכיר שהוא רק התחיל, עם סגל פחות טוב ממה שיש לו היום, הוא שיחק אחרת לגמרי.
הפך למאמן שבא להשיג את הניצחון הדחוק וללכת הביתה.
כאילו הוא איזה קובי רפואה. והוא לא, לכן אני לא מתכוון להחליק לו את זה.
+1
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

Sir Alex Ferguson כתב:
20 אפריל 2024, 22:12
אנחנו קבוצה של מקום שלישי.
קבוצה שבסגל מלא יכולה לנצח כל קבוצה כולל חיפה ומכבי, וקבוצה שבלי הברומטרים שלה יכולה להפסיד לכל קבוצה בטח לחיפה בסמי כי הסגל שלנו מוגבל וקצר.
אי אפשר מצד אחד להתלונן על איכות של כל כך הרבה שחקנים ומצד שני להתעלם מזה.
ההרכב שעלה היום הוא לא הרכב של קבוצה באיכות שלנו, זה חלק מהעניין של סגל מוגבל ולא עמוק.
אפשר להפסיד השאלה היא איך.
ואין קשר, יש שחקנים לא מספיק טובים ויש לשים את כולם ביחד בהרכב ובמערך שלא מתאים להם.
אין לך את ויטור, אז למה לעלות עם 3 בלמים בכוח?
ועוד 3 לא מתואמים שאחד מהם לא שיחק כדורגל כמעט בכלל העונה.
למה היה הכרחי לפתוח עם אליאס במערך הזה??
למה תורג'מן??? איפה שושנאצב????
הרבה החלטות לא טובות בקיצור
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

כמו תמיד אפשר לחלק את הביקורת לשניים:
1. ברדה עצמו - העונה חסרים לי בעיקר התהליכים שהוא היה מעביר שחקנים ואת הקבוצה, עבודת אימון ברמה הבסיסית ביותר שלה. יותר מדי משחקים שהוא מפספס לגמרי בהרכב, בהצבות ובגישה. העונה זה לא המאמן שהתרגלנו אליו בעבר.
מעבר לאיכות השחקנים שבאים (פה זה משותף לו ולהנהלה) גם בסגנון הוא פספס לגמרי. רוצים לשחק בילד אפ? אי אפשר, יש לך שחקן אחד שיודע להזיז כדור. מה עם מתפרצות? לא יכול, אין לנו שחקן אחד מהיר. מה עם גיוון וריווח המשחק? איך אם כולם מצמצמים לאמצע?
היום בשביל לנטרל את הפועל באר שבע גם בסגל מלא מספיק לך לסגור את גורדנה ולשחק צר בהגנה ואז לא יבוא גול במשחק רץ גם עד ראש השנה.
2. כמובן להנהלה. אי אפשר לצפות להרכיב סגל בלי מניה בטוחה אחת מעל עמדת הקשר האחורי (ומעל גיל 34 אגב) ועל זה לשים מעטפת רזה רזה ולהגיד צא לדרך ותביא תוצאות. זה נידון לתחושת פספוס וכישלון כל עונה מחדש. הפירוק של הקיץ הביא עוד downgrade משמעותי, לא סתם הקבוצה עם רצפה כזאת נמוכה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

צריך גם לומר שהכל הלך למכבי חיפה אתמול.
זה לא היה שונה בהרבה מהמשחק מול מכבי בטרנר, אפילו עם דקות טובות יותר בפתיחה. כשאתה סופג שני שערים מהירים מטעויות בהגנה באצטדיון כמו סמי עופר המדרון חלקלק. הם עשו גולים מכלום.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

ForeverRed כתב:
21 אפריל 2024, 09:46
צריך גם לומר שהכל הלך למכבי חיפה אתמול.
זה לא היה שונה בהרבה מהמשחק מול מכבי בטרנר, אפילו עם דקות טובות יותר בפתיחה. כשאתה סופג שני שערים מהירים מטעויות בהגנה באצטדיון כמו סמי עופר המדרון חלקלק. הם עשו גולים מכלום.
כי שיחקנו הגנה כמו בשכונה. זה לא "מכלום"

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

אם הכל היה הולך לחיפה אתמול היינו מקבלים 8-9 חתיכות.

מזל שחלאילי לא שיחק

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

dor69 כתב:
21 אפריל 2024, 08:16
כמו תמיד אפשר לחלק את הביקורת לשניים:
1. ברדה עצמו - העונה חסרים לי בעיקר התהליכים שהוא היה מעביר שחקנים ואת הקבוצה, עבודת אימון ברמה הבסיסית ביותר שלה. יותר מדי משחקים שהוא מפספס לגמרי בהרכב, בהצבות ובגישה. העונה זה לא המאמן שהתרגלנו אליו בעבר.
מעבר לאיכות השחקנים שבאים (פה זה משותף לו ולהנהלה) גם בסגנון הוא פספס לגמרי. רוצים לשחק בילד אפ? אי אפשר, יש לך שחקן אחד שיודע להזיז כדור. מה עם מתפרצות? לא יכול, אין לנו שחקן אחד מהיר. מה עם גיוון וריווח המשחק? איך אם כולם מצמצמים לאמצע?
היום בשביל לנטרל את הפועל באר שבע גם בסגל מלא מספיק לך לסגור את גורדנה ולשחק צר בהגנה ואז לא יבוא גול במשחק רץ גם עד ראש השנה.
2. כמובן להנהלה. אי אפשר לצפות להרכיב סגל בלי מניה בטוחה אחת מעל עמדת הקשר האחורי (ומעל גיל 34 אגב) ועל זה לשים מעטפת רזה רזה ולהגיד צא לדרך ותביא תוצאות. זה נידון לתחושת פספוס וכישלון כל עונה מחדש. הפירוק של הקיץ הביא עוד downgrade משמעותי, לא סתם הקבוצה עם רצפה כזאת נמוכה.
ברדה ניסה לתקן המון תוך כדי תנועה, לדעתי הוא מאוד בנה על אגף ימין של יחזקאל שידע לדחוף את הקבוצה למעלה, הוא קיווה שפטרסון וקלימלה יביאו מהירות לחלק הקדמי ובהמשך כשהם עזבו הגיע קיניונס על הטיקט של המהיר, אני די מאמין שהוא גם בנה על פוקו כאנרג׳ייזר באמצע הרדום שלנו... או בוא נאמר את זה ככה, הוא רצה לראות קבוצה אחרת.

כפי שרשמתי בנושא שלו לדעתי כל הפנצ׳רים שליוו אותנו העונה ללא הרף הביאו את ברדה בלית ברירה לשנות המון תוך כדי תנועה ואולי אפילו לשנות את אופי הקבוצה ואת דרך המשחק שלה, מאוד קשה להיות אותו מאמן הרפתקן כשכל הקלפים מתערבבים לך ברגע האחרון של החלון. זה כמובן עדיין לא מנקה אותו מהרבה טעויות בדרך שגם האוהד הממוצע ידע מראש שזו טעות, אבל זה בהחלט נסיבות מקלות.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

הפועלעולה כתב:
20 אפריל 2024, 21:13
תמשיכו לדבר איתנו באחוזי הצלחה ונקודות.
ממש מזכירים את אנשי התקשורת שעד היום לא מבינים למה רוני לוי פוטר כשהיה במקום השני.

הסגל מוגבל, עמוס בשחקנים טיפשים, בינוניים, פוזיאסטים, קקות, מניאקים, בלה בלה בלה... לא תשכנעו אותי שזאת היכולת שאנחנו שווים, ושמה שראינו ב3-4 חודשים האחרונים מתקבל.
הפער בין התקרה והרצפה של ברדה כמאמן בעייתי מאוד. או שמחלקים שלישיות ורביעיות או שויטור מרחיק את הכדור 16 פעמים מהקו מול ה.פ"ת ואשדוד.
זאת עונה רעה של ברדה גם אם נזכה בגביע. ההרכבים שלו מזעזעים, הרכש לא מדויק (מדויק. לא מדבר על איכות השחקנים) והעונה הוא שם את הז'יטונים על האנשים הלא נכונים.
תסתכל רגע על ההגנה שהייתה זמינה לך אתמול לאור החיסורים של לופס, ויטור וגורדנה (שאילץ אותך לפתוח עם פוקו כקשר במקום מגן) -

אליאסי
דדיה אבו עביד באריירו טיבי שלום

אליאסי בשער (שהוא כבר תקופה עם טעות של שער למשחק, גם אתמול הגול הרביעי שלו - לפינה הקרובה שלו),

דדיה (שער עצמי מגוחך), אבו עביד (עבר פציעה ארוכה ונראה כמו צל של עצמו), באריירו (חזר מהרחקה ארוכה ועשה שתי טעויות של גול ובלי קשר הוא לעולם לא יכול להיות המנהיג של ההגנה רק המשלים של ויטור), טיבי (שגם אתמול היה מהטובים אצלנו), והראל שלום (מגן שלא קשור לרמות האלה).

זאת הגנה שאם אתה שם לה חולצות של הפועל חיפה/בית"ר י"ם/הפועל תל אביב/מכבי נתניה אף אחד לא אומר כלום.

אז ממה אתה מופתע? מה חשבתם שיקרה אתמול מול מכבי חיפה? בטח בלי המנהיגות והניסיון של מיגל והאיכויות של גורדנה.

היה לנו משחק דומה שנה שעברה בבלומפילד מול מכבי בפלייאוף העליון והתוצאה הייתה זהה. זאת התוצאה של התקציב הקיים, כי כשבמכבי תל אביב דוידזאדה עולה מהספסל במקום רביבו ובמכבי חיפה סייף במקום קורנו אצלנו עולה הראל שלום במקום לופס ודדיה במקום פוקו כשהוא מוסט לאמצע...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שלח תגובה