השינוי? כבר כאן ויש לציינו!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום
Title: קרייזי-רד

השינוי? כבר כאן ויש לציינו!

שליחה על ידי הסניגור האדום »

ביקורת ביקורת ביקורת ביקורת ביקורת די די די די!
מה קורה לנו? רק מבקרים רק מנסים לחפש ולחפש את הלא טוב, את הבר תיקון.
אבל לעלות על נס את השינויים הקטנים - את זה אף אחד לא עושה.
אז אני אקח את המלאכה הקלה והפשוטה. למרות שאני מסתכן כאן בביקורת של עסקן.
אם אני לא מבקר זה הופך אותי לעסקן ולמקורב להנהלה? אם אני לא מחפש את הביקורת ואת הרע זה הופך אותי לפסול לעדות?
זוכרים את הימים של ניתוק המים והחשמל של הזרים במועדון? זוכרים את לקיחת הרכב באישון הלילה? זוכרים את אי התשלומים בזמן? זוכרים את הגיחוך של מי שאחראי על הזרים בקבוצה כאשר הם מובכים? זוכרים את התוכנית "קורעים את הרשת" המיתולוגית? שבה עבדכם הנאמן ומשה ניר שיבדל לשנים ארוכות מעלים לשידור את מי שאמון על הטיפול בזרים.
אותו בחור שלא הפסיק לספר סיפורים ואנו תוך כדי שידור מעלים און ליין את חברת החשמל שמפריכה את הסיפורים שנשמעים מעברו השני של הקו.
התביישתי בשבילי. בשביל הפועל. בשביל השחקן .
נשבענו שזה לא יחזור שנית, נשבענו שאת שמה של הקבוצה לא נבזה.
אתמול טיילתי לי עם בני במרכז הקניות וואן. בעודי מטייל, בני מעיר את תשומת לבי לשחקניה הזרים החדשים של הקבוצה אשר גם מטיילים בחברת נציג המועדון. היו אלו דנילו הבלם והחלוץ הגנאי החדש פטריק בנגורה. כן שמו של בנגורה הוא פטריק, אותו בחור אשר מעולם לא היה בארץ, לא הוא ולא דנילו. מישהו התבלבל. הבחור לא היה במבחנים עונה שעברה בפתח תקווה.
נציג המועדון, בחור בשם צוגי, שולט באנגלית על בורייה מלווה אותם מרגע הנחיתה בארץ. מסביר להם היכן הם נמצאים עוזר להם ברכישת הדברים הבסיסיים לימיהם הראשונים בארץ הקודש. לאחר מכן יורם מנהל הקבוצה מצטרף והם הולכים לאכול במסעדה.
בשיחה שניהלתי עימם ראיתי והבנתי עד כמה הם מתרגשים ומערכים את היחס שהמועדון נותן להם.
הימים קשים עבור שניהם בלעדי האישה והילדים והארץ החדשה, לא קל. אבל המועדון המתחדש שלנו גורם להם שהנחיתה תהיה רכה, רכה מאוד.
כששאלתי אם אפשר לעזור הם סיפרו שהמועדון מטפל בהם כמו בילדים והם פשוט כבר לא זקוקים לכלום. דברים אלו גורמים לכל אדם ואדם, לא משנה במה הוא עוסק למחויבות למקום.
מחוייבות שתגרום לו להיות הכי טוב שאפשר. גם אם בסופו של דבר השחקן לא ימשיך איתנו! אני יודע שהמועדון נתן את הכול למען ההצלחה שלנו ושלהם.
זה השינוי שחלמנו עליו. שינוי שיגרום לנו להיות גאים במועדון שאנו שייכים אליו. שינוי שיגרום לטובים שבשחקנים להגיע אילנו.
היום אני גאה במועדון. נכון שיש עדיין דברים שצריכים לשנות אבל למה לא לתת לשנוי שכבר חל את הבמה הקדמית.
יאללה הפועל.

סמל אישי של משתמש
sumsum

Re: השינוי? כבר כאן ויש לציינו!

שליחה על ידי sumsum »

חן חן

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

הסיפור נשמע אמין פרט לקטע בהתחלה ש-"בעודי מטייל בני מעיר את תשומת לבי..."
אתה יכול להודות שעקבת אחריהם עוד מנתב"ג :קופץ:

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

מישל אף פעם לא הבנתי איך ומתי אתה בדיוק בוחר ללחוץ אנטר על המלקדת ולרדת שורה. הרגת אותי.

ולעניין, כן היחס הוא מצויין, ללא ספק שרחוק אלפי שנות אור ממה שהיה פה לפני שלוש שנים.
אבל עדיין, בחירת הזרים עצמה לדעתי לוקה בחסר.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
אדומתוק

שליחה על ידי אדומתוק »

על העובדה שההנהלה עושה עבודה מדהימה לא היה לאף אחד מה לבקר.על אלונה יש רק דברים טובים לומר.
ביקורת עיניינית צריכה להאמר ואם לא אז על מה הפורום??
על עובדי המועדון לישר קו עם כל מה שעושה ההנהלה ומקרה סתיו היה אמור להיסתיים כפי שהסתיים.
אם אתה רואה בעין אחת את כל מה שקורה מידיעה פנימית ורוצה לישר קו עם כל מה שקורה זו זכותך.
מיקצועית אני ממש לא מרוצה מהסגל הדיי הגנתי .עדיין לא הושלם הסגל אך לדעתי חייבים עוד מוסר ברמה בנוסף לבונפלד.מישהו הזכיר בן לוז?
על מוכר הארטיקים ועל הקולה פג תוקף יש לי הרבה מה להגיד.
בתפקידך מישל עליך לדאוג לרווחת הצופים ודאגה לאוהדים צריכה להיות לרגליך.
אולי במקום לישר קו עם ההנהלה עשה משהו מגניב למען האוהדים.
מה עם איזה בר ענק מחוץ לאיצטדיון בשיתוף גולדסטאר??שלוש שעות לפני משחק?מה עם המחירים בתוך האיצטדיון?מה עם מוכרנים או מוכרניות .מה עם נקניקיות טובות למאכל אדם.מה עם ישיבה בכדיי לומר להנהלה באיזה שעות עליהם להילחם למעננו במשחקים השנה?מה עם הסכת מסקנות אישיות על מה שקרה במשחק מול רמת השרון בפלוגת הסדרן?דאג לנו ושבהנהלה ידאגו לעצמם!!

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

מילים כדורבנות.
גם אני מאוד גאה היום להיות אוהד הפועל.
בוא נקים קבוצת תמיכה... חחח :יאללה הפועל:
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

שליחה על ידי הסניגור האדום »

הרי מרגע הכתיבה ידעתי על אותם צינקנים שיחמיאו לעצמם ויחשבו "הנה הוא מרים להנחתה"
בוא נכניס לו, נראה לו שאנו כביכול יותר מתוחכמים.
אדון אבי אביסדריס, את נושא מוכר הארטקים אתה מכיר יותר טוב ממני, אז מה ההתחכמות?
את הישיבות עם ההנהלה לשיפור רווחת הלקוח אנו עושים כול הזמן. ועוד אחת תהיה בימים הקרובים.
אף אחד לא מבקר? בו נהיה יותר מדוייקים חוץ מלבקר הם לא עושים כלום. טוחנים עד דק את נייר האקספלורר.
אל תשכח שממרום מושבי אני עדיין אוהד. אחד שנלחם כדי להתגאות בתוצאות שמוזכרות לעיל.
ואל תדאג אבי אני לא מהמתוחכמים אני לא אעקוץ ולא אתחכם אלא אגיד את הדברים בפשטות.
שתנהל דברים ותנסה לשנותם ע"י גישה עוקצנית ומתלהמת מבטיח לך ששום תוצאה לא תקבל.
אני אשלם את המחיר לשינוי כול הזמן תמיד יגידו הצנקנים שאני שבוי של ההנהלה.
צר לי על אלא שעדיין לא הפנימו שאנו בדרך חדשה.
השנוי הגדול מגיע ע"י שנויים קטנים ושאתה רוצה להגיע לשם תפרגן. כדי לתת אנרגיות למי שאמור לשנות ימשיך במלאכה.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

כל הכבוד מישל על החשיפה באמת שלא היה לי שמץ של מושג שכך מתנהל המועדון...
כל הכבוד גם למועדון על הפעילות המבורכת...

אני דווקא חושב שבחירת הזרים נעשתה לאחר מלאכת מחשבת ועתם העובדה שלא נדרשו להגיע לכאן ולהתבזות במבחנים במשך שבועיים כאחרון ילדים א' (כבודם במקומו מונח), מעידה על המעקב השקט שקיים אודותיהם, הרי ברור לכולנו שלא ניתן לבחור שחקן על-פי משחקון אחד או שניים....

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

להיות "פובליציסט" שרק יודע לבקר את ההתנהלות של המועדון (מעניין אם הביקורת הזאת הייתה קיימת לולא העזבתו של אופיר חיים) - זה קל מאוד!
גם לי יש ביקורת על התנהלות של כל מיני דברים אבל אין ספק שחייבים להעלות על נס גם את הדברים החיוביים שיכולים לטעת תחושה של גאווה במועדון שלנו ובהתנהלות שלו במישורים מסויימים.
לגבי המישור המקצועי - החלטה של מאמן היא דבר קדוש ולשום אוהד\ בעלים אסור להתערב בזה. המאמן יקום או יפול על ההחלטות שלו וככה צריך להיות בכל קבוצה מתוקנת.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

תראו, אני קורא את התגובות וקצת משתומם, הרי כל אלו שדפו אחרי סילוקו של זינו, מלאים בביקורת, פעם סתיו חסר (זהו שלא), הרי שהאוהדים ארגנו את הקניה של הקבוצה מאלי זינו מעט מאוד אוהדים נרתו, ונדמה שגם לבאר-שבעים יש זכרון קצר כמו לאוהדי בית"ר שבמשך עונה אחת סגדו לגאידמק ואחר כך תקעו לו סכין בבחירות, אז אם נבצע הכל בצניעות ובהבנה שמדובר בכספם של אחרים, ואיננו יכולים לבוא ולהכריח אותם לעשות דברים בדיוק כרצוננו, אז נצא גדולים.
אף אחד פה לא רץ להשקיע מכספו בקבוצה מעבר לרכישת מנוי אז סבלנות, הבנה ותמיכה יהיו אבן דרך חשובה בתמיכה במועדון.
אל תהיו מקטרגים, תהיו תומכים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

sumsum כתב: אף אחד פה לא רץ להשקיע מכספו בקבוצה מעבר לרכישת מנוי אז סבלנות. אל תהיו מקטרגים, תהיו תומכים.
חייב להגיד שכניראה סדרי העדפויות שלך לא במקום. ישנם אוהדים שכבר למעלה מ20 שנה מחזיקים מנוים. ישנם כאלה שגם כשהקבוצה הייתה במקומות כאלה ואחרים היו עם הקבוצה. כאלה שלא מחזיקים בהון כספי כזה או אחר ועדיין תורמים לקבוצה בכל דרך, נוסעים לכל המשחקים, תומכים בקבוצה, נמצאים שם ושומרים עליה מכל משמר. זה לפעמים שווה יותר מכסף.

אין ספק שלא כל מה שאוהד רוצה הוא מקבל. אבל לדעתי גם לצאת בכותרות והצהרות נגד ביקורת שמטרתה לשפר ולקדם את הקבוצה, גם זה מהלך שגוי.

חושב שיש הרבה מעבר לפורום הזה או לפורום אחר מבחינת אמצעי שבו האוהד מתבטא. אדם יכול מצד אחד לפתוח כאן טופיק ולבקר את הקבוצה, ומצד שני באותו היום ללכת ולתרום לקבוצה או לעזור למועדון בדרך כזאת או אחרת.
לפעמים אנשים מסתכלים רק על מה שאנשים אחרים כותבים כאן ושוכחים שהדברים לא מתחילים ונגמרים כאן.

בכל מקרה, גם המבקרים וגם הלא מבקרים צריכים להתאזר בסבלנות ולתת לקבוצה את הגב ואת כל התמיכה האפשרית ברגע שהעונה מתחילה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

סומסום יקירי אם היה לי ואני בטוח שגם לעוד אלפים כמוני מיליונים בעו"ש כמו שיש לאלונה אז האמן לי שהקבוצה הייתה ניקנית מז'ינו בקלות, אבל זה בכלל לא עניין של כסף.
צריך להיות סבלניים ותומכים כי רק ככה נצליח להוביל את הקבוצה להצלחה ולא בגלל שאנשים לא רוצים לתרום!!!
אנא ממך תחזור ב ממילים לא רלוונטיות שכאלה.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

שום מיליונים ושום בטיח...
מי שבאמת רצה לעזור לקנות את הקבוצה היה יכול להתאמץ קצת ולקנות מניה באלף שקל (שגם גילמו בתוכם מחיר של מנוי), מה עוד שהייתה גם אפשרות לפריסת תשלומים.
אבל אנשים לא קנו. אתה יודע למה?
כי לאנשים נוח שתיהיה מטרה שעליה הם יוציאו את הקיטור שלהם - אם זה מאמן \ שחקנים \ הנהלה - כי הרי הם לא יכולים להוציא אותו על עצמם. אז למה שיתרמו ויצטרכו להיות מעורבים? הרבה יותר נוח לשבת בעמדת הפרשן ולבכות על כל דבר, מאשר להיות שותף אמיתי ומשפיע על ההתנהלות של הדברים.
קוראים לזה "מעורבות חברתית" אבל כנראה שרוב האוהדים של הפועל ב"ש לא שמעו על דבר כזה או לא רצו לשמוע על זה בכלל.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

תודה 8RED , יפה אמרתה-הבהרתה את דברי.
לגבי משה וניצן, תקראו שוב את מה שכתבתי, נראה לי שלא הבנתם,
ואם הבנתם וזו תגובתכם, זה רק ממחיש שבסוף גם אלונה תברח כי שום דבר לא יכול לספק את הרצונות האין סופיים שלכם ותמיד תמצאו מה 'לא בסדר' אפילו שלא סיימו את ההכנות, ואפילו שאתמול היה גרוע יותר
אני לא בטוח שבדרך הזו נתקדם, אבל היי...לא כל מה שכושל בבית"ר יכשל בב"ש, הרי פה גם מי שתורם מקבל תלונות על תרומת חוסר.
כי סתיו לא במערכת, וכי לא החתימו את השחקני בית, וכי לא החתימו את קאקא ורונאלדו ואפילו אני בלי הצעה לחוזה אגב:) ואגב, אני אחד מאותם 'גאונים' שקנה מנוי על אף שחי בחו"ל (וזכה גם בתקופת זינו לראות לא יותר מ-3 משחקים), ולא מנוי מוועד עובדים זה או אחר, אבל זה זוטות זו לא תרומה .
יש לנו חלקת אלוהים קטנטנה, יש לנו תורמת אדירה, אל תמאיסו את התחום הזה על התורמים לו, בואו נתמוך יהיו ימים טובים, יהיו פחותים, היינו קרובים לאבדון ואז לא סתיו ולא אף אחד משחקני הבית לא היה נשאר, אז תרדו מזה, תתמכו במועדון השחקנים בו מתחלפים, אנחנו נשארים.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

מה קשור לא מספק את הרצונות אין לי חצי מילה רעה להגיד על כל מה שקורה היום בב"ש ויותר מזה כל מי שמדבר בצורה שלילית לידי אני מתעמת איתו אז אל תבלבל את השכל לגבי דברים שאתה לא יודע.
בקשר לקניית המנייה של הקבוצה, כן גם אני יכלתי לקנות מנייה באלף שקל אבל היה ברור מראש שכל הסיפור הזה הוא ספין שלא יגיע לשום מקום וחבל על המאמצים.
ושוב אני אומר הכסף לא רלוונטי לדיון בכלל אם אנשים באים בטענות (לא שאני מצדיק אותם) זה בגלל שמשהו מפריע להם או בגלל שהם לא יודעים את כל הפרטים.
אז כמו שאמרתי אני דורש ממך לחזור בך מההודעה הלא רלוונטית הזאת.
רק אהבה תנצח...

שלח תגובה