מחירי המנויים לעונת 2009-2010

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
זה שי !

Re: מחירי המנויים לעונת 2009-2010

שליחה על ידי זה שי ! »

עם אני ושתי חברים שלי שוקלים לעשות מנוי ואנחנו אוהדים של 14 15 שנה אז המצב לא מזהיר ...
אי אפשר להתעלם ממה שקורה בעולם אי אפשר להתעלם מהמתקן העלוב שניקרא וסרמיל אי אפשר להתעלם מזה שלא נחת לנו פה איזה סטאר ..
אי אפשר להתעלם שאפילו חניה במקום הזה זה כמו טיול גיפים
אלונה הגזימה הפעם...!

זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
nitsande

Re: מחרי המנויים לעונת 2009-2010

שליחה על ידי nitsande »

ג'וני כתב:השאלה היא אחת אתם רוצים קבוצה עם תקציב גדול שמכוונת גבוהה (פועל יוצא מחירי מינויים גבוהים) או קבוצה בנונית עם תקציב קטן יותר (מחירי מינויים נמוכים)????
התשובה שלי היא ברורה אני מעדיף לשלם יותר כדי לקבל יותר לקבל תקווה שמתי שהוא אני אזכה לראות אליפ...
לכל מי שידו לא משגת אפשר לשבת בשער 3 לא כולם חייבים לשבת בשער 5.
שימו לב שכל הגושים המעודדים הגדולים יושבים מאחורי השער היכן שהמחירים נמוכים (מכבי ת"א כדורגל כדורסל, הפועל ת"א חיפה ביתר וכו..) וכך זה גם בעולם למה לא להעביר את הגוש המעודד לשער 3? למה לא ליצור עוד גוש מעודד?
בכל הארץ טוענים שאנחנו מוכרים הרבה מינויים כי המחירים זולים אז צריך להוכיח אחרת, יש הרבה נשמות טובות בעיר הזו שרק רוצים להרוס את הקבוצה במתכונתה הנוכחית וכל דבר הוא סיבה לעשות זאת אל תתצטרפו אליהם.
מסכים עם כל מילה! אי אפשר לדרוש שהתקציב יהיה כמו של הקבוצות הכי גדולות בארץ והמחירים יהיו זולים יותר, זה לא הגיוני באופן טבעי אם מבקשים מאלונה להשקיע (וגם אם לא בכל מקרה היא עושה את זה) אז אי אפשר להגיד שזה יקר לנו, אין מה לעשות אנחנו רוצים קבוצה טובה ויציבה למשך שנים אנחנו גם צריכים להשקיע. אם זה תלוי בי אני מוכן לשלם גם עוד 200 ש"ח כדי שהעול הכלכלי יוכל להתפרס על כמה שיותר אנשים (ובריך השם לב"ש יש מספיק אוהדים) והתקציב שלנו ימשיך להיות גבוה.
אי אפשר רק לבוא בדרישות ולצפות שאלונה תצטרך לספוג את הכל בעצמה, זאת פשוט כפיות טובה.
אגב המחירים ביחס לשאר הקבוצות עם תקציב כמו שלנו סבירים ואפילו נמוכים יותר!
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
I A

שליחה על ידי I A »

מועדון "חבר" נחשב וועדי עובדים?

סמל אישי של משתמש
Dj-BK
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי Dj-BK »

כמה עולה מועדי עובדים , נוער לשער 5?
תמונה

תמונה

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

זה שי ! כתב:עם אני ושתי חברים שלי שוקלים לעשות מנוי ואנחנו אוהדים של 14 15 שנה אז המצב לא מזהיר ...
אי אפשר להתעלם ממה שקורה בעולם אי אפשר להתעלם מהמתקן העלוב שניקרא וסרמיל אי אפשר להתעלם מזה שלא נחת לנו פה איזה סטאר ..
אי אפשר להתעלם שאפילו חניה במקום הזה זה כמו טיול גיפים
אלונה הגזימה הפעם...!

זה שי !
אמנם אלונה אישרה את המהלך , אבל אני מאמין שמי שקבע את המחירים זה אבי שכטר.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

שליחה על ידי messiah »

מחירים הוגנים והגיוניים , במיוחד לנוכח העובדה שהעונה יהיו בוסרמיל בערך 23-24 משחקים
(19 של העונה הסדירה ועוד 4-5 של פלייאוף עלייון או תחתון אם אני לא טועה,ככל הנראה)
קנו בהמוניכם, יאללה הפועל :צעיף:

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

messiah כתב:מחירים הוגנים והגיוניים , במיוחד לנוכח העובדה שהעונה יהיו בוסרמיל בערך 23-24 משחקים
(19 של העונה הסדירה ועוד 4-5 של פלייאוף עלייון או תחתון אם אני לא טועה,ככל הנראה)
קנו בהמוניכם, יאללה הפועל :צעיף:
איך הגעת לזה?

15 של העונה הסדירה (30 מחזורים) ועוד 2-3 פלייאוף.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

מחירים גבוהים מאוד, בטח לנוכח המצב הכלכלי (שבבאר שבע, איך נגיד זאת, אף פעם לא היה מזהיר) ולנוכח מצב האצטדיון.
אם הרבה מאוד אוהדים ותיקים שוקלים אם לעשות מנוי לעונת המשחקים הבאה (ואני ביניהם, מה לעשות...) - זה אומר דרשני ואני מקווה שיש אנשים בהנהלה שנכנסים לפורומים של האוהדים כדי לקרוא ולקבל סוג של אינדיקציה לגבי המצב בשטח.

שלא יחשבו שאנחנו נבוא בכל מקרה, יש גבול למה שאנחנו מסוגלים להוציא, שזה לא פרופורציונלי בכלל לעומת מה שנקבל על המחיר הזה (אני לא מסתכל כרגע על הצד המקצועי אלא על מה שקרוי "חווית האוהד").

בכל מקרה אני אנסה (כמידי שנה) להביא לכם את המחירים של ועד העובדים של סורוקה ושל חבר - שאני מקווה שיוזילו את העלויות בצורה משמעותית ואז באמת יהיה אפשר לקנות מנוי, בלי לקחת משכנתא בשבילו...
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

מישהו יכול להזכיר לי כמה עלה מנוי מבוגר בקדנציה הקודמת בליגת העל? עם ההוא...
אם אני לא טועה, מנוי נוער\חייל עלה יותר ועמד על משהו כמו 540 שקלים...

הבעייתיות העיקרית היא במחירי הסטודנטים ושער 6. גם הבוגר מעט יקר מדי.

ועוד רעיון קטן - היה יכול להיות נחמד ולגיטימי אם בעלי המנויים בשנה החולפת היו זוכים להנחה של סדר גודל של 100 שקלים נניח.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

אליק כתב:
ועוד רעיון קטן - היה יכול להיות נחמד ולגיטימי אם בעלי המנויים בשנה החולפת היו זוכים להנחה של סדר גודל של 100 שקלים נניח.
אל תצפה לרעיונות יצירתיים מקבוצה שאין לה איש שיווק לגיטימי ומקצועי, אלא מעסיקה (??) "חאפר", שבינו לבין שיווק אין כלום ושום דבר.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

אליק כתב:ועוד רעיון קטן - היה יכול להיות נחמד ולגיטימי אם בעלי המנויים בשנה החולפת היו זוכים להנחה של סדר גודל של 100 שקלים נניח.
הייתי בטוח שבשביל משהו כזה הם ביקשו את הפרטים שלנו שקנינו מנוי שנה שעברה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אליק כתב:מישהו יכול להזכיר לי כמה עלה מנוי מבוגר בקדנציה הקודמת בליגת העל? עם ההוא...
אם אני לא טועה, מנוי נוער\חייל עלה יותר ועמד על משהו כמו 540 שקלים...

הבעייתיות העיקרית היא במחירי הסטודנטים ושער 6. גם הבוגר מעט יקר מדי.

במכבי ת"א למשל, במחירים שהבאתי, יש 20% הנחה לבעלי מנוי משנה שעברה. באמת שאני לא מבין את הרשומות שביצעו כשקנינו את המנוי. לא נעשה בהם שום שימוש, חבל.

ועכשיו, אחרי שהתפקחנו לאור מחירי המנוים, קשה לי לאפיין את הרגשות שלי. האם מדובר בכעס, עצב, אכזבה או משהו שמכיל את כולם. במכה אחת הציפיות מהעונה הקרובה ירדו לריצפה.
היחס המאכזב מצד אדון אבי שכטר, השקר לציבור הסטודנטים שעליו אני נמנה, כל אלה הורידו את ההתרגשות והחשק מהעונה הקרובה. רגשות שמתחזקים כשכל כך הרבה אוהדים טובים, כאלה שמלווים את הקבוצה לכל מקום, מספרים שהם לא יוכלו להרשות לעצמם מנוי בשנה הבאה.

אנחנו כאוהדים חייבים לעשות משהו, השאלה היא מה?
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

Dj-BK כתב:כמה עולה מועדי עובדים , נוער לשער 5?
לא מצון ביגלל שאני חושב שלא ימכרו נערים לשער 5 בודעי עובדים . בגלל שהמנוים נוער לשער 5 מוגבלים ..

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

יש כמה דברים שאפשר לעשות.
הדבר הראשון זה לדבר עם ההנהלה.
אם זה לא עוזר - פשוט לחפש מישהו שעובד במקום שבו יש ועדי עובדים ואז להוזיל את העלויות האישיות.
ואם אין - אז יכול להיות שאין מנוס מלא לקנות מנוי השנה ולבוא רק למשחקים נגד הגדולות - גם ככה שאר המשחקים יהיו ברמה של ליגה לאומית...
אמנם אנחנו אוהדים שרופים אבל גם שפויים...
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
נאור סייס

שליחה על ידי נאור סייס »

משה אוחיון כתב:
אנחנו כאוהדים חייבים לעשות משהו, השאלה היא מה?
כמו שניר אמר לדבר עם ההנהלה, כדאי יותר לדבר עם אלונה.
שתהיה נציגות של כל האירגונים (קרזי רד, קאמלס, HBS, שער 2, ושל עוד אוהדים של קשורים לשום אירגון).
שיראו לאלונה את כל הבעיות עם המחירים הגבוהים האלה, וייצגו את כל האוהדים לא רק הסטודנטים או שער 6.
גם את המבוגרים, החיילים, הגימלאים וכ"ו.
נקווה שזה באמת יצא לפעול כי לפי איך שזה ניראה כרגע זה יהיה הישג לגרד את ה-2,000 מנויים.
Youll never walk alone, Hapoel beer sheva

רק הפועל !

שלח תגובה