הבאר של אלונה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
AS1
יצירת קשר:

הבאר של אלונה

שליחה על ידי AS1 »

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 40,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
כנראה שבאגודה קצת מודאגים מכך שכרגע אין ספונסר ראשי .זאת כנראה עוד סיבה שמחירי המנויים לא צפויים לרדת...
[align=center]תמונה GIFSoup[/align]

סמל אישי של משתמש
8red

Re: הבאר של אלונה

שליחה על ידי 8red »

מצד שני גם להצהיר על תקציב גבוה ולפתח ציפיות, לפני שמוצאים ספונסר ראשי - זה לא דבר חכם לעשות...
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הסניגור האדום »

8red כתב:מצד שני גם להצהיר על תקציב גבוה ולפתח ציפיות, לפני שמוצאים ספונסר ראשי - זה לא דבר חכם לעשות...
לפתח ציפיות! מישהו יצא בהצהרות? "לתקוע יתד בליגה" זו ההצהרה היחידה שיצאה משם.
מעבר לזה היה ניסיון לשדרג את הקבוצה ולהרים אותה מהבנוניות שלה.
כרגע הדבר היחיד שאנו כאוהדים יכולים לעזור זה בקניית המינויים. נקנה מנויים נראה לאגודה שגם
אנו תורמים פרומיל למערכת. ואז בינואר אוליי נזכה לראות כאן שחקן בעל שיעור קומה. כול עוד אנחנו
משדרים שיש בעיה עם מחיר המנויים אנו נשאר בבנוניות ואפילו לחלום לא נעז אז תחליטו אתם חברים
היכן מקומנו.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

שימו לב לתגובות של אנשים (שאוהדים קבוצות אחרות ולא את ב"ש) לגבי מחירי המנויים...
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

מישל אתה יכול להמשיך במנטרה הזאת שקושרת בין מחירי המנויים והכרטיסים לבין התקציב - אבל בפועל זה פשוט בולשיט ודמגוגיה זולה.
ואם זה היה ככה אז המועדון יכל להציע מחירים יותר הגיוניים (הוזלה של כ-20% לעומת המחיר למבוגר עכשיו) והיה חוסך מעצמו גם את התלונות בנושא וגם מביא יותר אנשים מיותר שכבות לרוץ לרכוש מנוי ולמעשה מגדיל את ההכנסות שלו.

ניצן, צריך להיות גם מציאותיים ולדעת איפה אתה חי. אותם אוהדים גרים במרכז, מקבלים תשתיות ושירותים ברמה הרבה יותר טובה משהמדינה, הרשויות המקומיות וגם חברות ועסקים פרטיים (ביניהם גם מועדוני כדורגל) מספקים לנו - והם מרוויחים שכר בהתאם וגם משלמים בהתאם.
לצערנו גם בשביל להביא שחקנים בעלי שם - אתה צריך לשלם להם יותר כדי שיאילו בטובם להגיע לדרום "הרחוק".
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

לטעמי היתה צריכה לצאת הודעה מסודרת של המועדון ובה מסבירים את הסיטואציה שנוצרה
וחלק מעליית המחירים טמונה בעצם בכך שהמועדון זקוק מעט לתמיכה הכספית של הקהל
ואז איש לא היה מלין על מחירים, ההירתמות היתה מוחלטת (לפחות מצדי ואני שגם מרבים אחרים)
הרי כולנו יודעים מה המשמעות של אלונה. אוהד לא ינחש דבר כזה אם לא ישתפו אותו.

סמל אישי של משתמש
אדום לוהט

שליחה על ידי אדום לוהט »

'' לטעמי היתה צריכה לצאת הודעה מסודרת של המועדון ובה מסבירים את הסיטואציה שנוצרה
וחלק מעליית המחירים טמונה בעצם בכך שהמועדון זקוק מעט לתמיכה הכספית של הקהל
ואז איש לא היה מלין על מחירים, ההירתמות היתה מוחלטת (לפחות מצדי ואני שגם מרבים אחרים)
הרי כולנו יודעים מה המשמעות של אלונה. אוהד לא ינחש דבר כזה אם לא ישתפו אותו.''

אומנם היא לא אמרה את זה במפורש אבל בפתיחת מסיבת העיתונאים היא אמרה שהיא צריכה את האוהדים שירכשו מנויים ויתמכו בקבוצה המילים האלו לא הגיעו משום מקום .......... כולם מתרעמים על מחירי המנויים אבל גם אם זה נכון ונגיד והם צודקים זו יריקה בפרצוף של אלונה !!!! כמה היא יכולה להביא כסף וכסף ובסוף גם יגידו לה שהיא מגזימה רציתם ליגת על זה המחיר נקודה !!!!!
[glow=red]גם אם לפעמים קשה אותך נשבע לנצח לאהוב !![/glow]

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

8red כתב:
ניצן, צריך להיות גם מציאותיים ולדעת איפה אתה חי. אותם אוהדים גרים במרכז, מקבלים תשתיות ושירותים ברמה הרבה יותר טובה משהמדינה, הרשויות המקומיות וגם חברות ועסקים פרטיים (ביניהם גם מועדוני כדורגל) מספקים לנו - והם מרוויחים שכר בהתאם וגם משלמים בהתאם.
לצערנו גם בשביל להביא שחקנים בעלי שם - אתה צריך לשלם להם יותר כדי שיאילו בטובם להגיע לדרום "הרחוק".
תשמע ידידי היקר אני פחות או יותר מסכים איתך לגבי הבדלי "איכות החיים" בינינו לבין המרכז... אבל נראה לי שהרגשי נחיתות האלה הם הגורם העיקרי לזה.
אני חושב שכשאנחנו נפסיק לחשוב כנחותים אז נפסיק להיות נחותים. במקרה הספציפי של מחירי המנויים, אני מסכים שהמחיר לא צריך להיות כמו של הפועל ת"א או מכבי ת"א, אבל בוא באמת לא זהה לו.
אני אומר שוב אלהפחות או יותר המחירים של ליגת העל (אפילו בהפועל חיפה!!) ואם תעשה חישוב כרטיס למ שחק בממוצע יוצא פחות מ50 ש"ח למשחק.
תחשוב על זה אח שלי, ובואו נפסיק לחשוב מעמדת נחיתות.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
dudi2002

שליחה על ידי dudi2002 »

מדהים כמה התקשורת הארצית צמאה לדם באר-שבעי ולאי הצלחתה של הקבוצה. אני לא יודע אם האוהדים באמת מוחים על מחיר המנויים או לאו, אבל תהיו בטוחים שגם אם לא, התקשורת הארצית היתה יוצאת מטעמה בהצהרה כזו, שתעלה חיוך לאוהדי הקבוצות האחרות ש"ברקת היא לא באר ללא תחתית".

התקשורת מעולם לא אהבה אותנו, וזה שחזרנו לליגת העל והגדול, עם ניהול אירופאי ותקציב לא קטן, רק מוסיף עלינו את האיבה מצד התקשורת הארצית. הרבה ישמחו אם באר שבע תסיים את העונה במקום ה- 6-10, בניגוד לכל התחזיות.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

nitsande כתב:
תשמע ידידי היקר אני פחות או יותר מסכים איתך לגבי הבדלי "איכות החיים" בינינו לבין המרכז... אבל נראה לי שהרגשי נחיתות האלה הם הגורם העיקרי לזה.
אני חושב שכשאנחנו נפסיק לחשוב כנחותים אז נפסיק להיות נחותים. במקרה הספציפי של מחירי המנויים, אני מסכים שהמחיר לא צריך להיות כמו של הפועל ת"א או מכבי ת"א, אבל בוא באמת לא זהה לו.
אני אומר שוב אלהפחות או יותר המחירים של ליגת העל (אפילו בהפועל חיפה!!) ואם תעשה חישוב כרטיס למ שחק בממוצע יוצא פחות מ50 ש"ח למשחק.
תחשוב על זה אח שלי, ובואו נפסיק לחשוב מעמדת נחיתות.
ניצן אני לא אמרתי מילה אחת על היותנו נחותים ולא דפוקים.
נכון שחלק מהעניין זה גם איך שאנחנו רואים את עצמנו אבל חלק לא מבוטל זה איך שהממשלה שאמורה לתת תקציב כדי להרים תשתיות רואה אותנו ותירצה או לא תירצה - ממשלות ישראל מאז ומעולם לא ממש "ספרו" אותנו (עשיתי על זה את פרייקט הגמר שלי לתואר הראשון ואני יכול להביא לך נתונים על זה מכמה וכמה מקורות - כולל מבקר המדינה).
אחת הדרכים לפתרון הסוגייה הזאת היא קודם כל להעלות את המודעות לבעיה, וזה מה שבסך הכל אני מנסה לעשות.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

יש כמה דרכים להסתכל על זה.

מצד אחד, ברור שעל חניון בב"ש לוקחים פחות מת"א, כי פה יש פחות ביקוש לחנייה.

אבל סרט למשל, עולה פה פחות מאשר במרכז? לא. הצגה אני לא יודע לא הייתי הרבה זמן... :)

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

על פניו האוהד הבארשבעי מרגיש מבולבל, מצד אחד שכטר שכל ראיון איתו נשמע כמו עינוי סינוי למועמדים להוצאה להורג, מצד שני עלו המחירים, עכשיו כל אחד יתחיל לטעון שמי שיש לו 'לא בוכה'.
אני מסכים, אבל קחו בחשבון טיעון אחד:
1.כמה כל אחד ממכם היה מוכן לשלם בזמנו בשביל שמישהו בעל יכולת יקנה את הקבוצה מזינו?
2.כמה אוהדי קבוצות אחרות היו מוכנים לשלם יותר מאיתנו על מנויים ובתנאי שאלונה תהווה בעלת הבית שלהם, סלע יצוק וחזק ואיתן?
3.כמה קבוצות היום מתפרקות מנכסיהן כי בעליהן סובלים מחוסר איזון תקציבי?
4.כמה אנחנו צריכים לתמוך בקבוצה שהיא אמנם פרטית אך בעלת גוון ואופי מיוחד?
התשובות:
1. לא יכול לענות בעבור כלל אוהדי הקבוצה אך אני מניח שהיו רבים שהיו מוכנים לשלם הרבה יותר ובלבד שעתיד הקבוצה יהיה ורוד ואטרקטיבי, ולכן על אחת כמה וכמה כיום, שיש לנו אותה, היא הנכס הגדול של המועדון, יגידו לי 'הקהל הוא הנכס'! אני מסכים אבל עם הקהל ראינו שזה לא בדיוק מה שהחזיק את הקבוצה בטופ של הכדורגל הישראלי.
2.מלבד מכבי חיפה, כל והדגש הוא על כל אוהדי כל קבוצות הליגה הראשונה בישראל היו מוכנים להתחלף איתנו,
בבית"ר? קורסים, ישחקו עם הנוער. במכבי ת"א? קורסים השחקן הכי יקר שיוחתם יהיה ב70 אלף דולר,מ מכרו חצי קבוצה. הפועל ת"א? מכרה את נשמתה לטביב בשביל עוד מליון דולר, העיקר לשרוד, ושם משלמים סכומים 'קצת' יותר גבוהים למנוי- נכון המתקן טוב יותר, אבל האמינו לי, גם אם היינו משחקים עכשיו ברייסר עדיין הייתי הולך למשחקי הקבוצה ומשלם כמה שיבקשו.
4.אפילו יעקב שחר מקצץ...כולם מקצצים ואלונה הציבה תקציב יפה לכל הדעות לקבוצה שעלתה ליגה ללא בסיס שחקנים מקומיים ראוי.
5. אנחנו חייבים ללמוד ממקרי העבר שבהם אוהדי קבוצות 'בגדו' בבעלי הקבוצות כגון אוהדי מכבי בלוני שהשקיע מעל 100 מיליוני שקלים, אוהדי בית"ר בארקדי בבחירות, לאחר שמשכן את עצמו לדעת למען הקבוצה אפילו אם מניעיו היו אחרים, אוהדי הפועל ת"א שהפגינו ועשו את המוות לסמי סגול והיום מצבם של כל קבוצות אלו רע יותר, בואו נתמוך באלונה, ניתן לה גב, לא מדובר בעוד 1000 שקלים לאדם, מדובר ב100-200 שקלים אולי שהמנוי נחשב ליקר עבורם, יתאמצו קצת, כי אוהד אמיתי נותן גב, ולא מתחיל פה בספקולציות ואיך 'לצמצם' עלויות כי הכסף בניגוד לרבים שחושבים אחרת, נכנס ל'תקציב' והוא חלק בלתי נפרד מעמוד השדרה של המועדון, לכן
קנו מנוי, אל תהיו קטנוניים על 100 שקלים, כי הרווח שלנו גדול יותר, בזמן שאוהדי קבוצות אחרות בוכים, אנחנו מתעסקים בשמנת,
אל תשכחו איפה היינו יכולים להיות היום לולא אלונה, ואל תתנו לה סיבה לחשוב שאין לה גב, כי היום כולם 'חושבים' פעמיים אם להשאר בכדורגל ובטח כשלא מעריכים אותך כפי שאתה חושב.

סמל אישי של משתמש
lopo

שליחה על ידי lopo »

dudi2002 כתב:מדהים כמה התקשורת הארצית צמאה לדם באר-שבעי ולאי הצלחתה של הקבוצה. אני לא יודע אם האוהדים באמת מוחים על מחיר המנויים או לאו, אבל תהיו בטוחים שגם אם לא, התקשורת הארצית היתה יוצאת מטעמה בהצהרה כזו, שתעלה חיוך לאוהדי הקבוצות האחרות ש"ברקת היא לא באר ללא תחתית".

התקשורת מעולם לא אהבה אותנו, וזה שחזרנו לליגת העל והגדול, עם ניהול אירופאי ותקציב לא קטן, רק מוסיף עלינו את האיבה מצד התקשורת הארצית. הרבה ישמחו אם באר שבע תסיים את העונה במקום ה- 6-10, בניגוד לכל התחזיות.
אוי נו באמת. הנה זה מגיע, עוד פעם אנחנו מקופחים.
רדיו דרום לא אוהב אותנו, וואן מחפשים אותנו והתקשורת הארצית לרעתנו. תעשו לי טובה!

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

בכלל לא "מתעסקים בשמנת" כהגדרתך, סומסום.
ואם אתה רוצה אני יכול לעשות שיחת טלפון אחת ולומר לך כמה בדיוק אנשים חתמו על קניית מניה של עמותת אוה"ב והיו באמת מוכנים להשקיע סכום של 1000 ש"ח כדי להציל את הפועל ב"ש מידיו של ההוא מהאולמות - ניחוש שלי: עשרות בודדות בלחץ.

אתה נותן דוגמאות על "אוהדים שבגדו בבעלי הקבוצה", אבל על האינטרסים של אותם בעלי הקבוצות אתה לא מדבר כמו: פירסום חינם, כמו ניסיון לשלוט בדעת קהל כדי לצבור כוח בשביל בחירות או דברים אחרים.
שיהיה ברור חד וחלק - אני בשום פנים ואופן לא בא לומר שאלו הן המטרות של אלונה ברכישתה את הפועל ב"ש. אני באמת מאמין שהמניעים שלה טהורים לחלוטין ולא נוגעים בשום תאוות פירסום או צבירת כוח כדי להגיע למשרה ציבורית רמה ( למרות שהייתי מוכן לפעול בשבילה אם הייתה רצה לראשות העיר).
מצד שני אני אישית מאוכזב קצת, כי חשבתי שמועדון מסודר ורציני כמו המועדון שהפכנו להיות עם בואה של אלונה - יקצה קצת יותר מחשבה בכיוון של האוהד הותיק - זה שלא מפסיד שום משחק גם בימים לוהטים וגם בימים גשומים. אבל על כל נושא מערך השיווק (שעושה רושם שנכון להיום לא מתפקד או קיים בכלל) כבר התדיינו מספיק...
הפועל אני כבר משתגע

שלח תגובה