מכירת חיסול=שחקני בית

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
רונן כהן
Title: שער 2

מכירת חיסול=שחקני בית

שליחה על ידי רונן כהן »

תאמינו לי אני לא מבין את התגובות של חלק מהאנשים פה,זורקים את שחקני הבית שלנו אחד אחרי השני ואתם עוד אומרים כל הכבוד ואולי יביאו שחקן זה או אחר.
מה אני יגיד לכם או שאתם באמת חושבים ככה או שאתם הולכים בעינים עצומות אחרי ההנהלה הבזיונית שלנו.
אני יגיד לכם מה אני חושב וכל אחד כמובן יכול לחשוב מה שהוא רוצה,הגיע הזמן שהנהלת הפועל באר שבע יתחילו להבין שלא זורקים שחקני בית כל כך בקלות,זוהר חוגג שוחרר והרבה אוהדים היו בעד וזה לא שזוהר שחקן גרוע אלא זה בגלל הפציעות המרובות שלו,אבל ששחקן בית משוחרר והוא נכנס לאתר שלכם והוא קורא שטוב מאוד שהוא שוחרר אז מה הוא אמור לחשוב?
אתם שרים שירי הלל לשחקנים אבל ברגע שיש קושי מסוים אם שחקן זה או אחר אז אתם ישר משמיצים את אותו שחקן.
אביתר אילוז עוד לא שוחרר ואתם בעד זה ולמה? אתם אומרים להביא מגן ימני אחר,אולי את אפק,למה לא יבוא יעשה כסף ויילך אז מעכשיו שילך לחפש עבודה.
זה התחיל אם זוהר ונמשך אם כל שחקני הבית,אז אני יגיד לכם מתי תתעוררו ותבינו שלא כל מה שקורה בבאר שבע זה לומר אמן.
יביאו לכם היום קשר מצוין במקום משה אסולין אז מה תגידו?
יביאו לכם קשר מצוין בעל שם במקום יוסי אלקיים אז מה תגידו?
תענו לי על שני השאלות האלה ותבינו שאלה שחקני הבית והעתיד שלנו ולא משנה מי יבוא אלה לא יילכו ואותו דבר לגבי אביתר אילוז,אנחנו יכולים להתווכח שעות על היכולות שלו אבל הוא שחקן שלנו והוא ישאר איתנו.
להנהלת הפועל באר שבע יש לי לומר דבר קטן תתחילו להפנים דברים קטנים ותפסיקו את מכירת החיסול שלכם בנוגע לשחקני הבית שלנו.
תנו לנו להתחיל את העונה בכיף ושאנחנו יודעים ששחקני הבית בעדיפות ראשונה ולא אחרונה,אז עד עכשיו שתקנו אבל זהו נגמר ההליכה העיוורת בדרך שלכם והגיע הזמן שתתיחסו גם אלינו.
תמונה

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

Re: מכירת חיסול=שחקני בית

שליחה על ידי yedidel »

רונן, אני חושב שבגלל הגישה הזאת של האובר-פרגון של האוהדים לשחקני בית בשנים האחרונות הם שכחו שצריך גם לשחק כדורגל. לקחו את הזכויות ושכחו את החובות. עצוב להגיד אבל ההסטוריה והסטטיסטיקה לא משקרת.

סמל אישי של משתמש
רונן כהן

שליחה על ידי רונן כהן »

אז מה עושים אחי? משחררים אותם?
אני יודע שיש בעיות אם נחוזה של אלקיים אז מה נעשה נלכלך עליו גם?
תמונה

סמל אישי של משתמש
יואב כהן

שליחה על ידי יואב כהן »

בוא אני יגלה לך סוד קטן אחי לא רק אפק בא לעשות פה כסף וללכת
לפי איך שזה נראה זה גם המטרה של אביתר לא נראה לי שאם מישהו יציע לו יותר
הוא ישאר בבאר שבע כי הוא גדל כאן...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

1. אי אפשר להתעלם מהעובדה שבניגוד לשחקנים כמו אסולין ואלקיים, שעדיין לא קיבלו את הצאנס, שחקנים כמו זוהר, אביתר ואלעד לא סיפקו את הסחורה בשנים האחרונות כשקיבלו את הצאנס. יש כאלה שמאמינים בהם יותר (אני למשל מאמין בזוהר מאוד ואף שמתי חתימה שלו כאן כדי להגיד לו תודה על המלחמה ללא פשרה של הבחור למרות שחייבים להגיד את האמת, בגלל הפציעות הוא לא הוכיח את עצמו), ויש כאלה שמאמינים בהם פחות.
2. מסכים שהאנטי כלפי שחקני הבית מוגזם. לקרוא את התגובות כלפי אילוז ואת התגובות כלפי פדלון ולהבין את הפער בראש אצל האוהד הבאר שבעי. בעוד שניהם בינונים, הראשון עוד צעיר ויכול להשתפר. התגובה היא אוהדת כלפי פדלון וקרירה כלפי אילוז.
יכול להיות שבגלל ששחקני הבית מקבלים כאן צאנסים רבים יותר הציפיה מהם גדולה יותר וכך גם האכזבה גדולה יותר.
3. לצערי אנשים גם לא מבינים שלא כל שחקן בית כאן צריך להפוך לבניון או ברדה. גם אם נוציא שחקני בית שהם בינונים, שהם רק שחקני סגל רחב, זה בסדר גמור.
נערך לאחרונה על ידי Sir Alex Ferguson ב 09 יולי 2009, 14:57, נערך 2 פעמים בסך הכל.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

רונן כהן כתב:אז מה עושים אחי? משחררים אותם?
אני יודע שיש בעיות אם נחוזה של אלקיים אז מה נעשה נלכלך עליו גם?
לא. ואני לא שמעתי שמלכלכים על אף אחד. מה אמרו, שאביתר לא יודע להגביה? זה לא נכון?

שיהיו שחקני בית שנמצאים בזכות. לא כל שחקן בית זכאי להיות כלול בסגל, ותאמין לי שאם אילוז היה שחקן רכש בכלל לא היו יושבים איתו למו"מ אחרי היכולת שנה שעברה. ע"ע דודי פדלון שהיה הרבה יותר טוב ממנו.

סמל אישי של משתמש
רונן כהן

שליחה על ידי רונן כהן »

יואב תאמין לי שהבעיה היא לא כסף ומי שמכיר אותי יודע שאני לא יגיד סתם דברים,אם תבוא למשחק היום דבר איתי ואני יגיד לך בדיוק מה הבעיה אם אביתר.
תמונה

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

זה צריך להיות מאוד פשוט.
שחקן בית טוב, נשאר.
שחקן בית גרוע, שקיבל הזדמנויות, לא נשאר. (אילוז, אלול).
שחקן בית צעיר שעתידו לפניו, נשאר/מושאל.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

רונן היקר, מעריך מאוד את דבריך אבל האם הוא היה שחקן 'בית' שהוא עשה הכל לא לשחק בהפועל ב"ש בליגה השניה? אז הוא היה נאמן?רק שהראו לו את היציע כל העונה הוא חזר על 4
ובינינו...מה שלא טוב בפתח תקווה לא משנה אם הוא שחקן שגדל או קטן במועדון אין לו מקום,
אין היום שחקני בית, הכל בלוף
כל ה'שבורים' אומרים שהם 'שחקני בית' ושכואב להם על הקהל, לא זכור לי שמי שקיבל צ'אנס לברוח מפה נלחם בשביל להשאר: סתיו אלימלך, אפרים דוידי, אביתר אילוז, אלעד בונפלד,הכל בלוף
שיש להם ביקוש הם בורחים, שאין להם ביקוש כי הם 'פח' הם 'חולים על הקהל האדיר שלנו, ומתים להשאר'
עזוב אותך, ושום מילה על סיפורי ה'כשרות' של המשחקים של שחקני בית מסויימים.

סמל אישי של משתמש
רונן כהן

שליחה על ידי רונן כהן »

sumsum כתב:רונן היקר, מעריך מאוד את דבריך אבל האם הוא היה שחקן 'בית' שהוא עשה הכל לא לשחק בהפועל ב"ש בליגה השניה? אז הוא היה נאמן?רק שהראו לו את היציע כל העונה הוא חזר על 4
ובינינו...מה שלא טוב בפתח תקווה לא משנה אם הוא שחקן שגדל או קטן במועדון אין לו מקום,
אין היום שחקני בית, הכל בלוף
כל ה'שבורים' אומרים שהם 'שחקני בית' ושכואב להם על הקהל, לא זכור לי שמי שקיבל צ'אנס לברוח מפה נלחם בשביל להשאר: סתיו אלימלך, אפרים דוידי, אביתר אילוז, אלעד בונפלד,הכל בלוף
שיש להם ביקוש הם בורחים, שאין להם ביקוש כי הם 'פח' הם 'חולים על הקהל האדיר שלנו, ומתים להשאר'
עזוב אותך, ושום מילה על סיפורי ה'כשרות' של המשחקים של שחקני בית מסויימים.

מה שאתה אומר זה נכון,אין על זה ויכוח אבל השאלה היא למה?
למה סתיו הלך,למה דוידי הלך,למה אלעד הלך,ולמה עוד טובים הלכו?
לפי דעתי התשובה היא בגלל ההנהלה הקודמת שלנו שעשו הכל על מנת להבריח אותם.
אם אני לא טועה ואל תתפוס אותי על מילה גם אלקיים רצה ללכת בגלל שלא קיבל דקות משחק,אז נשחרר אותו?
תמונה

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

אלקיים לא קרע זוג נעליים ובא בפוזה שהוא ירצה ללכת
לא מאיימים על מאמן, מאמן רוצה להצליח ובנוסף לזה שרצו שהוא יעזור לקבוצת הנוער הפח של המועדון
השחקני פח צומחים שם (ניצנים לדוידזדה)
אביתר ברח בגלל אלונה? ברח בגלל שלא רצו אותו?
אלעד נישק את הסמל הצהוב של מכבי בגלל שבב"ש שונאים אותו?
איפה לבוא לקראת המועדון? איפה אלי אוחנה שירד ליגה מפורטוגל בשביל לעזור לעיר שלו
לידם אתה משווה את אביתר? אביתר עוזב בגלל כסף והוא לא שווה שקל

סמל אישי של משתמש
רונן כהן

שליחה על ידי רונן כהן »

קודם כל לא השוויתי אף אחד לאוחנה שהוא הסמל האמיתי של קבוצת כדורגל.
מה שאתה אומר שלא צריך שחקני בית ועדיף להביא שחקנים מבחוץ עד שישקמו את מחלקת הנוער.
זו דעתך ואני מכבד אותה אבל לא מסכים איתה אני לא חושב ששמעון הרוש יותר טוב מדוידזדה.
אני חושב שעלינו לשמור על שחקני הבית שלנו ולנסות לתת להם קצת יותר הזדמניות,כגון:משה אסולין,יוסי אלקיים.
אני גם חושב שאלירן אפריאט שחקן טוב שלא קיבל את ההזדמניות שלו.
תמונה

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

אפריאט לא בלט גם בליגה 3
לגבי דוידזדה אני מניח שהוא יקבל את ההזדמנויות, צריך לקחת הזדמנויות
אביתר שיחק פה 7 עונות עשה כמעט כלום
אז למה להמשיך לתת לו לשחק? בוא נשאר בליגה שניה וזהו לא צריך להתקדם, עם אילוז בסגל אף שחקן לא יתקדם במיוחד עם ההאשמות שהיו על צווארו
ולא אמרתה לי מה דעתך, האם בונפלד הוא שחקן נשמה של הבית? האם שחקן נשמה ינשק סמל של קבוצה אחרת?? איך הרגשתה אז? איך הרגשתה שאילוז ברח כל עוד נפשו בו,שהקבוצה ירדה ליגה?
וחזר על 4 אחרי שקיבל שפיץ, הספיק לנו להיות פח הזבל של הליגה, מי שיהיה תותח שישחק, במכבי חיפה יש 2 שחקני בית בהרכב, אף אחד לא מתלונן שם, רק פה מתלוננים, מילא היו נותנים תפוקה, כלום ושום דבר, תשאל את אייל שן מה הוא חושב על שחקני הבית...ומה הוא אמר עליהם
בגלל זה אופיר חיים הצליח פה, הם כולם פה לוזרים ואם לא היה ווינר שיתן להם סטירה במחצית הם היו מפסידים כל משחק, גיא לוי עלה על הרעיון וניסה לנפנף את שחקני הבית אבל הקהל חושב שזה כמו פעם בשכונות, זה מא' זה מב' זה מג'
די תנו להתקדם, יש אפשרות להתקדם למה לדרוך במקום גבר? מי שיוכיח את עצמו שישחק מה זה משנה מאיפה הוא, ואם עזורי מוכן לשחרר אותו תאמין לי שהוא יודע מה הוא עושה כי הוא מת להצליח.
נ.ב- יש עוד כמה שחקנים שהייתי שולח יחד איתו:)

סמל אישי של משתמש
אדומתוק

שליחה על ידי אדומתוק »

גיבוביי שטויות.

אחרי עונה פרנואידית של שחקן פרנואיד.עוד מבקש העלאה?ללא בישול ללא גול.שום בעיטה לשער בעונה .וקוראים להנהלה ביזיונית.מי שביזיוני זה חלק מהאוהדים שמעיזים ומתגעגעים לחבורת הזבל.

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

רונן כהן כתב:תאמינו לי אני לא מבין את התגובות של חלק מהאנשים פה,זורקים את שחקני הבית שלנו אחד אחרי השני ואתם עוד אומרים כל הכבוד ואולי יביאו שחקן זה או אחר.
מה אני יגיד לכם או שאתם באמת חושבים ככה או שאתם הולכים בעינים עצומות אחרי ההנהלה הבזיונית שלנו.
אני יגיד לכם מה אני חושב וכל אחד כמובן יכול לחשוב מה שהוא רוצה,הגיע הזמן שהנהלת הפועל באר שבע יתחילו להבין שלא זורקים שחקני בית כל כך בקלות,זוהר חוגג שוחרר והרבה אוהדים היו בעד וזה לא שזוהר שחקן גרוע אלא זה בגלל הפציעות המרובות שלו,אבל ששחקן בית משוחרר והוא נכנס לאתר שלכם והוא קורא שטוב מאוד שהוא שוחרר אז מה הוא אמור לחשוב?
אתם שרים שירי הלל לשחקנים אבל ברגע שיש קושי מסוים אם שחקן זה או אחר אז אתם ישר משמיצים את אותו שחקן.
אביתר אילוז עוד לא שוחרר ואתם בעד זה ולמה? אתם אומרים להביא מגן ימני אחר,אולי את אפק,למה לא יבוא יעשה כסף ויילך אז מעכשיו שילך לחפש עבודה.
זה התחיל אם זוהר ונמשך אם כל שחקני הבית,אז אני יגיד לכם מתי תתעוררו ותבינו שלא כל מה שקורה בבאר שבע זה לומר אמן.
יביאו לכם היום קשר מצוין במקום משה אסולין אז מה תגידו?
יביאו לכם קשר מצוין בעל שם במקום יוסי אלקיים אז מה תגידו?
תענו לי על שני השאלות האלה ותבינו שאלה שחקני הבית והעתיד שלנו ולא משנה מי יבוא אלה לא יילכו ואותו דבר לגבי אביתר אילוז,אנחנו יכולים להתווכח שעות על היכולות שלו אבל הוא שחקן שלנו והוא ישאר איתנו.
להנהלת הפועל באר שבע יש לי לומר דבר קטן תתחילו להפנים דברים קטנים ותפסיקו את מכירת החיסול שלכם בנוגע לשחקני הבית שלנו.
תנו לנו להתחיל את העונה בכיף ושאנחנו יודעים ששחקני הבית בעדיפות ראשונה ולא אחרונה,אז עד עכשיו שתקנו אבל זהו נגמר ההליכה העיוורת בדרך שלכם והגיע הזמן שתתיחסו גם אלינו.
האמת אני אגיד לך שקשה לי להתמודד עם הדברים שציינת כי מצד אחד אני מבין מאיפה זה מגיע ומצד שני
יש כאן בעיה רצינית עם החומר המקומי. אפתח בכך שאני חושב שמבחינה מקצועית גם אלול וגם אביתר עשו
עונה מבישה ואין להם מקום בסגל הקבוצה בליגת העל. אני לא יודע לגביך, אבל כמה מחבריך הטובים לשער 2
הביעו במהלך העונה את דעתם על אילוז בצורה ברורה ביותר ועם הרוח הכללית של דבריהם אני מסכים.
עכשיו נתייחס לסוגיית השחקנים המקומיים. מצד אחד כולנו רוצים שהקבוצה תתבסס על שחקנים מקומיים (תתפלא אפילו אני..)
אבל במצב הנוכחי אין לנו שחקני בית ראויים מבחינה מקצועית לשחק בליגת העל ואם אנחנו האוהדים רוצים הישגים
אנחנו ניאלץ להתבסס בארבע או חמש שנים הקרובות על שכירי חרב "שבאים לקחת כסף וללכת הביתה" כמו שאתה
מגדיר. באופן כללי אני חושב ששחקן צריך לשחק בהפועל באר-שבע כי הוא טוב ולא כי הוא נולד בסורוקה, לכן
אין לי בעיה שיזרקו את אילוז,אלול וזוהר כי הם פשוט לא טובים. לגבי השחקנים הצעירים (אסולין למשל), הייתי מצפה
שהוא יקבל מעזורי הזדמנות אמיתית להוכיח את עצמו. אם ייקח אותה בידיים הרווחנו ואם לא עדיף שיצא לקבל דקות
בחוץ ולחזור מהדלת הקדמית. אני חושב שלשחקן מקומי צריכה להיות עדיפות על רכש אך ורק אם הם באותה רמה
ולמאמן יש שיקול מקצועי. אם תהיה לנו סבלנות יכול להיות שבעוד כמה שנים נרוויח בסיס איתן של שחקני בית שגדלו
במחלקת נוער מסודרת בניגוד לשחקנים של היום שקשה שלא להבחין איפה הם קיבלו את היסודות (בעיקר מנטליים אגב).
הדרישה של שחקני הבית להעלאה במשכורת היא לגיטימית כי הם רואים שחקנים בינוניים שמגיעים הנה ומקבלים 100,00$
והם גם רוצים להשתתף בחגיגה, מצד שני אין להם מודעות עצמית כי אם אביתר אומר שהיתה לו עונה טובה הוא חי בסרט.
לגבי ההנהלה יש לי הרבה דברים להגיד אבל אמצא את הזמן והבמה לומר את אותם דברים, זה לא לשתי שורות.

שלח תגובה