משמר האוהדים מחזור 7

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
שי גולוב

משמר האוהדים מחזור 7

שליחה על ידי שי גולוב »

שבת שלום,
עם תום המשחק שלכם אנא הקדישו כמה רגעים והיכנסו לטופס ועדכנו אותנו בנושאי מחירי הכרטיסים ויחס המשטרה.
המידע שאתם מספקים לנו עוזר לנו לשמור ולקדם את זכויות האוהדים ביציעים. הזכויות שאף אחד אחד לא ידאג להן מלבדנו.
בשבוע החולף לדוגמא הוצאנו מכתב להנהלת מכבי נתניה ולהתאחדות לכדורגל בדבר התלונות הרבות שהגיעו במשחקי הבית של הקבוצה מול הפועל פתח תקווה והפועל תל אביב.

משמר האוהדים מחזור

http://www.calcalist.co.il/sport/articl ... 86,00.html
שי גולוב
היציע ארגון אוהדי קבוצות הספורט
הצטרפת?
בלוג היציע
בשביל האוהדים,על ידי האוהדים

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

Re: משמר האוהדים מחזור 7

שליחה על ידי yedidel »

והיום בהחלט יש מה להתלונן.

השוטרים מחליטים שהם סוגרים את שער 5. במקום לסגור אותו אצל הסדרנים בחוץ לפני ניקוב הכרטיסים, איפה שגם יש מעקה שעוזר לשמור על הסדר, הם סוגרים אותו בכניסה לשער איפה שכל חמשת הטורים מתנקזים. כמובן שזה יוצר בלאגן אטומי, ילדים שנמחצים. הקטע הכי מטומטם הוא שאלו אנשים שכבר עברו אצל הסדרנים ולכן הכרטיסים/מנויים שלהם מנוקבים והם נתקעים בחוץ שהם לא יכולים להיכנס בשער אחר. חלמאות לשמה.

או בעל מנוי שמגיע בדקה ה65 ולא יכול להיכנס לשער כי הסדרן אומר לו "המנקב הלך".

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

yedidel כתב:והיום בהחלט יש מה להתלונן.

השוטרים מחליטים שהם סוגרים את שער 5. במקום לסגור אותו אצל הסדרנים בחוץ לפני ניקוב הכרטיסים, איפה שגם יש מעקה שעוזר לשמור על הסדר, הם סוגרים אותו בכניסה לשער איפה שכל חמשת הטורים מתנקזים. כמובן שזה יוצר בלאגן אטומי, ילדים שנמחצים. הקטע הכי מטומטם הוא שאלו אנשים שכבר עברו אצל הסדרנים ולכן הכרטיסים/מנויים שלהם מנוקבים והם נתקעים בחוץ שהם לא יכולים להיכנס בשער אחר. חלמאות לשמה.

או בעל מנוי שמגיע בדקה ה65 ולא יכול להיכנס לשער כי הסדרן אומר לו "המנקב הלך".
והפעם יש מס' תמונות (באיכות של מצלמת פלאפון לצערי) קשות שיעלו בהמשך.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

אליק כתב:
והפעם יש מס' תמונות (באיכות של מצלמת פלאפון לצערי) קשות שיעלו בהמשך.
צריך גם תמונות וגם עדויות וכמובן להעביר את הדברים האלה הלאה. הרי מוציאים הרבה כסף על שחקנים, מאמנים, שיווק וכו', ועל כולם עושים ביקורת כדי לוודא שקיבלו את הטוב ביותר. אז למה למשטרה אפשר לשלם עשרות אלפי שקלים בלי לדרוש דין וחשבון?

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

yedidel כתב:או בעל מנוי שמגיע בדקה ה65 ולא יכול להיכנס לשער כי הסדרן אומר לו "המנקב הלך".
דבר כזה אידיוטי באמת שלא שמעתי הרבה זמן.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

מצטער על איכות התמונות, ה-6120c כנראה לא משהו בחושך... אבל בכל זאת:

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

זה יעלה (בתקווה) גם בטור שכתבתי באתר אבל אני ארשום את זה גם פה:
לאור המחלה הארורה שממנה אני סובל והעובדה שבכל רגע נתון אני יכול להזדקק לכדור שאני לוקח איתי לכל מקום, הגעתי להבנה עם אנשי האבטחה בוסרמיל שיורשה לי להכניס בקבוק קטן של מים. אפילו במגרשים כמו באולם הפחים של חולון ובמגרש של בני לוד הצלחתי להבהיר לשוטרים למה אני צריך להכניס איתי בקבוק מים.
לעולם לא ניסיתי להבריח בקבוק פנימה או אפילו לא את הפקק של הבקבוק, ותמיד הצהרתי בפני המאבטחים והשוטרים בקבוק פלסטיק לשימוש אישי בלבד.
לא יודע מה השתנה ליל אתמול מכל הלילות בשנה וחצי האחרונות, אבל אתמול החליט קצין המשטרה בשער חמש, שהוא לא נותן לי להכניס מים, למרות שהוא יודע למה זה משמש. אתם מבינים?? כנראה המשטרה מצאה מי אשם בתאונות הפגע וברח, באלימות במשפחה (גם אצל שוטרים), ובפשע המאורגן – אני והבקבוק מים שלי. ברוב חוצפתו הוא עוד אומר לי "אתה לא חייב לבוא למשחקים...". לא מטריד אותי הבקבוק, מטריד אותי שהחליטו ברגע אחד לשנות את הנהלים ולהשאיר אנשים שזקוקים למים להסתמך על שתיה מברז יחיד ומסריח, שלא בטוח שעובר בדיקה תברואתית (תודה טרנר!) שמוצב בשער חמש ושאמור לשמש שלוש אלף צופים. ואני לתומי חשבתי שתפקיד המשטרה זה לדאוג לשלום האזרחים ולא לפגוע בבריאותם..
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

אליק ואל תשכח את תגובת השוטר שראה אותנו מצלמים.
המצלמת לא מתעדת את האלימות הרבה שהשוטרים השתמשו בה.
אין לי מילה אחרת לתאר חוץ מביזיון.

עד לפני שלושה חודשים לבשתי מדים ובכל פעם שהייתי על מדים ועם אוכלוסייה אזרחית התנהגתי אחרת מבדר"כ מאחר והמדים מייצגים את המדינה ולא אותי בתור יחיד.
חבל שהשוטרים לא מפנימים זאת ומביישים את את כולנו.

ברגע שאתה נתקל בכל כך הרבה אלימות משטרתית אני לא מתפלא שאנחנו סובבים סביב אלימות כל היום, אם מי שאמור לשמור עלינו בצורה נלוזה כמו זו ומתנהג כאחרון האספסוף.
אני ממש לא מבין איך אפשר לבוא בטענות לחברה הישראלית?
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

בהחלט מצער ומכעיס לשמוע.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה