"הפועל מליקסון באר שבע"

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
אני איתך באש ובמיים

"הפועל מליקסון באר שבע"

שליחה על ידי אני איתך באש ובמיים »

הפועל מליקסון באר שבע
זה השם החדש של הקבוצה מהיום.
מליקסון פשוט שחקן ענק,
מלהטט בכדור כל מסירה זה מסירה.
מחצית ראשונה חלשה מאוד שלו,
אבל אין מה להגיד הוא עלה מחצית שניה
ונתן הכל יחד עם כל השחקנים.
לפי מה שאני ראיתי במשחק בגול הראשון
למי שלא היה: אביה פרץ באגף ימין
שלח כדור מצוין למליקסון שהלך ליד הקרן, הוציא כדור רוחב
מצוין לקדוסי קדוסי שעם הפס בועט חלש ופנימה
ומרוב שימחה הוא רץ לשער 5 (קדוסי).
בשער השני אוקונאגו הביא שוב למליקסון בצד ימין, מליסקון אותו
כדור הפעם לאלעד בונפלד שלא יודע מה לעשות
לבעוט? לא לבעוט?למסור או לא למסור? מחכה, מכין ברגל שמאל וכובש 2-0!
ובקשר לסבג - אני לא מבין מה אתם כל כך שונאים אותו. הוא בלם מצוין עושה עבודה טובה בהגנה
יחד עם אלול עצר התקפות של הרצליה ומעיף כדורים ארוכים טובים למתפרצות וגם משחק ראש נהדר, בלם טוב ואני לא מבין למה השנאה אליו? הוא בסך הכול בלם מצוין לליגה הזאת.
אוקונגו - המשחק הכי טוב שלו העונה ניהל את הקישור ממש מצוין
וזולו? אולי הוא חושב שהוא יותר טוב ממסודי אבל אם הוא חתום כאן ל5 שנים
שידע שהוא הולך לשחק נגד שחקנים יותר והרבה יותר טובים בליגה העל
אז שיוריד את בכדור לרגל ויאללה שינהל את הקישור כמו שהוא יודע בחיפה.
מליקסון - מילה טובה לילד הזה שעשה עבודה מאוד טובה בהתקפה כי סתכלו בשער הראשון הוא לא חיפש סתם להרים הוא מסר כדור שטוח ישר לרגלים ולא ישר להרים כדור לראש ובאמת רכש אדיר עשה גיא לוי וצריכים לעריך אותו על זה !
*מילה טובה לגיא לוי שבאמת שלא נתן לקדוסי לשחק בלוד בשביל להראות לו שמקומו בהרכב לא בטוח ואז בזכות גיא קדוסי נלחם ובכלל מילה טובה לגיא לוי שלא מיהר את החילופים שכאילו ידע שננצח ולמרות שכולם רצו שבונפלד יצא הוא השאיר אותו וזה השתלם!!

לדעתי אלה הציונים:
אסי - 4 - משחק לא יציב של אסי הטעות שלו הובילה לשער
אילוז - 5 - תמיד עלה בכול התקפה וניסה הכול בנגיע והצליח
אלול - 6 - עובדת קודש בהגנה לא סתם מעיף כדורים אלה מנסה למסירות ברגל
קידר - 4 - בעמדת המגן השמאלי הוא לא כזה טוב
סבג - 5 - נתן הופעה יציבה מאוד בהגנה אולי סיגלל שהוריד משערו?
קוסטרוב - 5 - עשה כמה תנועות טובות בדרך לשער
בונפלד- 4 - חוץ משער לא היה הרבה מעורב בהתקפה.אבל שער יפה אלעד
מליקסון - 7 - חיפש תמיד להראות לנו ניצוצות והצליח 2 בישולים יפים
זולו - 3 - משחק הכי חלש של זולו העונה כול שניה מאבד כדור
אוקונגו - 6 - הופעה מעולה של דנדי עשה עבודה יפה בקישור האחורי
קדוסי - 7 - הוא היה חלוץ בודד וכול שניה רץ רץ עד שכבש מגיע לו את השער הראשון שלו בליגה תמשיך ככה קדוסי.

סמל אישי של משתמש
The-Night

Re: "הפועל מליקסון באר שבע"

שליחה על ידי The-Night »

נו באמת .. לא הגזמתם קצת עם כל החגיגה הזאת על מליקסון ..?

זה כבר מוגזם ואפילו פתטי לומר את הדבר הזה .. כל ההמולה הזאת סביב מליקסון, יותר מידי רועשת.. אחלה של שחקן, באמת אחד שבזכותו אנחנו במצב הזה.. אבל.. ואבל גדול . לא ר-ק בזכותו ..

האוהדים שרים את השיר של מליקסון בממוצע למשחק כ-5 פעמים . זה לא מוגזם ..?

בנוגע למשחק עצמו ב"ש שיחקה לפי דעתי טוב, ואפילו טוב מאוד, בכל הנוגע להחזקת כדור .
שלטה ללא עוררין בקצב המשחק, כמעט ולא הייתה תחת התקפות בכך שהקשיור תיקל בצורה מצויינת כמעט כל ניסיון התקפה של היריב . בהתקפה היינו קצת שבלוניים, אבל לא נורא. לוקח זמן לדעת איך לפרוץ בונקר .

הייתי מאושר היום בישביל קדוסי שהכניס היום את הגול הראשון שלו, ומקווה שיבואו עוד הרבה אחריו ..

ולסיום, זה רק אני, או שסימיוני היה ממש אבל ממש חסר ..? הרגשתי שאין ממש טעם לכל ההגבהות בלעדיו .. :נוגח:
תמונה

סמל אישי של משתמש
dudi2002

שליחה על ידי dudi2002 »

מליקסון יכול לשחק בשקט בבונדסליגה (גרמניה) או בפריימר ליג (אנגליה). שחקן פשוט עם יכולות יוצאות מהכלל.
ברור שזו הפרזה לומר שהוא ורק הוא יעלה אותנו ליגה אבל חלק נכבד מהנצחונות שיהיו לנו העונה - יהיו בזכותו הישירה והבלעדית.

בזה תהיו בטוחים. :רעשן:

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

The-Night כתב:ולסיום, זה רק אני, או שסימיוני היה ממש אבל ממש חסר ..? הרגשתי שאין ממש טעם לכל ההגבהות בלעדיו .. :נוגח:
לא יודע מה איתך אבל לי הוא לא היה חסר בכלל. אני מניח שאם גיא לוי היה עולה עם 2 חלוצים,
גם אתה היית מרגיש כמוני.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

dudi2002 כתב:מליקסון יכול לשחק בשקט בבונדסליגה (גרמניה) או בפריימר ליג (אנגליה). שחקן פשוט עם יכולות יוצאות מהכלל.
ברור שזו הפרזה לומר שהוא ורק הוא יעלה אותנו ליגה אבל חלק נכבד מהנצחונות שיהיו לנו העונה - יהיו בזכותו הישירה והבלעדית.

:מתגלגל מצחוק:
עשיתם ממנו קצת יותר מדי, תנו לו לעבוד בשקט ולהמשיך לביכולת הטובה.

M.I.O.E
Title: זה יתכן זה אפשרי!!

שליחה על ידי M.I.O.E »

מצידי שסימיוני ימשיך לשבת ביציע או בספסל
לא היה חסר לי בכלל
סוף,סוף לא היה מישהו שתוקע את התקפות..

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

dudi2002 כתב:מליקסון יכול לשחק בשקט בבונדסליגה (גרמניה) או בפריימר ליג (אנגליה). שחקן פשוט עם יכולות יוצאות מהכלל.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!!!!

וואי, הורגים אותי אלה שלא יודעים להיסחף...הבנאדם לא מצא את מקומו בליגה הראשונה בישראל, ושתיים וחצי משחקים טובים עושים אותו מינימום איזה מראדונה...בונדסליגה..פרמייר-ליג פחחח :משוגע:
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
dudi2002

שליחה על ידי dudi2002 »

אורי אדום בנשמה כתב:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!!!!

וואי, הורגים אותי אלה שלא יודעים להיסחף...הבנאדם לא מצא את מקומו בליגה הראשונה בישראל, ושתיים וחצי משחקים טובים עושים אותו מינימום איזה מראדונה...בונדסליגה..פרמייר-ליג פחחח :משוגע:
אדון אורי היקר,
מליקסון "לא מצא את מקומו בליגה הראשונה בישראל" מכיון שסבל מחוסר מזל רציני ומייבוש בספסלה של מכבי חיפה עד שיצאה נשמתו.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

dudi2002 כתב:
אדון אורי היקר,
מליקסון "לא מצא את מקומו בליגה הראשונה בישראל" מכיון שסבל מחוסר מזל רציני ומייבוש בספסלה של מכבי חיפה עד שיצאה נשמתו.
חבר'ה, צריך קצת להירגע עם פולחן "מליקסון" שרץ פה בשבועיים האחרונים. מליקסון עצמו יכול לספר לכם כמה עונות הוא פתח באופן מרשים ושקע בבינוניות אחר כך, המפתח זה יציבות.

ומליקסון אכן לא מצא את מקומו בליגה הראשונה בישראל רק באשמתו. הוא קיבל אשראי בלתי מוגבל מאלי אוחנה בהרכב בית"ר במשך שלוש שנים. הוא קיבל הזדמנות פז להוביל קבוצה כמו כפ"ס בעונה שעברה. אני אישית אמרתי שהוא חתם אצלנו שזאת בהחלט ההזדמנות האחרונה שלו להציל את הקריירה, ולשמחתנו זה נראה שסוף סוף הסתובב אצלו הבורג (גם קצת ספסל עזר לזה). יותר ריצה, יותר השקעה, הפסקת הדריבלים חסרי התועלת במרכז המגרש. הוא סוף סוף מבין שהוא צריך לשחק יותר תכליתי.

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

yedidel כתב:
חבר'ה, צריך קצת להירגע עם פולחן "מליקסון" שרץ פה בשבועיים האחרונים. מליקסון עצמו יכול לספר לכם כמה עונות הוא פתח באופן מרשים ושקע בבינוניות אחר כך, המפתח זה יציבות.

ומליקסון אכן לא מצא את מקומו בליגה הראשונה בישראל רק באשמתו. הוא קיבל אשראי בלתי מוגבל מאלי אוחנה בהרכב בית"ר במשך שלוש שנים. הוא קיבל הזדמנות פז להוביל קבוצה כמו כפ"ס בעונה שעברה. אני אישית אמרתי שהוא חתם אצלנו שזאת בהחלט ההזדמנות האחרונה שלו להציל את הקריירה, ולשמחתנו זה נראה שסוף סוף הסתובב אצלו הבורג (גם קצת ספסל עזר לזה). יותר ריצה, יותר השקעה, הפסקת הדריבלים חסרי התועלת במרכז המגרש. הוא סוף סוף מבין שהוא צריך לשחק יותר תכליתי.
ידידאל ממש לא מסכים עם הטענה שרק מאור אשם באי מיצוי יכולת.
תשאל את קטן, רפאלוב וברדה כמה כיף זה עם רוני לוי (ובטח שכחתי עוד איזה שחקן יצירתי שהוא ייבש על הספסל)
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

מוטי כתב: ידידאל ממש לא מסכים עם הטענה שרק מאור אשם באי מיצוי יכולת.
תשאל את קטן, רפאלוב וברדה כמה כיף זה עם רוני לוי (ובטח שכחתי עוד איזה שחקן יצירתי שהוא ייבש על הספסל)
תשים לב שבארץ תמיד זה המאמנים דפוקים ולא השחקנים, למרות שאחר כך רואים שהשחקנים ממשיכים לדעוך גם עם מאמן אחר (ברדה זה מקרה נדיר).
ומה עם לפני חיפה? שלוש שנים בהרכב של בית"ר י-ם שמסתכמות בפחות מחמישה בישולים ושערים כוללים? או שנה שעברה בכפ"ס, חצי עונה בתור זה שיכל לסחוף את הקבוצה ובמקום זה שקע איתה?

יש לו כישרון, ללא ספק, אבל חובת ההוכחה עדיין עליו בגדול.

סמל אישי של משתמש
dudi2002

שליחה על ידי dudi2002 »

מוטי כתב: תשאל את קטן, רפאלוב וברדה כמה כיף זה עם רוני לוי (ובטח שכחתי עוד איזה שחקן יצירתי שהוא ייבש על הספסל)
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

dudi2002 כתב:
אדון אורי היקר,

מה הקשר מה?!..
אם הבחור כזה טאלנט כפי שאתה טוען (פרמייר-ליג, בונדסליגה) איך אף קבוצה בליגת העל הפנים שלנו לא חפצה בשירותיו??? ואיך בדיוק הטיעונים שהבאת מיישבים את העובדה הזו?! הוא לא מצא מקום באף אחת מ-12 קבוצות ליגות העל סתם "מחוסר מזל"??? מה קשורה לכך גם העובדה שבחיפה בזמנו ערך היכרות קרובה עם הספסל???

וכדאי גם שתעשה שיעורי בית ותלמד קודם את את ההיסטוריה של השחקן.
כפי שידידאל הזכיר לפני, בבית"ר עם אוחנה הוא קיבל אשראי בלתי מוגבל, ובמקום למנף את זה למימוש הפוטנציאל העצום שבו, הוא נח על זרי הדפנה ודרך במקום. אפילו חזר הרבה אחורה.

וגם בחיפה, שם ערך היכרות קרובה עם ספסל המחליפים, כנראה שהיתה למאמן דאז, רוני לוי, סיבה טובה לספסלו...
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה