מאבדים כיוון מאבדים דרך.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום
Title: קרייזי-רד

מאבדים כיוון מאבדים דרך.

שליחה על ידי הסניגור האדום »

את בנגורה אנו עדיין לא יודעים איך לאכול וכבר אסולין נוחת כאן.
מצטער חברים תרשו לי לצנן את התלהבותכם.
מועדון הפועל באר שבע עדיין לא יכול להתמודד עם שחקנים בדמותו של ליאור אסולין.
מועדון הפועל באר שבע אינו יכול להשקיע אנרגיות בשחקן עם עבר לא כול כך מפרגן בלשון המעטה. זה לו משנה אם זה הוא או אחר.
מועדון הפועל באר שבע עדיין אין לו את החוזק המנטאלי להתמודד עם בעיות שעלולות להיווצר.
הכוחות והיחס והאנרגיה אמורות להיות מושקעות בשחקנים הצעירים של הקבוצה.
בזרים עם הפוטנציאל שיכולים לקחת אותו למחוזות אחרים. לא באילו שעברם וגם ההווה
לא מחמיא במיוחד.
עדיין לא כאן וכבר מתברר שאת סכנין הוא פשוט לא ספר. ואם למועדון יש יד בדבר אבוי לנו
מה שונה זינו ממי שנמצא כאן עכשיו.
האם אחרי שהסאגה עם סכנין תסתיים הוא שוב יצא בריש גלי וישנן את המנטרה "הכול מאחריי עכשיו אני יוצא לדרך חדשה"
מה קורה לנו? הייאוש מחיפוש אחר חלוץ הביאנו עד הלום?
גיא את פרויקט חיבור הקבוצה עדיין לא סיימת. עכשיו לקחת עליך פרויקט שיגזול ממך אנרגיות שבוודאי רבדים אחרים בקבוצה יינזקו מזה.
אם זה יצליח או לא אני לא יודע אנחנו כאן לא מהמרים וחבל. כי שוב פעם המילה מתחברת
לשחקן. פעם אחת חוויתי אני במחזה שהתביישתי בי בקבוצה ובהנהלה. בפעם הזו מלך
השערים של המדינה היה באימון כאשר הגובים הגיעו לכאן. הם שלפו אותו מהאימון תוך איומים על חייו. כמה התביישתי שזה קרה אז חשבתי שההנהלה לא ידעה. לאחר זמן מה
התברר שחלק ארי מההעברה היה תשלום עבור חובות לאותם בני עוולה.
זיכרונות לא טובים ומאוד רעים יש לנו כאן עם כול דבר שמזכיר לנו הימורים. למה אנו צריכים את זה למה אנו כול פעם מביאים את על עצמנו.
"מי שנכווה ברותחין נזהר בפושרים" אז אני מצטער חברים שאני קצת פרנוייאד אבל הניסיון
רע ומר עד להחריד.
מה הלחץ מה הפזיזות וממה הפחד שלא נסיים בין שלוש הראשונות. שלא נשרוד בליגת העל ונרד שוב פעם לליגה השנייה? מצטער גיא מזה אנו לא מפחדים אנו מפחדים מזה
שנחזור אחורה בשנים. אנו כאן מצפים מההנהלה שתשנה את סדר העדיפות שלה. שהצלחות אינסטנט זה כבר לא כאן. כאן יצאו בהצהרות לבניה לאורך זמן כאן עובדים על בסיס איתן. מה שקורה עד עכשיו לא מתחבר לאותם הצהרות שכול הזמן מעלים על נס כדי
להראות שמישהו מנסה לשנות כאן דבר מה וחבל. כי לשלם משכורות בזמן שם לא מסתיים כול הדבר.

סמל אישי של משתמש
אדום אדום

Re: מאבדים כיוון מאבדים דרך.

שליחה על ידי אדום אדום »

עכשיו יש 2 מחבלים בקבוצה סןפר מחבל פדידה ואסולין אין דרך לא השחקן שיהווה דוגמא בושה !!

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

לדעתי קצת הלכת לאיבוד בביקורת...
אני מסכים שהאופי הבעייתי של אסולין צריך היה להילקח בחשבון כשהחתימו אותו, ובגלל זה יש סעיף בחוזה שעל כל בעיית משמעת הוא משוחרר ללא תמורה.
חשוב שנבין שהמצוקה שלנו בחלק הקידמי היא מצוקה אמיתית וממשית, אם לא היה בא חלוץ ישראלי וב"ה גם חלוץ זר ברמה במקום בנגורה מצבנו היה בכי רע.
כשאין לך אופציות אתה חייב לקחת סיכונים, השאלה שנשאלת היא האם הסיכוי שווה את הסיכון?
אני טוען שכן אסולין חלוץ ברמה גבוהה מאוד בסטנדרטים ישראליים והתפוקה שהוא יכול לתת לנו היא אולי בדיוק מה שחסר לנו.
מצד שני ברגע שיקרה מקרה משמעתי מול השחקן לב"ש יש את כל הלגיטימציה לשחרר אותו. אז כן הסיכוי שווה את הסיכון.
דבר אחרון, תרשה לי לשאול אותך שאלה:
ילד בן 16 ששיעמם לו בחופש הגדול הלך וגנב מכונית, האם מעכשיו לכל החיים הוא גנב? גם כשיבטיח להיות ישר יותר מסרגל מעכשיו?
בוא ניתן לו צ'אנס, זה יכול להשתלם לנו מאוד!
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

1. ואם בדימוי לא מדובר בילד בן 16 אלא בגבר בן 27 שבמשך כל שנה עשה מעשה פשע אחר?

2. חושב שההעברה הזאת עושה בעיות וגלים בקהל כי יש כאלה שמסתכלים מעבר. מעבר לכמות השערים שאסולין יכבוש, מעבר לתרומה המקצועית שההחתמה תיתן לקבוצה. אותם אנשים מסתכלים על מה ההחתמה הזאת אומרת ומסמלת, איך ההחתמה הזאת מסתדרת עם הדיבורים של אלונה על שחקנים שמתאימים לאופי של המועדון.
אני יודע שיש אנשים שלא אכפת להם מדברים כמו מהות, אופי של מועדון וכיוצא בזה. תנו להם שחקן כמו אסולין שיבקיע, והם יהנו. אבל יש כאלה, כמו מישל, וכמו אחרים, שגם אני נמצא איתם, שמסתכלים על דברים מעבר.
אני חושב שבמובן מסוים כבר הפסדנו משהו כשהחתמנו את אסולין, גם אם הוא יכבוש בסוף השנה 12 שערים ולא יסתבך יותר מידי.

3. ואם זאת, אני שוב מזכיר לכולם את החשיבות לתמוך בצוות המקצועי ובקבוצה וזה גם אומר לתמוך בהחלטות מקצועיות שאנחנו פחות מסכימים איתם, כמו ההחתמה של אסולין.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

1.משה אני יהיה יותר קיצוני אפילו, אדם בן 30 שכל חייו היה פושע נכנס לכלא לתקופה ממושכת וכשיצא ביקש הזדמנות שנייה, מגיע לו ?
מגיע גם מגיע, איך אמרתי בדיון אחר, מודה ועוזב ירוחם. הבן אדם רוצה לשנות את התדמית איך ישנה אותה אם לא ייתנו לו עוד הזדמנות? אני אומר בואו נירד מאסולין ולא נשפוט אותו על מה שהיה אלא על מה שיהיה.
2.להאשים אנשים כמוני בזה שאני אוהב את הקבוצה ולא את המועדון, זאת קצת חוצפה. תאמין לי המועדון הזה חשוב לי יותר ממה שאתה יכול לתאר.
בהתייחס לנקודה שהעלית, אני ממש לא מסכים איתך שב"ש כבר עשתה לעצמה נזק מעצם ההחתמה. אני דווקא חושב שב"ש יכולה לצאת גדולה בזה שהיא נותנת לשחקן כמו אסולין הזדמנות שנייה להשתפר. ואם נצליח נצא גדולים.
3.אין ספק מאחורי הקבוצה והשחקן למרות כל החילוקי דעות ב100%
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

1.https://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2196997" onclick="window.open(this.href);return false;
2.https://www.one.co.il/Article/141886.html" onclick="window.open(this.href);return false;
3.https://www.haaretz.co.il/hasite/spages ... tml?more=1" onclick="window.open(this.href);return false;
4.https://forum.bgu.co.il/lofiversion/ind ... 63107.html" onclick="window.open(this.href);return false;
5.https://forum.sportenter.co.il/showthread.php?p=515698" onclick="window.open(this.href);return false;
6.https://www.one.co.il/Article/124052.html" onclick="window.open(this.href);return false;
סתם קשה לי זה לא הולך לי עם הדרך והערכים שהמועדון שם לרגליו.
אז יש בעיה נכון אז בגללה תניח הכול בצד. והמטרה הופכת להיות נעלה והדרך הופכת להיות זניחה?
לא לילד הזה ציפינו.

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

הסניגור האדום כתב:1.https://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2196997" onclick="window.open(this.href);return false;
2.https://www.one.co.il/Article/141886.html" onclick="window.open(this.href);return false;
3.https://www.haaretz.co.il/hasite/spages ... tml?more=1" onclick="window.open(this.href);return false;
4.https://forum.bgu.co.il/lofiversion/ind ... 63107.html" onclick="window.open(this.href);return false;
5.https://forum.sportenter.co.il/showthread.php?p=515698" onclick="window.open(this.href);return false;
6.https://www.one.co.il/Article/124052.html" onclick="window.open(this.href);return false;
סתם קשה לי זה לא הולך לי עם הדרך והערכים שהמועדון שם לרגליו.
אז יש בעיה נכון אז בגללה תניח הכול בצד. והמטרה הופכת להיות נעלה והדרך הופכת להיות זניחה?
לא לילד הזה ציפינו.
אוהב אותך אחי אבל זאת פרופוגנדה זולה.

לכל אדם מגיעה הזדמנות לחזור לדרך הישר וזה בלי קשר אם הוא אדם מוכשר או אדם פשוט מן השורה.

חוצמזה, כל עוד אדם לא הורשע במשהו, הוא חף מפשע.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

nitsande כתב:1.משה אני יהיה יותר קיצוני אפילו, אדם בן 30 שכל חייו היה פושע נכנס לכלא לתקופה ממושכת וכשיצא ביקש הזדמנות שנייה, מגיע לו ?
מגיע גם מגיע, איך אמרתי בדיון אחר, מודה ועוזב ירוחם. הבן אדם רוצה לשנות את התדמית איך ישנה אותה אם לא ייתנו לו עוד הזדמנות? אני אומר בואו נירד מאסולין ולא נשפוט אותו על מה שהיה אלא על מה שיהיה.
2.להאשים אנשים כמוני בזה שאני אוהב את הקבוצה ולא את המועדון, זאת קצת חוצפה. תאמין לי המועדון הזה חשוב לי יותר ממה שאתה יכול לתאר.
בהתייחס לנקודה שהעלית, אני ממש לא מסכים איתך שב"ש כבר עשתה לעצמה נזק מעצם ההחתמה. אני דווקא חושב שב"ש יכולה לצאת גדולה בזה שהיא נותנת לשחקן כמו אסולין הזדמנות שנייה להשתפר. ואם נצליח נצא גדולים.
3.אין ספק מאחורי הקבוצה והשחקן למרות כל החילוקי דעות ב100%
1. אדם שכל חייו היה פושע קיבל בכל פעם שלא נתפס הזדמנות שנייה לשקם את דרכו. אם כשנתפס גילו שאכן כל חייו היה פושע, אז הייתי מכניס אותו לכלא להרבה מאוד שנים.
הבעיה הכי גדולה בישראל היא הרחמנות של בית המשפט. אני מאמין בהזדמנות שנייה ובשיקום של אנשים, אבל יש גבול.

2. לא האשמתי אותך בכלום. הגיע הזמן שאנשים כאן יפסיקו לקחת הכל אישית.
לדעתי להסתכל על אסולין ולהגיד שמדובר בהחתמה טובה כי אסולין הוא חלוץ שיתן 12 שערים בעונה, זה להתעלם מכל מה שהולך מסביב עם אסולין.
יש סיבה טובה למה הבחור עבר בכל הארץ, מהקבוצות הקטנות יותר (הרצליה) עד הקבוצות הנאמנות יותר (מכבי פ"ת) עד הקבוצות הגדולות (הפועל ת"א) ועד קבוצות בחו"ל (קפריסין) ובכולם הבחור לא החזיק מעמד וסיים את דרכו כשלמועדון יש בטן מלאה על השחקן.
לפעמים לכבוש 10 שערים או 12 שערים זה לא מספיק.
וכן, זה עצוב לי וכפי שאמרתי אירוני שבקיץ אחד אנחנו מאבדים דמות כמו אופיר חיים ו"זוכים" בדמות כמו ליאור אסולין.

3. כל הדברים האלה לא אומרים שאני נגד אסולין או שאני רוצה לראות אותו נכשל.
אני מאוד מאוד מאוד מאוד מקווה שכאן בבאר שבע הוא יעשה את השינוי, ולמרות שקשה לי לראות את זה קורה, אני חושב שאנחנו צריכים לתמוך בהחלטה שלקחה הקבוצה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

מישל, משה, אביאל ידידיי,
אני חייב לציין שאני קצת מאוכזב מהמוסר הכפול שחלקכם משדר לגבי אסולין, ראשית לא נראה לי שרצתם לאלונה לומר לה לא להחתים את אילוז שהיה מעורב בפרשות אחרות, לא אמרתם לאלונה לא להעסיק את אסי, לא אמרתם לה לא לנהל מו"מ עם צגאי והרשימה עוד ארוכה, אם יש מישהו שהתחיל עם כל הסיפור של עירוב סיפורים לא כשרים וכדורגל בב"ש הרי שהיו אלה שחקני הבית, ונאה דורש נאה מקיים, נתתם להם צ'אנס? בין אם בצדק ובין אם לאו, תנו צ'אנס גם לאסולין
עניי עירך קודמים בתרומות לא בענייני כשרות.
לתשומת ליבכם.
נ.ב-אביאל אתה לא קשור אתה תמיד 'מתון':)
יתרה מכך, מחסור בשחקני הכרעה יכול להוריד 25 מליון שקלים לטמיון, רק בגלל שפה, כולם 'צדיקים', כולם נבונים, כולם שופטים וכולם יודעים גם מה 'יהיה' אז תהיו רחומים, תהיו חנונים, אין לב"ש סקורר בקבוצה, אין מי שייתן גולים ואין מי שיעשה תנועה לעומק
על כל אלו עונה ליאור אסולין, בנוסף יש מספיק דוגמאות לגבי שחקנים שהיו 'מפוקפקים' בחייהם האישיים אבל היו רוצחים שקטים במגרש, ועם כל הכבוד לא מדובר פה בפרוייקט חונכות.

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

אביאל כתב: אוהב אותך אחי אבל זאת פרופוגנדה זולה.

לכל אדם מגיעה הזדמנות לחזור לדרך הישר וזה בלי קשר אם הוא אדם מוכשר או אדם פשוט מן השורה.

חוצמזה, כל עוד אדם לא הורשע במשהו, הוא חף מפשע.
תעמולה? הוא עצמו אומר ומודה בתוכניתו של דני ענבר על האהבה שלו לקזינו.
אביאל אחי לצערי הרב שום קבוצה בארץ לא חוותה את מה שאנו חוינו לפני שלוש שנים.
אז כמו שאמרתי בראשית דבריי "מי שנכווה ברותחין נזהר בפושרין"
לצערי כול הזמן שאנחנו מקבלים שחקנים עם עבר בעייתי. אנו עם הנאביות שלנו
ועם הצורך להצדיק את המהלך לקבל את השחקן. פשוט נותנים לאופטמיות שלנו לפרוש כנפיים
מה שבסוף פשוט חוזר לנו לפנים.
זוכר את האחרון? שי בירוק

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

ושוב שום התייחסות מצידך לשחקני הבית שסרחו,
טוב יותר קל ל'קטול' בן אדם שהוא עם 'תדמית' שאתה לא מכיר אישית
מישל, תהיה פייר, אם אותו חוק לכולם
אתה צריך להעיף הרבה מאוד מהקבוצה
שכחתה מי פיצץ את הפרשה? שחקני רכש
מי היו 'כוכבי' הפרשה?
תודה רבה!

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

אסולין אחלה חלוץ! חיזוק מצויין. חבל שלא הצלחנו להחתים אותו לפני חודש.

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

sumsum כתב:ושוב שום התייחסות מצידך לשחקני הבית שסרחו,
טוב יותר קל ל'קטול' בן אדם שהוא עם 'תדמית' שאתה לא מכיר אישית
מישל, תהיה פייר, אם אותו חוק לכולם
אתה צריך להעיף הרבה מאוד מהקבוצה
שכחתה מי פיצץ את הפרשה? שחקני רכש
מי היו 'כוכבי' הפרשה?
תודה רבה!
ועל אותם כוכבים נאמר ודובר רבות. גם באחת מהכתבות של עיתוני סוף השבוע
הוזכר שיש שחקנים שלא ראויים ללבוש את חולצת המועדון.
אבל להכשיר את אסולין בגלל שהם עדיין כאן? מצטער למרות שאתה יותר מצודק זה עדיין לא נותן גושפנקא
לכמותם ולא מכשיר אף אחד.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אחד הטופיקים הכי מפגרים שקראתי כאן
מישל משה נסחפתם מספיק עם זה כבר
שוב שופטים אנשים לפי המעשים הקודמים שלהם שוב לא נותנים הזדמנות אני לא מבין למה
בסדר הבנאדם טעה אבל רבאק שתחררו ממנו הוא אמר שהוא רוצה לשנות את הקריירה שלו מקצה לקצה רוצה לבוא ולתרום את מה שהוא יכול רדו לו מהגב כבר
עוד לא פה שנייה וחצי וכבר חיסלתם לו תבריאות אתם יותר גרועים ממה שעשו לגיא לוי אחרי שלוש משחקים לפחות פה עוד לא חתם כבר גמרתם עליו
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

נכון אבל הקול נגדם לא נשמע
להפך מצדדים בהשארותם, 'צביון באר-שבעי' קוראים לזה, זו הכסות שבשמה מכשירים אנשים שסרחו ובינינו? קצת יותר מליאור אסולין, אבל מי מדבר? אף אחד, לא כבודו שאני מלא כבוד לפועלו, ולא אף אחד,
כולם שכחו, כולם כבר לא 'זוכרים' יש עוד ספיחים במועדון והם לא עברו קורס חינוך אצל חנה בבלי
אבל את אסולין שכולם 'שמעו' עליו כולם כבר הרשיעו, שפטו, וגזרו את דינו.
אני אומר, או שצדק צדק תרדוף, וזה אומר נאה דורש נאה מקיים והכי בקפדנות משחקני הבית או שתן צ'אנס ותחפש את הצדדים המקצועיים שניסו להגשים כאן.

שלח תגובה