הפועל חיפה נגד הפועל ב"ש יום שישי!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

Re: הפועל חיפה נגד הפועל ב"ש יום שישי מחירי הכרטיסים והסעות:

שליחה על ידי crazyred »

מעניין הקטע הארוך במיוחד הזה. אבל יצאנו עם מסקנות? מטפילים בעניינים? זה מה שחסר.
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

השופט במשחק אגב הוא מנשה משיח. לא מעודד במיוחד. הקוונים הם שוקי קודיש ואייל ממן. שופט רביעי: יעקב רקוטש.

נותר רק לקוות שמזג האוויר יתחמם קצת. לא כיף לקפוץ 90 דק' בקור ובגשם...מה גם שזה יבריח חלק מהאוהדים...

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

שליחה על ידי אימפריה באדום »

אליק כתב:השופט במשחק אגב הוא מנשה משיח. לא מעודד במיוחד. הקוונים הם שוקי קודיש ואייל ממן. שופט רביעי: יעקב רקוטש.

נותר רק לקוות שמזג האוויר יתחמם קצת. לא כיף לקפוץ 90 דק' בקור ובגשם...מה גם שזה יבריח חלק מהאוהדים...

כן נכון הלוואי שלא יהיה גשם :גשם: אני בא בטוח

סמל אישי של משתמש
8red

Re: הפועל חיפה נגד הפועל ב"ש יום שישי.

שליחה על ידי 8red »

מהכורסא החמימה בבית - ותאמינו לי שאם הייתי יכול (אילוצי שבת - אפילו הייתי נישאר בחיפה אם בגלל שבת לא הייתי צריך לנטוש בדקה ה60-70) הייתי מגיע בכל מזג אויר - אני (ועוד רבים שלא יוכלו להגיע) אנסה לשדר מחשבות חיוביות ולהתפלל להצלחת הקבוצה, בשעה שניצפה בזה בערוץ 5.
מקווה שהשמש תמשיך לזרוח עלינו גם בחיפה.
נערך לאחרונה על ידי 8red ב 28 אוקטובר 2008, 18:16, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

ביום שישי צפוי יום בהיר ושמשי. לפי התחזית בכל אופן לא אמור לרדת גשם.

סמל אישי של משתמש
dudi2002

שליחה על ידי dudi2002 »

דני רופ הבטיח עכשיו סוף שבוע חמים ונעים.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אדם כתב:אכן כן.
ד"א בניגוד לדעות שלכם לגבי המשחק לדעתי ישנה יריבות בין הפועל חיפה להפועל באר-שבע, יריבות גדולה אפילו.
אפשר להגיד שזה התחיל בעונת 97/98 כשהדחתם אותנו מהגביע, במשחק הגדול שנערך בורסמיל (5-4), זה המשיך גם בעונת הירידה שלנו ב04/05 כשניצחנו 6-1, המשיך כשניצחנו לפני שנתיים וחצי 2-0, קצת לפני ליל הסדר, עצרנו את המומנטום שלכם וגרמנו לכם להישאר בליגה במקום לעלות, אתם לא נשארתם חייבים והרסתם לנו את העליה בעונה שעברה כשניצחתם 3-0 שתי מחזורים לסיום, בסוף כולם יודעים שנקודה נוספת הייתה מעלה את הפועל חיפה ליגה.
אפשר גם להוסיף את הניצחון שלנו בוסרמיל 2-1 משער עצמי של יפרח נדמה לי אחרי אי הבנה עם רחמים, את הניצחון שלכם 2-0 בליגת העל במשחק שאיזכר 4 שנים למותו של רובי שפירא ועוד הרבה מפגשים קלאסיים כמו משחק הקטרים הנודע שבו הולכתם 2-0 והפועל חיפה ביצעה מהפך בדקות הסיום וגברה 3-2.

המפגשים בין הפועל חיפה להפועל באר-שבע תמיד היו מרתקים ויצרו יריבות של ממש לטעמי, לטעמם של הרבה מאוהדי הפועל חיפה וכמובן לטעמם של חלק מאוהדיכם, אני בטוח בזה. יהיה מעניין בשישי.

לא שלא דפקנו לכם את העלייה עם אותו 0-3 אשתקד, רק שנק' נוספת, אפילו שתיים, לא היו מעלות אתכם, שכן - סיימתם שתי נק' פחות ויחס שערים נחות מהפועל פ"ת.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
אדם
Title: הפועל חיפה

שליחה על ידי אדם »

אורי אדום בנשמה כתב:

לא שלא דפקנו לכם את העלייה עם אותו 0-3 אשתקד, רק שנק' נוספת, אפילו שתיים, לא היו מעלות אתכם, שכן - סיימתם שתי נק' פחות ויחס שערים נחות מהפועל פ"ת.
נכון שסיימנו עם 2 נקודות פחות אבל ניצחון בוסרמיל היה מעלה אותנו ליגה.
גם תיקו אצלכם היה מקפיץ אצלנו את יחס השערים בעוד שלושה שערים והיה נותן לנו הרבה יותר סיכוי לקראת 2 המחזורים האחרונים.
יש הרבה פרשנויות, העובדה שכשהגענו אליכם לורסמיל עוד היינו מקום שני ואחרי אותו מחזור ירדנו למקום השלישי, היא בעצם ההוכחה לכך שהמשחק אצלכם גרם לנו להישאר עוד עונה בליגה המגעילה הזאת.
[align=center]תמונה[/align]

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אדם כתב:
נכון שסיימנו עם 2 נקודות פחות אבל ניצחון בוסרמיל היה מעלה אותנו ליגה.
גם תיקו אצלכם היה מקפיץ אצלנו את יחס השערים בעוד שלושה שערים והיה נותן לנו הרבה יותר סיכוי לקראת 2 המחזורים האחרונים.
יש הרבה פרשנויות, העובדה שכשהגענו אליכם לורסמיל עוד היינו מקום שני ואחרי אותו מחזור ירדנו למקום השלישי, היא בעצם ההוכחה לכך שהמשחק אצלכם גרם לנו להישאר עוד עונה בליגה המגעילה הזאת.

נו, אז אמרתי שזה לא שלא דפקנו לכם ת'עלייה...רוצה לומר שכן דפקנו לכם, ולומר את האמת? למרות שגם לאחר אותו משחק ידענו שסיכויי העלייה שלנו קלושים ושפספסנו הרכבת, לא יכלנו כולנו שלא לחוש סיפוק עילאי. חשבון ארוך היה לנו איתכם עד אז, ואותו 0-3 מוחץ היה חיסול חשבונות פנטסטי. אפילו הקדשתי לעניין הנ"ל טופיק ספיישל באתר האוהדים שלנו בזמנו - https://hbs.co.il/portal/forum/t30068.html" onclick="window.open(this.href);return false; :חיוך גדול: :חיוך גדול:
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
אדם
Title: הפועל חיפה

שליחה על ידי אדם »

אני זוכר את האשכול הזה, תמיד לפני משחקים איתכם נהגתי להיכנס לפורומים שלכם.
[align=center]תמונה[/align]

שלח תגובה