גוזף טאצ'י שוחרר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

גוזף טאצ'י שוחרר

שליחה על ידי yossi »

בס"ד
מאמן הפועל באר שבע גיא עזורי קיבל היום (שני) החלטה סופית לשחרר את הקשר האחורי מגאנה גוז'ף טאצ'י. עזורי אף שוחח על כך עם קברניטי הקבוצה מבירת הנגב, וקיבל אור ירוק למהלך. באר שבע תחל במגעים על מנת למצוא לשחקן קבוצה שתקלוט אותו בקרוב. עם זאת, גורם בבאר שבע אמר היום כי בקבוצה צפויים שינויים נוספים במהלך השבוע הקרוב.

הבוקר התברר כי בני סכנין פנתה באופן רשמי לבאר שבע, וביקשה לשאול לעונה אחת את החלוץ אוהד קדוסי, שנכנס במשחק הליגה הראשון נגד הפועל רעננה כמחליף ובכך קובע מעמדו כשחקן ספסל בקבוצה.

קדוסי הכחיש שנעשתה אליו פנייה באופן רשמי, אולם ככל הידוע המגעים כעת מתנהלים בין שתי הקבוצות ולא ברור האם עזורי יסכים לשחרר את קדוסי, כיוון שבסגל שלו נמצאים שני חלוצים בלבד (ליאור אסולין וחנן פדידה), זאת לאחר שהודיע על שחרורו של החלוץ הזר פטה בנגורה, שהביע ביקורת נוקבת על המועדון בראיון.

היום חזרה הקבוצה להתאמן לראשונה מאז משחק הניצחון נגד הפועל רעננה (1:2), ולקראת המשחק הבא נגד הפועל רמת גן בווינטר. במועדון עושים מאמצים על מנת להכשיר את הבלם הברזילאי דנילו מוריירה לקראת המשחקים הקרובים

קרדיט לדור בשן מהקאמלס.

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

Re: גוזף טאצ'י שוחרר

שליחה על ידי אימפריה באדום »

גיא עזורי תזהר את קדוסי לשחרר!!,גיא עזורי תיזהר את קדוסי לשחרר!!

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

הוא לא ישחרר אותו בחיים ..!!!
יש לנו רק שלוש חלוצים כאשר חנן פדידה הוא מחליף שלישי וקדוסי שני אין מצב !!!
זה שי !
תמונה

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

רישמי !
https://www.one.co.il/Article/143059.html" onclick="window.open(this.href);return false;

זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
ה.א.ד.ו.ם
Title: קרייזי-רד גאוות הנגב

שליחה על ידי ה.א.ד.ו.ם »

יש! יפה, שני שחקנים לא טובים. כל הכבוד עזורי!!!

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

לכמה זמן טאצי חתום?
אני עדיין לא מבין איך עזורי החתים אותם אחרי אימון אחד.

סמל אישי של משתמש
ה.א.ד.ו.ם

שליחה על ידי ה.א.ד.ו.ם »

ג'וני כתב:לכמה זמן טאצי חתום?
אני עדיין לא מבין איך עזורי החתים אותם אחרי אימון אחד.
הוא חתום לעונה אחת אם אופציה לעונה נוספת.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

זה שכר הלימוד של עזורי ואלונה (2 חוזים שמוערכים בכ- 70 אלף דולר האחד) אלא אם כן יימצאו קבוצה משאילה שתסכים לשלם את זה.
אני מקווה מאוד שעזורי ואלונה למדו לקח, וטעויות מסוג בנטאצ'י לא יחזרו.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
המאירי

שליחה על ידי המאירי »

אנחת רווחה אחרי השחרור של טאצי....

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

מה אנחת רווחה? שכונה גדולה של עזורי.

רק לפני שלושה שבועות הוא היה "אחד הזרים הטובים שהיו בארץ" ופתאום יש לו קשיי התאקלמות עוד לפני שהתחילה הליגה?

חזרנו לשיטות חובבניות, של לשפוט זרים תוך חודש בלי (כנראה) לעשות עליהם מעקב מסודר.

שורה תחתונה - זולו, קוסטרוב, טאצ'י - מישהו מהם יהיה שחקן הרכב בהפועל ב"ש בשנים הקרובות לדעתכם?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ה.א.ד.ו.ם כתב:יש! יפה, שני שחקנים לא טובים. כל הכבוד עזורי!!!
קשה לי להבין את האימרה "כל הכבוד עזורי" כשמדברים על ההתנהלות בנושא של הצמד.
עזורי החתים 2 שחקנים, עם רקורד "לא מרשים" בלשון המעטה, כשכל אוהד מהשורה, לא לדבר על אנשי מקצוע, ראה את המוקש וחשב שהצמד יבחנו לפחות מס' שבועות או לאורך משחקי גביע הטוטו לפני שיקבלו חוזה בהפועל באר שבע.
במקום זאת, גיא עזורי מיהר להחתים את הצמד, כשהצעד הזה לא רק יעלה לקבוצה 70 אלף דולר על שחרור הצמד, אלא גם כל זר שיוחתם כעת יאלץ לעבור תקופת התאקלמות תוך כדי שמשחקי הליגה משוחקים.

לדעתי ההתנהלות כאן, בטח לאחר הציטוט של גיא עזורי שהוא הודה שבלתי אפשרי להביא זרים איכותים ב100 אלף דולר, מלמד על פאניקה מסוימת אצל עזורי, על החלטות פזיזות מידי.

נכון שאם טועים אז עדיף להודות בטעות ולנסות ולתקן, אבל זה לא מוריד מעזורי את העובדה שההחתמה של השתיים היא טעות ישירה שלו.

אני עדיין טוען שעדיף 3 זרים איכותים על 5 בינונים, אני עדיין טוען שבקבוצה ישראלית, שהסכומים שמוציאים על זרים הם נמוכים יחסית, אם מחתימים 5 זרים, צריך שלפחות 2-3 זרים מהזרים יהיו כאלה שכבר הוכיחו עצמם בישראל בעבר (כמו קאלה).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
המאירי

שליחה על ידי המאירי »

משה אוחיון כתב: קשה לי להבין את האימרה "כל הכבוד עזורי" כשמדברים על ההתנהלות בנושא של הצמד.
עזורי החתים 2 שחקנים, עם רקורד "לא מרשים" בלשון המעטה, כשכל אוהד מהשורה, לא לדבר על אנשי מקצוע, ראה את המוקש וחשב שהצמד יבחנו לפחות מס' שבועות או לאורך משחקי גביע הטוטו לפני שיקבלו חוזה בהפועל באר שבע.
במקום זאת, גיא עזורי מיהר להחתים את הצמד, כשהצעד הזה לא רק יעלה לקבוצה 70 אלף דולר על שחרור הצמד, אלא גם כל זר שיוחתם כעת יאלץ לעבור תקופת התאקלמות תוך כדי שמשחקי הליגה משוחקים.

לדעתי ההתנהלות כאן, בטח לאחר הציטוט של גיא עזורי שהוא הודה שבלתי אפשרי להביא זרים איכותים ב100 אלף דולר, מלמד על פאניקה מסוימת אצל עזורי, על החלטות פזיזות מידי.

נכון שאם טועים אז עדיף להודות בטעות ולנסות ולתקן, אבל זה לא מוריד מעזורי את העובדה שההחתמה של השתיים היא טעות ישירה שלו.

תגובה:
ללא ספק כישלון של עזורי ב 3 מה5 זרים.
אבל בניגוד ללוי הוא לא הולך כסומא אחרי כישלונו[מודה ועוזב???] ולדעתי אין לו טביעת עין לגבי זרים[מוריירה ופרגל הם היוצא מהכלל] לכן לא בטוח שיגיעו זרים טובים יותר, אז אולי עדיף זר אחד יותר יקר ויותר מרשים.

אני עדיין טוען שעדיף 3 זרים איכותים על 5 בינונים, אני עדיין טוען שבקבוצה ישראלית, שהסכומים שמוציאים על זרים הם נמוכים יחסית, אם מחתימים 5 זרים, צריך שלפחות 2-3 זרים מהזרים יהיו כאלה שכבר הוכיחו עצמם בישראל בעבר (כמו קאלה).

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

עכשיו בסגל לנו יש 3 זרים באיכות גבוהה (אם מאלאנו יוחתם הוא יהיה הרביעי, ועל האיכויות שלו נלמד בהמשך).
לא צריך לרוץ ולמלא את החלל כדי שיהיה רשום שיש לנו 5 זרים, הסגל כרגע לטעמי מאוד מאוזן וצריך להספיק כדי להשיג את המטרות שהגדירה לעצמה הקבוצה ויותר.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
duduliluf

שליחה על ידי duduliluf »

מהלך טיפשי לפי דעתי , טאצי שחקן טוב היה צריך עוד קצת להתאקלם .

עכשיו מה יהיה בקישור האחרוני ? יוסי אופיר ואייל שן . ואם אחד מהם נפצע מי יחליף ? משה אסולין ?

אני מקווה שהוא מתכננן להביא זר אחר במקום .

סמל אישי של משתמש
ה.א.ד.ו.ם

שליחה על ידי ה.א.ד.ו.ם »

duduliluf כתב:מהלך טיפשי לפי דעתי , טאצי שחקן טוב היה צריך עוד קצת להתאקלם .

עכשיו מה יהיה בקישור האחרוני ? יוסי אופיר ואייל שן . ואם אחד מהם נפצע מי יחליף ? משה אסולין ?

אני מקווה שהוא מתכננן להביא זר אחר במקום .
יש לך את כבדה שיכול לשחק קשר אחורי וגם בונפלד ואוקונגו יש הרבה.

שלח תגובה