אופיר חיים דורש מענק עלייה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

אופיר חיים דורש מענק עלייה

שליחה על ידי yossi »

בס"ד

אופיר חיים דורש מהפועל באר שבע את מענק העלייה מהמועדון נמסר כי הוא אינו זכאי למענק על פי תנאי החוזה שחתם.

אופיר חיים, שחקן באר שבע בעונה החולפת דורש מהמועדון את מענק העלייה המגיע לו, לטענתו. היום בבוקר פנה אחיו של השחקן למועדון בבקשה לקבל את מענק העלייה לאחר שהקבוצה העפילה לליגת העל בעונה שעברה. במועדון סרבו לבקשה ואמרו לשחקן שהוא לא זכאי למענק על פי החוזה שחתם.

גורמים במועדון אמרו ל'דרומי' כי בחוזה הדו שנתי של השחקן מופיע מענק עלייה רק בתום השנה הראשונה.

מהפועל באר שבע נמסר בתגובה כי "המועדון מכבד כל הסכם שנחתם עם שחקן בעבר, גם אחרי עזיבתו".

בהמשך היום הגיע מכתב מעורך דינו של השחקן, שחר בן אבי, הדורש מהמועדון לשלם לשחקן את מענק העלייה.

https://www.dromi.co.il/html/page.asp?P ... &CatId=133" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

Re: אופיר חיים דורש מענק עלייה

שליחה על ידי messiah »

אופיר רוצה למצוץ עוד קצת מהכסף של הפועל ב"ש לפני שהוא ממשיך בדרכו
לעבר האוצר הבא.
כסף שהוא עבד כל כך קשה בשבילו,לשחק את עצמו באר שבעי שבאמת מכבד את הקהל
ואוהב את המועדון, כל זה בשביל הכסף הזה.
כסף כסף כסף,כל הכבוד לך אופיר חיים,תמשיך לך במסע אל ה"כסף"
תצטרף לאלי ז'ינו,תמשיכו לנסות לנצל את טוב ליבה של אלונה ואז להגיד עד כמה
הפועל ב"ש חשובה לכם.
פתאום פליטי ב"ש לדורותיהם חוזרים אל המועדון בדרישות לתגמולים כספיים שכביכול
מגיעים להם ונחתמו בעידן הצ'קים של אולם הורדוס,מה קרה??

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

messiah , לא צריך לרדת נמוך ולא צריך להעליל.
אופיר היה שחקן חשוב ויקר של הפועל באר שבע, אבל חוזים יש לכבד.
כמו שהמועדון כיבד את החוזה של אופיר גם כאשר "הוקפא" ממשחק - ככה אופיר צריך לכבד את כל הסעיפים שהוא חתם עליהם בחוזה. פשוט מאוד.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

שליחה על ידי messiah »

8red כתב:messiah , לא צריך לרדת נמוך ולא צריך להעליל.
אופיר היה שחקן חשוב ויקר של הפועל באר שבע, אבל חוזים יש לכבד.
כמו שהמועדון כיבד את החוזה של אופיר גם כאשר "הוקפא" ממשחק - ככה אופיר צריך לכבד את כל הסעיפים שהוא חתם עליהם בחוזה. פשוט מאוד.
אני מסכים איתך - חוזים יש לכבד,אז איך ייתכן שאופיר מנסה לנצל את הכסף הרב שיש כרגע בב"ש על מנת
לסחוט כסף שלא מגיע לו? ככה עושים כלפי הנהלה שהעבירה לו משכורת כל ראשון לחודש בלי שום איחור לעומת
שהות קודמת שלו בב"ש שבה הוא היה מקבל משכורת שוטף פלוס 120? מה קרה,אין כרגע קבוצה שמוכנה
להחזיק את אופיר חיים עם כל הנטל הכלכלי שמתלווה אליו אז הוא מנסה למצוא מקורות הכנסה חלופיים?

סמל אישי של משתמש
dudi2002

שליחה על ידי dudi2002 »

אני אוחז בדעה פשוטה, וגם טענתי אותה אז, כשזינו איים להחזיר את הקבוצה לבעלותו אם לא יקבל סכום של 2 מיליון שקל.

אם באמת מגיע לשחקן/למנהל שעבד במועדון בעבר סכום מסויים, והוא כתוב במפורש בחוזה - אין מה לעשות. צריך לשלם לו אותו.
לפיכך, אם לאופיר חיים מגיע מענק עלייה - אין מנוס מלשלם לו את זה. למה להסתבך סתם אח"כ? כאילו שחסרים לבאר שבע צרות.. :עצבני:

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

messiah כתב: אני מסכים איתך - חוזים יש לכבד,אז איך ייתכן שאופיר מנסה לנצל את הכסף הרב שיש כרגע בב"ש על מנת
לסחוט כסף שלא מגיע לו? ככה עושים כלפי הנהלה שהעבירה לו משכורת כל ראשון לחודש בלי שום איחור לעומת
שהות קודמת שלו בב"ש שבה הוא היה מקבל משכורת שוטף פלוס 120? מה קרה,אין כרגע קבוצה שמוכנה
להחזיק את אופיר חיים עם כל הנטל הכלכלי שמתלווה אליו אז הוא מנסה למצוא מקורות הכנסה חלופיים?
תשמע,מצד אחד אני יכול להבין את הטענה של אופיר שהיה חלק דיי חשוב בעליה שלנו בשנה שעברה (שהייתה השנה השניה שלו בעידן אלונה), מצד שני אם הקבוצה רוצה לדקדק בחוזה - שכמו שפורסם, יהיה זכאי למענק רק אם הקבוצה הייתה עולה בשנה הראשונה שלו - זאת זכותה המלאה ואופיר יכול לבוא בטענות על הסעיף הזה רק לעצמו ולעורך דין שלו.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

מה קורה בזמן האחרון? מה נהיינו שוק?? אופיר דורש מב"ש לשלם לו מענק עלייה?
אז מה אם הוא דורש, גם אני דורש מב"ש מענק עלייה, אני הגעתי לכל משחק ועודדתי מה לי לא מגיע?
שיפסיקו כל התאבי בצע לבוא עלינו, יש חוזים הם בכוונה נכתבים בעברית, ובשחור על גבי לבן כדי למנוע אי הבנות. מה שמגיע תקבל ומה שלא אל תדרוש.
רק אהבה תנצח...

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

ואני שוב יגיד !
" אתם מה שהלב שלי בחר עלקקקקקקקקקקקקקק"

אופיר חיים ירד לב"ש שוב רק בשביל כסף והוא מצץ את המועדון הזה עד היום האחרון שלו שתיהיו בעניינים הוא היה נטל כלכלי מאוד גדול למועדון שלנו וטוב ששחררנו אותו
אופיר לא סמל ולא נעליים !
מה שאני טענתי תמיד
מחכה לתגובה של הילה !
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

messiah כתב: אני מסכים איתך - חוזים יש לכבד,אז איך ייתכן שאופיר מנסה לנצל את הכסף הרב שיש כרגע בב"ש על מנת
1. הוא דווקא מצא קבוצה, לא יודע כמה משלמים שם אבל מניח שמספיק.
2. הוא היה ווינר הכי קרוב ל'באר שבעי' שהכרתי.
3. שחקן ענק בעברו שגם היום היה תורם על הספסל יותר מפדידה לדוגמא הן כשחקן והן כמנהיג (בשכר הרבה יותר נמוך כמובן) לדעתי האישית בלבד אבל זה לא משנה.
4. אופיר שוחרר, צריך להיות מאחורי הקבוצה אחרי ההחלטה הזאת וזהו. לגיטימי שעזורי\המועדון יחשבו אחרת ממני או כל אחד אחר וזה בסדר.
5. זה לא אומר שצריך לבוא ולהכפיש את אופיר חיים. זה לא הוגן, זה לא נכון וזה לא במקום.
6. לעצם העניין - אם בחוזה שלו רשום שהוא זכאי למענק עלייה רק בסיום העונה הראשונה, אז אין על מה להתדיין בכלל. אם רשום שהוא זכאי בכל מקרה, אז אני בטוח שהוא גם יקבל.

Asif Gil

שליחה על ידי Asif Gil »

.
נערך לאחרונה על ידי Asif Gil ב 18 מאי 2024, 15:59, נערך פעם 1 בסך הכל.
.

סמל אישי של משתמש
הילה חדד

שליחה על ידי הילה חדד »

קצת מצחיק אותי התגובות של כולם פה כאילו הם קראו את החוזה ויודעים מה כתוב בו.

האמת שאם זה לא היה מציק לי בבטן מבפנים לעשות סדר, גם לא הייתי מגיבה לתגובות כאן- כי זה באמת לא שווה תגובה בעיניי.

בכל אופן, למען אנשים טובים שכן רוצים לדעת- הסעיף בחוזה של אופיר תקף גם לשנה השנייה.

אני לאדעת מי מכם יודע איך היה בנוי החוזה של אופיר אבל בגדול- החוזה בשנה השנייה נוסח בקצרה בו נאמר כי כל הסעיפים בשנה ראשונה תקפים גם לגבי השנה השנייה. משמע- אותו שכר, אותם מענקים וכן, אותו רלוונטיות של מענק העלייה.

יתרה מזאת זה המסר אותו מעביר אופיר חיים:

"אני לא רוצה לקבל מה שלא מגיע לי או לא שייך לי. אם הסעיף בחוזה תקף- סימן שאקבל את המענק במידה ולא-אז לא אקבל"

אני אומרת- ימים יגידו.

מקווה שהתשובה מספקת את כל אותם האנשים כאן ששופטים אחרים מבלי לדעת תמונה מלאה.

יו"ט רבותיי.
תמונה

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

שליחה על ידי אימפריה באדום »

מגיע לו מענק עליה.. אבל זה חוצפה לבקש את זה עכשיו? למה חיכית ?!

סמל אישי של משתמש
הילה חדד

שליחה על ידי הילה חדד »

אמפריה, אני ארשה לעצמי לענות גם על זה.

בחוזה כתוב שמענק העלייה ישולם מתקציב של שנת 2008-2009 ועל כן אופיר חיכה לקראת הסוף ולא להלחיץ (מה קשור חוצפה, לא ברור... אבל שיהיה).

כעת כששנה זו נגמרת, אופיר בירר לגבי אותו מענק לו הוא זכאי ומכאן ההמשך ידוע.

שוב חוזרת על זה כי זו התשובה הכי טובה- ימים יגידו.
תמונה

Asif Gil

שליחה על ידי Asif Gil »

.
נערך לאחרונה על ידי Asif Gil ב 18 מאי 2024, 16:15, נערך פעם 1 בסך הכל.
.

סמל אישי של משתמש
danielys

שליחה על ידי danielys »

Asif Gil כתב:שאופיר יעשה טובה ויתרכז בחנות בגדים שלו :)
חחחחחחחחחחחחחחחחח חזק חזק :D :D :D :מתגלגל מצחוק:
תמונה

שלח תגובה