מחדל הכרטיסים בלונה טורס

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אריאל - R.E.L
Title: תנו לצה"ל לכסח !

מחדל הכרטיסים בלונה טורס

שליחה על ידי אריאל - R.E.L »

מה שהולך עם השיווק בהפועל באר שבע זה להיט בלשון המעטה ואתמול זה הגיע לשפל חדש .
גילוי נאות - שנה שעברה הייתי בעל מנוי אבל העונה החלטתי שלא לעשות מנוי בגלל שחלק מהמשחקים יערכו בשבת(הנני דתי) וגם אוטוטו אני עובר לגור במרכז בגלל לימודי ככה שאמרתי כשיצא ללכת אני יקנה כרטיס פר משחק וילך למשחק.

והנה קרב ובא עלינו המשחק נגד הפועל תל אביב ופירסמו שכ300 כרטיסי בוגר בלבד ימכרו לשער חמש .
אצתי רצתי לי ללונה טורס על מנת לקנות כרטיס למשחק - אלא ששם בטוב לובם אני בא לפקיד שמטפל בהפועל באר שבע והוא מדבר בטלפון ודרך אגב משרת אותי (אמרתי בליבי ניחא בטח כולם רוצים לקנות כרטיסים למשחק אז הוא עסוק חח) מוריד את הפומית ומדבר איתי בין לבין - אמרתי לעצמי עזוב את היחס ה"מכובד" זה משהו שאפשר להבליג עליו בקטנה .
אני שואל אותו אם יש כרטיסים לשער 5 לבוגרים הוא אומר לי שכן - ביקשתי שיתן לי שניים הוא אומר לי כל כרטיס עולה 88 ש"ח. הופתעתי הרי גלוי וידוע לכל שמחיר כרטיס רישמי למבוגר במשחקי בית הוא 80 ש"ח כמו שמפורסם באתר הקבוצה הרישמי - אמרתי לו לפקיד אבל כרטיס עולה שמונים ש"ח הפקיד עונה ואומר לי נכון אבל לא במכירה מוקדמת. אמרתי אבל הנה פה מאחורי יש שלט רול אפ של קידום מכירות למנויים שמראה בברור שמחיר כרטיס עולה 80 ש"ח והרי אתם המשווקים המורשים היחידים שלא לוקחים עמלה ,לא ? הרי ככה מפורסם בכל כלי התקשורת ובפרט באתר הרישמי של הקבוצה אז מאיפה לעזאזל צצו ה8 שקלים האלה ? אז זהו שלא. ובגלל שזה מכירה מוקדמת הם גובים מחיר עם עמלה .
אבל להעלות ב8 שקלים שזה כ10% ממחיר בכרטיס ? ואז הוא הבריק בתשובה יפה - הוא אומר לי חייבים להתפרנס ממשהו .
חזרתי וטענתי ואמרתי לו אבל גם באתר הרישמי מופיע בבירור שמכיר כרטיס למבוגר עולה 80 ש"ח - הוא אומר לי שזה מה יש אם אתה רוצה יהיה כרטיס ביום המשחק בקופות במחיר 80 .

הרי לכם קישור לדף הכרטיסים באתר הקבוצה שיעיד שאני לא משקר
https://www.euro4d.co.il/hapoelb7/" onclick="window.open(this.href);return false;

אמרתי לעצמי נו טוב יאללה ניקח שני כרטיסים ולא נתקרב לפה - אני מוציא כרטיס אשראי לשלם הוא אומר לי תוך כדי שיחה עם החבר/אישה/מי שזה לא יהיה בטלפון שלא מקבלים אשראי ורק מזומן . זה כבר העלה לי את הסעיף יצאתי משמה והתקשרתי לאגודה - ענתה לי שרית הפקידה שהיא מותק אמיתית ניסתה לעזור לי ואמרה שאין לה מושג למה המחיר כזה וזה מוזר והיא לא יודעת מה להגיד לי ושזה חדש לה שהם גובים עמלה ואם ברצוני לחכות בקופות ימכרו כרטיסים במחיר של 80 ש"ח ושאלונה תגיע יותר מאוחר ולהבא זה יטופל. שאלתי אותה אם יכולה להבטיח לי שישארו כרטיסים לשער 5 היא אמרה לי שלא.
במקביל אמא שלי התקשרה לקובי ועקנין ודיברה אותו וגם לו אין מושג וכרגיל זה ימצא בברור .

לא התעצלתי ירדתי מלונה טורס והלכתי לקיוסק של בנצי בעיר ומה - הפלא ופלא תחזיקו חזק :אצלו יותר זול מהמפיץ הרשמי ! אבל אצלו עולה העמלה רק 5 שקלים לכרטיס בוגר ... לבסוף קניתי ממנו 2 כרטיסים .
חזרתי הביתה התקשרתי אני אישית לקובי ועקנין והוא אמר לי שחשוב שהעברתי לו את המידע הזה והוא יברר ונחזור אליו לקבל תשובה בערב - התקשרתי בערב ובלא היה קול ולא עונה.

הבוקר שוב התקשרתי ללונה טורס ומחיר העמלה צנחה ל5 שקלים דהיינו כרטיס עולה 85 ש"ח היום .

ה10 או 8 או ה5 שקלים הללו לא יעשו אותי עשיר אבל עצם הרעיון של ללכת לחפש חנייה בעיר או בקניון להגיע לבזבז זמן ועדיין לקבל יחס לא הוגן ומאידך לקבל עצבים .
אתם יודעים מה עוד מעצבן אותי ???? שהעמלה הזאת נלקחת בשחור בלי קבלה .

אתה משלם 85 או 88 ש"ח ומקבל קבלה שזה כרטיס הכניסה למשחק על סך 80 ש"ח שמהווה את הקבלה וזהו .בנצי עושה זאת שנים .

משמע יוצא שהפועל באר שבע עוזרת בהעלמת מס במודע .

מה דעתכם על התנהלות הביזיונית הזאת ?

נ.ב

מהמעט שאני יודע בשיווק -כלל יסוד בסיסי : מחיר כרטיס במכירה מוקדמת בדרך כלל עולה יותר זול מהמחיר בערב המופע/הצגה/משחק על מנת לעודד מכירת סולד אאוט של אותו אירוע ולא לפתוח קופות בערב האירוע - אבל שהמחיר יהיה יותר יקר ועוד אצל משווק רישמי ומורשה זה חדש...

סמל אישי של משתמש
הפועל_מלחמה

Re: מחדל הכרטיסים בלונה טורס

שליחה על ידי הפועל_מלחמה »

כשחילקו העיתון זמן הנגב ראיתי את סגל ההנהלה היו יותר מידי תפקידים ועכשיו אני מבין שכול אחד מהם שם לא עושה כלום זו פשוט בושה איך שמתנהלת מכירת הכרטיסים לפי מה שאתה אומר אני חושב ששצריך לדבר עם כל קבוצות האוהדים ולקבוע פגישה ביחד עם אלונה כי לא יכול להיות דבר כזה שאנחנו מעודדים ותומכים בקבוצה ומצד שני יש גוף שנקרא לונה טורס שגונב מאיתנו כסף, מעניין מה יהיה נגד המשחק של חיפה וביתר צריך לפתור את הסיפור הזה כמה שיותר מהר כי אם ככה מתנהל המועדון שלנו זו פשוט בושה, מדברים על זה שאנחנו השחקן ה 13 זה לא נראה לי.

סמל אישי של משתמש
oran
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oran »

שאבי שכטר התארח בפורום הפנתי אליו שאלה בנושא, הוא אמר שלא גובים עמלה על כרטיסים למשחקי בית ואני אחר כך טענתי שכן גובים 10%, משום מה המראיינים לא המשיכו לבדוק עם מר שכטר את הנושא.

מצחיק שהקבוצה מפסרמת שכרטיס בוגר עולה 80 ש"ח ושהיא רוצה שכל הכרטיסים ימכרו במכירה מוקדמת אבל במכירה מוקדמת יש עמלה של 10%, ככה שאם כל הכרטיסים ימכרו במכירה מוקדמת שום כרטיס לא יעלה במחיר המקורי שלו (80).
תמונה

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

לא יודע מה לומר..
מכירה מוקדמת יותר יקרה מקניה במקום, אין לזה תקדים באף מקום אחר.
כמובן שכאן זה לא חדש, הרי מי לא קנה אצל בנצי בעבר.
אין לי מילה אחרת לתאר את זה אלה כספסרות!
קונים מהמועדון במחיר מסוים ומוכרים במחיר גבוה יותר! הרי לא על זה עוצרים ספסרים שמוכרים ליד מגרשי כדורגל?
אולי אני אשנה את שמי בתעודת זהות ללונה טורס ארכוש 50 כרטיסים ואעשה קופה של מאות שקלים.. זה כנראה חוקי

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

הפקיד ההוא השמנמן שאתה מדבר עליו מלונה טורס, זה אחד האנשים הכי אדישים וקרים שפגשתי בחיים. הוא באמת מרגיז!

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

שליחה על ידי הסניגור האדום »

אריאל אני חוותי את אותה חויה.
אתמול נגשתי לקנות כרטיס בוגר לשער חמש עבור נמרוד לס חברנו שיגיע למשחק.גם כמותך הגשתי את כרטיס האשראי ולא קיבלו אותו.
על זה המועדון יתן את הדעת אבי נמצא בחו"ל עד ה14 לחודש אני מקווה שימצא פיתרון הולם למצב המביש הזה.
שחזרתי עם מזומן הייתי המום מהדרישה לעמלה. א. היא ניתנת ללא קבלה ב. הם כמפיץ רשמי לא נראה לי שהם אמורים לגבות עמלה. שנשאל הבחור שגבה את העמלה מדוע הם גובים עמלה ? הרי בהסדר שיש עם הפועל באר שבע העמלה כבר שוקללה הוא טען שהפרטים והמספרים של העמלות שבינם לבין
הפועל באר שבע לא נכונות ויותר נמוכות. הדבר הזה הסברתי לו שהוא לא מעניין ולא ראוי. והנזק שנעשה הוא בלתי הפיך.

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

זה לא הסוף...
גם במכירת המנויים נלקחו עמלות מכירה כאשר שולם באשראי, גם אם דובר על תשלום אחד...כשבכל תשלום, העמלה עלתה מעלה מעלה...

סמל אישי של משתמש
ארז3333

שליחה על ידי ארז3333 »

טוב מספיק עם הפוליטקלי קורקט. אאמץ לרגע את סגנונו המתלהם של הקוף. מנהלים, אנא להעביר לאלונה.

שכונה, חלטורה, חובבני, או בקיצור לא הפועל באר שבע שרציתי לראות בעידן אלונה ברקת.

סמל אישי של משתמש
oran

שליחה על ידי oran »

ארז3333 כתב:טוב מספיק עם הפוליטקלי קורקט. אאמץ לרגע את סגנונו המתלהם של הקוף. מנהלים, אנא להעביר לאלונה.

שכונה, חלטורה, חובבני, או בקיצור לא הפועל באר שבע שרציתי לראות בעידן אלונה ברקת.
ועושים משהו נגד זה?

מי ראיין את שכטר שהואהתארח באתר? למה לא סגרו את הנושא הזה אחת ולתמיד? יופי שאבי אמר שממה שידוע לו לא לוקחים עמלה אבל זה ממש לא נכון וזה לא קרה פעם אחת זה כבר משנה שעברה.
תמונה

Asif Gil

שליחה על ידי Asif Gil »

אביאל כתב:זה לא הסוף...
גם במכירת המנויים נלקחו עמלות מכירה כאשר שולם באשראי, גם אם דובר על תשלום אחד...כשבכל תשלום, העמלה עלתה מעלה מעלה...
אני קניתי מנוי לשער 5 ש.שעבר ושילמתי ב-2 תשלומים, כאשר בכל חודש נלקחה עמלה בסך 12.5 ש"ח, סה"כ עוד 25 ש"ח למחיר המנוי.
.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

מישהו צריך להעמיד את שכטר על מטרתו, מטרתו היא 'למשוך' קהל ולא לדחות אותו
בצורת התנהלותו הוא יוצר את ההפך, ואני בטוח שבלונה טורס לא יצאו מהחורים ללא אישורו, לכן צעד זה מצטרף לצעדים רבים שלצערי מרחיקים את הקהל מוסרמיל ומונעים הצטרפות רבים אחרים לאהדת הקבוצה.
לא רק שחווית הצפיה בוסרמיל היא בעייתית, היושב בכס המנכ"ל נדמה שמחליט החלטות לא לטובת הקהל.
חבל.

סמל אישי של משתמש
duduliluf

שליחה על ידי duduliluf »

זה בושה וחרפה !

בחיים לא שמעתי על דבר כזה שבכירה מוקדת לוקחים לנו עמלה ! במכירה מוקדת זה צריך להיות יותר זול , טוב נו , לא יותר זה שיהיה אותו מחיר !

מפחידים אותנו בזה שאומרים שאין הרבה כרטיסים לשער 5 , אז אנחנו קונים במכירה מוקדת ודוחפים לנו את העמלה הזאת !

גועל נפש !!

במכיר של העמלה לכרטיסים שקניתי הייתי יכול בכיף לקנות שתיה ואוכל באיצטדיון !

בושה הנהלה שכונה !

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

הפועל ב"ש בתור מועדון שמכבד את עצמו צריך לבדוק טוב טוב עם מי הוא עובד.
כל ההתנהלות הזו לא מוסיפה כבוד למועדון וכן למשרד הנסיעות "המכובד".
חבל שככה מתייחסים לאוהדים שכן אנחנו הלקוחות של הקבוצה ואם פוגעים בנו אז מה נשאר.
אלונה צריכה להתעורר ומהר המקרה הזה מצטרף לעוד מספר מקרים שפוגעים באוהדים ואם היא מאמינה
למה שהיא אומרת לגבי חשיבות הקהל אז הגיע הזמן שגם תראה את זה!!!!!

בתקופה של ז'ינו תמיד לקחו עמלות על כרטיסים במכירה מוקדמת אבל מה שמעצבן פה זה שההסכם שנעשה עם
לונה טורס, ממה שאני יודע, לא אמורים לקחת עמלות משום שחלק מהפדיון עובר למשרד הנסיעות.
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

ההתנהלות בהפועל ב"ש פשוט גרוע!
יש ימבה אנשים שלא עושים כלום ושום דבר
כל מי שמתעסק עם הדברים האלה לונה טורס מנויים כרטיסים הסעות ושאר הדברים צריך ללכת הביתה !
זה פשוט לא יכול להיות שכל שבוע יקרה איזה משהו או משהו לא יעבוד כמו שצריך עד מתי אני שואל
טעויות כל שבוע כל שבוע זה לא יכול להמשייך ככה
אלונה צריכה לעשות זעזוע !
זה שי!
תמונה

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

שליחה על ידי אימפריה באדום »

פשוט ג-נ-ב-י-ם !!
גם כשהתקשרתי לשאול לכרטיס לחבר שלי הוא אומר לי שמחיר כרטיס לנער עולה 44 ולא 40 כפי שפורסם !
בוושהה !!!

שלח תגובה