יש כדורגל בבאר שבע.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

יש כדורגל בבאר שבע.

שליחה על ידי Guevara »

נתחיל בזה שלא יצא לי ללכת למשחק, קמתי מאוחר מדי ולא יכלתי להספיק למשחק בזמן אז ח"ח למאות האוהדים שליוו את הפועל, שמעו אתכם ברוב שלבי המשחק והוספתם לא מעט צבע למשחק.

ועכשיו לדבר העיקרי, ראיתי את המשחק עם אח של חבר שלא ראה את הפועל זמן רב והוא נורא התלהב מהטכניקה של הקבוצה, בעיקר של מאור, רואים שהקבוצה הזאת משחקת כדורגל של ממש ולא נופלת מחיפה, לעומת העונות הקדומות ובמיוחד העונה הקודמת בה שיחקנו בנדמה לי רוב המשחק ואף פעם זה לא נראה כאילו אנחנו יודעים כדורגל.
הוכחנו היום שהשד לא כזה נורא, אין קבוצה שהיא יותר מדי חזקה בליגה הזו, וחיפה עוד תאבד נק' בדרך בדיוק כמונו וכמו ר"ג, מה שאותי משמח זה שלנו יש סגל איכותי יותר וחילופים שיכולים לקבוע גורל של משחק - מה שמעיק במידה מסויימת על ההתנהלות של גיא לוי, שיכל לבצע את החילופים 10 דק' מוקדם יותר, הייתה תחושה שעם טיפה ריכוז של מאור וקצת יותר חדות בהתקפה אנחנו חוזרים עם מלוא הנק'.

אם נמשיך בקו הזה, אנחנו בדרך הנכונה לליגת העל ועם גיבוי ודחיפה מהקהל הענק שלנו, אין בכלל אפשרות שלא נסיים גם במקום הראשון.

אז :יאללה הפועל: ונתראה כולנו בוסרמיל שבוע הבא :גאוות הנגב:
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

Re: יש כדורגל בבאר שבע.

שליחה על ידי מוטי »

טפו טפו טפו!!!
אני חוזר ואומר, אל יתהלל חוגר כמפתח.

בואו לא נקדים את המאוחר ולא נכתיר את עצמו לשום דבר לפני שהוכתרנו
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

Re: יש כדורגל בבאר שבע.

שליחה על ידי RedRock »

מלך!! התגעגעתי...

ובהחלט...אמנם המשחק לא היה משהו אבל עדיין, אני מסכים איתך. אנחנו בדרך הנכונה!

שלח תגובה