מי שרוצה לנתח טעויות בהגנה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

מי שרוצה לנתח טעויות בהגנה

שליחה על ידי yedidel »

https://www.youtube.com/watch?v=PPTN8Tb5JWk" onclick="window.open(this.href);return false;

השערים של הפועל ת"א (נו באמת אנחנו יודעים שאתה אוהד הפועל ת"א, אבל היה כזה קשה להוסיף דקה בשביל השער של אסולין?)

סמל אישי של משתמש
yedidel

Re: מי שרוצה לנתח טעויות בהגנה

שליחה על ידי yedidel »

והתקציר המלא...

https://www.youtube.com/watch?v=5CfhRtbDORo" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
danielys

שליחה על ידי danielys »

השחקנים לא מתאבדים מספיק בהגנה , הגול של ווצ'יאצ'יץ היה גול שיכלנו למנוע את זה.
ההגבה הגיע יחסית שבאיטיות כי בן-דיין הגביה גבוה מדי אם השחקנים היו רצים לשחקן אפילו לאט היה יכולים למנוע את הבעיטה האדירה , שחקני ההגנה צריכים לקחת דוגמא מדאגלס דה סילבה שכל כדורי הגובה התאבד עליהם, פשוט זרק את עצמו לכדורים.
חוררו את האגף של אילוז כל המשחק של הפועל הייה עליו, עכשיו אני מבין את גודל האכזבה ממנו ואיך ההנהלה ניהלה איתו משא ומתן כ''כ הרבה זמן? על מה ? , הייה עדיף להתרכז בלהביא את עמרי אפק.

פרגל היחידי שנראה טוב , איזה שקט נפשי -מדהים. הלוואי וכל השחקנים הייה את השקט שלו, ככה לא היינו נכנסים לפאניקה מזה שאנחנו עצמנו עולים ליתרון וחוטפים אחרי דקה .
תמונה

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

בס"ד
איזה חוסר לחץ,תראו איך ורמוט וחבריו עושים מה שבא להם באמצע המגרש,חוסר אגסיביות שזה דווקא ציפיתי משן ואופיר.
אני לא מבין איך השאירו את המגן הגרוע בליגה במקום לקפוץ על אפק,מהמשחק הבא אוקונגו האגף הזה צריך להיות שלך,אולי הוא לא תעשה התקפה (כאילו שאילוז עושה) אבל אני בטוח שהמסננת אולי לא תסתם אך הוא יעשה חיים קשים יותר לשחקני היריבה.
אגב גם דאלי לא שיחק רע בעמדה הזו,אם יוחתם גם יכול להיות אופציה.

שלח תגובה