מאמן כושר ומאמן נוער לא יכול לאמן קבוצה גדולה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
אדום אדום

מאמן כושר ומאמן נוער לא יכול לאמן קבוצה גדולה

שליחה על ידי אדום אדום »

תסלחו לי כולםהמאמן נוער הזה קיבל תקציב 25 מיליון . לקח שני זרים שעל אחד מהם הכריז שיהיה החלוץ הטוב בליגה ושיחרר אותם קיבל הגרלה נוחה כן נוחה!!!! וניצח בקושי את רעננה סחט תיקו או גנב תיקו מהפועל רמת גן .הפסיד בבושת פנים להפועל תא וגרם לביזיון בפתח תקוה.הביא את אייל שן מסיקה רביבו יוסי אופיר שחקנים בינוניים. הרס לאלונה ולנו את החיים אני קורא מפה. אלונה לא לפטר את עזורי לא מגיע לו פיצוים. אבל לשים אותו מנהל מקצועי של הנוער.... תפקיד אידיאלי בהמשך לנסיונו הרב באימון בוגרים ( כמדומני 3 משחקים בפת )שאז העיפו את מאמן הכושר! מפה אני קורא תעבירי את עזורי לנוער עכשיו ומיד!!!!!

סמל אישי של משתמש
I A

Re: מאמן כושר ומאמן נוער לא יכול לאמן קבוצה גדולה

שליחה על ידי I A »

סליחה שאני מתפרץ ככה ודווקא עליך אבל חלאס...כולם הבינו שזה מאמן כושר שקיבל 25 מיליון...חפרתם כבר!
תבואו תעודדו וזהו! זה תפקידנו בכח...נכון שזה לא הכי כיף לראות את הקבוצה ככה. גם אני מאסתי במאמן..אבל כבר הבנו ..כל אחד בא ואומר את אותו דבר ולא מחדש כלום...
אין בעיה להתבטא וזה בסדר אבל תמצאו משהו יותר מעניין...
שבוע טוב :יאללה הפועל:

סמל אישי של משתמש
אלי גיא

שליחה על ידי אלי גיא »

אדום אדום מה העינינים?
אפשר לדעת מה היתה הדעה שלך על גיא לוי?
ומה היתה הדעה על בלבלול?
ולנדאו?
ועל לנדאו.? לחמן? כהן? גוטמן(שאם לא היו מבריחים אותו בדוק שלא ההינו יורדים ליגה באותה עונה)
ושאר המאמנים שהיו פה??
אם אנשים כמוך (ולא מאשים רק אותך או אותך בכלל כי זה המציאות שהכהל הבאר שבעי נמצאים בו) ימשיכו לקלל כל מאמן, ולהבריח כל מאמן לא יצא מזה כלום פשוט נמחק?? מאמן אחד הצליח פה בעשור וחצי האחרון.. מאמן אחד (שגם חזר לקדנציה שניה ולא ממש הרשים) יודע למה? כי אנשים כל הזמן מחפישיםם לא נותנים רגע מנוחה... עזוב תמאמן תבוא למגרש תשיר תנצח תשמח... תשיר תפסיד תמשיך לעודד משחק הבא תשמח.. לא קרה כלום.. תאמין במאמן שחקנים והנהלה ורק תשיר זהו..~!

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

גיא לוי מאמן חרא ככה גם בלבול
לנדאו עד שהבין שאפשר לפרק קבוצות בליגה השנייה נזכר בזה רק 5 מחזורים לסיום העונה וראינו תצוגות של ב"ש
לחמן דווקא מאמן סבבה למרות שלא הצליח פה הוא הביא לפה זרים טובים
כהן ? אתה רציני עליו חתומה הירידה לליגה השנייה ביחד עם האלי השני שציינת ואני יעזור לך אלי גוטמן שבנה את הקבוצה באותה שנה חטף 2 רביעיות עם אני לא טועה מול סכנין ומול ביתר ירשולים ראה שהבונקרים שלו לא עוזרים השנה והלך הביתה
כל המאמנים שהיו פה מאמנים שלא מתאיימים לב"ש נקודה
עד מתי ינסו להביא לנו לפה מאמנים שהקהל לא רוצה עד מתי?
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

זה שי ! כתב:גיא לוי מאמן חרא ככה גם בלבול
לנדאו עד שהבין שאפשר לפרק קבוצות בליגה השנייה נזכר בזה רק 5 מחזורים לסיום העונה וראינו תצוגות של ב"ש
לחמן דווקא מאמן סבבה למרות שלא הצליח פה הוא הביא לפה זרים טובים
כהן ? אתה רציני עליו חתומה הירידה לליגה השנייה ביחד עם האלי השני שציינת ואני יעזור לך אלי גוטמן שבנה את הקבוצה באותה שנה חטף 2 רביעיות עם אני לא טועה מול סכנין ומול ביתר ירשולים ראה שהבונקרים שלו לא עוזרים השנה והלך הביתה
כל המאמנים שהיו פה מאמנים שלא מתאיימים לב"ש נקודה
עד מתי ינסו להביא לנו לפה מאמנים שהקהל לא רוצה עד מתי?
זה שי !
ציין כמה שכן מתאימים לנו... כי לא נראה לי שקיימים כאלה אולי חוץ מפפ
רק אהבה תנצח...

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

אתם חושבים שזה מצחיק אבל זה הסגנון שהקהל שלנו אוהב !

לופא , גיא לוזון , יצחק שום ,רוני לוי ,תוסיף לזה את אלי אוחנה [ למרות שאני לא ממש ההיתי רוצה שיגיע לכאן ] ואולי את אייל ברקוביץ !

זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

זה שי ! כתב:אתם חושבים שזה מצחיק אבל זה הסגנון שהקהל שלנו אוהב !

לופא , גיא לוזון , יצחק שום ,רוני לוי ,תוסיף לזה את אלי אוחנה [ למרות שאני לא ממש ההיתי רוצה שיגיע לכאן ] ואולי את אייל ברקוביץ !

זה שי !
חוץ מלופא אני מוכן להתערב שכל אחד משאר המאמנים שהזכרת היה חוטף כאן שריקות בוז.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

למה לופא לא חטף?!.. (ולא רק שריקות בוז..)
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
rami
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי rami »

אדום אדום כתב:תסלחו לי כולםהמאמן נוער הזה קיבל תקציב 25 מיליון . לקח שני זרים שעל אחד מהם הכריז שיהיה החלוץ הטוב בליגה ושיחרר אותם קיבל הגרלה נוחה כן נוחה!!!! וניצח בקושי את רעננה סחט תיקו או גנב תיקו מהפועל רמת גן .הפסיד בבושת פנים להפועל תא וגרם לביזיון בפתח תקוה.הביא את אייל שן מסיקה רביבו יוסי אופיר שחקנים בינוניים. הרס לאלונה ולנו את החיים אני קורא מפה. אלונה לא לפטר את עזורי לא מגיע לו פיצוים. אבל לשים אותו מנהל מקצועי של הנוער.... תפקיד אידיאלי בהמשך לנסיונו הרב באימון בוגרים ( כמדומני 3 משחקים בפת )שאז העיפו את מאמן הכושר! מפה אני קורא תעבירי את עזורי לנוער עכשיו ומיד!!!!!
תשתוק אתה מדבר שטויות רביבו שחקן בינוני נכון הוא לא בשיא כושרו אבל מי פה ועד להגיד שהוא לא שחקן טוב אתה מדבר שטויות..

[shadow=blue]הבעיה שלנו אוהדים רק אחרי שאנחנו מקבלים משהו שכלכך רצינו כבר לא אכפת מימנו[/shadow] ואני מדבר על רביבו שחקן שכלכך רצינו פתאום הוא לא טוב אז הוא לא בכושר משחק זה לא אומר שהוא שחקן בינוני.!!!!!!!!!!!

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

לופא חטף מאוהדים מפגרים .. שאין להם מושג
עם התקציב והסגל שהיה ללופא אף אחד לא היה מצליח כמוהו
שלא לדבר על זה שהוא בנה את הקבוצה הזאת מ0 בתוך שנה וחצי הפכת להיות הקבוצה הכי מלהיבה בליגת העל !
לופא חטף אבל לא בגללו אלא בגלל ההנהלה שהיתה לנו באותה תקופה עם אתה מדבר על" הביצים " מה אתם רוצים שהוא יעשה בזמן שזינו אומר לו שהוא רוצה למכור אותו לעמוד על שלו גם ככה זה לא היה עוזר וזינו היה עושה מה שהוא רוצה
עם לא אלי גוטמן לופא היה ממשיך בב"ש עוד כמה שנים טובות שלא לדבר על הקטע המסריח שבדיוק ביום של גמר הגביע כבר גוטמן היה סגור ב90 אחוז !
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

rami כתב:
תשתוק אתה מדבר שטויות רביבו שחקן בינוני נכון הוא לא בשיא כושרו אבל מי פה ועד להגיד שהוא לא שחקן טוב אתה מדבר שטויות..

[shadow=blue]הבעיה שלנו אוהדים רק אחרי שאנחנו מקבלים משהו שכלכך רצינו כבר לא אכפת מימנו[/shadow] ואני מדבר על רביבו שחקן שכלכך רצינו פתאום הוא לא טוב אז הוא לא בכושר משחק זה לא אומר שהוא שחקן בינוני.!!!!!!!!!!!
את האמת, אני באופן אישי בטוח שמקצועית רביבו יכול לתרום עוד המון.
אני באופן אישי בדיעבד הייתי מעדיף שהוא לא היה מגיע (ולא בגלל היכולת המקצועית)
רק אהבה תנצח...

שלח תגובה