הסעות-בושה, הגיע הזמן להזיז עניינים - יש פתרון מאלונה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
oran
Title: קרייזי-רד

הסעות-בושה, הגיע הזמן להזיז עניינים - יש פתרון מאלונה

שליחה על ידי oran »

הגיע הזמן להשמיע את קולנו גם בנושאים אחרים ולא רק בעידוד, נושא ההסעות הוא בושה גדולה, בושה לההנהלה ובושה הכי גדולה לאלונה ברקת.

לבזבז עשרות אלפי דולרים על שחקנים זרים שלא שיחקו משחק ליגה אחד יש כסף, אבל 10-20 אלף ש"ח בשנה לספסד את ההסעות אין למועדון.

הגענו למצב שאוהדים (רובם ילדים שאין להם 18) צריכים לארגן הסעה למשחק חוץ ועוד לשלם על זה 50 ש"ח.

הגיע הזמן להזיז עניינים, קאמלס, קרייזי לא חשוב איזה ארגון, צריך להתאחד ולהשמיע את קולנו לא פה בפורום אלא במגרש, אם זה בשלטים, במחאה, לא לעודד למספר דקות....

מי שלא מסכים איתי הוא אוהד עיוור, סליחה הוא אפילו לא אוהד הוא פשוט עיוור (לכל המחדלים בההנהלה).
תמונה

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

Re: הסעות-בושה, הגיע הזמן להזיז עניינים

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

בדיוק באתי לפתוח טופיק בנושא. חופשי בושה גדולה!!

והנושא רק מחדד את העדר איש בעל אוריינטציה של אוהד בהנהלה. אין לי דבר וחצי דבר נגד ציפורה חלפון, בנאדם נעים ומקסים, אבל אני בטוח במליון אחוז שאייל חטאב בהנהלה ואין מצב שביזיון כזה קורה!!
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אתה צצודק!

בגלל שאין הסעות אני צריך מחר להשאר בבית אחרי שכול השבוע בניתי על הקופסא. ממש מבאס.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

בושה, ביזיון, הכל נכון.
שבוע אחרי שהקבוצה הרוויחה 400 אלף שקל, בזכות הקהל שאת התמונות שלו שמו בשלטי חוצות כדי להביא אנשים למגרש, בזכות קהל שקנה מנוים במחירים גבוהים וכרטיסים במחירים גבוהים ומילא את האיצטדיון, הקבוצה לא מוכנה להשקיע סכומים קטנים של כסף כדי לתרום לכך שיבואו אוהדים למגרש בנתניה.

כפי שכבר אמרתי בעבר, בכל הקשור ליחסי קבוצה - קהל בבאר שבע אלונה ברקת נוחלת כישלון חרוץ.
אוהדים רבים לא מרגישים קשורים לקהל, למרות עליית הליגה אין באז סביב הקבוצה ואין שום קשר בין הקהל לאנשי הקבוצה.
הצבת איש כמו אבי שכטר למנכ"ל הקבוצה לימדה יותר מכל על הפער העצום בין אלונה והקהל.

אלונה, בקבוצת כדורגל, מקצוענית לפחות, הדברים לא מתחילים ונגמרים בדשא.
את הקהל צריך לטפח, לדחוף, לעזור לו לעזור לקבוצה.

אני מרגיש יותר מידי לאחרונה שהקהל של באר שבע לא צריך רק להתגבר על בעיות מבחוץ (ימי ושעות המשחקים, העזיבה של הבית, ההוצאות הכלכליות, איבוד יום שלם בדרכים) אלא גם על בעיות מבפנים כשהפועל באר שבע עצמה מערימה קשיים על הקהל.

חייב לבוא שינוי מהקבוצה. ואם לא, אנחנו כקהל חייבים להתאחד ביחד ולחשוב על צעדים כדי להבהיר למועדון שבלי הקהל שלה להפועל באר שבע אין זכות קיום.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

חייבת להיות כאן פעילות משותפת של מנהיגי האוהדים. אני יכול לומר מנסיון שרוב החבר'ה
שנוסעים בהסעות הם הילדים והנערים שמפרפרים במהלך כל השבוע ע"מ שלכולנו תהיה תפאורה
ביציע ואוירה נהדרת. למטבע יש כמובן שני צדדים כאשר מבחינת ההנהלה תגיע הטענה שבאף
מקום בארץ ההנהלות לא מסבסדות הסעות ושהאחריות היא של האוהדים. מצד שני כמובן, הרגילו
את האוהדים להסעות בשנים האחרונות ופתאום זה נגזל מהם. נכון, ברוב (אולי בכל) המועדונים
ההנהלות לא מסבסדות הסעות אבל עד כמה שאני יודע בחלק גדול מהקבוצות המועדון מקצה
כספים לטובת האוהדים לרכישת אביזרי עידוד והרמת תפאורות. אפשר לקחת לדוגמה את מ.ס
אשדוד, שם ההנהלה מזרימה כספים לאוהדים לרכישת אביזרי עידוד ואם אני לא טועה ההסעות
למשחקים שם מסובסדות ולעיתים גם בחינם.

המועדון לא מעוניין לקחת על עצמו את נושא ההסעות מבחינה לוגיסטית ואפשר להבין את זה, אבל
אין זה אומר שצריך להפקיר את דור העתיד של האוהדים. לטעמי הפתרון הוא פשוט מאוד. המועדון
צריך להקצות בתקציב נתח מסוים לארגוני האוהדים ושהם יחליטו מה לעשות עם הכסף ואיך לחלק
אותו בין ההסעות לאביזרי עידוד. בפועל המועדון (פרט למקרים נקודתיים וחריגים) לא מסייע באופן
שוטף לאוהדים באביזרי עידוד וכו', כל מה שאתם רואים הוא ע"ב תרומות של אוהדים, של בעלי עסקים,
בתי דפוס, עסקאות בארטרים עם מתפרות ועוד. כדי לסבר לכם את האוזן, אם היה מוקצה מתקציב
המועדון רבע אחוז (0.25%) לאוהדים מדובר בסכום של 50,000 ש"ח שהיה יכול לפתור הרבה
בעיות וכולם היו מרוצים בסופו של דבר. זה לא מסובך, הבקרה הכספית היא פשוטה ובעל העסק
או חברת ההסעות נותן שירות, מוציא קבלה והמועדון משלם. הארגונים יודעים שיש להם סכום מסוים
במועדון והם ישתמשו בו לצרכיהם. ברגע שייגמר הכסף הזה נוכל לבוא בטענות לעצמנו.

אני מקווה שמישהו ירים את הכפפה וינסה להוציא זאת לפועל, אני לא רואה פתרון אחר.

סמל אישי של משתמש
אדומתוק

שליחה על ידי אדומתוק »

סוף סוף אנשים מתחילים להתעורר......לפני שיחצני המקלדת יעשו הכל בכדיי להשתיק.

סמל אישי של משתמש
אדומתוק

שליחה על ידי אדומתוק »

אריק כתב:חייבת להיות כאן פעילות משותפת של מנהיגי האוהדים. אני יכול לומר מנסיון שרוב החבר'ה
שנוסעים בהסעות הם הילדים והנערים שמפרפרים במהלך כל השבוע ע"מ שלכולנו תהיה תפאורה
מקום בארץ ההנהלות לא מסבסדות הסעות ושהאחריות היא של האוהדים. מצד שני כמובן, הרגילו
את האוהדים להסעות בשנים האחרונות ופתאום זה נגזל מהם. נכון, ברוב (אולי בכל) המועדונים
אשדוד, שם ההנהלה מזרימה כספים לאוהדים לרכישת אביזרי עידוד ואם אני לא טועה ההסעות

המועדון לא מעוניין לקחת על עצמו את נושא ההסעות מבחינה לוגיסטית ואפשר להבין את זה, אבל
אין זה אומר שצריך להפקיר את דור העתיד של האוהדים. לטעמי הפתרון הוא פשוט מאוד. המועדון
צריך להקצות בתקציב נתח מסוים לארגוני האוהדים ושהם יחליטו מה לעשות עם הכסף ואיך לחלק
אותו בין ההסעות לאביזרי עידוד. בפועל המועדון (פרט למקרים נקודתיים וחריגים) לא מסייע באופן
שוטף לאוהדים באביזרי עידוד וכו', כל מה שאתם רואים הוא ע"ב תרומות של אוהדים, של בעלי עסקים,
בתי דפוס, עסקאות בארטרים עם מתפרות ועוד. כדי לסבר לכם את האוזן, אם היה מוקצה מתקציב
בעיות וכולם היו מרוצים בסופו של דבר. זה לא מסובך, הבקרה הכספית היא פשוטה ובעל העסק
או חברת ההסעות נותן שירות, מוציא קבלה והמועדון משלם. הארגונים יודעים שיש להם סכום מסוים

עזוב יש שם ניתוק גמור.הרי עדיף להגריל מיקרוגל במחצית מלדאוג להסעות!!!

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

אריק כתב:חייבת להיות כאן פעילות משותפת של מנהיגי האוהדים. אני יכול לומר מנסיון שרוב החבר'ה

למה ללכת רחוק? דרור סויסה, בעלי הפועל ב"ש כדורסל בגלגול הקודם, מימן במשך 3 שנים הסעות לכל משחק חינם אין כסף.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

צריך ללחוץ בנושא על המנכ"ל החדש, שאני מקווה שיגלה קצת יותר הבנה לנושא החשוב הזה ששמו "חוויית האוהד".
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

שליחה על ידי הסניגור האדום »

8red כתב:צריך ללחוץ בנושא על המנכ"ל החדש, שאני מקווה שיגלה קצת יותר הבנה לנושא החשוב הזה ששמו "חוויית האוהד".
זו לא בעיה ברמת המנכ"ל אחרת אבי היה נותן פיתרון.זו שאלה ברמת החשיבה של המועדון והדרך שבה הוא רוצה להתחבר לקהילה.
מקווה שביום יומיים הקרובים נדע לאן דרכנו.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

הסניגור האדום כתב: זו לא בעיה ברמת המנכ"ל אחרת אבי היה נותן פיתרון.זו שאלה ברמת החשיבה של המועדון והדרך שבה הוא רוצה להתחבר לקהילה.
מקווה שביום יומיים הקרובים נדע לאן דרכנו.

כדאי באמת שיתפכחו שם במיידי.

כי הנושא הנ"ל הוא רגע מכונן בפוטנציה.....................

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

המלכה הרימה את הכפפה והחליטה לסייע... שאפו לאלונה.
https://www.one.co.il/Article/146547.html" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

שאפו, רק חבל על כל האווירה העכורה שניתן היה לחסוך.

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

אורי אדום בנשמה כתב:שאפו, רק חבל על כל האווירה העכורה שניתן היה לחסוך.
זה בסדר הליגה עוד ארוכה אני כבר שכחתי.

סמל אישי של משתמש
dudi2002

שליחה על ידי dudi2002 »

אריק כתב:המלכה הרימה את הכפפה והחליטה לסייע... שאפו לאלונה.
https://www.one.co.il/Article/146547.html" onclick="window.open(this.href);return false;

ירד מ-50 ש"ח ל...?

שלח תגובה