זהירות מהירות!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

זהירות מהירות!

שליחה על ידי אריק »

מכבי אח"י נצרת מגיעה לוסרמיל ומביאה איתה את הנשק החזק ביותר בליגה הלאומית- מהירות!.
וויהאם עמאשה, עד לפני 3-4 שנים היה התקווה הלאומית של המגזר ורק פציעות וקצת חוסר מזל מנעו ממנו
להגיע רחוק. מדובר בחלוץ נהדר, בעל טכניקה ומהירות יוצאות מן הכלל. השני בתור הוא אדהם הדיה. עוד כישרון
מקומי עם טכניקה נהדרת ומהירות שמסוגל לעשות המון צרות להגנה האדומה (אולי לבנה או כחולה). הדובדבן שבקצפת
הוא סרג' אילי שמביא איתו המון נסיון בליגה והרבה כדורגל. כמובן שמיותר לציין "אריות" ליגה שנייה כמו סילבס, חודדה וסטי.
המשחק של היום חייב להיות מבוקר ואסור לנסות להשיג את השער בכל מחיר. אנחנו עלולים להיענש על כל טעות, אפילו הקטנה
ביותר. מרכז ההגנה שלנו (סבג ואלול) אינו מהיר במיוחד והפקרתו עלולה לעלות לנו ביוקר. משחק ממושמע והרבה סבלנות הם
המפתח לניצחון, יאללה הפועל!

סמל אישי של משתמש
ש.ע

Re: זהירות מהירות!

שליחה על ידי ש.ע »

אריק
אתה צודק במאת האחוזים בעיקר על רקע העובדה שיניב אלול וסבג לא מצטיינים בתחום הזה.
עוד דבר מאוד חשוב שצריך לשים אליו לב היום זה נושא העבירות במרחק של 20-30 מטר מהשער , כמו שחששנו מקובי חסן לפני חודש , כך גם חיים סילבס , עבירה מיותרת במרחקים האלו יכולה להביא שער משום מקום (אין לנו מה לסמוך על חומה)

פרט לכך אנחנו מביאים היום שלוש נקודות!!!

סמל אישי של משתמש
Strambo

שליחה על ידי Strambo »

אריק,
נראה לי שהתקפת הפועל רמת גן הכי מהירה ומסוכנת בלאומית. רואים את זה כל כך שקוף במשחקם המהיר והשוטף.
אני אתוודה, כשאני רואה משחק של ר"ג, אני לרגע מדמיין קבוצה מהליגה האנגלית משחקת (משחק מהיר, רצים כל הזמן, דאבל פסים, עקבים וכו') אבל אולי אני סתם מגזים... :roll: :roll:

בכל מקרה, אח"י נצרת עדיין לא שודרה העונה בטלוויזיה. אם אתה אומר שאף לה התקפה מהירה ומסוכנת, כנראה שראית אותם פעם-פעמיים משחקים.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

עונת אשתקד, מי שזוכר, אחי נצרת הגיעה לב"ש במחזור הרביעי, כאנדרדוג על פניו, ושטפה את כר הדשא עם משחק מצויין. רק יכולת מצויינת של אסי שתפס יום ענק וחוסר דיוק ומזל משווע של חלוציה מנעו ממנה להוביל 0-3 כבר במחצית..גם במחצית השנייה נמשכה אותה מגמה כשבאר שבע לא מורגשת כלל על המגרש והנצרתים תוקפים ומחמיצים בלי סוף. ההמשך ידוע לכולנו אני מניח...בדקה ה-94, בניגוד גמור למהלך המשחק, נוגח אופיר חיים כדור קרן לחיבורים ומעניק לבאר שבע ניצחון במשחק שתוצאה 1-5 לנצרת היתה הרבה יותר משקפת את מה שהתרחש על כר הדשא...שוד לאור הזרקורים, קראו לזה אז..
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

אורי אדום בנשמה כתב:עונת אשתקד, מי שזוכר, אחי נצרת הגיעה לב"ש במחזור הרביעי, כאנדרדוג על פניו, ושטפה את כר הדשא עם משחק מצויין. רק יכולת מצויינת של אסי שתפס יום ענק וחוסר דיוק ומזל משווע של חלוציה מנעו ממנה להוביל 0-3 כבר במחצית..גם במחצית השנייה נמשכה אותה מגמה כשבאר שבע לא מורגשת כלל על המגרש והנצרתים תוקפים ומחמיצים בלי סוף. ההמשך ידוע לכולנו אני מניח...בדקה ה-94, בניגוד גמור למהלך המשחק, נוגח אופיר חיים כדור קרן לחיבורים ומעניק לבאר שבע ניצחון במשחק שתוצאה 1-5 לנצרת היתה הרבה יותר משקפת את מה שהתרחש על כר הדשא...שוד לאור הזרקורים, קראו לזה אז..
והשנה הקבוצה התחזקה ויש לה סגל טוב יותר. מעבר לכך יש להם רזומה לא רע נגדנו בוסרמיל. פרט למשחק שציינת
אני זוכר עוד איזה שתי תוצאות תיקו בוסרמיל, אבל הכי זכור לי זה הניצחון שלהם נגדנו בדקה ה-93 (עבד טיטי) 2:1
בוסרמיל באחת העונות הטובות שלנו, אם אני לא טועה יינון ברדה כבש.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אריק כתב:
והשנה הקבוצה התחזקה ויש לה סגל טוב יותר. מעבר לכך יש להם רזומה לא רע נגדנו בוסרמיל. פרט למשחק שציינת
אני זוכר עוד איזה שתי תוצאות תיקו בוסרמיל, אבל הכי זכור לי זה הניצחון שלהם נגדנו בדקה ה-93 (עבד טיטי) 2:1
בוסרמיל באחת העונות הטובות שלנו, אם אני לא טועה יינון ברדה כבש.

עונת 03/04, מחזור 19.
אכן ינון ברדה השווה ל1-1 בדקה ה-89, אבל את שער הניצחון לנצרת (בעשרה שחקנים!) כבש גוסטבו בוקולי לאחר חור בהגנה שיצר תומר חליבה (מה שהוליד אינספור תיאוריות קונספירציה לאחר המשחק, מי שזוכר..). בנוסף גם החמיצה נצרת פנדל באותו משחק.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
Strambo

שליחה על ידי Strambo »

הכי זכור לי המשחק כאשר שתי הקבוצות שיחקו בליגה העליונה.

נראה לי בעונת 03-04. הובלנו 2-0 במחצית בעילוט וקיבלנו 2-2 דרמטי מאחד הנצרתים. זה היה פשוט מתסכל... :( :(

סמל אישי של משתמש
gilcohen

שליחה על ידי gilcohen »

ידעת מה שאמרת..אכלנו אותה

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

אריק בפעם ה100000000000000

מספיק לפתוח פה :twisted: