אז מי הנהג של מי?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
ניב

אז מי הנהג של מי?

שליחה על ידי ניב »

כשהגיעו לכאן רביבו ואופיר בעסקת חבילה, היו שגיחכו ואמרו שיוסי אופיר לא מגיע על תקן שחקן מוביל אלא בעיקר על תקן של הנהג-של-דוד-רביבו.

יוסי אופיר היום בצמד מרהיב (הראשון שלו בקריירה) מעלה את השאלה האם לקביעה הזאת יש אחיזה במציאות, האם ייתכן שיוסי אופיר הולך באמת לתרום רבות העונה להפועל באר שבע?
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

שמעון א
Title: CrazyRed

Re: אז מי הנהג של מי?

שליחה על ידי שמעון א »

אני מאלו שליכלכו על יוסי אופיר בלי סוף ! גם עכשיו אני טוען שהוא רכש מיותר. כי אני לא חושב שזולו או זוהר חוגג פחות טובים ממנו.

אבל.... הלוואי והוא יסתום לי את הפה עד סוף החוזה שלו(שנתיים), כמו שהוא עשה היום. :-)

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

אני באופן אישי מאוד החזקתי מיוסי אופיר בתקופה ששיחק באשדוד ושמחתי שהגיע. במשחקים
הראשונים הוא הציג יכולת טובה אבל דעך עם הזמן ונדבק בחולשה של אייל שן. מבחינה הגנתית
הוא לא תורם את מה שאני מצפה ממנו ומבחינה התקפית יש לו לפעמים הבלחות של מסירות נהדרות
וכיבוש כמו היום, אבל אני מקווה שנראה ממנו יותר כי המקום שלו בהרכב (כמו של 8 נוספים) בכל
מקרה משוריין ללא קשר ליכולת, לכן לנו לא נותר אלא לקוות שגם נראה שיפור ביכולת.

סמל אישי של משתמש
הילה חדד

שליחה על ידי הילה חדד »

ניב יקירי, משחק אחד אחרי 8 אחרים בהם לא הורגש לא הופכים את השחקן כ"כ מהר לשחקן מוביל.

אני לא אומרת שאני לא מאמינה שהוא יכול, אולי הוא יהיה אבל יש לו קודם לא מעט שטרות לפרוע ולתקן את פתיחת העונה הלא טובה שלו.

ובלי קשר, יוסי אופיר הגיע רק כי זה היה התנאי של דוד רביבו, יתכן שנרוויח ממנו הרבה ועדיין, ההחתמה שלו לא הייתה מקצועית גרידא.
תמונה

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

אריק כתב:אני באופן אישי מאוד החזקתי מיוסי אופיר בתקופה ששיחק באשדוד ושמחתי שהגיע. במשחקים
הראשונים הוא הציג יכולת טובה אבל דעך עם הזמן ונדבק בחולשה של אייל שן. מבחינה הגנתית
הוא לא תורם את מה שאני מצפה ממנו ומבחינה התקפית יש לו לפעמים הבלחות של מסירות נהדרות
וכיבוש כמו היום, אבל אני מקווה שנראה ממנו יותר כי המקום שלו בהרכב (כמו של 8 נוספים) בכל
מקרה משוריין ללא קשר ליכולת, לכן לנו לא נותר אלא לקוות שגם נראה שיפור ביכולת.
פשוט כל מילה בסלע!
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

שליחה על ידי הסניגור האדום »

ניב יוסי אופיר מבחינתי אחראי ישירות ל17 שערי החובה של הפועל באר שבע. אז בבקשה בהבלחה כזו או אחרת אתה לא יכול להפוך אותו לשחקן משמעותי. עדיין בתוקף היותו הנהג של דוד.
משחקים שבהם הוא מטייל החל מהדקה ה50 חוסר אחריות משוועה זילזול ואין מחוייבות גם עיוור מלידה היה רואה זאת.
שני שערים היום עדיין לא מכפרים על כול זה חובת ההוכחה מוטלת על כתפיו לאורך כול העונה.ועדיין אני אומר בתוקף שמשה אסולין יותר יעיל ממנו .ועדיין פונה לגיא ואומר תן למשה את ההזדמנות.

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

הסניגור האדום כתב:ניב יוסי אופיר מבחינתי אחראי ישירות ל17 שערי החובה של הפועל באר שבע. אז בבקשה בהבלחה כזו או אחרת אתה לא יכול להפוך אותו לשחקן משמעותי. עדיין בתוקף היותו הנהג של דוד.
משחקים שבהם הוא מטייל החל מהדקה ה50 חוסר אחריות משוועה זילזול ואין מחוייבות גם עיוור מלידה היה רואה זאת.
שני שערים היום עדיין לא מכפרים על כול זה חובת ההוכחה מוטלת על כתפיו לאורך כול העונה.ועדיין אני אומר בתוקף שמשה אסולין יותר יעיל ממנו .ועדיין פונה לגיא ואומר תן למשה את ההזדמנות.
א. נסחפת קצת עם האחריות שהפלת עליו. הוא לא משחק לבד בקבוצה.

ב. העלתי נושא לדיון, לא קבעתי דבר, אפילו אני טוען שהוא רכש מיותר.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
אדום לוהט

שליחה על ידי אדום לוהט »

איזה אוהדים כפויי טובה
גם שמקיעים צמד יש לכם מה ללכלך פשוט בושה
[glow=red]גם אם לפעמים קשה אותך נשבע לנצח לאהוב !![/glow]

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

בעניין הנהג תיקון קטן, פדידה הנהג של שניהם...

סמל אישי של משתמש
הילה חדד

שליחה על ידי הילה חדד »

אריק כתב:בעניין הנהג תיקון קטן, פדידה הנהג של שניהם...

אני מרוצה מהתיקון :)
תמונה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

קודם כל הרבה מזל טוב ושאפו ליוסי אופיר על הצמד היום.

דבר שני, הבנתי מבוריס שהיה במשחק (ושוב לא ראיתי את המשחק ולכן זאת לא קביעה שלי) שלמרות 2 השערים גם היום יוסי אופיר היה חלש מאוד מבחינה הגנתית וכתוצאה מכך נצרת הגיעו לא מעט פעמים לשער שלנו והיו יכולים לכבוש עוד לפחות 2 שערים.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ה.א.ד.ו.ם
Title: קרייזי-רד גאוות הנגב

שליחה על ידי ה.א.ד.ו.ם »

בנאדם כבש צמד תפרגנו!
אחלה שחקן יוסי אופיר אני אוהב אותו מאוד
!
:סמל הפועל:

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

הבעיה היא בכלל לא ביוסי אופיר או באייל שן שכל אחד מהם שחקן שעושה עבודתו נאמנה, הבעיה שכששניהם משחקים ביחד הם לא משלימים אחד את השני, מבקום שיהיה קשר אחורי הורס וקשר אחורי בונה כמו שצריך להיות שניהם מתפקדים על תקן קשר הורס, אין מקום לשניהם בהרכב, אם רוצים להפיק את המירב צריך קשר אחורי כדוגמת בונפלד (אבל עם יכולות הגנתיות) שמשחק קדימה ולא לרוחב

סמל אישי של משתמש
בוריס

שליחה על ידי בוריס »

חברה הייתי במשחק וכל הכבוד לאופיר שכבש צמד אבל זה לא אומר שהוא נתן משחק גדול , הוא קשר אחורי ולא חלוץ
ובתור קשר אחורי היה לו משחק בינוני ולא יותר מזה
נצרת יוכלו להבקיע עוד שלושה שערים בכיף. אם המשחק היה נגמר ב6 -4 נגיד לב"ש זה היה הרבה יותר משקף.
חברה אין לנו הגנה אין לנו קישור אחורי , חוץ מההתקפה ושוער אין לנו כלום!

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

רק שתידע שרביבו בנתיים כן מספק תסחורה לדעתי
זה ששילמו עליו הכי הרבה זה לא אומר שהוא כל משחק צריך לשיים 4 שערים ו4 בישולים

זה שי !
תמונה

שלח תגובה