קשר ארנטינאי יבחן:ניקולאס מרקוס גלארסה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ה.א.ד.ו.ם
Title: קרייזי-רד גאוות הנגב

קשר ארנטינאי יבחן:ניקולאס מרקוס גלארסה

שליחה על ידי ה.א.ד.ו.ם »

ניקולאס מרקוס גלארסה, מגן/קשר בן 25 מבאנפילד הארגנטינית, נחת בישראל וכבר מחר יחל להיבחן בקבוצה. השחקן צפוי לעבור בדיקות רפואיות ולשחק מול מכבי חיפה בגביע הטוטו. גלארסה רשם יותר מ-100 הופעות, כבש חמישה שערים וכמו כן השתייך לסגל נבחרת ארגנטינה עד גיל 20 שזכתה במדליית הזהב במשחקים הפאן אמריקניים בשנת 2003.
https://www.one.co.il/Article/147506.html" onclick="window.open(this.href);return false;
נערך לאחרונה על ידי ה.א.ד.ו.ם ב 12 נובמבר 2009, 13:44, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
ניב

Re: קשר ארנטינאי יבחן:ניקולאס מרקוס גלארסה

שליחה על ידי ניב »

כשאתה מביא ידיעות תן את הלינק אליהן בבקשה.

לגביי הנושא, נכון להיום אין בסדל בנפילד שחקן בשם ניקולס מרכוס גלארסה.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
red fox
Title: קרייזי-רד פוקס
יצירת קשר:

שליחה על ידי red fox »

ניב כתב:כשאתה מביא ידיעות תן את הלינק אליהן בבקשה.

לגביי הנושא, נכון להיום אין בסדל בנפילד שחקן בשם ניקולס מרכוס גלארסה.
זה כי השם שלו הוא לא ניקולאס...
זה השם המלא שלו באנגלית Marcos Adrián Galarza

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

red fox כתב: זה כי השם שלו הוא לא ניקולאס...
זה השם המלא שלו באנגלית Marcos Adrián Galarza
תודה.

עכשיו דברים קצת יותר ברורים.

הנה מידע ראשוני:

על פי האינטרנט מדובר בבלם (Defender) בן 25 המתנשא לגובה של 1.80 מטר.
את כל הקריירה המקצוענית שלו העביר עד כה בבנפילד בה הוא משחק משנת 2002 , ב7 השנים האחרונות ערך בקבוצה 124 הופעות וכבש 5 שערים.

נמנה על סגל נבחרת ארגנטינה בשנת 2003 בה שיחק 4 משחקים וכבש גול אחד.

תמונה

סמל אישי של משתמש
Marin

שליחה על ידי Marin »

לפי דעתי בלם אנחנו לא ממש צריכים...

נראה אי]פה גיא עזורי יתפקד אותו..

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

לפי כל הכתבות עד עכשיו מגן קשר.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

nitsande כתב:לפי כל הכתבות עד עכשיו מגן קשר.
לפי המידע באתרי האינטרנט הלועזיים הוא בפירוש בלם.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

בס"ד
גלארסה משחק בקבוצת באנפילד שהיום מובילה את הליגה הארגניטנאית הראשונה,ואם הוא רשם שם 124 הופעות ב7 שנים אז הוא נחשב לשחקן די קבוע בהרכב.
נשמע שחקן טוב מאוד.
איפה אוהד מרחוק? הוא מביא סיכומים מצויינים על שחקנים.

סמל אישי של משתמש
חייל_אדום

שליחה על ידי חייל_אדום »

יש פה קטע בסרטון הזה שהוא מדבר
https://www.youtube.com/watch?v=VASNCnmxX_w" onclick="window.open(this.href);return false;

תמונה
עם החולצה הירוקה
תמונה

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

בס"ד
https://www.youtube.com/watch?v=5syxf9m ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

שליחה על ידי messiah »

על פניו,הרקורד של השחקן מעיד על ניסיון לא מועט שיש לו בליגה הארגנטינית הטובה.
השאלה היא אחרת - למה שחקן בגיל השיא (25) ועם רקורד כזה מאחוריו מסכים להגיע לקבוצה "לא מוכרת" מישראל,במיוחד כשהקבוצה שלו מוליכה כרגע את הטבלה?
אם אין לו איזה פציעה גומרת קריירה מאחוריו או בעיות משמעת חמורות אז נראה לי שמדובר בהחתמה פנטסטית.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

כי ישראל מבחינתם זה סוג של קיצור דרך לכיוון אירופה, מכאן לליגת האלופות יותר קצר מאשר משם לליגת האלופות
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אלה הדברים שחבר ארגנטיני סיפר על הבחור (אולי יסביר הרבה דברים):

התגובה הראשונה שלו הייתה הדברים שהוא יודע על הבחור -
sixtobastia כתב: היה די מבטיח בצעירותו, ראיתי אותו משחק הרבה פעמים אבל לא בדיוק התמקדתי בו בשביל לתת פה מידע מפורט. אני יכול להגיד שמעבר למה שתמצאו בויקיפדיה וכו' מדובר בשחקן שיכול לשחק בכל תפקיד מחצי המגרש ואחורה, יודע לשחק טוב עם הכדור יחסית לשחקן הגנה.

אבל שנה שעברה הוא בקושי שיחק והמאמן הנוכחי של באנפילד לא סופר אותו, אני לא יודע עם הוא ברסרבה או שהוא בכלל לא מתאמן, אבל מה שבטוח זה שהוא לא שיחק בקב' הבכירה עוד העונה ולא יגיע בכושר משחק, זה בנוסף לשנה שעברה בה בקושי שיחק.

אני מניח שמי שיחפש עליו מידע ימצא שהוא שיחק בנבחרת הצעירה, חשוב לי להדגיש שאלו היו משחקים עם סגל משני של הנבחרת הצעירה.

בלילה אני אשאל אוהדי באנפילד על מצבו הנוכחי, ממה שזכור לי הוא די אהוד שם
וזה התשובה שאותו אוהד באנפילד (שבה משחק השחקן) נתן לו:

sixtobastia כתב: כ03-04 הייתה העונה הכי שחונה בקריירה שלו להוציא את זאתי, הוא בקושי שיחק. בין השנים 03-05 אימן את באנפילד פאלסיוני, אותו מאמן שמאמן אותם עכשיו ולא סופר את גאלארסה.

לתודעה של חובבי הכדורגל הארגנטינאי שלא אוהדים את באנפילד, ולא רואים את המשחקים הפאנאמריקאים כטורניר לגיטימי, הוא פרץ אחרי קלאוסורה 05, טורניר שבו הוא קיבל דקות רבות בשל הרוטציה בהרכב באנפילד שהתחרתה בשני מסגרות (ליברטאדורס והליגה) ודי בהצלחה (סיימה שנייה בליגה), עדיין עם פאלסיוני אגב. פאלסיוני עזב והקבוצה המשיכה להתחרות בשתי מסגרות במקביל כך שהוא נהייה שחקן הרכב לגיטימי עד לעונה שעברה בה מיעט לשחק.

שחקן מפתח אפשר להגיד שהוא היה בעונת 05-06, כמו גם 07-08, אבל שאני אומר מפתח אני מתכוון שחקן הרכב לא מעורער ולא שחקן מוביל בהכרח (למרות שעל פי חבר בקלאוסורה 06 הוא היה מכוכבי הקבוצה).
והנה מה שאריאל מצא על השחקן:
אריאל כתב: בנוסף למה שנכתב ב"ויקיפדיה":
הקשר האחורי מרקוס גלארסה בן ה-25 התחיל כהבטחה גדולה ורשם ב-7 העונות שלו בבאנפילד קרוב ל-150 הופעות (וחמישה שערים). הנפילה הגיעה דווקא אחרי שהגיע לפסגה הכי גבוהה בקריירה- ב2007 קיבל הצעה מפתה מקבוצת סיון השוויצרית. גלארסה החליט לדחות את ההזמנה (מקורות אחרים טוענים שקבוצתו טרפדה אותה) בכדי לעזור לבאנפילד להגיע כמה שיותר רחוק בגביע הליברטדורס, אליו הצליחה הקבוצה להעפיל.

עונה לאחר מכן, השחקן נתקף כנראה ביסורי מצפון על כשלון המעבר לשוויץ (אחרים גורסים שהשחקן שבע ממשחק אחרי שצבר מספיק כסף), ונרשמה ירידה דרמטית ביכולתו שהובילה אותו להיות חלק מקבוצת המילואים של המועדון. במהלך העונה נעשו נסיונות להעבירו לצ'קאריטה מליגת המשנה- אך המגעים לא צלחו (צ'קאריטה אגב, הצליחה באותה העונה להעפיל וכיום היא חלק מהליגה הבכירה).

את העונה הנוכחית התחיל כשחקן סגל רחב שמתאמן בקבוצה, לא לפני שראשיה ניסו לשכנעו לעבור לקבוצת הבת- באנפילד מאר דה פלאטה המתחרה במסגרת בליגה השלישית בארגנטינה.
לפי מה שאני הבנתי מצד אחד מדובר בשחקן שיש לו כדורגל. אבל מהצד השני מדובר בשחקן עם בעיות בראש שבסופו של דבר דחקו אותו בשנתיים האחרונות מחוץ לסגל של הקבוצה הארגנטינית.
אהבתי את הכינוי של אריאל לשחקן "מרקוס גלארסה - הגרסה הארגנטינאית ליניב אלול", פחות אהבתי שכמו יניב אלול השנה (רק אצל הארגנטיני מדובר כבר בשנתיים) שהוא אומנם נמצא בקבוצה אבל רק בגלל החוזה שכן טכנית הוא לא משחק ואפילו לא נכלל בסגל.

כאן השאלה שעולה היא האם צריך להביא בינואר מישהו שיקח לו לא מעט זמן להיכנס לכושר משחק ולתרום לקבוצה?
האם לא עדיף להביא בינואר מישהו שיגיע בכושר ויוכל להשתלב בקבוצה בצורה מהירה אחרי שיגיע?
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

משה השאלה הרלוונטית היחידה היא כמה הוא טוב.
את זה נדע אולי אחרי המשחק מול חיפה ואולי בהמשך.
רק אהבה תנצח...

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

משה אוחיון כתב:אלה הדברים שחבר ארגנטיני סיפר על הבחור (אולי יסביר הרבה דברים):

התגובה הראשונה שלו הייתה הדברים שהוא יודע על הבחור -

וזה התשובה שאותו אוהד באנפילד (שבה משחק השחקן) נתן לו:

והנה מה שאריאל מצא על השחקן:

לפי מה שאני הבנתי מצד אחד מדובר בשחקן שיש לו כדורגל. אבל מהצד השני מדובר בשחקן עם בעיות בראש שבסופו של דבר דחקו אותו בשנתיים האחרונות מחוץ לסגל של הקבוצה הארגנטינית.
אהבתי את הכינוי של אריאל לשחקן "מרקוס גלארסה - הגרסה הארגנטינאית ליניב אלול", פחות אהבתי שכמו יניב אלול השנה (רק אצל הארגנטיני מדובר כבר בשנתיים) שהוא אומנם נמצא בקבוצה אבל רק בגלל החוזה שכן טכנית הוא לא משחק ואפילו לא נכלל בסגל.

כאן השאלה שעולה היא האם צריך להביא בינואר מישהו שיקח לו לא מעט זמן להיכנס לכושר משחק ולתרום לקבוצה?
האם לא עדיף להביא בינואר מישהו שיגיע בכושר ויוכל להשתלב בקבוצה בצורה מהירה אחרי שיגיע?
בקיצור מה אתה מזבל לנו בשכל פה עם החברים שלך מעניין אתה בכל מקום בעולם יש לך חברים
תאמין לי שהוא פי 100 יותר טוב מאילוז גם עם היו מביאים מישהו מליגה שלישית בארגנטינה
ניראה אותו באימונים גיא עזורי יראה אותו ראה אותו גם במשחק והוא יחליט אל תשגע אותנו
זה שי !
תמונה

שלח תגובה