הדילמה של אלונה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
sumsum

הדילמה של אלונה

שליחה על ידי sumsum »

אלונה אולי באחד הצמתים המרכזיים בכל תקופתה במועדון, הנה, העלתה את הבונבוניירה לליגת העל.
הנה הקהל גודש במשחקים רבים את היציעים, אך היא נופלת בדברים הקטנים והם, הסביבה ש'לוחשת על אוזניה'.
אין לי מושג מי המליץ לאלונה על עזורי, שבזמנו נחשב אופציה 3-5 ( ולא שהמועמדים האחרים עושים עונה נפלאה, כן?) אבל חוסר נסיונו כמאמן ראשי ניכרת בכל שלב ומהלך של הקבוצה.
והיום אלונה ראתה עוד תצוגת נפל, בפירוש נפל ולא יעזרו הצבעים שעזורי או שחקנים אחרים יצבעו, התמונה היא אפורה.
והיום היא עומדת בפני הדילמה, דילמה מורכבת, האם לפגוע בתדמית ה'לא מפטרת ויהי מה' תדמית שתעזור בעתיד למשוך גם שחקנים רציניים וגם מאמנים בכירים, אל מול האכזבה התהומית, והצורך בשינוי.
מצד אחד אם תשנה את דעתה ותחליט על מהלך אגרסיבי, דהיינו פיטורי המאמן הכושל שעלה לה בטעויותיו עד כה בהמון כסף, מהלך שיראה כמהלך היסטרי ויעלה עוד לא מעט כסף מעבר לתשלומים על חילופי השחקנים והפיצויים לצדדים השונים, לא בטוח שמאמן אחר יוכל בשלב זה של העונה על ההכנה הקלוקלת שלה, להוציא יותר מחבורת הטלאים הללו.
מאידך, להשאר במצב הנוכחי של תצוגות נפל והבלחות אחת למס' משחקים מתייגים את אלונה כטולרנטית כלפי אימפוטנטיות, וחוסר יכולת, מעמדה כאחת 'שלא לוחצת' 'לא דורשת' הוא מעמד מסוכן של קבוצה קטנה מסוכן לא פחות,
לא מקנא בה.

סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

Re: הדילמה של אלונה

שליחה על ידי messiah »

שמע, אם אתה שואל אותי,אלונה בימים הקרובים תתייעץ עם מקורבים מביני ענין כדי להחליט מה לעשות.
זאת ממש לא הפועל ב"ש שהיא ראתה בחזונה, ממש לא אותה הפועל ב"ש שמייצגת את הדרום ומהווה "אור לגויים".
אנחנו כרגע הכל חוץ מקבוצה עם זהות דרומית או שאיפות קדימה,ככה שאלונה ואלי לא יוכלו להמשיך לזרוק מיליוני שקלים
לאוויר בזמן שהקבוצה נראית ככה.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

לדעתי הדילמה היחידה של אלונה היא כלכלית.

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

אלונה לא תפטר את עזורי כל עוד תמשיך להתסבובב במקומות 6-8.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

שמע, הבעיה שהיועצים שלה המליצו על עזורי, אז למי היא תפנה עכשיו? כל מי שהיא פנתה אליו נתן לה עצות אחיתופל עד כה..והיועץ חזר לתפקיד לאחרונה כנראה שהמינוי של עזורי הוא לא האחרון בסדרת המינויים ההזויים

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

לפני שמפטרים מאמן צריך לחשוב ולהסתכל על היעדים של הקבוצה בעונה הנוכחית. למיטב ידיעתי
היעד המרכזי העונה הוא לתקוע יתד בליגת העל בשאיפה לסיים בפליי-אוף העליון, כשבעונה הבאה
היעד יהיה להיות קבוצת צמרת לכל דבר. לגבי תקיעת היתד, אני מאמין שעזורי (כמו כל אחד אחר)
מסוגל לעמוד ביעד הזה, לגבי השאר אני לא בטוח. נעבור לעניין המרכזי לטעמי. גיא עזורי כשל
בבחירת שחקני רכש בעמדות קריטיות ביותר (צמד קשרים אחוריים וצמד בלמים) וכידוע לכולם
לא תתבצע מהפכה בסגל בחודש ינואר, במקרה הטוב יצורפו וישוחררו שחקן או שניים, לא יותר מזה
וגם אין הצדקה. מכאן, ניתן לומר שגם המאמן הבא יקבל את רוב הסגל הנוכחי ולא בטוח שיצליח
לעשות נפלאות, ללמד את אופיר ושן הגנה, להכניס מהירות במוריירה ופרגל, ללמד את רביבו
מהי מחוייבות ואת הרוש מהי הגנה. נכון, לכולנו קשה עם מה שאנחנו רואים או לא רואים, אבל
בסיטואציה שנוצרה, יחד עם ההיצע העלוב של מאמנים פנויים בשוק, לא נראה שחילופי מאמנים
זה מה שיעזור כרגע. חשוב לזכור, ברגע שאנחנו מחליפים מאמן באמצע העונה, אנחנו פוסלים
למעשה את האפשרות שיגיע לכאן בעונה הבאה מאמן בעל שם גדול שיבנה את הסגל בעצמו ויכין
את הקבוצה לעונה הבאה. אנחנו נסתפק בניצן שירזי,לחמן ושות' שלא ייקחו אותנו רחוק מדי.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

אריק כתב:לפני שמפטרים מאמן צריך לחשוב ולהסתכל על היעדים של הקבוצה בעונה הנוכחית. למיטב ידיעתי
היעד המרכזי העונה הוא לתקוע יתד בליגת העל בשאיפה לסיים בפליי-אוף העליון, כשבעונה הבאה
היעד יהיה להיות קבוצת צמרת לכל דבר. לגבי תקיעת היתד, אני מאמין שעזורי (כמו כל אחד אחר)
מסוגל לעמוד ביעד הזה, לגבי השאר אני לא בטוח. נעבור לעניין המרכזי לטעמי. גיא עזורי כשל
בבחירת שחקני רכש בעמדות קריטיות ביותר (צמד קשרים אחוריים וצמד בלמים) וכידוע לכולם
לא תתבצע מהפכה בסגל בחודש ינואר, במקרה הטוב יצורפו וישוחררו שחקן או שניים, לא יותר מזה
וגם אין הצדקה. מכאן, ניתן לומר שגם המאמן הבא יקבל את רוב הסגל הנוכחי ולא בטוח שיצליח
לעשות נפלאות, ללמד את אופיר ושן הגנה, להכניס מהירות במוריירה ופרגל, ללמד את רביבו
מהי מחוייבות ואת הרוש מהי הגנה. נכון, לכולנו קשה עם מה שאנחנו רואים או לא רואים, אבל
בסיטואציה שנוצרה, יחד עם ההיצע העלוב של מאמנים פנויים בשוק, לא נראה שחילופי מאמנים
זה מה שיעזור כרגע. חשוב לזכור, ברגע שאנחנו מחליפים מאמן באמצע העונה, אנחנו פוסלים
למעשה את האפשרות שיגיע לכאן בעונה הבאה מאמן בעל שם גדול שיבנה את הסגל בעצמו ויכין
את הקבוצה לעונה הבאה. אנחנו נסתפק בניצן שירזי,לחמן ושות' שלא ייקחו אותנו רחוק מדי.
בס"ד
מסכים איתך שאם התחליף לעזורי הוא שירזי,לחמן וכו' אז עדיף להשאיר את עזורי עד לסוף העונה ואז לקחת מאמן רציני כמו רוני לוי או קשטן שעברו דבר או שניים בכדורגל הישראלי והובילו קבוצות גדולות להצלחות.
בין הדברים היחידים שעזורי עשה טוב זה שהוא החתים כמעט את כל ההרכב על חוזים לשנה אחת עם אופציה כך שלכל מאמן שיבוא לא תהיה בעיה לשחרר שחקנים ונוכל לשחרר את כל ההגנה והקישור האחורי מבלי לשלם שקל פיצויים.

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

ohad kadusi כתב: בס"ד
מסכים איתך שאם התחליף לעזורי הוא שירזי,לחמן וכו' אז עדיף להשאיר את עזורי עד לסוף העונה ואז לקחת מאמן רציני כמו רוני לוי או קשטן שעברו דבר או שניים בכדורגל הישראלי והובילו קבוצות גדולות להצלחות.
בין הדברים היחידים שעזורי עשה טוב זה שהוא החתים כמעט את כל ההרכב על חוזים לשנה אחת עם אופציה כך שלכל מאמן שיבוא לא תהיה בעיה לשחרר שחקנים ונוכל לשחרר את כל ההגנה והקישור האחורי מבלי לשלם שקל פיצויים.
זה לא כלכך להיט, לפי איך שזה נראה כרגע המאמן שיבוא בעונה הבאה יצטרך להביא שוב לפחות 10 שחקנים נוספים.
זה לא היה אמור להיות ככה, עזורי היה אמור לבנות פה תשתית עונות הבאות, בפועל מה שקרה זה שלא רק שהוא לא בנה תשתית יציבה וראויה אלא גם השחית את הדברים הטובים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

sumsum כתב:אלונה אולי באחד הצמתים המרכזיים בכל תקופתה במועדון, הנה, העלתה את הבונבוניירה לליגת העל.
הנה הקהל גודש במשחקים רבים את היציעים, אך היא נופלת בדברים הקטנים והם, הסביבה ש'לוחשת על אוזניה'.
אין לי מושג מי המליץ לאלונה על עזורי, שבזמנו נחשב אופציה 3-5 ( ולא שהמועמדים האחרים עושים עונה נפלאה, כן?) אבל חוסר נסיונו כמאמן ראשי ניכרת בכל שלב ומהלך של הקבוצה.
והיום אלונה ראתה עוד תצוגת נפל, בפירוש נפל ולא יעזרו הצבעים שעזורי או שחקנים אחרים יצבעו, התמונה היא אפורה.
והיום היא עומדת בפני הדילמה, דילמה מורכבת, האם לפגוע בתדמית ה'לא מפטרת ויהי מה' תדמית שתעזור בעתיד למשוך גם שחקנים רציניים וגם מאמנים בכירים, אל מול האכזבה התהומית, והצורך בשינוי.
מצד אחד אם תשנה את דעתה ותחליט על מהלך אגרסיבי, דהיינו פיטורי המאמן הכושל שעלה לה בטעויותיו עד כה בהמון כסף, מהלך שיראה כמהלך היסטרי ויעלה עוד לא מעט כסף מעבר לתשלומים על חילופי השחקנים והפיצויים לצדדים השונים, לא בטוח שמאמן אחר יוכל בשלב זה של העונה על ההכנה הקלוקלת שלה, להוציא יותר מחבורת הטלאים הללו.
מאידך, להשאר במצב הנוכחי של תצוגות נפל והבלחות אחת למס' משחקים מתייגים את אלונה כטולרנטית כלפי אימפוטנטיות, וחוסר יכולת, מעמדה כאחת 'שלא לוחצת' 'לא דורשת' הוא מעמד מסוכן של קבוצה קטנה מסוכן לא פחות,
לא מקנא בה.
חושב שזה הרגע לתת הצהרה לכל הליגה.
להחתים מישהו כמו דרור קשטן, לא לשנה ולא לשנתיים, ולהגיד לו שהעונה הנוכחית חשובה אבל כל צעד הוא במבט לעתיד.
זה אולי יעלה לא מעט כסף, אבל אני חושב שככה יעלו גם שחקני הרכש הכושלים שעזורי יביא בינואר.
מבטיח לך סומסום ולכולם כאן שאם מאמן כמו קשטן מגיע לכאן עם חוזה ל3 שנים, במבט לעתיד, כל הליגה מביטה עלינו באור שונה, כולל השחקנים הבכירים בישראל כי למרות הכישלון בנבחרת לקשטן יש שם מהבכירים בארץ.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

משה אוחיון כתב: חושב שזה הרגע לתת הצהרה לכל הליגה.
להחתים מישהו כמו דרור קשטן, לא לשנה ולא לשנתיים, ולהגיד לו שהעונה הנוכחית חשובה אבל כל צעד הוא במבט לעתיד.
זה אולי יעלה לא מעט כסף, אבל אני חושב שככה יעלו גם שחקני הרכש הכושלים שעזורי יביא בינואר.
מבטיח לך סומסום ולכולם כאן שאם מאמן כמו קשטן מגיע לכאן עם חוזה ל3 שנים, במבט לעתיד, כל הליגה מביטה עלינו באור שונה, כולל השחקנים הבכירים בישראל כי למרות הכישלון בנבחרת לקשטן יש שם מהבכירים בארץ.
אני מקווה שברור לך שאין כל סיכוי שמישהו בכלל חושב על צעד כזה.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

ניב כתב:
זה לא כלכך להיט, לפי איך שזה נראה כרגע המאמן שיבוא בעונה הבאה יצטרך להביא שוב לפחות 10 שחקנים נוספים.
זה לא היה אמור להיות ככה, עזורי היה אמור לבנות פה תשתית עונות הבאות, בפועל מה שקרה זה שלא רק שהוא לא בנה תשתית יציבה וראויה אלא גם השחית את הדברים הטובים.
בס"ד
בדיוק ועזורי נכשל בבניית השלד לקבוצה.
לצערי אני ברגע זה יכול לרשום 5 שחקנים שהייתי בכיף נפתר מהם בקיץ:שן,אופיר,הרוש,פרגל,מוריירה והיד עוד נטויה.
אין מה לעשות לקבוצה הנוכחית אין קישור אחויר ובלמים טובים.
כדי שהפועל ב"ש תהווה חלק בצמרת היא חייבת להחליף שוב את ההגנה ודבר לא ימנע את זה.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

קשטן? אחרי שבועיים של בונקר הוא כבר מקבל קללות כמו שהוא לא קיבל בחיים ואחרי חודש הוא בורח מכאן.
אין כרגע שום מאמן ששווה לשבור את הכלים בשבילו.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

שליחה על ידי אדומה דרומית »

messiah כתב:שמע, אם אתה שואל אותי,אלונה בימים הקרובים תתייעץ עם מקורבים מביני ענין כדי להחליט מה לעשות.
אותם מביני עניין שעשו בשבילה עבודה כזו נפלאה?
אוי לנו אם היא תמשיך להתייעץ איתם

היא צריכה להתייעץ עם עצמה ועם בעלה ותו לא.
היא אישה, זה אומר אינטואיציה טובה, היא אינטיליגנטית, זה אומר- יודעת להפעיל בכוחות עצמה את המוח ולא צריכה "תומכים".

אם יש משהו שהגברת צריכה זה להפסיק להקשיב לכל ה"יועצים" שלה.

סמל אישי של משתמש
המאירי

שליחה על ידי המאירי »

מסכים איתך שאם התחליף לעזורי הוא שירזי,לחמן וכו' אז עדיף להשאיר את עזורי עד לסוף העונה ואז לקחת מאמן רציני כמו רוני לוי או קשטן שעברו דבר או שניים בכדורגל הישראלי והובילו קבוצות גדולות להצלחות.[/quote]

מרגיז אותי לשמוע כל חזמן את השם רוני לוי, מה הרקורד שלו כמאמן? לקח אליפות במכבי פ"ת? הוא לקח בחיפה בקבוצה שגם אתה היית מוביל אותה לאליפות.
רוני לוי האחרון שהייתי רוצה לראות בקבוצה, אם רוני לוי או קשטן אז עדיף את עזורי שיסיים את העונה שהרי מימלא לא ניקח אליפות השנה.

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

אין מאמנים מבטיחים כרגע בשוק, כל עוד המצב בטבלה אינו חמור אין צורך להחליף מאמן עם כל הצער שבדבר.

קשטן - אולי שם גדול אבל בתור מאמן הוא גם יעלה הרבה מאוד כסף וגם הקהל לא יתחבר אליו בוודאות אז אין טעם אפילו לנסות לבצע מהלך בכיוון שלו. יחסי אנוש עם הקהל גרועים מאוד וכך גם עם התקשורת, הסוף איתו יהיה ידוע מהתחלה.

רוני לוי - היחסים שלו עם השחקנים אינם טובים בלשון המעטה והמשחק אינו אטרקטיבי. אני לא מזלזל באליפויות שהוא לקח בחיפה אבל עדיין היה מדובר בקבוצה שהיא היתה הרבה מעל הקבוצות האחרות.

צריך לחכות לקיץ ולראות אם יהיה איזה מאמן עדיף על מה שיש כרגע, כמו לדוג' רן בן שמעון.
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

שלח תגובה