היו שלום

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
גדי

היו שלום

שליחה על ידי גדי »

אני עם הפועל מגיל 5 כלומר שנת 1974. הלכתי עם הקבוצה בכל מקום וליגה לרוב במגרש וכשלא יכלתי אז באוזניים גם במקומות ביזאריים בעולם. שמחתי, הייתי מאושר, עצוב וגם בכיתי עם הקבוצה.
בשנים האחרונות גם צירפתי דור חדש של אוהדים קרי בני הבכור. אבל היום אני אומר עד כאן - הגיעו מים עד נפש. זה כבר ברור שאלונה תלך כי אין כוח בעולם שיכול לאוהדי הפועל ב"ש - אתם תגרשו כול דבר ללא הבחנה. וסרמיל הפך למקום בילתי נסבל בעליל, דוחה ללא כל הגיון או קשר למציאות.
אני אוהב את הפועל באר-שבע ולכן אני לא אדרוך במגרש שליווה את חיי.
תהנו - אתם בדרך הנכונה.
גדי
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

Re: היו שלום

שליחה על ידי messiah »

עצוב לי להגיד שאתה צודק,רק שאני בניגוד אליך כנראה אמשיך לענות את עצמי או לעתים רחוקות אפילו להנות מהקבוצה.
עד שהקופיאדה ביציעים לא תעשה חושבים ולא תבין שקבוצת כדורגל בונים בסבלנות ולא בהתלהמויות וזעזועים,אנחנו נמשיך למרר
בבינוניות ומטה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

גדי כתב:אני עם הפועל מגיל 5 כלומר שנת 1974. הלכתי עם הקבוצה בכל מקום וליגה לרוב במגרש וכשלא יכלתי אז באוזניים גם במקומות ביזאריים בעולם. שמחתי, הייתי מאושר, עצוב וגם בכיתי עם הקבוצה.
בשנים האחרונות גם צירפתי דור חדש של אוהדים קרי בני הבכור. אבל היום אני אומר עד כאן - הגיעו מים עד נפש. זה כבר ברור שאלונה תלך כי אין כוח בעולם שיכול לאוהדי הפועל ב"ש - אתם תגרשו כול דבר ללא הבחנה. וסרמיל הפך למקום בילתי נסבל בעליל, דוחה ללא כל הגיון או קשר למציאות.
אני אוהב את הפועל באר-שבע ולכן אני לא אדרוך במגרש שליווה את חיי.
תהנו - אתם בדרך הנכונה.
גדי
נו באמת גדי. אם אתה באמת מלווה את הקבוצה במשך כל כך הרבה שנים כמו שאתה אומר, אתה בטח יודע שהקהל של הפועל באר שבע היום הוא עדין מאוד ביחס לשנים עברו. סבלני הרבה יותר, מעודד הרבה יותר.
רק אתמול, לאחר 12 מחזורים שבהם הובסנו 4 פעמים (הפועל/מכבי ת"א, מכבי חיפה ומכבי פתח תקווה), 3 מהם בבית, השמיע הקהל את דעתו על המאמן שלקח תקציב ענק, קבוצה עם בעלים שנותנת יד פתוחה וקהל גדול והפך אותה לקבוצה קטנה, פחדנית וללא מעוף.
לא לגיטמי לדעתך?
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

קודם כול לקלל זה לא לגיטימי בעיניי אבל אני מבין שזו בעייה תרבותית שלא תעלם בשנים הקרובות. האם רק אתמול הקהל קילל? (רק חלק קילל אבל המיעוט הלא קטן הפך את האווירה לבילתי ניסבלת ומי שקצת תרבות בסיסית ידיר את רגליו)
אני שואל אותך משה - מי היה מאמן טוב ב30 שנים האחרונות? מי היה ראוי? מי לא גורש?
כן אתה ואחרים תגידו לופא קדוש אבל גם הוא חטף ביצים(באופן הפיזי לא מטאפורי) וקללות בירידה וגורש בסוף.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

גדי כתב:קודם כול לקלל זה לא לגיטימי בעיניי אבל אני מבין שזו בעייה תרבותית שלא תעלם בשנים הקרובות. האם רק אתמול הקהל קילל? (רק חלק קילל אבל המיעוט הלא קטן הפך את האווירה לבילתי ניסבלת ומי שקצת תרבות בסיסית ידיר את רגליו)
אני שואל אותך משה - מי היה מאמן טוב ב30 שנים האחרונות? מי היה ראוי? מי לא גורש?
כן אתה ואחרים תגידו לופא קדוש אבל גם הוא חטף ביצים(באופן הפיזי לא מטאפורי) וקללות בירידה וגורש בסוף.
גדי, גם אני נגד קללות.
לא חושב שאותם 5 או 10 אנשים שמקללים תמיד צריכים לגרום לך להדיר את רגלייך ממגרשי הכדורגל. אתמול אומנם היה שינוי ולראשונה העונה רוב הקהל הצטרף למחאה נגד עזורי, אבל שוב השאלה האם לא מדובר במשהו לגיטמי? האם הדברים שנאמרו על ידי רוב הקהל לא היו לגיטמים ובמקום? ושוב, לא מדבר על אותם עשרה איש בשער 2 שלקחו את המחאה נגד גיא עזורי לקללות מכוערות, אלא על הרוב באיצטדיון ששרו "מאמן פחדן", לטעמי שירה לגיטמית ונכונה.

מאמנים? אלי גוטמן בעונת הגביע היה ראוי. לופא קדוש היא ראוי אבל מיצה את עצמו כאן (זריקת הביצים הייתה באימון שנכחתי בו, היה מדובר בדיוק ב2 אוהדים, האם הם מייצגים עבורך ציבור שלם?), ככה שלא נכון להגיד שלא היו כאן מאמנים שהצליחו.
אז נכון שתקופת אלונה מאופיינת בבחירת מאמנים לקויה, האם זה אומר שעלינו להפסיק לחפש את המאמן המתאים? האם זה אומר שעלינו לתמוך בגיא עזורי למרות שברור שהוא לא המאמן המתאים?
כולם תמיד אומרים שעלינו להתאים עצמנו לתקופה חדשה, לתקופה של אלונה, ולשכוח מההרגלים הרעים שאפיינו את הקהל בתקופה של זינו, אז אולי כחלק מההתאמה לתקופה של אלונה אסור לנו להתפשר על מאמן שלוקח את הכסף של אלונה והיד החופשית שלה ומתנהל בצורה שכונתית?

נ.ב
גדי, שאלה שנשאלה במקום אחר ורלוונטית גם לכאן -
תעבור על כל המאמנים שהיו כאן בעשר השנים האחרונות, תן לי שמות של מאמנים שהצליחו אחרי שסיימו את תקופתם בבאר שבע? הראה אם הבעיה היא בקהל הבאר שבעי אז לבטח יש עשרות מאמנים שפרחו מאז שעזבו אותנו?
מניח שלמעט גוטמן, שהצליח במקום היחיד שיכל להצליח ושהעיד בעצמו על השינוי שהתקיים בו בשנים האחרונות, לא תמצא אף אחד כזה.
נערך לאחרונה על ידי Sir Alex Ferguson ב 06 דצמבר 2009, 15:24, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

גדי, צר לי לבשר לך שלא תמצא מגרש אחד בארץ שלא תשמע בו קללות.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

משה, תזכיר לי בבקשה מתי הפועל ב"ש הייתה קבוצה גדולה?? כי לי לא זכור דבר כזה ב 20 שנה האחרונות....

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

שמעון א כתב:משה, תזכיר לי בבקשה מתי הפועל ב"ש הייתה קבוצה גדולה?? כי לי לא זכור דבר כזה ב 20 שנה האחרונות....
מה זה קשור שמעון?
ב20 שנה האחרונות לקחת את גביע המדינה פעם אחת והגעת לגמר פעם נוספת, ב2 עונות שבנסיבות אחרות אולי גם היית לוקח בהם אליפות.
בעלייה הקודמת עם לופא היית קבוצת צמרת בליגה הראשונה, ככה גם בשנות ה90.

ועדיין לא מבין מה קשורים המאמנים שעברו כאן למעמד המועדון.
אלישע לוי הגיע למכבי חיפה אחרי שעבר בקבוצות קטנות כמו בית שאן וסכניין. ניר קלינגר הגיע בזמנו למכבי ת"א מבית"ר ב"ש. דרור קשטן הגיע לקבוצות הגדולות אחרי עונות בהפועל רמת גן. יצחק שום הגיע לקבוצות הגדולות אחרי שעבד בהפועל כפר סבא.
כל המאמנים שהיו כאן בשנים האחרונות - אלי כהן, גילי לנדאו, ניר לוין, מרקו בלבול, אפילו לופא קדוש, איפה הם היום? מישהו מהם התקדם מאז הפועל באר שבע? מישהו הוכיח שהקהל האיום והנורא של באר שבע היה הסיבה לכך שהקרירה שלו לא פרחה?
חוץ מאלי גוטמן, שמצא את הפועל ת"א שמתאימה לו כמו כפפה ליד ושהודה בעצמו שהשתנה במהלך השנים, איזה עוד מאמן שהיה כאן בעשרים שנה האחרונות פרח? איפה בכל המאמנים המובילים בליגת העל אתה רואה מאמן שנכשל כאן?

יכול להיות שזה לא הקהל הבאר שבעי אלא איכות המאמנים שהגיעו לכאן?
יכול להיות שאם קשטן, או קלינגר, או אלישע לוי, או אפילו יוסי מיזרחי או יצחק שום פותחים כאן את העונה נבנית כאן קבוצה טובה יותר? בריאה יותר? מצליחה יותר?
יכול להיות שהבעיה השנה היא בגיא עזורי שהוא לא טוב מספיק ולא בקהל הבאר שבעי?

סמל אישי של משתמש
הפועל_מלחמה

שליחה על ידי הפועל_מלחמה »

התגובות שלכם פה מראות עד כמה אנחנו הקהל פשוט חרה קהל במובן המילה כותב לכם אדם שהגיל שלו אולי פי 3 מכל אחד מכם ומה שהוא ראה אתם לא תראו אולי עוד כמה שנים טובות וכולם קופצים כמו חיות לטרף
זה פשוט לא יכול להיות פשוט בושה
אין לכם כבוד

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

הפועל_מלחמה כתב:התגובות שלכם פה מראות עד כמה אנחנו הקהל פשוט חרה קהל במובן המילה כותב לכם אדם שהגיל שלו אולי פי 3 מכל אחד מכם ומה שהוא ראה אתם לא תראו אולי עוד כמה שנים טובות וכולם קופצים כמו חיות לטרף
זה פשוט לא יכול להיות פשוט בושה
אין לכם כבוד
נו באמת, כל מי שענה בטופיק הזה ענה בצורה מכובדת ולעניין. אף אחד כאן לא הוריד מכבודו של גדי, התגובה הלא ראויה היחידה בטופיק הזה היא שלך.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

אני קורא תגובות של חברים בפורום ומבין שאין תקווה. אדם כמו "זה שי" צריך להוקיע ולצערי הוא לגמרי לא לבד. אני חושב שרק חזרה לאלי זינו תוכל אולי לעשות את ההבדל בין נסיון לבנות דרך למועדון עם קהל למה שקורה עכשיו. הייתי ביציע עם עוד 200 אנשים במשחק נגד לוד בעונה האחרונה של זינו ואז הייתי יותר אופטימי.
אני לא מכיר שום מקום בעולם בו קהל של אלפים מעודד נגד הקבוצה שלו - זה פשוט לא נתפס.
אסי פונה ללב ואתם רק עסוקים בלהסביר למה הוא לא מתכוון לזה כי אתם רוצים להמשיל לקלל....
אגב קסודי - כמה קללות שהוא וגיא לוי קיבלו שנה שעברה... הוא כבר היה בדרך החוצה אבל גיא לוי התעקש בניגוד לרצון הקהל לתת לו אשראי...

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

גדי, יישר כוח על הדברים האלו.
לצערי אם השינוי לא יבוא מאיתנו- לא רחוק היום שנמצא את עצמנו מול שוקת שבורה כשהקונה היחיד שעוד אולי יסכים להשתין לכיוון שלנו, יהיה ההוא מהאולמות.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

גדי כתב:אני קורא תגובות של חברים בפורום ומבין שאין תקווה. אדם כמו "זה שי" צריך להוקיע ולצערי הוא לגמרי לא לבד. אני חושב שרק חזרה לאלי זינו תוכל אולי לעשות את ההבדל בין נסיון לבנות דרך למועדון עם קהל למה שקורה עכשיו. הייתי ביציע עם עוד 200 אנשים במשחק נגד לוד בעונה האחרונה של זינו ואז הייתי יותר אופטימי.
אני לא מכיר שום מקום בעולם בו קהל של אלפים מעודד נגד הקבוצה שלו - זה פשוט לא נתפס.
אסי פונה ללב ואתם רק עסוקים בלהסביר למה הוא לא מתכוון לזה כי אתם רוצים להמשיל לקלל....
אגב קסודי - כמה קללות שהוא וגיא לוי קיבלו שנה שעברה... הוא כבר היה בדרך החוצה אבל גיא לוי התעקש בניגוד לרצון הקהל לתת לו אשראי...
גדי אני חייב להגיב
ראשית,יש קבוצה של 100-300 אנשים שמקללים ולא משנה מה תהיה התוצאה, כמו משה אני לא חושב שיש להשליך עליהםעל כלל אוהדי ב"ש, שנית, אני מסכים איתך ואני בעד להוקיע אותך ומבחנתי להוציא אותם מהמגרשים כי דין אלימות מילולית כדין אלימות פיזית.

כמו בכל מחאה יש מחאה שהיא לגיטימית בשער 5 לדוגמא לא קיללו, וכשמיהו שרק בוז האוהדים לידו אמרו להפסיק כי אין סיבה לשרוק בוז לשחקנים כי הם עושים את המוטל עליהם. אבל אני לא מוצא שום בעיה בקריאה של "עזורי הביתה" או "גיא עזורי לך הביתה, נמאס לנו ממך" ואפילו לא בקריאה "מאמן פחדן" אם אינני טועה שום קללה לא נאמרה כאן והייתה הבעת מחאה לגיטימית!!

וגדי ידידי, ברשותך תן לי להזכיר לך את הכפיים שהשחקנים קיבלו אחרי ההפסד להפועל ת"א.
לרוב הקהל של ב"ש טועה אבל לשם שינוי הפעם הוא צודק.
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

שלח תגובה