בקשה חשובה! כולם לקרוא, גם המקללים הראשיים. שערי באר שבע מית

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
itaypdu76

בקשה חשובה! כולם לקרוא, גם המקללים הראשיים. שערי באר שבע מית

שליחה על ידי itaypdu76 »

בקשה חשובה! כולם לקרוא, גם המקללים הראשיים. שערי באר שבע מיתאגדים.
« ב- : היום ב- 12:09:29 בבוקר »

--------------------------------------------------------------------------------
בא נעשה משהו מיוחד במשחק מול הפועל חיפה, מבחינת הקהל העצום והאדיר שלנו. 5 דקות ראשונות שירה עצומה לגיא עזורי, ללא הרף לעודד אותו חזק, להראות שינוי, בגרות, ושאנחנו לא צריכים להשפיע על החלטותיו. אני מאמין שזה יעזור והוא לא ילך נגדנו, מה שאני מאמין שהבעיה עם קדוסי כבר ניפתרה, כאשר אסולין פצוע. אין מצב ליפתוח כבר עם שני חלוצים. בבקשה בוא ניקח שלוש נקודות ונחזור עם גרון לא צרוד. תחשבו איך זה יכול להשפיע ועוד מול הפועל חיפה אם ניקלל אותו . בואו נעשה לו הפתעה זה לא יהיה כזה נורא. הוא רוצה להצליח ואני לא מאמין שהוא סתם בא להעביר כאן תקופה. אז בבקשה תבואו עם מצב רוח טוב כל המקללים למינהם. 5 דקות ראשונות גיא עזורי נשמה בין שערים 2ל-5 תאמינו לי שזה יחמם את הלב של כולנו. ואל תביאו לי תשובות מי הוא ומה הוא , הוא ניבחר להיות המאמן ובואו ניזרום איתו ולא נלך נגד הזרם.
תמונה

סמל אישי של משתמש
bs war

Re: בקשה חשובה! כולם לקרוא, גם המקללים הראשיים. שערי באר שבע מית

שליחה על ידי bs war »

itaypdu76 כתב:בקשה חשובה! כולם לקרוא, גם המקללים הראשיים. שערי באר שבע מיתאגדים.
« ב- : היום ב- 12:09:29 בבוקר »

--------------------------------------------------------------------------------
בא נעשה משהו מיוחד במשחק מול הפועל חיפה, מבחינת הקהל העצום והאדיר שלנו. 5 דקות ראשונות שירה עצומה לגיא עזורי, ללא הרף לעודד אותו חזק, להראות שינוי, בגרות, ושאנחנו לא צריכים להשפיע על החלטותיו. אני מאמין שזה יעזור והוא לא ילך נגדנו, מה שאני מאמין שהבעיה עם קדוסי כבר ניפתרה, כאשר אסולין פצוע. אין מצב ליפתוח כבר עם שני חלוצים. בבקשה בוא ניקח שלוש נקודות ונחזור עם גרון לא צרוד. תחשבו איך זה יכול להשפיע ועוד מול הפועל חיפה אם ניקלל אותו . בואו נעשה לו הפתעה זה לא יהיה כזה נורא. הוא רוצה להצליח ואני לא מאמין שהוא סתם בא להעביר כאן תקופה. אז בבקשה תבואו עם מצב רוח טוב כל המקללים למינהם. 5 דקות ראשונות גיא עזורי נשמה בין שערים 2ל-5 תאמינו לי שזה יחמם את הלב של כולנו. ואל תביאו לי תשובות מי הוא ומה הוא , הוא ניבחר להיות המאמן ובואו ניזרום איתו ולא נלך נגד הזרם.
יוזמה יפה וטובה, אבל לצערי אין מצב שבעולם שזה ייצא לפועל.

סמל אישי של משתמש
itaypdu76

שליחה על ידי itaypdu76 »

אז נעשה שזה ייצא לפועל, קצת בגרות מה קרה? אנחנו גם קהל טוב, ו-5 דקות זה לא נורא. מספיק השליליות הזאת. תיהיה חיובי זה ייצא לפועל.
תמונה

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

שליחה על ידי אימפריה באדום »

אין מצב אחי , איך שיתחילו לשיר לעזורי יתחילו מנגד גם קללות.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אתה חי בסרט מה זה טוב אחי.

מהחימום שער 2 יתחיל לקלל את עזורי, בדיוק כמו נגד פ"ת, גם אם יעלה עם קדוסי. זה כמובן ימשיך בהתאם להתפתחות המשחק.

אם נגד בני יהודה שיחקנו כל כך טוב ורק חוסר מזל (האמ..פדידה ורביבו) לקח לנו את שלושת הנקודות ובכל זאת התחילו קללות, למה נראה לך שבוסרמיל, ששם שער 2 משפיע הרבה יותר מהשער של אוהדי בני יהודה, לא יתחילו קללות?

סמל אישי של משתמש
tal18
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי tal18 »

על גופתי המתה!

סמל אישי של משתמש
ה.א.ד.ו.ם
Title: קרייזי-רד גאוות הנגב

שליחה על ידי ה.א.ד.ו.ם »

tal18 כתב:על גופתי המתה!