אכלו לי, שתו לי - טור של עמיר פלג

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

אכלו לי, שתו לי - טור של עמיר פלג

שליחה על ידי אריק »

היום מפורסם בידיעות טור של עמיר פלג, אין לי כרגע גישה לעיתון ולסורק
אבל קראתי את הטור והסכמתי כמעט עם הכל. מי שיש באפשרותו להעלות את הטור
לאתר יבורך.

סמל אישי של משתמש
niv1

Re: אכלו לי, שתו לי - טור של עמיר פלג

שליחה על ידי niv1 »

גם קראתי ונהנתי לקרוא סוף סוף טור אמיתי...

סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

שליחה על ידי messiah »

טור פנטסטי של פלג,שמצליח לסכם בעמודה וחצי את כל הטענות שלנו כלפי עזורי העונה.
הגיע הזמן שעזורי יתעורר ואם הוא קרא את הטור אז אני מקווה שהוא יתפכח ויבין שאוהדי ב"ש לא
אידיוטים ושלמרות שה"ריש" שלו ושל רביבו היא מתגלגלת,אנחנו עדיין מזהים קנטרנות וחוצפה.

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

תאמין לי סוף סוף עיתונאות אמיתית שמראה את כל מחדלי עזורי העונה.
יותר משאני מקווה שעזורי קרא את זה, כי הוא הרי מודע לאיזה מאמן פח הוא, אני מקווה שאלונה קראה את זה והיא תסיק מסקנות לעונה הבאה.
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

אבל הנה תוכן הדברים מילה במילה:

הבזבזן

הרפתקאות עזורי בווסרמיל

תמונה

ההתבכיינות של גיא עזורי באמת כבר מתחילה לעלות על העצבים. אחרי הנפילות בתחילת העונה, מאמן הכושר המשודרג של הפועל באר שבע ניסה למכור לנו את התירוץ הנבוב ש"קבוצה צריכה להתחבר" ושמדובר ב"תהליך שלוקח זמן". השבוע, בעקבות הפסד בית מביך למכבי פתח תקווה (שיש לה תקציב חצי משלו) הוא נשמע כמו ילד שמנת שביזבז את כל די הכיס שלו על שטויות, ושוב בכה לאמא אלונה: אני צריך עוד כסף לבזבוזים. כל החברים שלי קיבלו ורק אני לא!

וזו ממש לא מליצה. "כל הקבוצה התחזקו בפגרה" אמר המסכן והוסיף: "התקשורת יצרה סביבנו מערכת ציפיות". בשלב זה בא המשפט: "אני שונא להשתמש בתירוצים" ומיד אחריו הגיעו התירוצים שהוא שונא להשתמש בהם: "הקבוצה נחלשה מקצועית, שחקנים נפצעו, ליאור אסולין חסר, לדוד רביבו לוקח זמן להתקאלם".

אחריי שהסתיימה הקינה הזאת, הגיעה זמנה של גניבת הדעת: "אנחנו מקום שלישי בליגה מבחינת כיבושים...אנחנו במקום השמיני ולא בתחתית... אנחנו לא מכבי חיפה או הפועל תל אביב" וכיו"ב, תלי תלים של מילם בגבעת הכסת"ח.

אז נתחיל דווקא עם התירוצים (שהוא שונא להשתמש בהם). אסולין נתן פתיחת עונה יפה, זה נכון, אבל זו עדיין לא סיבה להפוך אותו, לאחר פציעתו לליאו מסי. מעניין גם שדווקא החלוץ הלא יציב, שעד לא ממזמן נחשב לשחקן גמור שהסתבך בהימורים, היה קל להתאקלם בנגב. בעוד שלדוד רביבו זה מאוד קשה. כנראה בגלל המרחקים העצומים והבדלי האקלים הקיצוניים בין אשדוד לבאר שבע, ובעיקר בגלל השפה. רביבו כידוע, מדבר עם "ריש" מתגלגלת, מה שמקשה על החשקנים דוברי העגה המקומית להבין אותו.

ואם לישראלים נותנים זמן להתקאלם, מה יגידו הזרים שנחתו בוסרמיל בסוף יוני ונזרקו משם באוגוסט, חרף הסקאוטינג המדהים של המאמן? אני מתכוון בעיקר לג'וזף טצ'י שנשלח למכבי באר שבע, ולפטה בנגורה שהפך לפטה מורגנה.

עזורי, שקיבל כמעט את כל מה שביקש, מפרגל עד מוריירה, ומקאלה עד אדאמו, מנסה למכור לנו שהוא בונה קבוצה במדבר, אבל מי שרוצה קבוצה לטווח רחוק, לא יכול להסתמך על שחקנים בעשור הרביעי לחייהם. עם כל הכבוד לעבר העשיר של יוסי אופיר ולאייל שן שהולך ומתיישן.

עזורי התפאר במקום השלישי בליגה מבחינת כיבושים, אבל שכח משום מה להזכיר שהוא גם שני בליגה מבחינת ספיגות. בקשר למקום השמיני טבלה, חשוב להדגיש, הפועל באר שבע היא הקבוצה עם הקתציב החמישי בגודלו בליגת העל- כ25 מיליון שקל. כל המאמנים שנצאים תחתיו, וגם שלושה מעליו נאלצים לתמרן עם הרבה פחות כסף. לכל אלה אין בעל בית שמגשים משאלות בלי שאלות, ולחלקם אין בכלל בית.

בקיצור מר עזורי, הגיע הזמן להפסיק להתבכיין ולהפיל את התיק על האוהדים, באמצעות חברים שלך בתקשורת. עם המיליונים שהבוסית שלך שפכה על שחקני רכש צריך להוציא הרבה יותר, גם בלי אפדרין.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

ניב כבר אמרתי לך שאתה תותח? סחתיין!

לעצם העניין, עמיר פלג הוא לא העיתונאי הראשון שמזדהה עם תחושתינו לגבי עזורי,
לפניו עשו זאת עיתונאים בכירים כמו מאיר איינשטיין ואמיר אפרת. אין לי ספק שהטענות
של גיא עזורי כלפי עיתונאי מעיתון גדול (נדב דייג) עזרו לעמיר פלג לכתוב הטור כמה שיותר
מהר אבל אני מעדיף להתייחס לתכנים ולא לסיבה שעלה הטור. ברור לכולם שגם בברנז'ה
התל-אביבית שאינה מקושרת לעזורי, מתחילים להבין את הבלוף ואת גניבות הדעת שהבחור
שלנו ירש מהמנטור שלו אברם גרנט.

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

תותחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

שליחה על ידי אדומה דרומית »

או!
הגיע הזמן שגם מר פלג, ששנה שעברה קטל לאלונה את הצורה בטור מש מרושע, שתמיד יצא נגד האוהדים שלנו, ונגד הכל, פחות או יותר, יכתוב משהו לעניין.

אני רוצה לתקן כאן את אריק שכתב "ברור לכולם שגם בברנז'ה
התל-אביבית שאינה מקושרת לעזורי, מתחילים להבין את הבלוף ואת גניבות הדעת שהבחור
שלנו ירש מהמנטור שלו אברם גרנט".

זה לא שהתחילו להבין שזה בלוף. את זה הבינו אחרי המחזור השני בערך. פשוט החליטו שלא שומרים יותר על שתיקה. עד עכשיו התקשורת עשתה לנו את המוות, והפכה את המאמנים לקורבן מסכן. עכשיו, ברגע שהוא יצא גם עליהם, הסתיימה השתיקה ונשלפו התותחים (עט ודף, מקלדת) ומתחילים להגיד את האמת.

אני אגיד להורים שלי לשמור את העיתון, אני חייבת לראות את זה בעיניים שלי חחח

פשוט עצוב כמה שהכל נכון. ומה זה עוזר לנו? זה לא שפתאום הוא יתחיל להיות מאמן, זה לא שהוא יפסיק לתרץ, זה לא שהוא יגרום לשחקנים פתאום להתחבר, זה לא שכל הכסף שהוא ביזבז יוחזר או שנראה ממנו תמורה. זה לא שהוא יוחלף וגם אם כן, חוץ מלעצור את החור בכיס של אלונה זה לא יעזור בכלום.

סמל אישי של משתמש
dudi2002

שליחה על ידי dudi2002 »

טור כל כך נכון וכל כל מדויק.

אגב, טור יפהפה לא פחות הממחיש את המצב העגום בקבוצה, פירסם ידידנו דודו עזריה ב-'וואלה ספורט' בחמישי שעבר.

בבקשה: https://sports.walla.co.il/?w=//1634896" onclick="window.open(this.href);return false;

קריאה מהנה!

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

שליחה על ידי אדומה דרומית »

זה עזר לפלג וחבריו להגיע למסקנה המתבקשת

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

ניב כתב:אבל הנה תוכן הדברים מילה במילה:

הבזבזן

הרפתקאות עזורי בווסרמיל

תמונה

ההתבכיינות של גיא עזורי באמת כבר מתחילה לעלות על העצבים. אחרי הנפילות בתחילת העונה, מאמן הכושר המשודרג של הפועל באר שבע ניסה למכור לנו את התירוץ הנבוב ש"קבוצה צריכה להתחבר" ושמדובר ב"תהליך שלוקח זמן". השבוע, בעקבות הפסד בית מביך למכבי פתח תקווה (שיש לה תקציב חצי משלו) הוא נשמע כמו ילד שמנת שביזבז את כל די הכיס שלו על שטויות, ושוב בכה לאמא אלונה: אני צריך עוד כסף לבזבוזים. כל החברים שלי קיבלו ורק אני לא!

וזו ממש לא מליצה. "כל הקבוצה התחזקו בפגרה" אמר המסכן והוסיף: "התקשורת יצרה סביבנו מערכת ציפיות". בשלב זה בא המשפט: "אני שונא להשתמש בתירוצים" ומיד אחריו הגיעו התירוצים שהוא שונא להשתמש בהם: "הקבוצה נחלשה מקצועית, שחקנים נפצעו, ליאור אסולין חסר, לדוד רביבו לוקח זמן להתקאלם".

אחריי שהסתיימה הקינה הזאת, הגיעה זמנה של גניבת הדעת: "אנחנו מקום שלישי בליגה מבחינת כיבושים...אנחנו במקום השמיני ולא בתחתית... אנחנו לא מכבי חיפה או הפועל תל אביב" וכיו"ב, תלי תלים של מילם בגבעת הכסת"ח.

אז נתחיל דווקא עם התירוצים (שהוא שונא להשתמש בהם). אסולין נתן פתיחת עונה יפה, זה נכון, אבל זו עדיין לא סיבה להפוך אותו, לאחר פציעתו לליאו מסי. מעניין גם שדווקא החלוץ הלא יציב, שעד לא ממזמן נחשב לשחקן גמור שהסתבך בהימורים, היה קל להתאקלם בנגב. בעוד שלדוד רביבו זה מאוד קשה. כנראה בגלל המרחקים העצומים והבדלי האקלים הקיצוניים בין אשדוד לבאר שבע, ובעיקר בגלל השפה. רביבו כידוע, מדבר עם "ריש" מתגלגלת, מה שמקשה על החשקנים דוברי העגה המקומית להבין אותו.

ואם לישראלים נותנים זמן להתקאלם, מה יגידו הזרים שנחתו בוסרמיל בסוף יוני ונזרקו משם באוגוסט, חרף הסקאוטינג המדהים של המאמן? אני מתכוון בעיקר לג'וזף טצ'י שנשלח למכבי באר שבע, ולפטה בנגורה שהפך לפטה מורגנה.

עזורי, שקיבל כמעט את כל מה שביקש, מפרגל עד מוריירה, ומקאלה עד אדאמו, מנסה למכור לנו שהוא בונה קבוצה במדבר, אבל מי שרוצה קבוצה לטווח רחוק, לא יכול להסתמך על שחקנים בעשור הרביעי לחייהם. עם כל הכבוד לעבר העשיר של יוסי אופיר ולאייל שן שהולך ומתיישן.

עזורי התפאר במקום השלישי בליגה מבחינת כיבושים, אבל שכח משום מה להזכיר שהוא גם שני בליגה מבחינת ספיגות. בקשר למקום השמיני טבלה, חשוב להדגיש, הפועל באר שבע היא הקבוצה עם הקתציב החמישי בגודלו בליגת העל- כ25 מיליון שקל. כל המאמנים שנצאים תחתיו, וגם שלושה מעליו נאלצים לתמרן עם הרבה פחות כסף. לכל אלה אין בעל בית שמגשים משאלות בלי שאלות, ולחלקם אין בכלל בית.

בקיצור מר עזורי, הגיע הזמן להפסיק להתבכיין ולהפיל את התיק על האוהדים, באמצעות חברים שלך בתקשורת. עם המיליונים שהבוסית שלך שפכה על שחקני רכש צריך להוציא הרבה יותר, גם בלי אפדרין.

אדון פלג ידוע כבעל פה ג'ורה שמנסה להתמתג כפה הגדול שלא מחשבן לאיש של תקשורת הספורט. לעיתים גם עושה רושם שהאורגזמה שלו זה לצלוב אנשים. אבל הפעם כל מילה פגז!

ויחסית (לזהות המבקר ומעללי עזורי), עוד יצא עדין איתו.
נערך לאחרונה על ידי אורי אדום בנשמה ב 28 ינואר 2010, 16:16, נערך פעם 1 בסך הכל.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
H.B.S

שליחה על ידי H.B.S »

עמיר פלג אוהד הפועל חיפה , ונגיד ככה - לא ממש אוהב אותנו.
אבל כמו שאורי אמר , הפעם הוא צודק.

סמל אישי של משתמש
אייל

שליחה על ידי אייל »

טור חריף ביותר.
הכי אהבתי את הסוף- "להפיל את התיק על האוהדים באמצעות חברים בתקשורת"

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

H.B.S כתב:עמיר פלג אוהד הפועל חיפה , ונגיד ככה - לא ממש אוהב אותנו.
אבל כמו שאורי אמר , הפעם הוא צודק.

לא חושב שמדובר במשהו אישי, ובטח שלזהות מושא אהדתו אין משקל.
פשוט אוהב להשתלח באנשים ולהיות הפה הגדול של תקשורת הספורט.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אז נכון שתוכן הטור נכון לשם שינוי, אבל תרשו לי להחמיא למתלהם הזה. שאתה כל חייך עסוק בלהיכנס בכל מי שאתה רק יכול (לא רק אלונה, גם יעקב שחר ובן-זקן עברו תחת "פרשנותו") הגיוני שפעם אחת תקלע.

שלח תגובה