אייל חטב - קראו ולמדו

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

אייל חטב - קראו ולמדו

שליחה על ידי RedRock »

והפעם זה אחד היותר מוצלחים שיצא לי לקרוא...

https://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=272962" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
דורון
Title: שום דבר לא יהרוס ת'אהבה.

Re: אייל חטב - קראו ולמדו

שליחה על ידי דורון »

אליק כתב:והפעם זה אחד היותר מוצלחים שיצא לי לקרוא...

https://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=272962" onclick="window.open(this.href);return false;
אליק אל תתאמץ.
אנחנו במיעוט.
אבל באמת כייף לקרוא את מה שהוא כתב.
וגם עצוב - כי אין לנו הרבה אוהדים שמבינים ומתחברים למהות הדברים. (הטור האחרון בכל אופן -שאותו קראתי)

הקהל שלנו הרי מתחבר לצערי הרב לבלוגר המהולל מוואלה...

סמל אישי של משתמש
הילה חדד
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הילה חדד »

דורון כתב:
אליק אל תתאמץ.
אנחנו במיעוט.
אבל באמת כייף לקרוא את מה שהוא כתב.
וגם עצוב - כי אין לנו הרבה אוהדים שמבינים ומתחברים למהות הדברים. (הטור האחרון בכל אופן -שאותו קראתי)

הקהל שלנו הרי מתחבר לצערי הרב לבלוגר המהולל מוואלה...
קצת אין קשר בין הדברים ובמצב הקבוצה אי אפשר לקחת צד. מצד אחד מובנים מאוד דבריו של חטב מצד שני גם כל טור של הבלוגר המהולל מוואלה מגיע במקום. גם חטב אני מאמינה יודע שעזורי הוא כשלון השאלה איך רואים את הדברים. זה נכון שצריך להתוות דרך וכל זה, מצד שני גם במקום עבודה כשעובד שלך לא מספק את הסחורה למרות קרדיט ענקי שניתן לו ואחרי שקיבל את כל הכלים אותם דרש נאלצים להגיע לשלב הפיטורים, משלמים פיצויים וקדימה ממשיכים. הכל לגופו של עניין, אין פה שחור או לבן.
תמונה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אליק כתב:והפעם זה אחד היותר מוצלחים שיצא לי לקרוא...

1. רשמתי תגובה לטור של אייל חטאב שלצערירואה דברים הפוך.
2. אני אהבתי יותר את הטור הקודם, שאולי יוריד מהעץ עוד כמה מאלה שחשבו שגיא לוי מאמן גדול:

כך דפקתי (או שלא) ליוסי אלקיים את הקריירה - אייל חטאב:

על יוסי אלקיים לא שמעתי, לבורותי הרבה בגלל שנות המחאה, עד שהגעתי להפועל באר-שבע בספטמבר 2007, אבל כבר בשבוע הראשון שלי במועדון הוא משך את תשומת לבי. "מי זה ההוא עם הנעליים הצהובות", שאלתי. "הא, זה יוסי אלקיים מירוחם", אמרו לי, "שחקן-שחקן". בבית"ר ירושלים אולי, סיננתי.

כעבור כמה ימים, אני ועוד בחור בלובי הכניסה השקפנו מבעד לחלון הזכוכית על אימון קבוצת הנוער. הנעל הצהובה שוב בעטה, צעקה לי. רק שהפעם, ההוא שעמד לידי היה נסים אלקיים, האבא. "תסלח לי שאני שואל, אדוני", אמרתי בנימוס, "אבל זה לא מפריע לך שהבן שלך משחק עם נעל צהובה במועדון אדום?".

הוא חייך במבוכה. "מה, זה כל-כך חשוב? הילד פה כבר כמה שנים ואף פעם לא אמרו לנו את זה". גם כן תירוץ, חשבתי. "שמע, קודם כל ברמת המועדון יש פה בעיה, אבל נעזוב את זה בצד. אני מדבר איתך על טובת הילד. אם הוא רוצה בעתיד ליצור חיבור אמיתי ונכון לקהל, הנעליים האלה יפריעו לו".

במשחק הנוער בשבת ליוסי אלקיים כבר היו נעליים לבנות, סולידיות. מבחינתי זו היתה הוכחה: הילד רוצה להצליח. מאוד. באותם ימים גם הבנתי שהמחווה שעשה למעני היתה סוג של איתות. אלקיים, כמו האחרים במחלקת הנוער, צריך רק דבר אחד, פשוט: שידברו איתו, יסבירו לו, יכוונו אותו. בגובה העיניים.

מאז עקבתי אחרי כל תנועה שלו, כל מסירה, כל גליץ', כל נשימה. התרגשתי לראות אותו פורח ומגלה ניצוצות של כוכב, התפעמתי מיכולת הבעיטה שלו (באחריות, לא נופלת מזו של איציק זוהר), התאהבתי בחיוכו המבויש והערכתי עד מאוד את צניעותו הכנה. שנים, שנים לא היה לנו יהלום כזה במחלקה הצעירה.

עד שבא החבר גיא לוי, ודברים היו חייבים לעמוד במבחן המציאות. אלקיים, שלא כמו רפי עמוס או אלירן אמזלג, הותיר רושם חיובי מאוד בשלבי הטרום עונה והרוויח ביושר את מקומו. זה לא גרם לו להרגיש כוכב או להרים את האף. להיפך. משיחות שניהלנו גיליתי שהנער חדור מטרה ולא מסתנוור. רק תנו לו לבעוט.

מה שאנשים לא בהכרח יודעים הוא שמועדון בסדר גודל של הפועל באר-שבע אינו רק מקום עבודה אלא גם אזור מפגש יומיומי להמון סקרנים וצמאי מידע. מדי יום מגיעים לוסרמיל אנשים, סתם כדי להיות, להרגיש, לראות. מתוקף תפקידי ונוכחותי במקום הייתי מקשיב ומסביר לכולם, בכיף גדול, בין היתר כדי לשדר שאנחנו לא מועדון מנוכר.

כזו היתה התכונה סביב הקבוצה בזמן פריצתו לתודעה של יוסי אלקיים. בלב המדבר יש פרח, היתה התחושה. בניגוד לכישרונות אחרים תוצרת הנגב (אלירן אפריאט, זוהר חוגג) יוסי אלקיים לא דעך, הוא זרח. וסוף-סוף, אחרי המשבר הגדול שטילטל את המועדון, מלבלב בעץ הנובל שלנו ניצן חדש. תודו שאין מרגש מזה.

אז אחרי שבעיר ומחוצה לה הבינו שיש להפועל באר-שבע מוצר טוב ביד, היה חייב לבנות לו עטיפה נוצצת. נכון, מדובר ביוסי אלקיים ולא ביוסי בניון, אבל בהחלט כישרון כדורגל מעל הממוצע. מצד שני, חשיפת יתר מזיקה בדרך-כלל ולכן צריך ללוות את האייקון החדש יד ביד. בתקשורת בטח, וגם בבניית יחסיו עם הקהל.

הופעת הבכורה של אלקיים בבוגרים היתה רגע מזוכך עבור כל מי שאוהב את הפועל באר-שבע. וינטר, שיממון בטוטו נגד הפועל ירושלים, עד שמהספסל עלה אלקיים והטריף את הקבוצה. שער וסחיטת פנדל, הספק מרשים ב-35 דקות. נגמר 0:2. בדרך החוצה חשבתי לעצמי מתי היתה לצעיר מקומי בכורה כל-כך מוצלחת, והסברתי לאלונה: "תביני, זה לא ניצחון רגיל. זו התחלה של שינוי לבאר-שבע".

כעבור שבוע, ליגה בחוץ נגד בני לוד. סימיוני הורחק סמוך להפסקה, והתחושה ביציע היתה שהנה, הלך עוד משחק. עם פתיחת המחצית השניה הדהים אלקיים בבעיטת עונשין אלכסונית פנימה. איזה גול! 1,000 אדומים ביציע צהלו ושמחו. יניב אלול רץ בסיום עד הגדר עם הכובש על הכתפיים וצעק: "זה באר-שבעי, משלנו!" (למרות שהוא מירוחם).

הייתי בעננים, רקדנו. לא משנה איך העונה הזו תסתיים, חשבתי, כולנו חווינו הרגע התעלות מקומית משובבת. לדאבוני, היחיד שהנציח את המשחק היה צלם הטלוויזיה הישראלית בערבית. 350 שקלים עבור דיסק פלוס נסיעה במיוחד לרוממה בירושלים, בהחלט שווה את ההשקעה כמתנה עבורו, טענתי. וגם צדקתי.

בין לבין היה גם את עניין המספר שעל הגב, נושא זניח לכאורה אבל רב חשיבות. את העונה פתח אלקיים עם 15, תואם בניון, ואפילו הצטלם כך לאתר הקבוצה, לצד הפסל "שער התפילות" של האמנית מרגה פישטיין. אלא שאחרי שהוחלט להחזיר את המנופים לסגל התעקש דודי פדלון לקבל את המספר הקודם שלו. אלקיים, צנוע כבר אמרתי, לא היסס ופירגן לו ב-15 בחזרה.

אני התבאסתי. חנן אזולאי ואנשים נוספים במועדון היו שותפים לדעתי: לא ככה מגבשים זהות לשחקן עתיד של מועדון שבונה את עצמו מחדש. מותג מנצח, להבנתי, לא מחליף מספר באמצע עונה. זה לא רציני ומעיד על אי סדר בארגון. וחוץ מזה, במועדון מקצועני גם למחלקה השיווקית צריך שיהיה סיי במקרים כאלה. בסוף ויתרתי, אגב.

התפנית במסלול הבטוח של אלקיים הגיעה ברגע לא צפוי, דווקא אחרי משחק בית נגד כפר-סבא בו נבחר למצטיין. במהלך אותו אחר-צהריים היה וסרמיל מרוכז בדבר אחד: לקלל את גיא לוי. בכוח, ברוע, באגרסיביות, ובשידור ישיר בערוץ הספורט. אלקיים היה היחיד שהצליח להזכיר, ולו לכמה שניות, שבאנו ליהנות מכדורגל.

את השער היחיד של איגור קוסטרוב הוא חגג, אוׁאוֹ איך הוא חגג. אחוז טירוף רץ אלקיים בפה שואג ובידיים מונפות לעבר שער 5, אחר-כך הניח יד אחת על איזור בית החזה ויד שניה הרים אל-על. לבסוף קירב את סמל המועדון לפיו והרעיף נשיקות, עם אצבע מונפת גבוה לעבר היציע. רגע מדהים. הצלמים לא פיספסו את האירוע, והנציחו אותו בקליקים אינסופיים. איזה אושר בבאר-שבע.

על הדסק-טופ במשרד השאיר לי צלם המועדון מרטין גוטדמק את החומר מהמשחק. שעות אחר-כך עוד בהיתי בצילומים, לא הפסקתי לחשוב איך בחור צעיר מירוחם מצליח לספק התעלות של שמחה אמיתית במקום כל-כך עוין. ולי לא היה ספק בכלל: זה הזמן, זה הרגע, זה המקום, לפנות לאנשים לרגש. במקום להתעסק בהטלת רפש על המאמן, תהנו קצת משחקן בית בפריחה. זה המקצוע שלי, חברים.

אז פתחתי גלריית תמונות באתר האינטרנט של המועדון, "ספיישל יוסי אלקיים", קראתי לה. הייתי גאה: בשעה טובה יצאנו מהקיבעון המחשבתי ותוך ניצול משאבים פנימיים של המערכת סיפקנו לאוהדים חוויה משלימה מהמשחק. אבל גיא לוי חשב אחרת. הוא נדהם, כעס, והיה עצבני. "מה הוא עושה לו ספיישל?!", רטן בפני אנשים במועדון.

רק מי שמבין מה המשמעות של הפועל באר-שבע יכול להתרגש מהתמונות הללו

למרות שהצהיר שאצלו לא קיים מצב של אחד בפה אחד בלב, את טענות גיא לוי כנגדי שמעתי מאחורי גבי או מעל ראשי, ולא בפעם הראשונה. על-פי משנתו, בקבוצת ספורט אין כוכבים ולא מאדירים שחקנים. זה בסדר, אבל צרכים נוספים של המועדון (תדמיתיים, שיווקיים, קהילתיים) מבחינתו בטלים בשישים, ואין אפילו מקום לדבר עליהם. מרגיז.

מכאן, להרגשתי, בחר גיא לוי ללמד את אלקיים לקח לעתיד ולצערי גם להוציא לו את הרוח מהמפרשים. למאמן כדורגל הרי הכי קל לממש כוונות. שחקן X פשוט לא משחק היום ולעזאזל כולם. מכסימום נגיד אחר-כך לעיתונאים שהוא לא היה טוב באימונים. העונה חלפה, אלקיים סבל בדרך גם מפציעה מרגיזה והביטחון שלו ירד לתחתונים. הטעם בפה נותר מר.

אני נשארתי עם סימני השאלה והחשד הטבעי, למה מתנקמים בי ובתפקידי על חשבון הילד. ועוד כזה ילד טוב. הדברים הגיעו לכדי אבסורד: כדי לא לעורר את חמתו של המאמן הייתי מתחמק משיחות עם אלקיים או אביו. לא פעם מצאתי את עצמי אפילו מתנצל על המצב. "אולי זה לטובה, שיעריך את הדקות", ניחמתי והתנחמתי. זה היה אבוד, הוא כבר סומן.

השבוע עזב יוסי אלקיים את הפועל באר-שבע וחצה את הכביש ליריבה העירונית מכבי. התחושה שרובצת עלי היא שבמקום אחר, עם אנשים אחרים, דרכו לצמרת היתה קלה יותר. להצטער אני לא מתכוון, הכל הרי נעשה מאהבה, כוונה טהורה ולטובת המועדון, אבל בנקודת הזמן הזו אני בהחלט רוצה לבקש את מחילתו. סליחה, יוסי.

תמונה
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אהרוני

שליחה על ידי אהרוני »

אחלה טור
מתחבר מאוד מאוד לדברים (ושלא יסיקו שאני חושב שעזורי הוא מלאך)

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

החזקתי בדיעה של אייל עד לא מזמן אבל אחרי חיפה אני בדיעה שהוא היה צריך לשים את המפתחות
וללכת או לחילופין להיות מפוטר. עזורי נכשל כפי שאיש לא נכשל כאן ולמזלו יש בקבוצה יהלום בשם
מאור מליקסון. אני בדיעה שהוא צריך ללכת ולא חייב להביא מישהו במקומו, אסי וטלסניקוב יכולים להמשיך
בכיף עד סוף העונה. בשביל לתת למליקסון את הכדור ולהתפלל לניסים אני לא צריך מאמן על הקווים, גם
חנניה יכול להיות שם. כאחד שמטיף לסובלנות וסבלנות, במקרה של עזורי איבדתי אותה כי הוא פשוט
עושה הכל בצורה הפוכה ולא נותן שום אפשרות לתקווה מסוימת. אני מבין את הגישה והמחשבה של אלונה
ובמובן מסוים יש בזה היגיון, אבל אם החלטת שהוא נשאר עד סוף העונה, תצאי החוצה לתקשורת ואל
תתביישי לומר לזאת. איך אמר זיו מהישרדות: "האמת כואבת אבל חייבת להיאמר".

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אריק כתב:החזקתי בדיעה של אייל עד לא מזמן אבל אחרי חיפה אני בדיעה שהוא היה צריך לשים את המפתחות
וללכת או לחילופין להיות מפוטר. עזורי נכשל כפי שאיש לא נכשל כאן ולמזלו יש בקבוצה יהלום בשם
מאור מליקסון. אני בדיעה שהוא צריך ללכת ולא חייב להביא מישהו במקומו, אסי וטלסניקוב יכולים להמשיך
בכיף עד סוף העונה. בשביל לתת למליקסון את הכדור ולהתפלל לניסים אני לא צריך מאמן על הקווים, גם
חנניה יכול להיות שם. כאחד שמטיף לסובלנות וסבלנות, במקרה של עזורי איבדתי אותה כי הוא פשוט
עושה הכל בצורה הפוכה ולא נותן שום אפשרות לתקווה מסוימת. אני מבין את הגישה והמחשבה של אלונה
ובמובן מסוים יש בזה היגיון, אבל אם החלטת שהוא נשאר עד סוף העונה, תצאי החוצה לתקשורת ואל
תתביישי לומר לזאת. איך אמר זיו מהישרדות: "האמת כואבת אבל חייבת להיאמר".

חייב הצהרה מפורשת של אלונה כדי להבין זאת? מה יותר מפורש מהגיבוי הבלתי פוסק מתחילת העונה? ובכלל אני חושב שזה לא לעניין מצידה לתת כזו הצהרה.

לא חושב כמוך, מהסיבה הפשוטה שכל עוד לא נכנסנו לסרט מלחמה אין טעם למהלך חסר תועלת ממשית כשלהשארתו יש את הערך המוסף הסביבתי והתדמיתי שלה..
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

אורי אדום בנשמה כתב:

חייב הצהרה מפורשת של אלונה כדי להבין זאת? מה יותר מפורש מהגיבוי הבלתי פוסק מתחילת העונה? ובכלל אני חושב שזה לא לעניין מצידה לתת כזו הצהרה.

לא חושב כמוך, מהסיבה הפשוטה שכל עוד לא נכנסנו לסרט מלחמה אין טעם למהלך חסר תועלת ממשית כשלהשארתו יש את הערך המוסף הסביבתי והתדמיתי שלה..
במוצ"ש ב-23.00 זה קל להגיד שלא נכנסנו לסרט מלחמה, אני בטוח שבשעה 19.00 היית מדבר אחרת ובאותה
מידה אם היינו מפסידים היום. החוכמה היא לבצע שינוי רגע לפני סרט המלחמה כי כשמגיעים לסרט קשה לתקן.
לגבי אלונה, אין לי מושג על איזה גיבוי בלתי פוסק אתה מדבר. פעם אחת לא שמעתי את אלונה מגבה את עזורי
בתקשורת, תמיד זה "מקורבים מוסרים שפיטורי המאמן אינם עומדים על הפרק". תאמין לי שאני מעריץ את הגברת
על זה שהיא איתנו ואני יכול לתת לה מיליון סיבות למה לא להיות פה, אבל חשוב שהסביבה תרגיש שחוץ מבעלים
יש גם בעל בית.

סמל אישי של משתמש
RedRock
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

אלונה לא צריכה לדבר בשביל לתת גיבוי, אריק.
השתיקה זה הגיבוי הכי טוב. ברגע שמדברים זה מראה שהמצב מעורער.

משה, מה לעזאזל קשור הטור על יוסי אלקיים לטופיק הזה? שוב אתה מנסה את מה שאתה מתמחה בו?

ועכשיו, לכל אלה ששרויים בפאניקה של ירידת ליגה. אולי אחרי אתמול קצת נרגעתם ואתם מבינים שלא נרד.

תנו לו לסיים את העונה המזוויעה שעוברים איתו. נראה קצת יציבות, קצת דרך (בהתנהלות) וחוסר כניעה ללחצים. ניישם את כל הדברים שנאמרו ע"י אייל בטור ונתקדם לעונה הבאה מוצלחת וברוכה הרבה יותר.

אם כבר דרישה מגבוה - זה לשתף את הצעירים כמה שיותר.

סמל אישי של משתמש
נדב סגרון

שליחה על ידי נדב סגרון »

משה מכל הדברים הנורמליים שהוא כתב שם בחרת דווקא לצטט את הקטע על יוסי אלקיים ???
זה הקטע הכי טיפשי שקראתי בחיים ,ועם כל הכבוד לאייל חטב גיא לוי מבין בשחקנים צעירים קצת יותר ממנו תסכים איתי?
אני בדעה שלא צריך לעודד שחקן בית צעיר עד גיל 24 ולא לתת לו להתראיין למקומונים עד גיל 30 זה הנוסחה אחרת הוא ניהיה ***.
תמונה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

אליק כתב:אלונה לא צריכה לדבר בשביל לתת גיבוי, אריק.
השתיקה זה הגיבוי הכי טוב. ברגע שמדברים זה מראה שהמצב מעורער.

משה, מה לעזאזל קשור הטור על יוסי אלקיים לטופיק הזה? שוב אתה מנסה את מה שאתה מתמחה בו?

ועכשיו, לכל אלה ששרויים בפאניקה של ירידת ליגה. אולי אחרי אתמול קצת נרגעתם ואתם מבינים שלא נרד.

תנו לו לסיים את העונה המזוויעה שעוברים איתו. נראה קצת יציבות, קצת דרך (בהתנהלות) וחוסר כניעה ללחצים. ניישם את כל הדברים שנאמרו ע"י אייל בטור ונתקדם לעונה הבאה מוצלחת וברוכה הרבה יותר.

אם כבר דרישה מגבוה - זה לשתף את הצעירים כמה שיותר.
מסכים מאוד עם הדברים של אריק.
הטור של אלקיים קשור לעניינו אליק כי כמו שאתה רוצה להבליט טור מסוים של אייל חטאב שמתאים לך, אני מעוניין להבליט טור מסוים של אייל חטאב שלדעתי הוא נכון יותר. עד עכשיו התעלמת מהטורים של אייל חטאב, זכותך, אני לעומת זאת קורא את כולם, ודווקא את הטור של אלקיים מאוד אהבתי.

"תנו לו לסיים את העונה המזוויעה, נראה קצת יציבות קצת דרך, ונתקדם לעונה הבאה..."
לא מוכר לכם ממקום מסוים? אולי כי אלה היו התירוצים לא לפטר את גיא עזורי בשנה שעברה?

סמל אישי של משתמש
RedRock
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

משה אוחיון כתב: מסכים מאוד עם הדברים של אריק.
הטור של אלקיים קשור לעניינו אליק כי כמו שאתה רוצה להבליט טור מסוים של אייל חטאב שמתאים לך, אני מעוניין להבליט טור מסוים של אייל חטאב שלדעתי הוא נכון יותר. עד עכשיו התעלמת מהטורים של אייל חטאב, זכותך, אני לעומת זאת קורא את כולם, ודווקא את הטור של אלקיים מאוד אהבתי.

"תנו לו לסיים את העונה המזוויעה, נראה קצת יציבות קצת דרך, ונתקדם לעונה הבאה..."
לא מוכר לכם ממקום מסוים? אולי כי אלה היו התירוצים לא לפטר את גיא עזורי בשנה שעברה?
אמן אתה. פשוט אמן בלסלף את המציאות. אם היה כזה תואר באונ' היית זוכה מיידית להיות מרצה בכיר. את הדוקטורט היית מקבל במסלול מקוצר.

'אתה לעומת זאת קורא את כולם'? מאיפה לך לדעת מה אני קורא? תשאל את אייל חטב (תפסיק להוסיף לו א' שלא לו) מי היה בין הראשונים שגילה שהוא חזר לכתוב. מי גילה לו בכלל שיש אופציה להיות מנוי לבלוגר מסוים...אחרי זה נדבר.

לא פתחתי את הטופיק הזה בשביל לפרסם את הבלוג שלו אלא כדי להעביר מסר מסוים שחטב שידר בטור הספציפי.
מה הקשר של אלקיים לטופיק הזה ומה קשור הניסיון למשוך את הדיון בטופיק לגיא לוי ולעונה החולפת?

היית רוצה כ"כ לדבר על אלקיים, היית פותח טופיק נפרד בנושא כשהטור פורסם. גם הייתי מתייחס לדברים שנאמרו שם בדיוק כמו שגיא לוי ידע לצאת שוב גדול, לכבד את אייל חטב ולהגיב לו בבלוג שלו.
עד כאן אלקיים/חטב. הדיון פה הוא אחר......

וגם במשפט היחיד ששייך אצלך לדיון הנוכחי אתה מצליח לסלף. קודם כל המאמן בעונה החולפת היה גיא לוי (קורה, התבלבלת)...שנית, התירוצים האלה היו של מי בדיוק??? תמצא אותי אומר משפט כזה. מתי?? הרי אתה אמן בלייחס לי משפטים אבל רצוי שתהיה גם אחיזה במציאות.
מגיא לוי החזקתי מהרגע הראשון ואני מחזיק ממנו גם היום. בינתיים מי שנמצא על הקווים בב"ש צריך לגרום לכל הקהל להתגעגע למאמן הכי מקצועי (ויעידו על כך גם השחקנים 'המושפלים' ביותר בתקופתו) שהיה פה בשנים האחרונות.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אריק כתב:
במוצ"ש ב-23.00 זה קל להגיד שלא נכנסנו לסרט מלחמה, אני בטוח שבשעה 19.00 היית מדבר אחרת ובאותה
מידה אם היינו מפסידים היום. החוכמה היא לבצע שינוי רגע לפני סרט המלחמה כי כשמגיעים לסרט קשה לתקן.
לגבי אלונה, אין לי מושג על איזה גיבוי בלתי פוסק אתה מדבר. פעם אחת לא שמעתי את אלונה מגבה את עזורי
בתקשורת, תמיד זה "מקורבים מוסרים שפיטורי המאמן אינם עומדים על הפרק". תאמין לי שאני מעריץ את הגברת
על זה שהיא איתנו ואני יכול לתת לה מיליון סיבות למה לא להיות פה, אבל חשוב שהסביבה תרגיש שחוץ מבעלים
יש גם בעל בית.

אין ספק שכל הבסיס של הדברים הוא על חוט השערה, ובמידה והיינו מנוצחים בשני המשחקים האחרונים הייתי מדבר אחרת..'הימור' מחושב אם תרצה.

לגבי החלק השני - ע"ע אליק.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

אליק כתב:
אמן אתה. פשוט אמן בלסלף את המציאות. אם היה כזה תואר באונ' היית זוכה מיידית להיות מרצה בכיר. את הדוקטורט היית מקבל במסלול מקוצר.

'אתה לעומת זאת קורא את כולם'? מאיפה לך לדעת מה אני קורא? תשאל את אייל חטב (תפסיק להוסיף לו א' שלא לו) מי היה בין הראשונים שגילה שהוא חזר לכתוב. מי גילה לו בכלל שיש אופציה להיות מנוי לבלוגר מסוים...אחרי זה נדבר.

לא פתחתי את הטופיק הזה בשביל לפרסם את הבלוג שלו אלא כדי להעביר מסר מסוים שחטב שידר בטור הספציפי.
מה הקשר של אלקיים לטופיק הזה ומה קשור הניסיון למשוך את הדיון בטופיק לגיא לוי ולעונה החולפת?

היית רוצה כ"כ לדבר על אלקיים, היית פותח טופיק נפרד בנושא כשהטור פורסם. גם הייתי מתייחס לדברים שנאמרו שם בדיוק כמו שגיא לוי ידע לצאת שוב גדול, לכבד את אייל חטב ולהגיב לו בבלוג שלו.
עד כאן אלקיים/חטב. הדיון פה הוא אחר......

וגם במשפט היחיד ששייך אצלך לדיון הנוכחי אתה מצליח לסלף. קודם כל המאמן בעונה החולפת היה גיא לוי (קורה, התבלבלת)...שנית, התירוצים האלה היו של מי בדיוק??? תמצא אותי אומר משפט כזה. מתי?? הרי אתה אמן בלייחס לי משפטים אבל רצוי שתהיה גם אחיזה במציאות.
מגיא לוי החזקתי מהרגע הראשון ואני מחזיק ממנו גם היום. בינתיים מי שנמצא על הקווים בב"ש צריך לגרום לכל הקהל להתגעגע למאמן הכי מקצועי (ויעידו על כך גם השחקנים 'המושפלים' ביותר בתקופתו) שהיה פה בשנים האחרונות.
בוא אני אחסוך לך, מהיום לא אגיב לך יותר, לא פנים מול פנים ולא בפורום בנושאים הקשורים לקבוצה כי אתה פשוט לא ראוי.

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

שליחה על ידי אדומה דרומית »

טור מעולה.

אין שום צורך להשוות בין חטב לדודו עזריה -"הוא מוואלה" כפי שמכנים אותו כאן לפעמים. שניהם אוהדים, שניהם מאוד אוהבים את הקבוצה ויותר "אוהדים" כאן מהרבה נגררים שלא מבינים עניין. שניהם כותבים נהדר ומציעים זווית ראייה שונה ולא מתחסדת.

גם אני חשבתי שאין מקום לפיטורים וניסיתי לתת לו קרדיט ועוד ועוד ועוד... אבל כמה אפשר?
הבחור שנמצא על הקווים אצלנו לא ראוי לשם התואר "מאמן".
אני רק מחכה כבר לסוף העונה כדי שנוכל להגיד תודה שניסית, ולראות אותו הולך.

שלח תגובה