משהו לגיא לוי ולקהל, ממש בושה לקהל

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
atedgi

משהו לגיא לוי ולקהל, ממש בושה לקהל

שליחה על ידי atedgi »

אני ישבתי במשחק ופשוט התבישתי ונגעלתי שיש קהל כזה בבאר שבע
קהל ממש טיפש מקללים ושרוקים על כלום קהל בלי סבלנות שבא להרוס
לא יגיד לכם שהמשחק היה על רמה, לפחות לא במחצית השניה וגיא לוי באמת לא התעורר, אבל במקום לעודד ולדחוף את הקבוצה הם מתחילים לקלל ויבקשו את סמיוני? על מה ולמה? אני גם אוהב אותו והוא שחקן מצוין אבל זה החלטה של המאמן אבל לא קללתי אותו בגלל שסמיוני לא נכנס
ומאמן עוד יותר חמור, אתה יודע שיש לך בעיה עם האוהדים ולא מתים עליך אז בשבילך מה לעשות בכוונה? נשאר לך 5 דק' למשחק תכניס את סמייוני תרצה את הקהל שישבו בשקט ויעדדו אותך, אבל הוא עושה דווקא
אם מישהו פה לא יותר (הקהל או גיא לוי) המצב הזה ימשיך עד סוף העונה או במקרה היותר גרוע עד שמישהו יחליט ללכת הבית
ואם גיא לוי ילך נפסיד מאמן מצוין, אולי קצת לא מובן, אולי אפשר להגידר אותו משוגע ופחדן אבל מאמן שמראה תוצאות ובונה פה קבוצה מצוינות פשוט לא נותנים לו את השקט שהוא צריך
ואני כבר רואה את התמונה, גיא לוי יעזוב, אלונה תעזוב יביאו מאמן של שתי שקל שרק יהרוס ונהיה מרחק של נקודה אחת מלעלות לליגת העל ולא נעלה ולמה? בגלל המצב הטיפשי הזה
אני מקווה שהקהל יראה את ההודעה הזאת וגם גיא לוי ואלונה ויתחילו לשנות דברים
ובעזרת השם נהיה קל טוב יותר ונשחק כדורגל טוב ויפה יותר ותהיה לנו קבוצה טובה ושנה הבאה בליגת העל
תמונה

סמל אישי של משתמש
ניב

Re: משהו לגיא לוי ולקהל, ממש בושה לקהל

שליחה על ידי ניב »

מר atedgi היקר,
חשוב שאתה וחבריך שחושבים כמוך ישמיעו את דעתם ויגיבו בעידוד כקונטרה, כי כרגע זה נראה כי הדעות שלנו זה מיעוט בקרב הקהל והקהל הבארי-שבעי ההמוצע הוא פרח חסר שכל.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
atedgi

שליחה על ידי atedgi »

ניב כתב:מר atedgi היקר,
חשוב שאתה וחבריך שחושבים כמוך ישמיעו את דעתם ויגיבו בעידוד כקונטרה, כי כרגע זה נראה כי הדעות שלנו זה מיעוט בקרב הקהל והקהל הבארי-שבעי ההמוצע הוא פרח חסר שכל.
באמת הקהל שחשוב ככה ורוצה לעודד הפך למיעט, במקום שזה יהיה ההפך ותסכים איתי שלבד אני לא יכול לעשות כלום אני צריך עוד אוהדים שביחד נעזור לשנות את הדברים, וכומבן שצריך בשביל זה גם את אלונה ואת גיא לוי
תמונה

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

מה זו ההתעקשות הזו. לסמיוני כנראה לא מגיע לשחק. לא עדיף לתת קצת ניסיון לאחד מהציעירם שלנו במקום להכניס את הזר האיטי, מבוגר הזה?!
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

שליחה על ידי אימפריה באדום »

גיא לוי נשמה גיא לוי נשמה !!!!!!!

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

atedgi כתב:
באמת הקהל שחשוב ככה ורוצה לעודד הפך למיעט, במקום שזה יהיה ההפך ותסכים איתי שלבד אני לא יכול לעשות כלום אני צריך עוד אוהדים שביחד נעזור לשנות את הדברים, וכומבן שצריך בשביל זה גם את אלונה ואת גיא לוי
לבד זה בטוח לא.
אבל תשים לב שבכל משחק יש את הגוש המעודד במרכז יציע 5 שמעודד את הקבוצה ולא את סימיוני, כל אחד שיבוא לשם וירחיב את הגוש יבורך.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

crazyred כתב:מה זו ההתעקשות הזו. לסמיוני כנראה לא מגיע לשחק. לא עדיף לתת קצת ניסיון לאחד מהציעירם שלנו במקום להכניס את הזר האיטי, מבוגר הזה?!
לא מה פתאום!!!!!!!
סמיוני ברזילאי, כוכב עליון הוא עושה טובה שהוא בבאר שבע הוא ויתר על הצעה ממורניו כדי להישאר פה.
איך מעיזים לא לשחק איתו??
הרי הוא העתיד שלנו לא יוסי אלקיים ורפי עמוס.
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

סמל אישי של משתמש
atedgi

שליחה על ידי atedgi »

ניב כתב: לבד זה בטוח לא.
אבל תשים לב שבכל משחק יש את הגוש המעודד במרכז יציע 5 שמעודד את הקבוצה ולא את סימיוני, כל אחד שיבוא לשם וירחיב את הגוש יבורך.
משחק הבא מול רמת השרון כל מי שמסכים איתנו שצריך להפסיק את התופעה הזאת שיבוא לשער חמש ונמנע את התופעה הזאת
תמונה

סמל אישי של משתמש
CRBX12

שליחה על ידי CRBX12 »

atedgi כתב:אני ישבתי במשחק ופשוט התבישתי ונגעלתי שיש קהל כזה בבאר שבע
קהל ממש טיפש מקללים ושרוקים על כלום קהל בלי סבלנות שבא להרוס
לא יגיד לכם שהמשחק היה על רמה, לפחות לא במחצית השניה וגיא לוי באמת לא התעורר, אבל במקום לעודד ולדחוף את הקבוצה הם מתחילים לקלל ויבקשו את סמיוני? על מה ולמה? אני גם אוהב אותו והוא שחקן מצוין אבל זה החלטה של המאמן אבל לא קללתי אותו בגלל שסמיוני לא נכנס
ומאמן עוד יותר חמור, אתה יודע שיש לך בעיה עם האוהדים ולא מתים עליך אז בשבילך מה לעשות בכוונה? נשאר לך 5 דק' למשחק תכניס את סמייוני תרצה את הקהל שישבו בשקט ויעדדו אותך, אבל הוא עושה דווקא
אם מישהו פה לא יותר (הקהל או גיא לוי) המצב הזה ימשיך עד סוף העונה או במקרה היותר גרוע עד שמישהו יחליט ללכת הבית
ואם גיא לוי ילך נפסיד מאמן מצוין, אולי קצת לא מובן, אולי אפשר להגידר אותו משוגע ופחדן אבל מאמן שמראה תוצאות ובונה פה קבוצה מצוינות פשוט לא נותנים לו את השקט שהוא צריך
ואני כבר רואה את התמונה, גיא לוי יעזוב, אלונה תעזוב יביאו מאמן של שתי שקל שרק יהרוס ונהיה מרחק של נקודה אחת מלעלות לליגת העל ולא נעלה ולמה? בגלל המצב הטיפשי הזה
אני מקווה שהקהל יראה את ההודעה הזאת וגם גיא לוי ואלונה ויתחילו לשנות דברים
ובעזרת השם נהיה קל טוב יותר ונשחק כדורגל טוב ויפה יותר ותהיה לנו קבוצה טובה ושנה הבאה בליגת העל

מאמן שמתנהג כמו ילד בגיל חמש זה בושה לחמם שחקן עשרים דקות ולא להכניס אותו ולא לעשות לו כבוד למרות שהקהל ביקש למורת הבלנו שלוש אפס שזה כבר לא משנה הוא עושה דווקא ליציע 2 הוא הולך איתנו ראש בקיר וגיא לוי ידוע כאחד עקשן עוד מהצעירה אז סתם לא נזפו בו אתמול זה היה בצדק והקהל בא לראות כדור רגל ולא בונקר אז גיא אל תלך ראש בקיר למה אתה תפסיד בסוף הפועל יציע 2 אהובים אותך :דגל:

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

קהל של סימיו-מי(??) - שנה הבאה תלכו לעודד אותו בליגה א'.
אנחנו נישאר עם גיא לוי בכיף לעוד הרבה שנים!
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

טוב שלפחות גם החלק השפוי (שהולך ומתמעט מיום ליום) בקהל משמיע את קולו.

יצאתי כמעט מפגר מאתמול מרוב עצבים.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה