אויי לבושה.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
The-Night

אויי לבושה.

שליחה על ידי The-Night »

בושה. בושה. בושה. זה רק מה שאני יכול לומר אחרי המשחק אתמול של הפועל ב"ש.
על הנושא של סימיוני אני לא ארחיב כי כבר עשו על הנושא הזה סחור סחור, על הקריאות בשמו אני לא אדבר כי זה לא מגיע לו.

אבל היו מספר דברים שכאבו לי:
1) דקה 80 ומשהו, חילוף שלישי. איגור קוסטרוב שחקן בן 19 עומד להיכנס למגרש וקרה דבר פשוט בילתי נסבל!
הקהל עומד ושורק בוז על החילוף הזה. אלוהים ישמור! מה קורה איתכם תגידו לי?! שוקים בוז לשחקן מהקבוצה שנכנס לשחק?
גיא לוי שלח שלושה שחקנים להתחמם, כאשר אחד מעוזריו או לא יודע מי, קרא לקוסטרוב. "בוא חבר, אנחנו מכניסים אותך.." הקהל הביט לכיוון איזור החימום, נכנס לעצבים והחל לשרוק בוז. שאלתי שלושה חברים שלי "יש שיר שאפשר לשיר לקוסטרוב..?" אף אחד לא ידע. אף אחד לא תהחיל לשיר לו שיר, אף אחד לא עודד אותו!. אוי לבושה שגרמנו לעצמנו ולכאב שגרמנו לקוסטרוב.

2)בדרך חזרה אחרי שהתפצלתי מחבריי, אני הולך לבד, וניגש אליי בנאדם. "היי בחור, תגיד, אתה אוהד ב"ש נכון..?" שאל אותי, כנראה ידע בגלל הצעיף של צווארי.
"כן למה..?" שאלתי.
"אני לא מב"ש, אני מערד.. לפני חצי שעה יצאתי מהמשחק, אני לא רוצה יותר את המנוי שלי, אתה רוצה אותו..?"
הבטתי בו בפליאה, מה יש לך בנאדם..? אחרי דיבורים של כמה דקות לקחתי אותו ממנו.. צעדתי במשך חצי דקה ואז הסתובבתי לאחור, התקרבתי אל הבחור והכנסתי את המנוי לכיסו. "תשמור עליו, למקרה שתרצה לחזור בפעם הבאה."
אויי לבושה שגרמנו לעצמנו ואויי לכאב שנגרם לבחור המסכן.

בושה. בושה. בושה.
תמונה

שלח תגובה