ניר קלינגר הוא המועמד המוביל לאימון באר שבע

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
noam1976

ניר קלינגר הוא המועמד המוביל לאימון באר שבע

שליחה על ידי noam1976 »

https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... 56&lang=he" onclick="window.open(this.href);return false;
מה אתם אומרים או רן בן שמעון נא להצביע ולהשפיע

סמל אישי של משתמש
noam1976

Re: ניר קלינגר הוא המועמד המוביל לאימון באר שבע

שליחה על ידי noam1976 »

לא רק מומעמד כמעט סגור ב 99 אחוזים מה אתם אומרים עליו

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

איפה ראית סגור 99 אחוז?
מאמן מעולה אבל יותא חשוב אם הוא חותם אז אלונה נשארת

סמל אישי של משתמש
AS1
יצירת קשר:

שליחה על ידי AS1 »

במידה וקשטן יגיע לפה (מותר לפנטז , לא ? ) אז כמובן שהוא המאמן המועדף עלי.במידה ולא אני חושב שקלינגר הוא בחירה מצוינת - עבד במקום הרבה יותר לחוץ מב"ש בתקופה הכי לחוצה ומחזיק באמתחתו הישגים בדמות אליפות וגביעים.כמו כן עושה רושם של אדם ישר והגון.
יכניס רוע ווינריות לקבוצה.
[align=center]תמונה GIFSoup[/align]

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

אני חושב שיש היבט נוסף שפועל לטובתו של קלינגר וזו העובדה שהוא מת להוכיח את עצמו בכדורגל הישראלי אחריי הגהנום שעבר פה בתקופה שלו במכבי.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
noam1976

שליחה על ידי noam1976 »

הסוכן שלט דיבר ברדיו ולא רצה למסור יותר פרטים
תבינו לבד וגם לפי השיחה הוא האמת כמעט סגור

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

מה אמר?
האמת שגם אני מכיר דבר כזה שבא ממקור סופר אמין, אבל עד שאלונה לא מודיעה על השארותה מבחינתי הכל בגדר ספוקלציות..

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

שליחה על ידי אדומה דרומית »

אביב צר לי אבל קשטן ירד מהפרק.

וקלינגר והבטטה היו "סגורים" גם שנה שעברה....

הדבר היחייד שכרגע מעניין - שאלונה תישאר, ששוב יהיה לה כיף להיות פה, שהיא תלמד את טעויות השנים הקודמות וכולנו ביחד נצעד עם ב"ש לעתיד טוב יותר, מתסכל פחות.

מי יהיה המאמן שנה הבאה זה שולי, גם ככה הקהל ימרר לו את החיים באיזה שהו שלב

סמל אישי של משתמש
הילה חדד
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הילה חדד »

אדומה דרומית כתב:מי יהיה המאמן שנה הבאה זה שולי, גם ככה הקהל ימרר לו את החיים באיזה שהו שלב
עדי, את שוב מתחילה להעלות לי על העצבים!!!

על המשפט המפגר הזה את מקבלת- :כרטיס צהוב: ותיזהרי, עוד אחד כזה וזה כרטיס אדום :P
תמונה

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

למה מפגר?

אל תשחקי אותה כאילו שזה לא נכון.
עם כל הכבוד ל"התנהגות הטובה" של הקהל מאז הודעת אלונה, עונה הבאה, 2-3 הפסדים ושוב ישמעו את הבוז ואת ה____ בן ז--ה. הדבר היחיד שלא ברור, הוא מה יה השם בתחילת המשפט. ואת יודעת את זה טוב מאוד.

האמת כואבת אבל הכאב לא הופך אותה ללא אמיתית.
אין לי בעיה עם צהוב היום, אבל פעם באה שתשימי לי צהוב מול הפרצוף זה לא ייגמר בטוב.... :-)

סמל אישי של משתמש
הילה חדד

שליחה על ידי הילה חדד »

כי מה שאת לא מבינה שזה בדיוק איך שמנסים לצייר אותנו ומה שיותר עצוב שגם מתוכינו מצליחים לאכול את זה. מאמי שלי, לאוהדים של ב"ש אין בעיה עם מאמנים, יש בעיה עם דרך מסויימת שפעלו פה מספר מאמנים. את אולי ככה אנטי כי היית קרובה לאחד המאמנים פה משנה שעברה, אבל הקהל של ב"ש יודע לפרגן יפה מאוד למאמן שיתן לשחקנים שלו לשחק עם הרבה הנאה בשילוב שחקנים משלנו. סוג של גאווה שתיהיה. מילא התקשורת הארצית הפכה אותנו לחוליגנים, מילא התקשורת המקומית ואפילו אנשים בהנהלה של הקבוצה שלנו. אבל לאוהדים מתוכינו לא ציפיתי לשמוע כזה דבר, חבל. את נסחפת אחרי אנשים שמנסים בדיוק לצייר אותנו ככה.
תמונה

סמל אישי של משתמש
יבגני

שליחה על ידי יבגני »

קלינגר לא סגור על חוזה לכמה שנים בקפריסין ?
הוא יכול לוותר על הכסף , האמנם ?

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

יבגני כתב:קלינגר לא סגור על חוזה לכמה שנים בקפריסין ?
הוא יכול לוותר על הכסף , האמנם ?
בס"ד
לקלינגר נגמר החוזה בסוף השנה ובקיץ יהיה ללא קבוצה.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

מה זה "הקהל ימרר לו את החיים"?
1. מי זה ה-"קהל"? שאת מדברת עליו?
2. אני חושב שאחרי מה שקרה בשנה שעברה עם גיא לוי והשנה עם גיא עזורי - אותו "קהל" שאת מדברת עליו יהיה יותר זהיר.
3. ניר קלינגר זה לא גיא עזורי - הוא יודע להתמודד עם לחצים של קהל ברמות הכי קשות, והוא יודע איך להעמיד קבוצה, שלא לדבר על הווינריות המכביסטית שאני מת לראות אותה מתקיימת פעם אחת בחיים שלי בהפועל באר שבע: קבוצה שלא מתבטלת ולא עושה במכנסיים לפני משחקים מול מכבי חיפה, הפועל ומכבי ת"א ובית"ר.
אולי אני מגזים אבל מבחינתי זה שהוא יגיע לפה זה לא פחות חשוב מההודעה על השארותה של אלונה.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

הילה חדד כתב:כי מה שאת לא מבינה שזה בדיוק איך שמנסים לצייר אותנו ומה שיותר עצוב שגם מתוכינו מצליחים לאכול את זה. מאמי שלי, לאוהדים של ב"ש אין בעיה עם מאמנים, יש בעיה עם דרך מסויימת שפעלו פה מספר מאמנים. את אולי ככה אנטי כי היית קרובה לאחד המאמנים פה משנה שעברה, אבל הקהל של ב"ש יודע לפרגן יפה מאוד למאמן שיתן לשחקנים שלו לשחק עם הרבה הנאה בשילוב שחקנים משלנו. סוג של גאווה שתיהיה. מילא התקשורת הארצית הפכה אותנו לחוליגנים, מילא התקשורת המקומית ואפילו אנשים בהנהלה של הקבוצה שלנו. אבל לאוהדים מתוכינו לא ציפיתי לשמוע כזה דבר, חבל. את נסחפת אחרי אנשים שמנסים בדיוק לצייר אותנו ככה.

הלו הלו. החברות שלי עם גיא לוי לא קשורה לכלום וזה פשט נמוך מצדך להשליך את זה עליה.

התנהגות הקהל שלנו כלפי מאמנים היא לא דבר חדש וזה לא ישתנה כל כך מהר. לא אם היא תישאר ולא אם היא תעזוב בתום העונה.
זה לא כל הקהל, ולא קראתי להם חוליגנים, זה את אמרת. לא אני.
ומתי בדיוק פירגנו למאמן פה? מעבר למחזור ה5? את כולם מקבלים יפה, גם ללוי יש תמונה עם זרי פרחים שקיבל באימון הראשון.

אם את שחקני הבית מקללים, אז מה הבעיה לקלל מאמן???
אני לא נסחפת ולא נעליים. זה לא דבר חדש זו תופעה ידועה היטב. בניגוד לתקשורת לא אמרתי שמדובר בבבונים\חוליגנים\ברברים וכו...

אני את התמימות והנאיביות שלי בנושא כבר השארתי מאחור בעקבות הניסיון בעיסוק בזה משנה שעברה, כנראה שלך עוד יקח זמן להשלים עם המציאות.
אפשר להגיע למצב טוב יותר ביציע? כן. אבל זה ייקח זמן וזה דורש נקיטת צעדים, הרבה מעבר לאיום של אלונה לעזוב.

ניר, מי זה הקהל? הקהל זה כל מי שמגיע.
ואמרת את זה בעצמך - אחרי מה שקרה עם גיא לוי, וגיא עזורי.... עם שניהם. אחרי גיא לוי לא למדו ואיך התנהגו, ולזה שלפניו ולפניו ולפניו.... ונחש מה? זה גם יהיה עם המאמן הבא והבא אחריו

ולא דיברתי על עמידות המאמן בקללות, דיברתי על זה שהן לא יעלמו מהנוף כל כך מהר...
לצערי

שלח תגובה