תענוג - הטופיק החיובי :)

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

תענוג - הטופיק החיובי :)

שליחה על ידי אביאל »

אחרי יממה של כעס תסכולים ושיחות טלפון עם כל מי ומה שזז על מנת לנסות ולהציל את היום אני מכריז בזאת על טופיק חיובי.

באנו חושך לגרש בידנו אור ואש! :מוציא לשון:

יוסי אלקיים - חברים, גדל לנו כאן כישרון! יוסי אלקיים נתן משחק גדול במוצאי שבת, הסתכל לכבשה השחורה ושאול סמדג'ה בלבן של העין. :השתחוות:

דודי פדלון - הרבה הרימו גבה כשהוחזר לסגל ודודי לא התבלבל ונתן את המשחק הכי טוב שלו בשנה וקצת שהוא איתנו. בנוסף קינח בשער. שאפו. :כפיים:

רפי עמוס - מלך השערים וחלוץ השלושה. נתן משחק מצויין בתור מגן ימני. לא התבלבל ולקח את ההזדמנות בשתי ידיים. :כל הכבוד:

ונקנח במלך השערים החדש של הקבוצה, אוהד קדוסי שאומנם יכל להגדיל את מכסת שעריו ל-5 אבל גם 3 זה בדרך ל5 והלאה. חבל שהקהל לא השכיל לעודד אותו אבל הוא מתחיל לפרוע שטרות. :מלך:

שאפו חברים, שאפו לשחקנים הצעירים(להוציא את דודי הבוגר), יש עתיד יש למה לצפות. :מאושר מאוד: :צעיף:

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

Re: תענוג - הטופיק החיובי :)

שליחה על ידי אימפריה באדום »

אני אהבתי את המשחק של כבדה איזה משחק הוא נתן נלחם יופי של משחק שלו חולה על השחקן הזה :]

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

צודק ממש תענוג היה לראות את השחקנים האלה, באמת שגם נתנו את הלב על המגרש נלחמו בצורה שרהבה זמן לא ראיתי שחקן בית נלחם ככה זה ממש ריגש באיזשהו מקום.

אני מצטער אביאל שאני בכוח נגרר למקומות לא טובים אבל שימו לב מה אומר אסי רחמים : "אחר-כך, בחדר ההלבשה, הסתכלתי על שחקנים צעירים כמו יוסי אלקיים או רפי עמוס. כאב לי עליהם. כל החיים הילדים האלה חלמו ללבוש את המדים של הקבוצה במשחק בית, לעיני הקהל, לראות את וסרמיל מלא, וזו התודה רבה שהם מקבלים? שריקות בוז?! ושאף אחד לא יסביר לי שהשריקות לא היו מכוונות לעבר השחקנים. זה לא משנה. כשאתה על הדשא ושומע קללות מהיציע אתה לא חושב למי זה מכוון. גם אם זה לעבר המאמן, השחקנים מיד מרגישים רע. השריקות והקללות, גם אם הן מכוונות למישהו ספציפי, פוגעות בכל הקבוצה. פשוט כך."

זה מה שאנחנו אומרים כבר הרבה זמן אולי אם זה יבוא מפי של אחד הסמלים הגדולים ביותר תהיה לזה השפעה, אני מקווה שכן אני לא בטוח.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
אביאל
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

ניב כתב:צודק ממש תענוג היה לראות את השחקנים האלה, באמת שגם נתנו את הלב על המגרש נלחמו בצורה שרהבה זמן לא ראיתי שחקן בית נלחם ככה זה ממש ריגש באיזשהו מקום.

אני מצטער אביאל שאני בכוח נגרר למקומות לא טובים אבל שימו לב מה אומר אסי רחמים : "אחר-כך, בחדר ההלבשה, הסתכלתי על שחקנים צעירים כמו יוסי אלקיים או רפי עמוס. כאב לי עליהם. כל החיים הילדים האלה חלמו ללבוש את המדים של הקבוצה במשחק בית, לעיני הקהל, לראות את וסרמיל מלא, וזו התודה רבה שהם מקבלים? שריקות בוז?! ושאף אחד לא יסביר לי שהשריקות לא היו מכוונות לעבר השחקנים. זה לא משנה. כשאתה על הדשא ושומע קללות מהיציע אתה לא חושב למי זה מכוון. גם אם זה לעבר המאמן, השחקנים מיד מרגישים רע. השריקות והקללות, גם אם הן מכוונות למישהו ספציפי, פוגעות בכל הקבוצה. פשוט כך."

זה מה שאנחנו אומרים כבר הרבה זמן אולי אם זה יבוא מפי של אחד הסמלים הגדולים ביותר תהיה לזה השפעה, אני מקווה שכן אני לא בטוח.
חיובי ניב. זה טופיק חיובי. תן תגובה חיובית או שאני מוחק לך את התגובה הזאת!!! :מעשן: :מוציא לשון:

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

אביאל כתב: חיובי ניב. זה טופיק חיובי. תן תגובה חיובית או שאני מוחק לך את התגובה הזאת!!! :מעשן: :מוציא לשון:
חיובי, החלק הראשון מאוד חיובי :) .
אני אמרתי שנראה לי שגדל דור חדש של שחקנים בית, פחות לוזרים, יותר נותנים את הנשמה ואולי יותר מוכשרים באיזשהו מקום.
ינון ברדה,אלירן אפריאט ויניב איפרגן לעומת רפי עמוס יוסי אלקיים ומשה אסולין. אני חושב שההשוואה מיותרת.

סמל אישי של משתמש
אביאל
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

ניב כתב:
חיובי, החלק הראשון מאוד חיובי :) .
אני אמרתי שנראה לי שגדל דור חדש של שחקנים בית, פחות לוזרים, יותר נותנים את הנשמה ואולי יותר מוכשרים באיזשהו מקום.
ינון ברדה,אלירן אפריאט ויניב איפרגן לעומת רפי עמוס יוסי אלקיים ומשה אסולין. אני חושב שההשוואה מיותרת.
טוב, השתכנעתי , לא נמחק :מתגלגל מצחוק:

ולגופו של עניין, אני הייתי מכניס את אפריאט גם לרשימה אבל אני חושב שהוא צריך להתחזק עוד.
מה שבטוח יש לו תחרות רצינית בצד שמאל. אבל אני בטוח שהוא עוד יספק את הסחורה.

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

אביאל כתב: טוב, השתכנעתי , לא נמחק :מתגלגל מצחוק:

ולגופו של עניין, אני הייתי מכניס את אפריאט גם לרשימה אבל אני חושב שהוא צריך להתחזק עוד.
מה שבטוח יש לו תחרות רצינית בצד שמאל. אבל אני בטוח שהוא עוד יספק את הסחורה.
חושב שיש לו כישרון אבל דיי איבדתי תקווה לגביו, מקווה שאתבדה.

סמל אישי של משתמש
המאירי
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי המאירי »

ניב כתב:
חושב שיש לו כישרון אבל דיי איבדתי תקווה לגביו, מקווה שאתבדה.
עד היום הוא לא קיבל הזדמנות בעמדה שלו, תמיד החליפו לו את התפקיד.
אביאל אני מציע שבמקום למחוק לניב את התגובה ההוגנת, אפשר לסגור כמה טופיקים שדיי מלהיטים את היצרים, מזל שזה "בנתיים" רק באתר.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

תכניס את כבדה המצויין ואת אורן ניסים המשקיע והמשתפר שנותן את התחת אפילו שגם אנחנו לא השתנו לכיוון שלו.
צריך לפרגן לאיש.
לזה יקרא "מקצוען"!!!
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
אביאל
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

המאירי כתב:

אביאל אני מציע שבמקום למחוק לניב את התגובה ההוגנת, אפשר לסגור כמה טופיקים שדיי מלהיטים את היצרים, מזל שזה "בנתיים" רק באתר.
המאירי יקיר, אני מקווה שאתה יודע שהאיום הוא בצחוק בדיוק כמו שניב התייחס אליו.

בקשר למחיקת טופיקים וכו'

אני באופן אישי לא מאמין בזה. אני חושב שזה חלק מהעניין שיהיו אנשים שיחשבו כך או אחרת.
מה שבטוח זה שאם הדעה של אותו אדם תסתור את דעתי באופן כזה שזה יפריע לדרך שבה אני חושב שצריך ללכת, אני אעשה הכל על מנת לשנות את דעתו אבל לא לסתום לו את הפה בשום אופן. אם בכל מקרה אני לא אצליח לגרום לו לחבור אליי בדרכי, פשוט אעשה הכל על מנת שישמעו אותי יותר :)

סמל אישי של משתמש
אביאל
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

8red כתב:תכניס את כבדה המצויין ואת אורן ניסים המשקיע והמשתפר שנותן את התחת אפילו שגם אנחנו לא השתנו לכיוון שלו.
צריך לפרגן לאיש.
לזה יקרא "מקצוען"!!!
הטופיק הוא של כווווולם :)

הנה, הכנסת אותם. שאפו גם להם ולא רק על מוצ"ש אלא גם על שישי שעבר בעילוט!

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

שליחה על ידי הסניגור האדום »

משה אסולין המלך.
משה היקר אל תחשוב ללכת לשום מקום כאן זה הבית כאן המשפחה.
אוהבים אותך כולם.
הפריצות באגף שמאל אוי אוי אוי יו יו איזה כייף לראות איזה כייף להתפעל.
יאללה הפועל.
:דגל:

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

8red כתב:תכניס את כבדה המצויין ואת אורן ניסים המשקיע והמשתפר שנותן את התחת אפילו שגם אנחנו לא השתנו לכיוון שלו.
צריך לפרגן לאיש.
לזה יקרא "מקצוען"!!!

וגם את עניין שבירת שלוש המנחוסים במכה אחת.

א. ניצחון "היסטורי" על המנחוסית מרעננה.

ב. כמו כן גם כיבוש שערים "היסטוריים" בוסרמיל נגדה.

ג. ניצחון לאחר פיגור, לראשונה מזה שנתיים. (מאז ה1-2 על נצרת עלית בוסרמיל, עונת 06/07, מחזור 22)
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אמממ, זה קצת גבולי בקטע של החיובי/שלילי...

אבל אני חייב לציין את היכולת המנטלית המצויינת. שנים אנחנו יורדים על השחקנים שלנו שהם נשברים מהר, נלחצים מהקהל מפיגור וממה לא.

שלשום, ניטרלו לגמרי את הפיגור המהיר ואת האווירה העויינת שהיתה באצטדיון. שאפו!

סמל אישי של משתמש
המאירי

שליחה על ידי המאירי »

אביאל כתב:
המאירי יקיר, אני מקווה שאתה יודע שהאיום הוא בצחוק בדיוק כמו שניב התייחס אליו.

בקשר למחיקת טופיקים וכו'

אני באופן אישי לא מאמין בזה. אני חושב שזה חלק מהעניין שיהיו אנשים שיחשבו כך או אחרת.
מה שבטוח זה שאם הדעה של אותו אדם תסתור את דעתי באופן כזה שזה יפריע לדרך שבה אני חושב שצריך ללכת, אני אעשה הכל על מנת לשנות את דעתו אבל לא לסתום לו את הפה בשום אופן. אם בכל מקרה אני לא אצליח לגרום לו לחבור אליי בדרכי, פשוט אעשה הכל על מנת שישמעו אותי יותר :)
אחי נראה לך שאני בעד סתימת פיות?!

אני מגיב לאליק המרושע על שינויי הטופיק של מישל, הגם שכולנו יודעים את היחסים המצויינים ביניהם אני מציע להוסיף תגובה ולא לשנות... להתיחסותך אליק יקירי.[חבל שאינטר ניצחה חחחח]

שלח תגובה