גיא לוי אתה צודק !!!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
זה שי !

גיא לוי אתה צודק !!!

שליחה על ידי זה שי ! »

נכון אנחנו לא מבינים בכדורגל !!
אנחנו לא שמנו לב שאגף שמאל שלנו על הפנים וחייבים להחזיר את פלדון אבל אתה התעקשת על זה שלא להחזיר אותו
10 מחזורים 6 מגנים שמאלים בחיים שלי לא ראיתי דבר כזה !!!
אורן ניסים לא עושה משחק צא מהסרט שלך !!!
אנחנו החתמנו לשנה נוספת זר [ סמיוני ] בשביל לשיים אותו על הספסל !!
אנחנו גורמים לקהל לשרוק בוז אחרי ניצחון 3-1
אנחנו שיתפנו את זוהר חוגג אחרי פציעה ואיבדנו את האמצע לחלוטין !
אנחנו הבאנו זר כושל לחלוטין בדמות הארנב הביוני איגור קוסטרוב
גיא אנחנו נעלה ליגה למרות הכל אבל תיהיה בטוח שזה לא בגללך זה אך ורק בגלל אלונה
עם תקציב של 3 שקל אפשר לעלות בליגה המסריחה הזאת
מי זאת הפועל רעננה שאנחנו יורדים לבונקר מולם יש להם את מסי או איניסטה שאנחנו צריכים לפחד
למה לא לעלות מהתחלה ולהראות מי בעל הבית למה ??
אף מאמן אבל אף מאמן לא יכול ללכת נגד הקהל בין עם זה מאמן בביתר או מכבי או הפועל ב"ש הקהל הוא הקבוצה עצמה ...
תמשייך לחשוב שאתה מאמן דגול !!
מה עשית כבר בקריירת האימון שלך שאתה כזה מתנשא אימנת את צפרירים חולון מי זאת בכלל?יש שם כדורגל בכלל אפשר רק לקנות שם תותים !!
הפועל חיפה והורדת אותם ליגה !!
ב"ש זאת עיר של כדורגל עיר שחייה ונושמת כדורגל עוד לפני שאתה הגעת לפה אנשים פה מבינים לא פחות ממך אתה מאמן מתנשא בעל אגו מפה ועד פלורידה אין לך כבוד !!!
עם רק תשנה את הגישה שלך אני לא מדבר על המערך כי גם אני דוגל ב4 5 1 בליגה הזאת אבל הגישה הזאת של לסגור משחק מהשנייה הראשונה זה גועל נפש !!
אנחנו צריכים לדרוס תליגה הזאת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
8red

Re: גיא לוי אתה צודק !!!

שליחה על ידי 8red »

"אני לא רוצה להישמע מתריס, אבל יש איזו תחושה של שקר מסביבנו. כולם הרי דיברו בעונה שעברה שלא מעניין אותם היכולת, העיקר הניצחונות, שלא מעניין התקציב הגדול, העיקר שישותפו שחקני בית. והנה, עכשיו כשאנחנו מנצחים פעמיים ברציפות, כשאנחנו עוברים שתי יריבות צמרת וסוגרים סיבוב ראשון הכי טוב שהיה לקבוצה בארבע השנים האחרונות בלאומית, כשאנחנו רואים בסיס רציני של שחקני בית מוכשרים שמקבלים דקות משחק, כשהאוירה במועדון היא כיפית והשחקנים נהנים להיות ביחד, דווקא אז יש עליהום כזה על הקבוצה, משהו שאני לא זוכר כבר שנים. וזה לא משנה מה הסיבה לכך, מבחינתי המועדון מעל לכל דבר והאוהדים צריכים לדעת להתייצב לצידנו.

"חבל לי מאוד שהדברים הגיעו לכדי כך, אני מרגיש שכולם מפספסים את העיקר ומאבדים את ההנאה והחוויה מהדברים הטובים שנעשים בתוך ומחוץ למועדון, ויש הרבה כאלה. אני מבין שאנשים ביציע מתלוננים על שיטת המשחק הכביכול הגנתית שלנו. אני שומע אותם ושואל, זה מה שחשוב כרגע? זה העיקר? בגלל זה הקללות? יש באיצטדיון אלפי אנשים בזמן משחק, אי אפשר הרי להתחשב בדיעה של כולם. יש בנאדם אחד שמקבל החלטות מקצועיות. המאמן. רק הוא מוסמך.

"ועם כל הכבוד לאמירות המתיפיפות 'אנחנו הפועל באר-שבע וצריכים לשחק תמיד התקפי', מספיק עם זה כבר! לאן זה הוביל אותנו כל השנים? מישהו יכול להגיד לי? אנחנו צריכים לשים בצד את כל הטענות האלה ולעוף מהליגה הזו כמה שיותר מהר! הקהל צריך לדחוף את הקבוצה קדימה, זה הכל. אף אחד לא צריך להתעסק באיזה הרכב ובאיזה מערך עולה המאמן. בשביל זה הוא מאמן ולא האנשים מהיציע. אני אומר את זה כי כואב לי שהיוצרות התהפכו, עד כדי כך שאנשים חושבים שאם סימיוני לא משחק אז המאמן עושה להם דווקא ומתחילים לקלל. כמה אפשר לקרוא או לשמוע שהקהל של באר-שבע עוצר או פוגע בקבוצה? למה שלא יגידו דברים חיוביים על הקהל האדיר הזה? אני יודע שהקהל אוהב את המועדון מאוד, אבל איך יתכן שבמשך שנים הפועל באר-שבע משיגה תוצאות טובות יותר בחוץ מאשר בבית? זה מצב לא נורמלי.

"את האירועים של המשחק אתמול האוהדים צריכים לזכור טוב-טוב ולחשוב איפה טעינו. לא היה מקום ליחס כזה. אני יודע שברמת המועדון, האנשים כאן עושים כל מה שרק אפשר כדי לטפל בשורש הבעיה. אני רואה את הרצון של אלונה לדבר עם כל אחד, ראיתי במו עיני איך היא מזמינה אנשים לדבר איתה ואיך היא מדברת איתם בגובה העיניים, נותנת יחס אישי לכל אחד ומסבירה שהאוהדים צריכים להתרכז בעיקר, שזה עידוד, ולא בקללות. כרגע הקהל מתרכזים בהכל, חוץ מבעידוד ובעצם כך מפספסים את העיקר. אני בטוח שגם המקללים לא נהנים. חלקם באים בתחושה של 'באנו, קיללנו, עשינו את שלנו'. אין פה שום הנאה, זה ברור.

"את הפסקה האחרונה אני רוצה להקדיש למאמן שלנו, גיא לוי. אני די מבוגר מכדי להתחנף אליו, אבל בצורה הכי כנה בעולם - לבי איתו. כולם חושבים שבכדורגל מותר להגיד הכל, לצעוק, להשתולל, לקלל. באף תחום אחר זה לא היה עובר ככה לסדר היום. בסופו של דבר כולם שוכחים שמדובר פה בבנאדם, עם רגשות, שמנסה לעשות את הדברים הכי טובים למען הקבוצה. אני לא חושב שמישהו חושד שגיא לוי בא לפה כדי להיכשל. אפשר לחלוק על החלטה כזו או אחרת שלו, אבל ברור שהוא לא יכול תמיד לרצות את כולם. יש בקהל קבוצה של אנשים שמנסים להזיק לגיא ולקבוצה במזיד, ועושים הכל כדי לייצר אווירה שלילית במועדון. הם משתלחים בו ובשחקנים בצורה נטולת רסן וחסרת מעצורים. כאילו מותר להם להגיד הכל. חבל שזה הגיע לרמה כזו, אבל אני זה שנמצא יום-יום במועדון ורואה כמה גיא משקיע ונותן מעצמו לטובת הקבוצה. חבל שלא כל האוהדים רואים את זה כרגע, אבל אם נמשיך ככה אני בטוח שהאמת תצוף מעל פני השטח".
עזוב את גיא
ניראה אותך מגיב לדברים האלו של אסי רחמים!
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

עזוב ניר, שבוע הבא קללות לאסי רחמים על כך שהעיז לדבר בטובת האיש ש"יבש" את סימיוני.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

ניב כתב:עזוב ניר, שבוע הבא קללות לאסי רחמים על כך שהעיז לדבר בטובת האיש ש"יבש" את סימיוני.
הלך על אסי רחמים - האיש שלא נותן כבוד לשלוך (סליחה לאוהד) הב"שי המצוי.
הפועל אני כבר משתגע

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

ואולי פה מתחילה הבעייה שלנו
באוהדים כמוך ניר !!
שחושבים שהם גם מעל כולם !!
שחושבים שרק בזכותם יש קבוצה !!
בחיים שלי לא ראיתי כל כך הרבה דעות וכל כך פילוגים בקהל שלנו כמו אתמול
הדבר היחידי שיכול איך שהוא לנסות ולהחזיר את מה שהיה בעבר זה שיחה עם הקהל כולל שחקנים מאמן ואלונה ולא רק של נציגים אלה של כל הקהל שלנו לפתוח את שער 2 או 5 וליצור שם את הפגישה אנשים ישאלו יראו מה לגיא לוי יש להגיד [ לא לכולם יש אינטרנט אתה יודע ] אולי כמה דעות ישתנו
את רומא גם לא בנו ביום אחד !
זה צעד מתבקש מאוד אפילו !!
אתם חושבים שזה כייף לבוא כל משחק ולשרוק בוז לקבוצה שאתה אוהד ממש לא אבל גם לי יש דעה שונה משלכם ואני מביע את מחאתי
אני חושב שב"ש זאת קבוצה שיכול לשחק טוב יותר מהר יותר והתקפי יותר אין לי בעייה עם מערך או שיתוף או לא שיתוף של סמיוני זה לא מה שממש מעניין אותי אולי קצת אבל לא רק
מה שמפריע לי זה שהוצאנו לאנשים את הכייף לבוא לכדורגל גם בגלל הדרך וגם בגלל מה שקורה ביציע !
זה שי!
תמונה

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

אתה מסרב להבין נכון?
אפילו אחרי שאסי רחמים אמר את הדברים:
אין דבר כזה דו שיח של מאמן עם קהל.
המאמן חייב לנו דבר אחד וזה להעלות אותנו ליגה.
לגבי הגדרת מטרות וצורת משחק בליגת העל - זה כבר עניין אחר שגיא צריך וחייב לתת את הדעת על זה ולהראות לנו שנה הבאה מה יש לו להציע בליגה של הגדולים.
אבל עד אז? צריך לשבת בשקט ולשמוח על שהביאו לנו מאמן שמוביל אותנו בדרך הנכונה אל המטרה.
למה אתה ושכמותך מסרבים להבין את זה? - אני לא יודע וכנראה גם לא אדע לעולם.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

שליחה על ידי אימפריה באדום »

שי מה אתה רוצה מגיא תמיד יש לך תלונות עליו חלאס תנו לבנאדם לעבוד!!

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

"מי שלא מוצא חן בעיניו האווירה שיישב בבית. שלא יבוא למגרש לראות את הקבוצה. אני ימשיך בדרך שלי, ואני לא זז ממנה. אני לא חייב להסביר".

יותר מזה אני לא אומר כלום תבין לבד זה המאמן שלך אמר !!
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

זה שי ! כתב:ואולי פה מתחילה הבעייה שלנו
באוהדים כמוך ניר !!
שחושבים שהם גם מעל כולם !!
שחושבים שרק בזכותם יש קבוצה !!
בחיים שלי לא ראיתי כל כך הרבה דעות וכל כך פילוגים בקהל שלנו כמו אתמול
הדבר היחידי שיכול איך שהוא לנסות ולהחזיר את מה שהיה בעבר זה שיחה עם הקהל כולל שחקנים מאמן ואלונה ולא רק של נציגים אלה של כל הקהל שלנו לפתוח את שער 2 או 5 וליצור שם את הפגישה אנשים ישאלו יראו מה לגיא לוי יש להגיד [ לא לכולם יש אינטרנט אתה יודע ] אולי כמה דעות ישתנו
את רומא גם לא בנו ביום אחד !
זה צעד מתבקש מאוד אפילו !!
אתם חושבים שזה כייף לבוא כל משחק ולשרוק בוז לקבוצה שאתה אוהד ממש לא אבל גם לי יש דעה שונה משלכם ואני מביע את מחאתי
אני חושב שב"ש זאת קבוצה שיכול לשחק טוב יותר מהר יותר והתקפי יותר אין לי בעייה עם מערך או שיתוף או לא שיתוף של סמיוני זה לא מה שממש מעניין אותי אולי קצת אבל לא רק
מה שמפריע לי זה שהוצאנו לאנשים את הכייף לבוא לכדורגל גם בגלל הדרך וגם בגלל מה שקורה ביציע !
זה שי!
אתה רק מברבר, תענה לאסי הוא יודע יותר טוב ממך וממני את הלך הרוח במועדון ואת הרגשת השחקנים. איך לעזאזל אתם מרשים לעצמכם להרוס את הקבוצה שאתם טוענים שאתם אוהבים :בוער מעצבים: .

שי אתה שונא, אתה לא אוהב, אתה שונא!

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

לא אני פשוט שונא צורת משחק מגעיל שכזאת
אני בא לכדורגל נכון בשביל לראות את הקבוצה שלי מנצחת אבללללללללללל משחקת כדורגל מה שהיה אתמול זה לא כדורגל לראות את אלול ודודי פדלון בועטים כדורים לקדוסי שניראה כאילו הוא על אי בודד זה לא כדורגללללללל!!! איפה הנעת הכדור איפה הסבלנות איפה הפריצות באגף איפה ההצתרפות איפה הלחץ על מה הם עובדים באימונים רק על מתפרצות אני לא מבין !!!
אנשים באים לכדורגל בשביל להנות בשביל הכייף בשביל לראות כדורגלללללללללללללל אין פה תרבות של כדורגל בארץ הזאת ואני לא מדבר על הקהל אני מדבר על מאמנים פחדנים ושמרנים שפוחדים על התחת שלהם !! אין לי בעייה לרדת ולשחק אחורה 30 דקות !!
אבל רבאק הפועל רעננהההההה מגיע לוסרמיל ומניע כדור כאילו אנחנו זה הפועל משוש אין לחץ הכל מיקרי !!
למה לא לבוא ולהראות מהתחלה אנחנו בעלי הבית אנחנו הקבוצה הכי חזקה בליגה למה לבוא מפוחדים כל משחק
זה הורג אותי !!
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

כי ככה משחקים בליגה הזאת וככה בדיוק בורחים ממנה.
הסברתי לך את זה אלף פעם.
תן לבנאדם לסיים את המטרה האחת והיחידה שיש לו שזה לעלות ליגה.
אתה לא מבין שהקהל בהתנהגות שלו מבריח מפה לא רק מאמנים פוטנציאלים אחרים אלא גם שחקנים מוכשרים שגיא לוי עוד יכול להביא, בטח כשנהיה בליגת העל.
תנו לבנאדם שקט עד שנה הבאה - הרי אתה בעצמך כבר מתחיל להבין שהוא ישאר פה להרבה זמן אז למה ללכת פרנציפ?
שנה הבאה ליגה חדשה, אתגרים חדשים, וצורת משחק חדשה עם שחקנים יצירתיים יותר ומוכשרים יותר שרק גיא לוי יכול למשוך לפה - ואתם הורסים לו את זה.
ניראה לך שאחד כמו מליקסון היה בא אם היה לנו פה את גילי לנדאו\מרקו בלבול\ לופא קדוש?
לא אומר שהוא בא בהתנדבות וברור שזה בגלל הכסף הגדול אבל יש שחקנים שיהיו מוכנים לוותר על חוזה שמן ובלבד שלא להכניס את עצמם למיטה החולה הזאת שניקראת הפועל ב"ש - מה עוד שבישבילם אנחנו ממוקמים בסוף העולם שמאלה.
אני מקווה שדיברתי בגובה העיניים בשבילך זה שי!
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

זה שי ! כתב:לא אני פשוט שונא צורת משחק מגעיל שכזאת
אני בא לכדורגל נכון בשביל לראות את הקבוצה שלי מנצחת אבללללללללללל משחקת כדורגל מה שהיה אתמול זה לא כדורגל לראות את אלול ודודי פדלון בועטים כדורים לקדוסי שניראה כאילו הוא על אי בודד זה לא כדורגללללללל!!! איפה הנעת הכדור איפה הסבלנות איפה הפריצות באגף איפה ההצתרפות איפה הלחץ על מה הם עובדים באימונים רק על מתפרצות אני לא מבין !!!
אנשים באים לכדורגל בשביל להנות בשביל הכייף בשביל לראות כדורגלללללללללללללל אין פה תרבות של כדורגל בארץ הזאת ואני לא מדבר על הקהל אני מדבר על מאמנים פחדנים ושמרנים שפוחדים על התחת שלהם !! אין לי בעייה לרדת ולשחק אחורה 30 דקות !!
אבל רבאק הפועל רעננהההההה מגיע לוסרמיל ומניע כדור כאילו אנחנו זה הפועל משוש אין לחץ הכל מיקרי !!
למה לא לבוא ולהראות מהתחלה אנחנו בעלי הבית אנחנו הקבוצה הכי חזקה בליגה למה לבוא מפוחדים כל משחק
זה הורג אותי !!
זה שי !

אתה שם לב שאת כל הזמן מדבר איתי נקודתית לגבי משחק מסויים התקפה מסויימת, האם אתה לא מבין שכל מחול השדים הזה וההסתה כנגד הקבוצה כל רצונה הוא להעיף את אלונה מהמועדון בכדי לאפשר לגורמים עויינים לתפוס את הקבוצה כבת ערובה כפי שתפס אותה איש הזבל ואתם מי שמתימרים להיות אוהבי כדורגל ושוחרי תרבות ספורט במו פיכם משמשים ככלי משחק ביד הרע-דיו והתקשורת הבאר שבעית כדי להרוס את הקבוצה.

למה אתה אף פעם לא מדבר על הדברים הטובים שגיא לוי וההנלה עושים (בעצם שמעת פעם ברדיו דרום פירגון לקבוצה? על שחקני הבית הצעירים שמשחקים? על האוירה הטובה השוררת בקרב שחקני הקבוצה?) שוב אני חוזר אוהדי הקבוצה מנוצלים כדי להוציא לפועל את התוכנית הזדוניות של אנשי ב"ש האינטרסנטים והם לא מבינים זאת.

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

למה אתה מתחמק ? תענה בבקשה לגופו של עניין בקשר לדבריו של אסי.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
אורן האדום
Title: כן..זה אני!

שליחה על ידי אורן האדום »

מי זאת הפועל ב''ש..שלא תירד לבונקר למה יש לנו את מסי
או את איניסטה,כמו שאמרתה!
עשה טעות עם פדלון?חשב שיסתדר בלעדיו?טעה והחזיר אותו
לסגל..מה כ''כ מפריע לכם אני לא מבין אני מעריך את גיא עוד
יותר אפילו על זה..שהוא הבין שעשה טעות ותיקן אותה

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

Guevara כתב:למה אתה מתחמק ? תענה בבקשה לגופו של עניין בקשר לדבריו של אסי.

דבריו של אסי הם לא אמייתים !!!
אסי יודע טוב מאוד למה הקהל שרק בוז !! לא בגלל שלא שמו את סמיוני תאמין לי שזה לא בגלל זה זה רק הוסיף אש לא יותר מזה
הקהל שרק בוז בגלל שהקבוצה שלו לא משחקת כדורגל
הקהל של ב"ש בא למשחקים בליגה המעפנה הזאת תחבר את כל הקבוצות בליגה ביחד ואולי תגיע לכמות קהל שהבאנו אתמול אנשים באים גם בשביל לראות כדורגל לראות יצירתיות ותעוזה ולא את יניב אלול בועט קדימה בלי כתובת זה לא כדורגל זה בושה ..!!
נכון גם אני הלכתי בהרגשה חרא מהמשחק אתמול לא רק אסי תאמין לי שזה המשחק הכי מבזה שראיתי את ב"ש בשנותי כאוהד הקבוצה ולא רק אני מרגיש ככה
איצטדיון שלם ראה את אותו דבר אולי אתם לא ההיתם במשחק מה ראיתם שהיה טוב במשחק ???
חוץ מזה ששלושה שחקנים צעירים שיחקו !
זה שי !
תמונה

שלח תגובה