סיום: הפועל ר"ג-הפועל באר-שבע 2-1

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

Re: סיום: הפועל ר"ג-הפועל באר-שבע 2-1

שליחה על ידי מוטי »

המאירי כתב:גיא לוי לא היה ולא יהיה הפועל באר-שבע, כרגע הוא המאמן.
כאוהד אתה צריך לדעת את ההבדל, אבל כבר קראתי את התגובות שלך ואני יודע מה אתה שווה.
לפני שעוקצים אוהדים צריך גם לחשוב.
מסכים.
הגיע הזמן להוריד את זה מסדר היום ולהפסיק לעות מהמאמן או משחקן מסויים אישיו.
האישיו הוא מועדון הפועל באר שבע חוץ מזה הכל זמני צריך להפסיק את העקיצות והרמיזות משני הצדדים, ולהפסיק לנסות להראות שאני צודק ואתם טועים אנחנו מחטיאים את המטרה שהיא תמיכה בקבוצה, ופילוג בין האוהדים זה הדבר הגרוע ביותר צריך להתאגד ולשים את הכל נאחור ולהבין שאין אף אחד מעל הסמל, לא האוהדים לא המאמן וכן אפילו לא ההנהלה.
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

המאירי כתב:כאוהד אתה צריך לדעת את ההבדל, אבל כבר קראתי את התגובות שלך ואני יודע מה אתה שווה.
הרגשתי פה נימה חזקה של זלזול...אבל לא נורא.
הלוואי ונגיע למצב שנפסיק להתעסק במאמן...תאמין לי שזה מצב אידאלי.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

כל הכבוד למאמן ולשחקנים על הניצחון.

אחרי שבירת 3 מנחוסים במכה אחת במוצ"ש (ניצחון לאחר פיגור אחרי כמעט שנתיים, על רעננה, ולראשונה גם כיבוש מולם בוסרמיל) הגיע הזמן גם לנצח במכתש אחרי 28 שנה.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
red fox
Title: קרייזי-רד פוקס
יצירת קשר:

שליחה על ידי red fox »

תקציר המשחק מהמכתש עכשיו ב- https://hapoelb7.com" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

red fox כתב:תקציר המשחק מהמכתש עכשיו ב- https://hapoelb7.com" onclick="window.open(this.href);return false;
קודם כל, תודה רבה על הצילום! מזל טוב לצלם הוידאו שעשה בכורה, יש לך מחליף לא רע שועל! :)

חוץ מזה, קבל ח"ח על עבודת העריכה ;)

אהבתי את הגול של פדידה!
מעבר לזה, לפחות עפ"י התקציר חוץ משלושה מצבים נייחים של ר"ג הם לא עשו יותר מדי שזה לא רע.
בכל מקרה, חייבים להפסיק עם העבירות האלה על סף הרחבה. שני המצבים שלהם היו העתק מדויק אחד של השני ושל הגול שחטפנו שם העונה. חבל, מיותר ומסוכן.
מה שכן, בבעיטה הראשונה (שהיתה אפילו לאותו שער כמו אז...) חסן בעט בדיוק באותה צורה, אחד לאחד. ההבדל היחיד הוא שהחומה לא זזה, למדנו משהו! :)

סמל אישי של משתמש
red fox
יצירת קשר:

שליחה על ידי red fox »

זהו אליק, כבר הבאת אותי לפרישה?
אני צעיר ויש לי עוד הרבה מה להוכיח :חיוך גדול:

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

תגיד לי משהו, שועל..
יש לכם חוזה עם אופיר בן שטרית שאתם משמיעים את הטראנסים הנוראיים האלו בכל תקציר משחק?
לא היה עדיף לצרף לזה את השידור של מתי בן דוד?
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
ג'וני
Title: אלונה חייבת להישאר

שליחה על ידי ג'וני »

red fox כתב:תקציר המשחק מהמכתש עכשיו ב- https://hapoelb7.com" onclick="window.open(this.href);return false;
יש הרבה שלא מצליחים לראות את המשחק באתר ולכן פותחים YOUTUBE מה עושים בנידון????????

סמל אישי של משתמש
red fox
יצירת קשר:

שליחה על ידי red fox »

ג'וני כתב:
יש הרבה שלא מצליחים לראות את המשחק באתר ולכן פותחים YOUTUBE מה עושים בנידון????????
זה המחיר שצריך לשלם בנתיים עד שיהיה לנו שרת משלנו להעלות עליו את הכל.

[/quote]
8red כתב:תגיד לי משהו, שועל..
יש לכם חוזה עם אופיר בן שטרית שאתם משמיעים את הטראנסים הנוראיים האלו בכל תקציר משחק?
לא היה עדיף לצרף לזה את השידור של מתי בן דוד?
דבר ראשון, אופיר לא עובד אצלנו.
דבר שני, גם מתי לא עובד אצלנו.
אין חוזה עם אף אחד מהם אז שמתי לכם מוזיקה שתכניס בכם אנדרנלין :קופץ:

סמל אישי של משתמש
RedRock
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

שועל,

אני מקווה שכשיגיע השרת תדאג גם להגדיל את הוידאו...
אין לי בעיות טכניות לצפות בוידאו באתר אבל אני רואה ביוטיוב כי זה פשוט קטן מדי באתר עצמו...

סמל אישי של משתמש
מתי אדום עתיק

שליחה על ידי מתי אדום עתיק »

שועל אתה לא מתבייש? אתה עם גישה ישירה לתוך תחומי המגרש , אתה שהאוהדים סידרו לך להיות צלם רשמי של האגודה ויכול לשאול את מי שרק תרצה מבפנים כאילו היית עיתונאי מי משחק ומי מחליף ברמת גן אתה פשוט חוצפן ממדרגה ראשונה!!@! אתה בטח לא יודע שלובש החולצה מספר 14 באופן קבוע ברמת גן הוא סאנצ'ז .אתה גם לא חרשת ערב קודם במשך שעתיים או יותר את כל אתרי האוהדים של רמת גן ויקיפדיה וההתאחדות כדי ללקט כמה שיותר פרטים על רמת גן. ידעתי ואמרתי גם בשידור מה שאמר לי בחימום איתי ארקין (שוער המשנה של רמת גן )שסאנצ'ז לא ישחק כי הוא חולה. אבל אמור לי אתה איך אני אמור להתייחס כשלפתע מספר 14 עולה למגרש? לא ידענו מה שמו והחלטנו להתייחס אליו כאילו הוא סאנצ'ז בידיעה שאולי לא. אגב שניהם לבנים בערך באותה מידה.אני לא ביציע של רמת גן ולא ליד עיתונאי או מקורבים. אני שילמתי 50 ש"ח ויושב ביציע .(בניגוד לך??) באתי בהתראה של חצי יום מראש ישר מעבודה בירושליים , עם בגדי עבודה מלוכלכים, לשדר לאוהדים את המשחק. אגב כל כך מענין את אוהדי ב"ש אם סאנצ'ז או שריהאן הוא הכובש? הגזמת עם הלעג . תלמד להעריך מאמץ של אחרים. דרך אגב אשמח לשמוע מי הוא הבלם של רמת גן מספר 24 על גבו שהיה לומשחק טוב במחצית השניה .לסיום אני חייב לציין שאני אוהב את עבודתך בצילום המשחקים , ומאז נפתח האתר הרשמי קל הרבה יותר לצפות בצילומייך. יאללה ב"ש.

סמל אישי של משתמש
RedRock
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

מתי אדום עתיק כתב:שועל אתה לא מתבייש? אתה עם גישה ישירה לתוך תחומי המגרש , אתה שהאוהדים סידרו לך להיות צלם רשמי של האגודה ויכול לשאול את מי שרק תרצה מבפנים כאילו היית עיתונאי מי משחק ומי מחליף ברמת גן אתה פשוט חוצפן ממדרגה ראשונה!!@! אתה בטח לא יודע שלובש החולצה מספר 14 באופן קבוע ברמת גן הוא סאנצ'ז .אתה גם לא חרשת ערב קודם במשך שעתיים או יותר את כל אתרי האוהדים של רמת גן ויקיפדיה וההתאחדות כדי ללקט כמה שיותר פרטים על רמת גן. ידעתי ואמרתי גם בשידור מה שאמר לי בחימום איתי ארקין (שוער המשנה של רמת גן )שסאנצ'ז לא ישחק כי הוא חולה. אבל אמור לי אתה איך אני אמור להתייחס כשלפתע מספר 14 עולה למגרש? לא ידענו מה שמו והחלטנו להתייחס אליו כילו הוא סאנצ'ז בידיעה שאולי לא. אגב שניהם לבנים בערך באותה מידה.אני לא ביציע של רמת גן ולא ליד עיתונאי או מקורבים. אני שילמתי 50 ש"ח ויושב ביציע .(בניגוד לך??) באתי בהתראה של חצי יום מראש ישר מעבודה בירושליים , עם בגדי עבודה מלוכלכים, לשדר לאוהדים את המשחק. אגב כל כך מענין את אוהדי ב"ש אם סאנצ'ז או שריהאן הוא הכובש? הגזמת עם הלעג . תלמד להעריך מאמץ של אחרים. דרך אגב אשמח לשמוע מי הוא הבלם של רמת גן מספר 24 על גבו שהיה לומשחק טוב במחצית השניה .לסיום אני חייב לציין שאני אוהב את עבודתך בצילום המשחקים , ומאז נפתח האתר הרשמי קל הרבה יותר לצפות בצילומייך. יאללה ב"ש.
מתי, איש יקר,
אני מניח שיבוא בהמשך השועל ויבהיר אבל מהיכרותי איתו אני יודע שהדברים נאמרו ברוח טובה, בצחוק וממש לא מתוך לעג.
מעבר לזה, הבחור עבד קשה בשביל לעדכן און ליין באתר הרשמי כיוון שיש לו מקורות מהימנים במגרש וצרם לו שאנשים התעדכנו בדרכים אחרות.
בכל מקרה, השועל הוא לא אחד שיילעג...בטח ובטח שלא לך.
אמנם לא הקשבתי לשידור שלך, אבל אני בטוח שנתת את המקסימום כמו תמיד!

יאללה ב"ש!

סמל אישי של משתמש
מתי אדום עתיק

שליחה על ידי מתי אדום עתיק »

אל תדאג אליק. אני מכיר את רדפוקס ויודע שהוא בחור טוב ולא באמת לעג. צרמו לי דבריו ורציתי להציג את הקשיים שעומדים בפנינו המעדכנים בהתנדבות אם בשידור ישיר ואם בדרך אחרת..

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

מתי, אני מבין מאיפה מגיעים דברייך ויודע כמה קשה אתה עובד לפני כל משחק.
אבל אני גם מכיר את אלירן ומתאר לעצמי שהוא לא התכוון אלייך
ואני בטוח שגם הוא כמו כולם מעריכים את עבודתך ונהנים משידוריך.

חבל סתם לכעוס ולקחת דברים למקומות לא טובים.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
red fox
יצירת קשר:

שליחה על ידי red fox »

מתי אדום עתיק כתב:שועל אתה לא מתבייש? אתה עם גישה ישירה לתוך תחומי המגרש , אתה שהאוהדים סידרו לך להיות צלם רשמי של האגודה ויכול לשאול את מי שרק תרצה מבפנים כאילו היית עיתונאי מי משחק ומי מחליף ברמת גן אתה פשוט חוצפן ממדרגה ראשונה!!@! אתה בטח לא יודע שלובש החולצה מספר 14 באופן קבוע ברמת גן הוא סאנצ'ז .אתה גם לא חרשת ערב קודם במשך שעתיים או יותר את כל אתרי האוהדים של רמת גן ויקיפדיה וההתאחדות כדי ללקט כמה שיותר פרטים על רמת גן. ידעתי ואמרתי גם בשידור מה שאמר לי בחימום איתי ארקין (שוער המשנה של רמת גן )שסאנצ'ז לא ישחק כי הוא חולה. אבל אמור לי אתה איך אני אמור להתייחס כשלפתע מספר 14 עולה למגרש? לא ידענו מה שמו והחלטנו להתייחס אליו כאילו הוא סאנצ'ז בידיעה שאולי לא. אגב שניהם לבנים בערך באותה מידה.אני לא ביציע של רמת גן ולא ליד עיתונאי או מקורבים. אני שילמתי 50 ש"ח ויושב ביציע .(בניגוד לך??) באתי בהתראה של חצי יום מראש ישר מעבודה בירושליים , עם בגדי עבודה מלוכלכים, לשדר לאוהדים את המשחק. אגב כל כך מענין את אוהדי ב"ש אם סאנצ'ז או שריהאן הוא הכובש? הגזמת עם הלעג . תלמד להעריך מאמץ של אחרים. דרך אגב אשמח לשמוע מי הוא הבלם של רמת גן מספר 24 על גבו שהיה לומשחק טוב במחצית השניה .לסיום אני חייב לציין שאני אוהב את עבודתך בצילום המשחקים , ומאז נפתח האתר הרשמי קל הרבה יותר לצפות בצילומייך. יאללה ב"ש.
מתי ידידי,
הדברים שאמרתי לא יוחסו אליך באופן אישי וגם לא העברתי שום ביקורת על עבודתך ועל ההשקעה שלך בשביל שלאוהדים יהיה שידור של המשחק.
אני עצמי לא הייתי נוכח במשחק(עקב לימודים), וקיבלתי עידכונים מהמגרש.
אני מצטער אם הדברים שלי פורשו שלא נכון, כי באמת שיש לי הערכה גדולה אליך ועל ההשקעה שאתה נותן מעצמך על מנת להביא לנו שידור מהמגרש.
בכל מקרה הדברים שאמרתי נאמרו ברוח טובה ולא בכדי לפגוע באף אחד.

שלח תגובה