רע-דיו דרום והתקשורת המקומית קבעו תג מחיר.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ניב

Re: רע-דיו דרום והתקשורת המקומית קבעו תג מחיר.

שליחה על ידי ניב »

8red כתב:וביום שני הקרוב אנחנו בהחלט יכולים להביע דעתנו על רע-דיו ג'יפה הזה.
אפשר להתחיל ב- "אווו אווו דורון ממן - לך הבייתה - נמאס לנו ממך!"
ואפשר לעבור לדברים קצת פחות מעודנים:
"רדיו דרום - מזד*** בכל מקום!" (הלחן לפי הג'ינגל שלהם).
השתגעת????

עדיף לשיר סימיוני סימיוני.

סתם לא ברצינות, אני בספק אם יהיו הרבה מצטרפים לשירי נאצה האלה אז פשוט כדי להשקיע יותר מאמצים בעידוד.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

ניב,

לפעמים יש דברים שחשובים לא פחות מהעידוד. אחרי שהתוועדנו במוצ"ש שעבר להשלכות ההרסניות - חושבני שזה כבר אמור להיות ברור כשמש!!
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

אורי אדום בנשמה כתב:ניב,

לפעמים יש דברים שחשובים לא פחות מהעידוד. אחרי שהתוועדנו במוצ"ש שעבר להשלכות ההרסניות - חושבני שזה כבר אמור להיות ברור כשמש!!
מבין, אבל פשוט חושב שיש סיכוי קטן שיותר מ100 באמת יצטרפו לקריאות האלה.

וכמו שאמרתי יעדיפו לשיר לסימיוני.

ככה שכבר עדיף להתמקד בעידוד שגם זו משימה לא פשוטה.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

ובסופו של דבר, קריאות - לא ממש היו (גם לא היה מי שניסה ליזום אותן האמת..), אבל חלוקת פלייארים ועלוני הסברה על הרדיו המהולל ופועלו - היו גם היו. בתור התחלה זה מצויין, ואני חושב שזה כבר עושה את שלו.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

אורי, יצאתי במהירות אתמול מהאצטדיון ובדרכי הבייתה ברכב פתחתי רדיו דרום כדי לשמוע את הפרשן המהולל... הוא כבר נשמע יותר רגוע ויותר מגיב לגופו של עניין ולא לגופו של גיא לוי - יכול להיות שהעלונים שאביאל שלנו טרח לשים גם על השולחן של רדיו דרום הרבה לפני המשחק, הגיעו גם אליו והבהירו לו את דעת האוהדים על השטויות ודברי הבלע שלו.
כמובן לא יכלתי לשמוע את כל המשחק (וגם לא רציתי..) אז מעניין אם הוא היה יחסית יותר מאוזן או שהרושם שקיבלתי היה מוטעה..
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

8red כתב:אורי, יצאתי במהירות אתמול מהאצטדיון ובדרכי הבייתה ברכב פתחתי רדיו דרום כדי לשמוע את הפרשן המהולל... הוא כבר נשמע יותר רגוע ויותר מגיב לגופו של עניין ולא לגופו של גיא לוי - יכול להיות שהעלונים שאביאל שלנו טרח לשים גם על השולחן של רדיו דרום הרבה לפני המשחק, הגיעו גם אליו והבהירו לו את דעת האוהדים על השטויות ודברי הבלע שלו.
כמובן לא יכלתי לשמוע את כל המשחק (וגם לא רציתי..) אז מעניין אם הוא היה יחסית יותר מאוזן או שהרושם שקיבלתי היה מוטעה..
אכן דורון ממן היה יותר מעודן אתמול מברגיל ויותר התייחס לגופו של עניין.
היה יותר "נעים" לשמוע אותו מפעמיים קודמות אבל עדיין כל צורות הדיבור שלו ושל השדר הם חובבניות, לא יודעים להתבטא, לא יודעים איך להעביר את המסר שלהם בצורה נורמלית.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

8red כתב:אורי, יצאתי במהירות אתמול מהאצטדיון ובדרכי הבייתה ברכב פתחתי רדיו דרום כדי לשמוע את הפרשן המהולל... הוא כבר נשמע יותר רגוע ויותר מגיב לגופו של עניין ולא לגופו של גיא לוי - יכול להיות שהעלונים שאביאל שלנו טרח לשים גם על השולחן של רדיו דרום הרבה לפני המשחק, הגיעו גם אליו והבהירו לו את דעת האוהדים על השטויות ודברי הבלע שלו.

לא יודע, אני הבנתי שלאחר הגול הראשון/השני או שניהם הבנאדם השחיל משפט צורב תודעה, משהו בסגנון "הקהל שכבר עמד לקלל את גיא לוי מעודד במרץ"...

אתם מבינים?
עזבו את חוסר הרלוונטיות הזועק לשמיים, הבנאדם גם אשכרה ידע מראש שהקהל עמד לקלל את המאמן בלי שהקהל כלל אמר את דברו..

שלח תגובה