לשמור על הכבוד של אוהדים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
CRBX12

Re: לשמור כל הכבוד של אוהדים

שליחה על ידי CRBX12 »

מוטי כתב: כן אני מבין אתה עסקן!
לא יודע מי אתה ולא מתיימר לדעת.
לא מעניין אותי בן כמה אתה. אני לא שופט אנשים על פי גיל. לא חסר אנשים במגרש בני 40 ומעלה ואני מעדיף להתייחס לילד בן 16 שהוא הרבה יותר מתורבת וחכם מהם.

אתה שייך לקהל של פעם שמה שחשוב לו זה רק שיכבדו אותו אני מצטער אם זה נשמע רע אבל ככה זה אתה באר שבעי מצוי (ואני בעצמי באר שבעי). אינ סולד מהתנהגות הזו והמטרה שלי היא להוציא אותה מהמגרש שאני כל כך אוהב הרצון שלי הוא ליצור פה תרבות אחרת.

אם אתה באמת אוהב את אלונה כמו שאתה אומר אז תראה את זה. אם אתה " מברך" כל המשחק אז מילים כמו חול ואין מה לאכול. אני מאמין במעשים לא במילים יפות אם אתה מסתפק במילים יפות תרוץ לכנסת כי רק שם מסתפקים במילים.
תן שקט ורוגע למערכת ותן לאלונה לנוביל אותנו לחוף מבטחים.

תשמע ילדון אני מתאר לעצמי שאתה זה שישוב בשער 5 מפחד להגיד דברים רעים על הקבוצה שלו שלא יפגעו זה כדור רגל ואל תנסה לשנות ת התנהגות במגרשים אני משלם כסף אני מוצא זמן פנוי לראות את המשחק שיתן כבוד לחמש אלף אלה שבאו זה לא סוף העולם אף אחד לא אמר לו לשנות את הרכב אז יאללה אם אתה מתבייש בזה שאתה גר בבאר שבע אז יש לי מילה אחד להגיד לך תתביש לך אתה לא אהוד אתה סתם ילד שרק לא יודע רוצה לתופף על התופים כדי שיראו אותו בטלויזה הוא יצלמו אותו תשמור כל הכבוד של אהודים למה הנשמה תעלם ילדון...... יאלללה הפועללל :דגל:

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

CRBX12 כתב:

תשמע ילדון אני מתאר לעצמי שאתה זה שישוב בשער 5 מפחד להגיד דברים רעים על הקבוצה שלו שלא יפגעו זה כדור רגל ואל תנסה לשנות ת התנהגות במגרשים אני משלם כסף אני מוצא זמן פנוי לראות את המשחק שיתן כבוד לחמש אלף אלה שבאו זה לא סוף העולם אף אחד לא אמר לו לשנות את הרכב אז יאללה אם אתה מתבייש בזה שאתה גר בבאר שבע אז יש לי מילה אחד להגיד לך תתביש לך אתה לא אהוד אתה סתם ילד שרק לא יודע רוצה לתופף על התופים כדי שיראו אותו בטלויזה הוא יצלמו אותו תשמור כל הכבוד של אהודים למה הנשמה תעלם ילדון...... יאלללה הפועללל :דגל:
מה הקטע עם ה"כבוד" ? מה אנחנו בכלא מגידו?
למה חשוב לכם כל הזמן כבוד? מה הצלחת הקבוצה וכאלה?
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

לא יודע למה לא נועלים את הדיונים הלא מועילים האלו.
הרי כבר הכל נאמר בדיונים שבהם השתתפו מוטי, ניב ו"זה שי!".
אז מספיק להתרכז בחפירות ולהגיב לכל נפיחה שמישהו מפריח פה.
יש לנו משחק בשני וחשוב להתרכז במשימה איך אנחנו מעודדים כמה שיותר טוב את הקבוצה.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
CRBX12

שליחה על ידי CRBX12 »

ניב כתב:
מה הקטע עם ה"כבוד" ? מה אנחנו בכלא מגידו?
למה חשוב לכם כל הזמן כבוד? מה הצלחת הקבוצה וכאלה?
אחי תרא בכול קבוצה גדולה מכבדים את הקהל אז גם אצלנו זה יהיה

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

CRBX12 כתב:

נתחיל עם זה שאני מדבר אליך בכבוד ואתה מזלזל.

לא ילד בן 22 (עוד שבוע). עברתי את השלב שלהתלהב שמצלמים אותי.
לא מעט אנשים פה מכירים אותי אישית גם מעבר למגרש והם יעידו שכל מה שאתה אומר לא מעיד עלי. אין לי שום רצון לתופף (למען האמת אני חסר חוש קצב שזה מזעזע) אבל לא בי עסקינן.
אני לא אומר יאללה הפועל באינטרנט ובמגרש עסוק בלקלל לא יום ולא יומיים אני עסוק בלעודד ובמיוחד בזמנים שאתה מקלל בהם כמו פיגור לדוגמא כי אינני חושב שהקללות הן "שיעירו" את השחקנים ויגרמו להם לשחק טוב יותר אם כבר האפקט הוא הפוך.
דרך אגב גם אני וחבריי משלמים לא מעט כסף (ולא מעטים גם מוציאים כסף אקסטרה על מנת שהחוויה של ככל האוהדים תהיה מהנה יותר).
אני אוהב את העיר ומאמין בנגב הרבה יותר ממך זה בטוח אתה פרובינציאלי ואם ב"ש לא תשנה את פניה, גם בספורט, אין לנו שום סיכוי להתפתח.

ואני עדיין לא מצאתי בתשובה שלך תשובה לשאלה איך אתה הופך את המילים היפות אך חסרות התוכן למשהו תכליתי?
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

סמל אישי של משתמש
CRBX12

שליחה על ידי CRBX12 »

8red כתב:לא יודע למה לא נועלים את הדיונים הלא מועילים האלו.
הרי כבר הכל נאמר בדיונים שבהם השתתפו מוטי, ניב ו"זה שי!".
אז מספיק להתרכז בחפירות ולהגיב לכל נפיחה שמישהו מפריח פה.
יש לנו משחק בשני וחשוב להתרכז במשימה איך אנחנו מעודדים כמה שיותר טוב את הקבוצה.

זה שאין לך מה להגיד בנושא זה בעיה שלך הפורם נעוד כדי לדון בשיחות ולדבר ביניו אז אין לך את הזכות להתלונן על חפירות :דגל:

סמל אישי של משתמש
CRBX12

שליחה על ידי CRBX12 »

מוטי כתב: נתחיל עם זה שאני מדבר אליך בכבוד ואתה מזלזל.

לא ילד בן 22 (עוד שבוע). עברתי את השלב שלהתלהב שמצלמים אותי.
לא מעט אנשים פה מכירים אותי אישית גם מעבר למגרש והם יעידו שכל מה שאתה אומר לא מעיד עלי. אין לי שום רצון לתופף (למען האמת אני חסר חוש קצב שזה מזעזע) אבל לא בי עסקינן.
אני לא אומר יאללה הפועל באינטרנט ובמגרש עסוק בלקלל לא יום ולא יומיים אני עסוק בלעודד ובמיוחד בזמנים שאתה מקלל בהם כמו פיגור לדוגמא כי אינני חושב שהקללות הן "שיעירו" את השחקנים ויגרמו להם לשחק טוב יותר אם כבר האפקט הוא הפוך.
דרך אגב גם אני וחבריי משלמים לא מעט כסף (ולא מעטים גם מוציאים כסף אקסטרה על מנת שהחוויה של ככל האוהדים תהיה מהנה יותר).
אני אוהב את העיר ומאמין בנגב הרבה יותר ממך זה בטוח אתה פרובינציאלי ואם ב"ש לא תשנה את פניה, גם בספורט, אין לנו שום סיכוי להתפתח.

ואני עדיין לא מצאתי בתשובה שלך תשובה לשאלה איך אתה הופך את המילים היפות אך חסרות התוכן למשהו תכליתי?
אני רואה שאתה עורך דיין {בצניעות} אני לא אומר שאתה לא מעודד אני לא אותר שאתה לא משקיע ואני לא מדבר בזלול אתה כולה בן 22 שאתה תגיד לי מה אני מייצג ואני לא מקלל סתם אם שחקן משחק כמוו איזה טמבל אז זה מה שמעיר אותו . אני יושב אצל השחקנים בבית ותאמין לי אם לא נפגעים מזה תאמין לי אז אל תתנהג איתם כאילו אם בחורות אם שחקנים :דגל:

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

CRBX12 כתב:

זה שאין לך מה להגיד בנושא זה בעיה שלך הפורם נעוד כדי לדון בשיחות ולדבר ביניו אז אין לך את הזכות להתלונן על חפירות :דגל:
אין לי מה להגיד בנושא כי אני לא חושב שהנושא הזה ראוי בכלל שיתייחסו אליו.
אתה סתם בא פה להדליק אנשים ולצערי ניב ומוטי נגררים אחרי הויכוח העקר והלא מועיל הזה.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
מוטי
Title: There is only one queen

שליחה על ידי מוטי »

CRBX12 כתב:
אני רואה שאתה עורך דיין {בצניעות} אני לא אומר שאתה לא מעודד אני לא אותר שאתה לא משקיע ואני לא מדבר בזלול אתה כולה בן 22 שאתה תגיד לי מה אני מייצג ואני לא מקלל סתם אם שחקן משחק כמוו איזה טמבל אז זה מה שמעיר אותו . אני יושב אצל השחקנים בבית ותאמין לי אם לא נפגעים מזה תאמין לי אז אל תתנהג איתם כאילו אם בחורות אם שחקנים :דגל:
עוד לא עורך דין, אולי בעתיד?

זה שאני בן 22 לא אומר שאין לי ידע מחשבות, מסקנות, השגות, דעות וכדומה....
רק שתדע אולי ככה תפסיק להתייחס לגיל אלא לתוכן הדברים.
מוטי בן סנן בן 22 נולד וחי בב"ש למד באלומות ביסודי ותיכון במקיף עומר.
שירתתי בתור לוחם וקודמתי לתפקידי פיקוד בחטיבת הנ"חל.
אוהד את הקבוצה כל חיי מגיל 3 או 4 אני זוכר אותי בווסרמיל.
אני מאוד ציוני וחושב שהנגב הוא העתיד של המדינה.
עכשיו בבקשה תתיחס לתוכן.

נפגעים או לא אין לזה מקום. בשום מקום בחברה הישראלית (שהיא גם חולה) לא מקבלים קללות בשאט נפש כמו שמקבלים אותם בספורט. זה שכולם מקללים לא אומר שאני יקלל, איך אמא שלי אמרה לי כשהייתי קטן (וזה לא היה מזמן אז אני זוכר את זה די טוב) "אם כולם קופצים מהגג גם אתה תקפוץ?"

אם הם לא נפגעים אתה יכול להסביר לי למה אף אחד מהם לא בא לקהל אחרי הניצחון?
אתה יכול להסביר את המונולוג שאסי כתב?
מנוי כבר יש לך?
http://www.facebook.com/events/371064749626148/" onclick="window.open(this.href);return false;

[pre]הקהל לא מקלל, אני אוהב את הפועל[/pre][font=Arial][/font]

סמל אישי של משתמש
CRBX12

שליחה על ידי CRBX12 »

8red כתב: אין לי מה להגיד בנושא כי אני לא חושב שהנושא הזה ראוי בכלל שיתייחסו אליו.
אתה סתם בא פה להדליק אנשים ולצערי ניב ומוטי נגררים אחרי הויכוח העקר והלא מועיל הזה.
אני לא בא לריב אם אף אחד אחי פשוט זה נושא שמדברים עליו כול התקשרות אז למה שלא נדבר עליו פה בפורם ביניו :דגל:

סמל אישי של משתמש
CRBX12

שליחה על ידי CRBX12 »

מוטי כתב: עוד לא עורך דין, אולי בעתיד?

זה שאני בן 22 לא אומר שאין לי ידע מחשבות, מסקנות, השגות, דעות וכדומה....
רק שתדע אולי ככה תפסיק להתייחס לגיל אלא לתוכן הדברים.
מוטי בן סנן בן 22 נולד וחי בב"ש למד באלומות ביסודי ותיכון במקיף עומר.
שירתתי בתור לוחם וקודמתי לתפקידי פיקוד בחטיבת הנ"חל.
אוהד את הקבוצה כל חיי מגיל 3 או 4 אני זוכר אותי בווסרמיל.
אני מאוד ציוני וחושב שהנגב הוא העתיד של המדינה.
עכשיו בבקשה תתיחס לתוכן.

נפגעים או לא אין לזה מקום. בשום מקום בחברה הישראלית (שהיא גם חולה) לא מקבלים קללות בשאט נפש כמו שמקבלים אותם בספורט. זה שכולם מקללים לא אומר שאני יקלל, איך אמא שלי אמרה לי כשהייתי קטן (וזה לא היה מזמן אז אני זוכר את זה די טוב) "אם כולם קופצים מהגג גם אתה תקפוץ?"

אם הם לא נפגעים אתה יכול להסביר לי למה אף אחד מהם לא בא לקהל אחרי הניצחון?
אתה יכול להסביר את המונולוג שאסי כתב?
תרא אף אחד לא בא למה לא קראנו להם זה אלף ב אני לא אמרתי לך לקלל ולא חייב לקלל שתבין אבל שבן אדם מתייחס לחמש אלף איש בזלול זה מעצבן

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

CRBX12, יש לי שאלה.

הכותרת של הטופיק שפתחת מדברת על זה שצריך לשמור על כבוד האוהדים נכון?
אני נחשב לאוהד מבחינתך?

סמל אישי של משתמש
CRBX12

שליחה על ידי CRBX12 »

אביאל כתב:CRBX12, יש לי שאלה.

הכותרת של הטופיק שפתחת מדברת על זה שצריך לשמור על כבוד האוהדים נכון?
אני נחשב לאוהד מבחינתך?
כן

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

CRBX12 כתב: כן
יופי. אז אני לא רוצה שישמרו לי על הכבוד. תודה.

אל תייצג אותי ואל תשים שלט שאומר שצריך לשמור על כבוד האוהדים.

אם אתה רוצה שישמרו לך על הכבוד, לך באימון שאתה מתהדר שאתה נוכח בהם ותבקש.
עזוב אותי בשקט. תודה.

סמל אישי של משתמש
CRBX12

שליחה על ידי CRBX12 »

אביאל כתב: יופי. אז אני לא רוצה שישמרו לי על הכבוד. תודה.

אל תייצג אותי ואל תשים שלט שאומר שצריך לשמור על כבוד האוהדים.

אם אתה רוצה שישמרו לך על הכבוד, לך באימון שאתה מתהדר שאתה נוכח בהם ותבקש.
עזוב אותי בשקט. תודה.
שאני אומר על הכבוד של אהודים אני מדבר על יציע 2 על יציע 6 על חצי מיציע 5 ולא מדבר על הכבוד שלך אתה לא רוצה לשמור על הכבוד שלך אז תמשיך לעדוד למות שהמאמן מזלזל בך....

שלח תגובה